21741
  • Firerock
    #15681
    RGH-s gépen megoldható lenne,de nem tudok róla hogy bárki is készít ilyesmit. Nagyon kis réteg az akinek RGH-s gépe van és igénye is van ilyenre.
  • Crome
    #15680
    Szerintem konzolon ez nem megoldható, csak pc-n.
  • f1 alonso
    #15679
    SZIASZTOK HOGY LEHET AZ F1 2013 BA MODOT RAKNI. XBOX360
  • maujuri #15678
    Ha eredeti a telepítő, és nem karcos a lemez, akkor kicsi az esélye hogy a lemez a rossz, valószínűbb hogy válogatós a dvd íród, vagy kezd öregedni, porosodni, és némely lemezt nehezebben olvas. Nekem is volt már ilyen, próbáld ki másik olvasóval telepíteni.
  • Danecay
    #15677
    Lehet be kellene szerezned újból a telepítőt és azzal megpróbálni
  • Skorzeny8814
    #15676
    Ha a 2010-es játék telepítésekor olyan hibát kapok, hogy "error reading from file...", akkor mit tehetek? Egyszer már felraktam és akkor működött is, de azóta egyszer letöröltem és most nem tudom felrakni sem az említett hiba miatt.
  • Crome
    #15675
    Jól tudom, hogy valamelyik patch javítani volt hivatott azt, hogy ne legyen fekete képernyőm, miközben a hang és játék megy tovább? Mert most pont ez van. 20 kör után egy flashback kérést követően elszállt az egész, azóta hiába próbálok akármit vagy pl. restart race-t nem jön vissza a kép. Van valami megoldás rá esetleg? Végső esetben retire lesz, de azt nagyon nem szeretném...
  • Bukephalos
    #15674
    És a hosstesek duplán, Mr. E. pedig triplán érne :)) Lassan annyi fejlesztési ötletünk lesz, hogy beállíthatnánk CM-ékhez :))
  • Crome
    #15673
    Mondjuk a pódiumos dolgot lehetne használni achievement-ek elérésre, hogy egy felrázásnyi pezsgővel hány embert találsz el magad körül és azon belül hány %-os pontossággal. :-D
  • Bukephalos
    #15672
    Nem is rossz ötlet:)) De pl. ilyen E/1 nézetben szerintem simán meg tudnák csinálni, mint a kocsiba beszállást. Ha már arcképet nem lehet feltölteni a játékba!:)) Na jó nem kívánok lehetetlen dolgokat. De azért a köröket berakhatnák a 2014-esbe
  • lac coo
    #15671
    És a pódium ünneplésen mit kellene csinálni ? valami Mario féle ügyességi, hogy feljuss a pódiumra , :)
  • Crome
    #15670
    Mondjuk én is előbb beáldoznám a sisakokat az általad említett dolgokért cserébe. :-) Szóval annyira nem más az igényem, csak éppen az adott helyzethez mért. :-)
  • Bukephalos
    #15669
    Nekem jobban hiányoznak a fel-, és levezető körök plussz a pódium ünneplés. De szerintem mindenkinek más.
  • Crome
    #15668
    Ez igaz, de a tudat is fontos számomra, még ha nem is látom, mert belső nézettel szoktam menni. :-) Persze vannak komolyabb problémák is, de számomra így legalább 1-el kevesebb.
  • Alexease
    #15667
    De eletszeru helyzetben, sose latod a sajat sisakodat, legalabbis vezetes kozben, igy szinte teljesen mindegy hogyan nez ki:D
    Persze ha visszajatszasokat is nezegetsz, akkor talan fontos, de sajnos ennel sokkal komolyabb problemai is vannak a programnak (pl. iranyitas, kormany/ffb support) :/
  • Crome
    #15666
    Én szeretem ha a lehető legtöbb dolog életszerű a játékban, ezért használom a hivatalos sisakokat. :-) Persze ettől még nyilván közel sem lesz életszerű, de legalább ez hozzátesz valamennyit. Akkor használom így, szóval nem tragédia, de legalább most már tudom, hogy miért nem jelennek meg a menüben.
  • Bukephalos
    #15665
    hmm ezt nem is néztem, hogy 15 fölött már nem jelennek meg! Úgy látszik ez van. Amúgy én sem a hivatalos 2013-as festéseket használom, hanem vagy régebbieket vagy teljesen fantázia sisakokat. Én már hozzá szoktam, hogy a menüben nem jelennek meg...
  • Crome
    #15664
    Gondolom valami photoshop fájl lehet, mondjuk ennyire én sem értek hozzá. :-) Azt viszont tudom, hogy néztem az általad ajánlott pakkot, de két bajom van vele. Egyrészt nem tartalmazza az összes hivatalos sisakot, másrészt hiába másoltam be azt is, a sisakok csak 15-ig jelentek meg a menüben, a felette lévők megint csak a gyáriak voltak a menüben. Most ezt a pakkot használom, ami számomra teljesen jó, csak a menüképek hiányoznak.
  • Bukephalos
    #15663
    Nem érted félre! Ahoz, hogy a menüben is megjelenjen az új dizájn, a helmet pack-nak tartalmaznia kell egy b_nonpersistent.pssg fájlt, amivel a frontend könyvtárban kell az eredetit felülírnod. Ha ezt nem készítette el az alkotó, akkor nincs mit tenni, én pl. egy txt fájlba felírtam a sisak neveket, amiről be tudom azonosítani, és ez alapján választom ki őket a játékban. Kőkorszaki módszer de működik. De ha pl.ezt a packot töltöd le, akkor megtalálod a fenti fájlt benne, így ennek a packnak a sisakjai már a menüben is meg fognak jelenni.
    Azt ne kérdezd, hogy ezt a nonpersistent fájlt hogy kell elkészíteni, ha magad akarod:))
  • B0GE5z
    #15662
    én nem látok semmi extra dolgot a forzán
  • maujuri #15661
    Sziasztok.
    Most láttam egy videot amin érdemes lenne elgondolkodniuk a Codemasters F1 csapatának. És nem csak a pénzt elkérni az emberektől, hanem minőséget is produkálni, ha már ővéké az F1 licensz.
    F1 2013 VS Forza Motorsport 5- Érezd a különbséget
  • Crome
    #15660
    *választok=váltok
  • Crome
    #15659
    Köszi, igen úgy értettem. Nekem is bent van a játékban a kiválasztott sisak, de szeretném a menüben is látni őket, mert ha majd csapatot választok, akkor annak a versenyzőnek a sisakját szeretném viselni, akinek a helyére kerülök. Így meg menü nélkül nehéz kitalálni, hogy melyik lenne az. A sisakok fájlneve megegyezik az eredeti nevekkel, tehát nem igazán értem, hogy akkor miért nem jelennek meg. Vagy én értem félre, amit írtál. :-)
  • Bukephalos
    #15658
    Ha a problémát úgy érted, hogy a menüben nem jelenik meg az új sisak dizájn, semmi gond, nyugodtan válaszd ki, a játékban már a letöltött festés fog látszódni. Elöszőr én is problémáztam ezen, aztán mikor minden-mindegy alapon kiválasztottam, a játékban már örültem. Ahoz, hogy a menüben is megjelenjen a sisak máshol, más kiterjesztéssel kell a sisakokat bemásolni. Csak a letöltött sisak fájlneve egyezzen meg az eredeti sisakfájl nevekkel :))
  • Crome
    #15657
    Sziasztok!

