21741
  • szabii98
    #13547
    Korea a kedvenc pályám, Indiát is bírom, de Silverstone-t nem annyira. Főleg a középső szektor miatt, ahol tudni kell a kanyar bejáratot hogy hol van, a sebesség sem mindegy, a gyorsítás :D
    Ilyen még Montreal középső szektora is, Monza az kevésbé, ott nem igazán lehet elrontani, max az utolsó kanyart és a sikán utáni kigyorsítást
  • IXEMGabeo
    #13546
    nagyon gyors pálya és rendkívül beállításra érzékeny, mint Monza, Melbourne, Montreal...ezeknél nagyon számít a setup is. Gyors pályák kevés éles kanyarral, hosszú egyenesekkel tarkítva, amiknél nagyon fontos a kigyorsítás az előtte lévő kanyarív bejáratánál, h meg legyen a sebesség.

    Silverstonnél tényleg nem mindegy miképp forgatja az ember a kormányt...Austin, Korea és India is ilyen lesz
  • lac coo
    #13545
    Harmadrészt meg egy gyönyörű, technikás pálya, még ilyen lazább játékkal is kihívás a sok egymásba kapcsolódó ív ...
  • szabii98
    #13544
    :D:D:D
  • Aerox21
    #13543
    :D Japánban szokták az első kanyart elcseszni:D 14-en fejeztük be a versenyt...nagyon kész volt:D
  • szabii98
    #13542
    én előbb 24ről( 19 volt Montreálban, a váltót elkúrtam és nem lehetett már állítani a Q1 végére, a moci mind a 4 flashbackben durrant, így ugye bünti)
    2. lettem :D Grozsi meg Alo majdnem minden 2. körben elkúrta az 1-es szektor végén lévő kanyart
  • Aerox21
    #13541
    Hát ja...volt, hogy egyet nem hibáztam meg a beállításaim nagyjából jók, de tapadt rám a mögöttem lévő (Vettel)...mondjuk tartani tudtam 8mp-en Schumit előttem de közelebb nem tudtam hozzá menni:/ Nembaj így is 5. lettem 10. helyről:)
  • IXEMGabeo
    #13540
    nem, az egyetlen pálya volt eddig ahol 22. lettem és büntetés nélkül is max 17. lehettem volna...

    egyrészt a beállításokkal mellé lőttem másrészt pedig a gép ott nagyon gyors
  • IXEMGabeo
    #13539
    rosszabb, mint a Marussia, amibe nincs KERS:)

    Mondjuk Monzában így is sikerült nyerni a Toroval egyet és Spaban is majdnem meglett velük a dobogó
  • Aerox21
    #13538
    Silverstone csak nekem megy mindig szarul?:D Q2-be 0.002-vel maradtam le a 9. helyről...kicsit se vagyok ideg:D
  • Curesz
    #13537
    Ez a Toro Rosso vmi nagyon szar autó, egyáltalán nem megy, esős időbe meg én vagyok béna :D
  • macleody
    #13536
    Írd már ki, hogy hardware :)
  • lac coo
    #13535
    Valami hw vagy még inkább valami illesztő program nem stimmel...
  • hekhubá
    #13534
    Mire gondolsz, hogy hw?
  • lac coo
    #13533
    Az valami hw gond lesz. PC, sajnos van ilyen .
  • lac coo
    #13532
    Mondjuk ebből a két patch-ből én semmit nem vettem észre ,szóval nem lehetett valami eget rengető :)))
  • hekhubá
    #13531
    Semelyik patch nem javította ki a hibát.
  • Alexease
    #13530
    Ennel mar csak az lenne jobb, ha kifelejtenenek a veglegesbol 1-1 divatos csapatot, amit a patch-ekben potolnanak:))
  • lac coo
    #13529
    Legjobb warez védelem ....
  • Aerox21
    #13528
    Legenden is kezdek unatkozni...1mp-el jobb vagyok a 2.-nál:/ Asszem leszerződök a Sauberhe aztán izgalmasabb lesz:)
  • attila46
    #13527
    köszi
  • Alexease
    #13526
    A kormanybeallitasoknal minden nulla, kiveve a saturation, ha 3–400 foknal tobbet fordul a kormanyod.

