21741
  • Skorzeny8814
    #15521
    Az alul-kormányzottsággal lehet valamit kezdeni? Az a bajom az irányítással, hogy a játékbeli kormány nem követi a kezemben lévő kormányt, ha hirtelen mozgatom. Ez elég zavaró tud lenni, amikor például beesek egy monaco-i sikánba és leharapom a korlát szélét, mert nem úgy mozog a kormány, ahogy én mozgatom. Olyan, mintha egy Cadillac-ben ülnék.
  • Skorzeny8814
    #15520
    Bocs, már látom. Rágugliztam. Köszönöm!
  • dr Kotász
    #15519
    Pluszban a jelenlegi 4 kocsi és 2 pálya mellé. Estoril és Imola. A 92-es Ferrari hangja valami isteni...
  • Skorzeny8814
    #15518
    Akkor passz. Én annyit vettem észre, hogy a DRS zóna szívás, ha nem te vagy hátul, meg hogy a verseny végén szokta az AI komolyra venni a figurát. De én még csak az első szezonomat csinálom, szóval nem biztos, hogy igazam van.
  • Skorzeny8814
    #15517
    Mármint pluszban a jelenlegi 4 kocsi és 3 (asszem 3) pálya mellé? Akkor hol van a többi autó, amiket a videókon lehet látni? Vagy az csak parasztvakítás?
  • dr Kotász
    #15516
    DLC. 6 kocsi, 2 pálya.
  • Gatti
    #15515
    dehogyis , drs zónába nincs gond a pálya msá részein, és azért érdekes hogy időmérőn mennek q3 ba pl 1:40:6 ot , versenyen meg futnak simán 39 végét is.
  • Skorzeny8814
    #15514
    Amúgy a klasszikus autókat meg kell szerezni fejlődéssel? Mert nekem csak 4 db van a 80-as évek végéről, de youtube-on láttam olyat, amin a 96-os williams-szel mentek, vagy a 99-es ferrarival és hasonlók. Vagy van rá valami patch, ami elérhetővé teszi őket?
  • Skorzeny8814
    #15513
    Valószínűleg azért vannak a sarkadban versenyen, mert használják a DRS-t. Ez akkor gáz, ha te vagy az első, mert akkor te nem nyithatod, mivel senki nincs előtted és így állva hagynak a mögötted lévők. Utána viszont rajtad a sor, ha tudod tartani a tempót a következő DRS zónáig.
  • Gatti
    #15512
    Tud valaki egy olyan modot vagy javítás ami javítaná az időmérőt? Időmérőn adok nekik 2 másodpercet futamon meg ott vannak mögöttem. Ha időmérőn kint vagyok a pályán aki éppen akkor megy gyors kört fut egy jó időt de ha a boxba vagyok lagymatag köröket mennek, ez mitől lehet?
  • Alexease
    #15511
    Ettol (is) nagy ceg a nagy ceg, hogy tobb eves tervezest kovetoen, raszanva a nehany milla dollart es a tobb tucat embert, olyan multiplatform feluletet tudnak osszehegeszteni, ami utana szinte csak adminfeluletes modositasokkal evekig hasznalhato, es akar folyamatosan bovitheto.

    Aki kicsit is belepiszkalt a EGO-ba (lenyegtelen hogy F1, DIRT vagy GRID), lathatta, hogy az alap engine-en kivul MINDEN szinte egy adatbazisban van, programtol fuggetlenul. Minden egyes beallitasnak, alkatresznek, modellnek, funkcionak sajat kodja van, es ebbol a brutalis adathalmazbol, barmilyen prgramot ossze lehet eszkabalni:D
  • lac coo
    #15510
    De jól megírták annak idején ezt az EGO-t, ok, van már több verziója, ami szerintem mindig mindenhol csak javítás, bővítés, valójában nem új engine, és jött ezzel nem egy játék, autós, FPS ....Pár évet kiszolgált tisztességgel ! :)
  • Alexease
    #15509
    Az a nextgen motor ezzel kapcsolatban nem fog ossze jonni:) Uj engine es fizika az tuti nem lesz. Annyit csinalnak majd, hogy az uj konzolok teljesitmenyehez igazitjak a most lebutotott vagy egyszerusitett dolgokat (LOD-olas, texturak, shaderek, latotavolsag, hangcsatornak, animaciok stb).

