21741
  • Totti5
    #15721
    Ez még nem lesz nextgen.
  • adam46
    #15720
    Azt jelentené, az XOne/PS4-es verzió, nem egy sima X360/PS3-as átültetés lesz, hanem már eleve az új generációra fejlesztik. Lesz elvileg új grafikai, meg nulláról írt fizikai motor is. Kíváncsi leszek mennyire mennyi valósul meg belőlük.
  • gszp
    #15719
    Azt jelenti, hogy megjelenik Xbone-ra és PS4-re is!
  • Danecay
    #15718
    Ja, én is úgy tudom, hogy ez már NEXTGEN lesz. De valójában mi is az a NEXTGEN?
  • adam46
    #15717
    Ők nyilatkozták még a 2013 megjelenése előtt, hogy a 2014 lesz az igazi nextgen Forma 1 game.
  • Totti5
    #15716
    Ez még nem lesz nextgen.
  • adam46
    #15715
    Kíváncsi leszek, hogy idén mennyit sikerül hozzá tenni a cucchoz. Mostanit ígérték az igazi nextgen szériának.
  • Totti5
    #15714
    Steve Hood

    Soon, soon. I appreciate everyone is waiting on some news about our F1 games.
    9:36 AM - 19 Jun 2014
  • adam46
    #15713
    Tud valaki valamit az idei Forma 1-es játékról? Mikor várható a bejelentés? Már mindjárt szeptember, akkor szoktak kijönni.
  • RoboKutya78
    #15712
    Londoni Formula E promóciós videó mit szóltok hozzá?
  • bakkerman
    #15711
    persze tudom,pont azért kérdeztem rá,hogy megéri-e még megvenni,mert szeptemberben jön a következő,de nyáron el lennék vele online-ba ha lehet értelmes versenyeket nyomni,és nem bugos a rendszer
  • dr Kotász
    #15710
    Helyes, de arról tudjál, hogy kb. fél év potenciál van a játékban.
  • bakkerman
    #15709
    AI ellen is minimum 25%-os versenyeket nyomok,onlineba se lenne ez másképp :) Szerintem rápróbálok,cdgalaxisnál 2990,van oda "kedvezményem",szoval ennyit megér nekem. Köszi az infókat
  • IXEMGabeo
    #15708
    őő nem, de rengeteg videóst láttam, aki azzal tolta és ritka bénák voltak az online társak:) kicsúsztak, lökdösték az illetőt minden volt:D
  • dr Kotász
    #15707
    * 3-5 körös versenyek: rammerek, gyökerek minden mennyiségben
    * 25%-tól fölfelé: főleg normális mentalitású arcok


    A legjobb az, hogyha időmérős online versenyt játszol. Aki rászánta az időt egy jó rajtkocka megszerzésére, nem valószínű, hogy ki akar esni az első kanyarban.
  • bakkerman
    #15706
    te eredetivel nyomod?
  • IXEMGabeo
    #15705
    vannak bőven;)
  • bakkerman
    #15704
    érdemes lenne még megvennem eredetiben a játékot? Csak a multi miatt szánnám rá a pénzt. Mennyire stabil az online rendszerük? Csalók,vezetni nem tudó hülyegyerekek mennyire vannak elterjedve?
  • Danecay
    #15703
    Hali!