    Az FFB 30/100/100. Az elso az effektek (kamu razasok), az eleg eros, maradhat alacsonyan (kormany fuggo lehet), a masik ketto (felfuggesztes es gumitapadas) a „rendes” FFB, azt 100-ra (de meg ugy is nagyon gyenge, bar lehet ez is kormany fuggo:P).
  • dr Kotász
    #13525
    Első patch okozta hiba, 2. patch javította.
  • Alexease
    #13524
    Multkor irtam, hogy ebben a forumban meg nem lattam villogos problemat, igy nem hiszem hogy tudnak segiteni. Erdemesebb a Codies forumon szetnezni.
    A 6 patch kozul egyik sem javitotta?!
  • hekhubá
    #13523
    Valaki válaszoljon 13518!
    Előre kösz!
  • IXEMGabeo
    #13522
    1%
    5%
    4%
    0%
    0%
    0%
    0%

    Feedback:

    20
    100
    10

    én nálam 20, 100, 20, de totálmind1
  • attila46
    #13521
    Srácok..valaki tudna javasolni egy használható kormánybeáálitást......demper,force fedbec str. stb.

    köszi
  • Danecay
    #13520
    Végigolvastad amit írtam?
  • dr Kotász
    #13519
    Kínos, nem kínos, ezerszer jobb, mintha nem javítgatnák a hibákat...
  • hekhubá
    #13518
    Sziasztok!
    Olyan kérdésem lenne, hogy a játékközben mért ugrál be piros fények?
    Nvidia Geforce 9800gt 512Mb kártyám van.
    Előre is köszönöm a választ!
  • szabii98
    #13517
    durván tolják. de ha egyszer ezért fizetik őket
  • Danecay
    #13516
    Ez így már lassan kezd kínossá válni! :) Gyakrabban jönnek a patchek mint a CARS-hoz a buildek :) Persze még mindig jobb mint ha nem lenne semmi supportja a játéknak, vagy csak minimális, úgy mint az előző 2 évben, bár sokkal érthetőbb lenne a dolog ha ez egy BETA tesztre kiadott verzió, teszterek visszajelzései alapján készített javítások lennének, nem pedig a végleges verzióé. Volt mondjuk egy sejtésem, hogy idén a CM kicsit másként áll majd a dolgokhoz és én ennek is tudtam be a koncepcióváltást, új menü, Steam stb. Biztos, hogy házon belül is nagy visszhangja volt a negatív kritikáknak és a felhasználói visszajelzéseknek.
  • Alexease
    #13515
    A tegnapi otos utan itt a hatos:)

    F1 2012 Update Patch 6 released.

    Today Update patch #6 is available on Steam for PC versions of F1 2012.
    This update addresses a new list of issues.
    Product Update:
    Made Pro level AI quicker so that the time gap to Legendary AI is smaller. We’re keen to get community feedback on this change.
    Fixed the weather system so that
    ◦Cars will no longer start the race on the wrong tyres.
    ◦Cars will be need to change to intermediate tyres when it has been raining with sufficient intensity.
    Fixed a crash in Co-Op when disconnecting on the results screens.
    Fixed an issue where the point’s totals on the Constructors Championship table were incorrectly doubled.
    Stopped a fresh set of the chosen tyre compound being put on the car the first time the player drives out of the garage in a Practice or Qualifying session.
    Fixed a soft lock in the delete profile menu.
    Medals awarded in season challenge now update the player statistics correctly.
    The fixes listed above and those specific to the Xbox 360 and PS3 versions of the game are also being tested and verified on those platforms. As these versions require additional submission and authorisation from both Microsoft and Sony the release date for these will follow a little later than the PC version.
  • IXEMGabeo
    #13514
    leírtam sorba...

    split screen a lényeg, ami a multin belül az egyik...
  • V43 1105
    #13513
    Billel játszok meg van egy xbox gamepad .. de mit állítsak hóóól ? :D
  • IXEMGabeo
    #13512
    tudsz már menteni egyébként? mert így nem kell updatekkel vacakolni, ha megoldod
  • V43 1105
    #13511
    Van hogy a tunngle nem dob össze :/
  • IXEMGabeo
    #13510
    én ezt nem vágom, ha te ma játszottál én nem is láttalak pedig összvissz volt 3 szerver...pedig ma multiztam nem is egyet...

    ma este megpróbálok feljönni:)
  • V43 1105
    #13509
    Próbáltam, de nem nyújt semmi élményt vad brazil majmokkal :/ Mikor toljuuuk ? :D
  • IXEMGabeo
    #13508
    jaaa mentés...látom már mi a gond.

    Robert és még mások is leírták, hogy manuálisan kell menteni.

    Split screen->quickrace->verseny és mindkét playernél a pause menü->majd a controls settingsbe kell betenni a steering wheelt ill. a másiknál a billt vagy, ami van...és aztán fogsz tudni menteni manuálisan. Az egészhez annyi kell h vedd ki az autosave-t