    Majd a kovetkezo Codies engine arra keszul, hozza igazitva a PC-hez is. Es azzal johet uj F1, GRID, DIRT stb.

    (Persze, ha mar 2 eve megkaptak a pontos specifikaciokat mindket cegtol, akkor van ra esely, hogy mar fejlesztes alatt van a cucc, es jovo ev vegen azzal dbnak mindent piacra.)

    De ez itt most amugy is erdektelen, egyreszt messze van, masreszt ez a PC-s reszleg, sokadlagos mit csinalnak konzolon:D Bar annyi atfedes lehet a ketto kozott, hogy ha izmos a konzol, akkor a most PC-n siman futo F1 a kovetkezo reszeknel kicsit szaggatosabb lehet:D
  • IXEMGabeo
    #15508
    érezni kell a fékutat viszont azt elismerem minimum egy másodperc lemaradás van a manuálishoz képest...
  • lac coo
    #15507
    akkor keverlek valakivel:)
  • Totti5
    #15506
    Autómata nem jó. Ő nem a kanyarok tpíusát nézi hanem a fordulatot és az adott pontot vált. Teljesen rossz. Ott ahol 1es kellene, lehet kettesbe maradt, ott ahol kettes kellene 1esbe vált és a többi.
  • Totti5
    #15505
    2014-es nextgen motorral, fizikával, hangokkal fog jönni. Biztos lesznek bőven újdonságok minden téren + ugya gyökeresen változik az F1 is maga, új éra kezdődik, teljesen új autókkal.
  • IXEMGabeo
    #15504
    ki én? Isten ments:D

    kormány TC és minden baromság nélkül...csak az automata váltó van bekapcsolva úgymond, mert sajnos a lefele váltásomat alig érzékeli a wheelem...automatával is meg lehet tanulni úgy bevenni a kanyarokat, mintha manuális lenne.
  • lac coo
    #15503
    De billel tolod ha jól emlékszem, segítségekkel ...?
  • IXEMGabeo
    #15502
    megmondom őszintén extrának elmegy, de így pont jó...inkább amúgy is a 2013-as kocsikkal nyomulok, ennek ellenére ezeket is kényelmes vezetni és szinte alig van különbség egy egy retro kocsi vezetésében, mint az újak..

    adjanak ki akkor egy teljes classic szezont, aki azzal szeretne nyomulni
  • IXEMGabeo
    #15501
    :DDDd

    valami 80-as évekbeli imitálás

    replayhez tartozik
  • lac coo
    #15500
    Ami kellene meg : fizika...hagyjuk ez ilyen sose fogjak kikapcsolni benne a sok varazsalkatreszt......Manual pit, ez se lesz, mindenki arra elvezne hogy elcsapja az embereket.....Kamera allitas , bar egyszer kell megoldani, de azert csak kenyelmesebb lenn ingame.....Grafika jo, ami hianyzik, hogy esos idoben meg mindig ejszaka is lesz, nem tudom miert nem hasonlo mint a pilotakepzoben vagy mi az.....Mindig varom, hogy beleraknak plexi koszolodast is, esetleg animalt folia cserevel, az meg beleferne....Mas nekem nem hianyzik..... 30 orat raktam mar bele, szoval bar neha bosszanto, hogy a jo dolgokon is rontanak, annyira rossz csak nem lett akkor :)
  • lac coo
    #15499
    Nem tudom, en nem piszkalom oket, hogy semmit nem csinalnak, vsak kiadjak minden evben ugyanazt mas festesekkel....mert ez nem igaz. :) Egyreszt, itt olyan sok ujdonsagot nem lehet csinalni ( legfeljebb ertelmetlen csicsat, videokat, animaciokat....), masreszt azert meg ha a harom evet nezzuk is, szepen osszeraktak lassacskan, ilyen lebonyolitas es szabalyrendszer, nem igan van mashol....Engem meg a sokak emlegetett bugok is elkerulnek, igaz en uzemszeruen hasznalok mindent benne, nem harom kor alatt elozok huszat, ha meg nem megy akkor nem jo.... :)
  • Alexease
    #15498
    Kellett valami mezesmadzag, mert amugy a szezon frissitesek kivul nem volt semmi extra. Persze az is valami, mert ez annual-game (:D), enel ez varhato. Jovore tobb munkajuk lesz (uj autok, uj palyak).

