21741
  • JUVEfun
    #13787
    Mondjuk elolvasod a README txt. -t.........
  • nono28
    #13786
    Letöltöttem a módot,már csak az a kérdésem hogy ezt hogy kell beimportálni a játékba?
  • JUVEfun
    #13785
    R D-ről
  • nono28
    #13784
    Honnan lehet letölteni ezt a :realistic damage módot?
  • bakkerman
    #13783
    uhh durva ez a realistic damage mód,monaco,Sauberrel 16. helyről indulok,na mondom ha az első kanyar után is 4 kerekem lesz,akkor még akár keresnivalóm is lehet a futamon...namármost nekem megmaradt mind a 4 kerem,meg a szárnyaim is,de ez a mezőny feléről nem volt elmondható a kör végére,jött a piros zászló,új rajt,12-EN INDULTUNK :DDDDDD 16. körben 9. helyen voltam,előrébb nem tudtam jönni,messze volt már Massa,mögöttem jött Kovalainen(ő túlélte a rajt utáni káoszt),elbasztam egy féktávot,bejött mellém,elengedem ahogy illik,nem kell a balhé,erre a köcsög finn mit csinál? célegyenes előtti kanyarkombinációban indok nélkül rohadtul lelassít,én meg belerongyoltam...flashback nélkül játszok a realitás miatt,szóval elúszott a futamom,és a pontszerzés :(
  • dr Kotász
    #13782
    A szabadedzést a kétszeresére tudod hosszabbítani a „restart session” opció kiválasztásával. Ha ez sem elég, a menüpont újbóli kiválasztásával háromszorosára nyújthatod a szabadzést.

    Alternatívaként végtelen ideig gyakorolhatod a pályát time trial üzemmódban.
  • forma100
    #13781
    vagy fájlt..?
  • forma100
    #13780
    Hi! Bele lehetne tenni vhogyan a P1 és P2es szabadokat is a gémbe? Vagy a 60 perces P3at 90re átírni? Köszi! :) Kevés az 1 szabadedzés nekem...
  • forma100
    #13779
    hi
  • Alexease
    #13778
    Ugy is mondhatjuk, hogy eleg szar a gyari cockpit nezet. Igazabol ugy probaltak, hogy lehessen latni a tukroket is (amit igazabol nem lehet latni ilyen latoszoggel;P), ezert bena lett. De valoban szerencse, hogy nehany perc alatt meg lehet csinalni normalisra.

    Ezert (is) jobbak, hasznalhatobbak, korrektebbek a szimulator-szeru jatekok, mert minden ami felhasznalo fuggo, azt lehet a programon belul is allitani.
    Mar csak ha ezt betettek volna (cockpit nezet allitasa 3 iranyba + FOV + alap dinamika allitasok) mar naggyot lepnek elore.
  • dr Kotász
    #13777
    Teljesen egyetértek, nem valami ász a gyári cockpit nézet. Viszont ezt is megoldották a modderek, van előrébb, hátrébb, magasabb, dinamikus, statikus, mindenféle amit el tudsz képzelni. Mióta megtaláltam a megfelelő modot, csak cockpit nézetben nyomom.
  • lac coo
    #13776
    Igen, gyárilag nem a legjobb a fülkenézet, sajnos a játékban nem lehet mozgatni de megoldható. Alex rakott fel régebben kamera file-okat, azok teljesen jók. Vagy van cam editor egyszerű használni, 5 perc alatt meg lehet csinálni .
  • IXEMGabeo
    #13775
    Sisak teteji nézetre gondoltam helmet cam alatt
  • IXEMGabeo
    #13774
    Igen, ha mindenkinek ki lenne kapcsolva minden segítség (itt a kormányosokra gondolok elsősorban), akkor abszolút nem lehetne panasz a gépre ám (tapasztalatból mondom), viszont a kamera nézettel nem értek egyet, mert nekem pl a sisak nézet nem tetszik alapból (tudnék úgy vezetni, megszokás kérdése) jobban tetszik az onboard helmet-cam vagy T-cam nézet, mint a Cockpites és kész...
  • Alexease
    #13773
    En is ha megyek vele, akkor a vegerol, legyen valami akcio;) Persze ez nem a normalis felhasznalasa, de az kiterdekel;)

    Sokan normal felhasznalasban annyit szeretnenek elozni 1-1 mversenyen, mint igazabol eloznek 1 teljes szezon alatt;D
  • lac coo
    #13772
    Persze ezzel nincs baj, ezért mondom azt, hogy totál felesleges azzal foglalkozni, hogy hol végez az user és pláne hogy hol az AI....Felhasználók között van fél másodpercenkénti lépcső, annyi emberhez nem lehet külön-külön belőni az AI-t .

    Nekem pl pro lassú, legends kicsit gyors, nulla segítségen piszkálgatott tapadással, de nagyon jó versenyeket megyek a mezőny végén-közepén. eleve utolsónak indulok mindig, aztán próbálok feljebb jönni.elégedett vagyok vele, pont élvezetes a dolog, általában közepénél már tizedekért kell taposnom neki, és 10-20 kör melóval tudok befogni valakit. Kell-e ennél jobb? :DDD
  • Alexease
    #13771
    Szerintem fel topic-olfdalon mar lehet talalni ket teljesen ellenkezo velemenyt. Van aki gyokketto csapattal megnyeri a bajnoksagot, es van aki a top csapattal csak kipufogogazt szagol allandoan;D
  • lac coo
    #13770
    Persze hogy nem, de miért az AI a gyenge mindig és nem mi csalunk tc-vel meg anyámkínjával :))))Kb olyan, mintha aimbottal tolnék fps-t és jajjgatnék hogy miért ilyen béna mindenki :))))