    Egy olyan gondom van, hogy letöltöttem RD-ről sisakfestéseket, de hiába másolom be a leírt helyükre, a játékban mégsem jelenik meg, csak a gyári. Van valami ötletetek, hogy miért lehet ez?
  • Danecay
    #15656
    Nem tudom, még nem próbáltam, viszont folyamatosan javítgatják. Az F1 2012-höz használtam és szerintem ott teljesen jó irányba változtatta a játékot.
  • lac coo
    #15655
    ezt azt hiszem néztem már anno, kicsit roncsderbi a vége :))
  • Danecay
    #15654
    Ebben elég sok változtatás van, beleértve a az AI féktávokat is:

    True to Life AI
  • lac coo
    #15653
    F1 2013-hoz nem jött valami AI féktávot csökkentő mod?
  • Totti5
    #15652
    Lesz, majd E3on leghamarabb vagy utána lesz bejelentve ahogy a 2013 is.
  • akyyy
    #15651
    na? lesz f1 2014? semmi hír még róla?
  • lac coo
    #15650
    Felraktam 135%-ra az ffb erot a driverben, es teljesen jo lett.
  • lac coo
    #15649
    Tegnap újra felraktam a játékot, és az istennek nem akar észhez térni az FFB.... :(((

    középen ekkora lyuk van, hogy élvezhetetlen .... Múltkor pár újraindítás után megjavult, most nem akar, nem értem én ezt .....
  • fcbdavid
    #15648
    Szimulátorozás PC-n, autóversenyzés II. rész
  • rambozo
    #15647
    Sziasztok! Azt ugye jól tudom, hogy nincs bejelentve a 2013-hoz új DLC?
    (Csak mert a Steamen a Classic pálya és autó csomag összesen 5,5 Euro most, viszont a Classic Edition Upgrade, ami a Season Passnak felel meg 12.)
  • Alexease
    #15646
    Lehet hogy el van irva. Ha coop akkor autoval kell menni bevasarolni, ha cop, akkor valszeg uldoznek a rendorok, de ha megis igy irjak, akkor valszeg online-os kozos jatekmod lesz;)
  • f1 alonso
    #15645
    a co op az milyen jatek mod ?
  • f1 alonso
    #15644
    köszi a segitséget
  • akyyy
    #15643
    akkor csak osztott képernyőn fog menni (system lan, az olyan mint két kép saját hálózatba összekötve, csak itt az xboxban van. kettőt összekötöl, és tudtak játszani ketten 2 gépen (de ehez kétszer is meg kell legyen a játék)
  • f1 alonso
    #15642
    eredeti a játék és de nincs gold előfizetése. és mi az a system lan.