    Van arra mód, hogy Hamachi-n, vagy Tunngle-n keresztül lehessen játszani eredeti, teljesen felpatch-elt játékkal?
    A connection problémák teljesen kiborítanak! Tesómmal játszanánk néha amikor kijön rá a lépés, de rendszerint több időbe telik összehozni azt, hogy mindketten csatlakozzunk, mint amennyit végül játszunk. Vagy eleve a Lobby-ba nem jelenik meg a másik fél READY-je (züld pipa), miközben nála megjelenik, és elvileg minden rendben, vagy játék betöltése után a server indítónál, WAITING FOR PLAYERS felirat, miközben az elvileg csatlakozó fél róhatja a köröket a pályán, vagy pl. a tegnapi eset, WAITING FOR PLAYERS felirat teljesen fekete képernyőn, egészen addig amíg a másik fél ki nem lép, amikoris azonnal betölti a BOX-ot, LOST Connection felírat mellett. Persze olyan is, van, hogy időmérőről futamra történő lépésnél kapcsol szét. Nem tudom mi lehet, de így eléggé játszhatatlan. Az is esezmbe jutott, hogy valami hálózati dolog esetleg, de már kilőttem a tűzfalamat, vírusirtómat is de nem javult.
  • argo001
    #15702
    Nincs valami hang patch a játékhoz? A motorhangok elég siralmasak. :S
  • Casillas
    #15701
    én most Force Indiás szezon után váltottam Lotusra, az eddigi egy verseny alapján érezhetően stabilabb :)
  • V43 1105
    #15700
    Meki sem rossz, de valahogy az sem az igazi
  • contraste
    #15699
    FI-t még nem próbáltam, de ki fogom! Nekem eddig a Meki feküdt leginkább.
  • V43 1105
    #15698
    Nálam ez úgy van hogy pl a Force Indiának a szemét is kinyomom olyan köridőt tudok vele menni, Mercivel már megint nem, Red Bull meg mint egy tégla.. :P
  • contraste
    #15697
    Azt nem tudom, én a KERS nélküli Marussiával toltam:DD
  • contraste
    #15696
    Minimálisan, de az ilyen reális különbségeket nem, amiket mondtam.
  • lac coo
    #15695
    Az egyes autókat jól megcsinálták, Catterham nulla aeroval teljesen jó volt :) Meghibásodás az nem volt,nem lesz, azt nem szereti senki, ha egy jó versenyen egyszer csak behal az autó :)
  • V43 1105
    #15694
    Eddigi részekben is lehetett érezni, ha az egyik autó jobb volt valamiben mint a másik.
  • contraste
    #15693
    És, hogy valóban lehet-e majd érezni az erőviszonyokat. Mert eddigi részekben én speciel egyáltalán nem éreztem, hogy jobb lenne pl a RB aerodinamikailag mondjuk a Ferrarinal és stabilabb lett volna a kanyarokban, ezeket meg kéne csinálni. Merci motorok gyorsabbak az egyenesben RB jobb a kanyarban, motorok megbízhatósági tényezői, stb.
  • lac coo
    #15692
    En meg abban remenykedek, hogyy a sok silany jatekos elfelejti vegre az F1-et, es nem kell miattuk elgagyizni. :))))
  • adam46
    #15691
    Azt biztosan meg tudják oldani. Én csak abban reménykedem, hogy ez nem olyan silány munka lesz, mint az előző évek részei. Valami nagyot kéne villantaniuk.
  • Totti5
    #15690
    Kíváncsi leszek, hogy oldják meg a játékban a hybrid rendszert, mennyire lehet majd belenyúlni és beállítani az adott pályákra. Nem semmi kihívás ez a játékkészítőknek. Ennyi mindent lemodellezni..
  • pepecs98
    #15689
    Megvettem a játékot letöltöttem steamről és nem lép be a játékba. A gépem : Intel core i3 3,4 Ghz Ram 4Gb vga: Nvidia 2 Gb, windows 7. Miért nem működik? Mit tegyek?
  • Bukephalos
    #15688
    Tudsz egy linket adni? DRS, (K)ERS műkődik benne rendesen?
  • attila46
    #15687
    Találtam egy módot ,amiben már 8 sebesség van .... a hang még nem az igazi de, egészen élvethető.
  • Bukephalos
    #15686
    És a már elkészült 2014-es autó skinek is remekül mutatnak, de egyenlőre a full fekete, mercedes-DTM skin a favorit Bőrök ugyanott, mint a sisakok
  • Bukephalos
    #15685
    Felkerültek a 2014-es sisakok, le lehet tölteni, illetve tavalyi valamint egyéb sisakok is elérhetőrk. Ha valakit érdekel, kat ide
  • Firerock
    #15684
    sehogy :D
  • akyyy
    #15683
    és hogy lehet multizni gta-val ha nincs előfizetésem gold, de rgh van?
  • Muttley
    #15682
    tévedsz
    teli van RGH-s géppel a fél internet