    De pont ezért minek törődni AI-vel, olyan nincs és nem is lesz, hogy ezredre mindenki belövi magának. Ara ott a ghostcar :)))
  • Alexease
    #13769
    Ha teljesen egyelo feltetelekkel menne mindenki, akkor is nagy kulonbsegek lennenek: hozzaallas, ra szant ido, tehetseg, turelem, szerencse, erzek miegymas;)

    Sose lesz tokeletes;)
  • lac coo
    #13768
    Ezentúl mindenki tegye hozzá milyen segítségekkel, milyen nézetből stb...
    Mert nem mindegy, hogy hozunk be egy gyenge autót jó helyre, meg hogy hogy megyünk nulla leszorítóerővel esőben ....:DD

    Szóval ez tc on, tv-kamera nézet, automata váltó stb..., és hogy miért ilyen könnyű nyerni az eléggé nem jön össze nálam :))))
  • Alexease
    #13767
    Mennyivel lenne realisabb a jatek, ha agyon lenne scriptelve, brutalis catchup AI-val, es mindegy lenne hogy ki mivel iranyit (mutogatas, raolvasas, fenyceruza, gamepad, kormany stb.), milyen nehezsegi fokozaton, milyen nezetben, milyen segitsegekkel, mindig ugyanott vegezne, ahol igazabol is lehetseges vagy vegeztek az igazi versenyen?!?!

    Fantasztikus izgalmak lennenek:)

    Szerintem sokkal tobben sirnanak mint most...
  • Dzsoy
    #13766
    ah....
    Hát az Xbox-on is hasonló.
    Szárazzal megyek esőbe.
  • lac coo
    #13765
    Nem gumira gondolt , beállításra ....
  • lac coo
    #13764
    A patchekben gyorsítottak az AI-n ......Az hogy ki hol megy az meg nem érdekel, nagy anomáliákat nem láttam ....Elöl mennek a jobb csapatok hátul a gyengék .
  • Dzsoy
    #13763
    Érdekes hogy boxon kifejezetten nehéz az AI, és esőbe nem hogy nem lehet száraz gumival menni, de ha pl inter helyet wet-et teszek már az is kezelhetetlen :D Szárazzal esélyed sincs :D
  • lac coo
    #13762
    De sajnos ez van...Emlékszem tavaly is mennyit vártunk egy patch-re mire MS áldását adta rá ...
  • bakkerman
    #13761
    magyarán olyan modokat szeretnék rátenni az alap gémre,amiben javított,erősebb AI van,viszonylag normális csapaterősorrend,gondolom ti is szedtetek le ilyeneket,csak én racedepartmenten nem találom őket :S
  • lac coo
    #13760
    Tedd fel legendre .....
  • IXEMGabeo
    #13759
    Williams idén egészen fasza autó simán Q3-as 1-2 futamtól eltekintve
  • Dzsoy
    #13758
    majd akkor veszek egy PC-s F1 2012-t és előtte gyorsan ráköltök gépemre 50-60 ezret hogy jól fusson a program, meg akkor veszek PC-hez kormányt is. Szerintem egy 100-asból meg is lesz :D
  • bakkerman
    #13757
    például nálam az élethű kifejezés ennél a játéknál azt jelentené,hogy hardon kezdve egy karrier módot a Williamsnél megkelljen izzadnom minden egyes Q2-ért,ott meg esetleg egy 14.-15. rajthelyért,futamon taktikáznom kelljen hogy egyáltalán a 10-be beférjek,vagy hogy üssem a csapattársam folyamatosan. Na meg a legnagyobb vicc továbbra is az,hogy esős időben NYUGODTAN kimehetek száraz beállításokkal,és agyon nyerhetem magam esős futamokon még egy Caterhammel is,mert az AI gecilassú ezeken a versenyeken.
  • lac coo
    #13756
    Játssz PC-n ott vannak patchek, ezt is javították. Sajnos MS csücsül rajta soha nem lesz normális boxon. Tavaly pc-n is ez volt ...

    Az mondjuk mese, hogy végig 100 %, lehet hogy esik ,vagy elkezd esni de olyan nincs hogy 100 5 minden verseny ....
  • Dzsoy
    #13755
    Egymás után a 7. futam ami 100%-os eső.
    Gondolom egyeseknek még ez is reális!!
  • lac coo
    #13754
    Azt nem mindegy hol milyen színű autó megy , :)))) Élethű az, amikor tök utolsó vagy az is kellene ? :DDD
  • bakkerman
    #13753
    ja meg olyan mod van-e,ami az erőviszonyokat rendbe rakja,mert nálam karrier módban a két Red Bull 3 futam után a tabella közepén van,futamokon rendre 8.-12. között kullognak,ami kibaszottul minden,csak nem élethű.
  • bakkerman
    #13752
    milyen modokat ajánlotok,hogy élvezetesek legyenek a futamok? realistic damaget már leszedtem,valami AI javitó mod van? Arra gondolok,hogy agresszívabbak legyenek,merjenek jobban előzni satöbbi...
  • dr Kotász
    #13751
    Abban az esetben is megcsinálja automatikusan a Steam.
  • Kope91
    #13750
    ha dvd-n vettem meg a játékot a patcheket hogyan tudom feltelepíteni???
  • nono28
    #13749
    Köszi
  • JUVEfun
    #13748
    EZT letöltöd és bármelyik csapattal kezdhetsz.