    Ja, esoben ugy-ahogy. Meg ha lenne hozza normalis autokezeles (valtas, pedalozas), talan jobb lenne (nem mintha olyan vadalat lenne alatt a a hajtaslanc:P). Mert igy eleg gagyi.
  • lac coo
    #15497
    Esoben el lehet lenni vele, de a 2013- hoz kepest szerintem csak pup volt a hatukon meg ezzel is foglalkozni....Talan 2015- ben mar ezek is jobbak lesznek ! :))
  • Alexease
    #15496
    De legalabb penzert adjak:)
  • lac coo
    #15495
    A regi autokat csak beleraktak, ugy ahogy, van amelyiknel meg az arnyak se jo.......
  • Alexease
    #15494
    Tegyuk hozza, hogy sajnos:/
    Es ez a zene mi a retek a video alatt?!:)
  • IXEMGabeo
    #15493
    Imola Classic TT:)

    kényelmes kezelni a régi autókat főleg a Ferarit
  • IXEMGabeo
    #15492
    Két jól sikerült körök Austinban:)
  • Danecay
    #15491
    Természetesen eddig a motorerő szabályzás is elérhető volt! Remélem a következő futamra rendbe jön. Közben olvastam a PH-n, hogy másnak is vol hasonló anomáliája, igaz nem pont ugyan ez, d hasonló. Állítólag az assistok, és az AI erősség el, majd visszaállítása megoldotta a gondot!
  • IXEMGabeo
    #15490
    motor általában amig nincs meg egy bizonyos fejlesztésed addig nem állítható...hmm a gumi dolog az tényleg érdekes:D az tuti bug
  • Danecay
    #15489
    Érdekes anomáliával találkoztam. Karrier módban újra futottam a Kínai nagydíjat mert az első próbálkozásra valami nagyon kicsúszott a kezeim közül :) Az érdekesség az volt, hogy valami oknál fogva nem koptak a gumik, de egyáltalán nem, érzetre sem és autó státusz alapján sem. Az előző próbálkozásom során alapértelmezetten betervezett 3 bokszkiállás helyet, csak egyet tervezett be a játék, gondolom azt is csak a szabályok miatt, mivel mint ahogy írtam a gumik nem koptak, továbbá nem lehetett motorteljesítményt állítani, egész egyszerűen meg sem jelent a lehetőség a gumi és a fékerőeloszlás állítás mellett (felett).

    Érdekes!
  • IXEMGabeo
    #15488
    grat srácok jó volt:)

    képek videók jöhetnek az eseményekről:DDD
  • lac coo
    #15487
    Jó engem nem zavar, csak kicsit meghökkentett :)))
  • Alexease
    #15486
    3 Full HD monitoron 5760×1080px-ben mar valszeg latszik belole valami:)
    De ebbol is latszik, hogy nem az a fo gond, hog kicsit foss es gyenge az FFB, hanem az, hogy nem GigaPiexeles a bukosisak:D
  • lac coo
    #15485
    Hát de akkor is, 8000 pixel ??? :)))) Az 64 Megapixel !!! Faltól falig poszternek kell olyan, két méterről nézve :))))
  • V43 1105
    #15484
    Naaaa... :D
  • Alexease
    #15483
    OK, de vannak akik hatulrol tologatjak, a nezelodes elsodleges, az atomeromuvet meg apuci biztositja nekik;D
  • IXEMGabeo
    #15482
    Crazy Grosjean:)