21741
  • adam46
    #15361
    Esetleg a tetejét ne vágd ki, úgy pöpec lesz. :)
  • IXEMGabeo
    #15360
    nekem bejön:)
  • NagyiBMX
    #15359
    Csináltam egy hátteret a topicnak, mi a véleményetek? Itt a kép.
  • mmovar
    #15358
  • IXEMGabeo
    #15357
    :DDDDDDDDDDDDD
  • dr Kotász
    #15356
    Most csinálgattam a setupot Barcelonához. Mikor sikerült egy elég jó kört összerakni, felmentem a leaderboardra, hányadik vagyok. Hát elkerekedett a szemem: első hely, világrekord

    Aztán valami furcsaságra lettem figyelmes: összesen öt idő van csak a listán... A Codies törölte az összes leaderboardot a patch notesnak megfelően. Remélem még legalább öt percig én tartom a csúcsot a spanyol pályán...
  • mmovar
    #15355
    És melyik az a 1:1 steam verza? Én nem találom...
  • Gatti
    #15354
    valamint ha valaki játszik így szivesen csatlakoznék :)
  • Gatti
    #15353
    közbe megtaláltam :D Tunnglen próbálgatom , ott elég sokan vannak fent akik Lanba játszanának.
  • Gatti
    #15352
    Olyan kérdésem lenne hogy Lanba van coop mód? vagy nem lehet berakni gépi ellenfeleket?
  • Fox44
    #15351
    A warez verziónál nincs 1976 Ferrari 312T. Nem mit ha sokat érne...:D
  • lac coo
    #15350
    LOL !!!

    És mindig sírnak, hogy jajj, nekünk szegényeknek kopik a gumi, javítsátok már ki mert játszhatatlan !!! LOL.


    Legjobb az lenne ezeknek , ha magától körbe menne ! :D
  • Totti5
    #15349
    Nkórról lekapom az 1:1 steam verzát és felülírom vele, kikapcsolom a frissítést / offline mód és hátha... 1 próbát megér.
  • IXEMGabeo
    #15348
    ?DDD

    Ncore-on fent van
  • Fox44
    #15347
    :DD
  • lac coo
    #15346
    Leszarom, hogy tiltott.....:)Mivel megvettem így nem warez, de ovis játék nem kell ! :)
  • Fox44
    #15345
    Ne bénázz!:DD Mivel tíltott a topikban a warez így...
  • lac coo
    #15344
    Akkor valaki adjon valami linket, honnan tudom ez ta cuccot leszedni, mert az egy torrent oldalon ahol fennt vagyok nincs... ! :DD
  • Fox44
    #15343
    Offline indítod a steamet.
  • lac coo
    #15342
    Főként , hogy a warezos banda sír mindig ! :))))
  • lac coo
    #15341
    De szedjek le valami warez verziót? gondolom ha steamre bízom eleve a petchelt-et rakja fel ...
  • Fox44
    #15340
    Igen.
  • Totti5
    #15339
    Aki béna az játszon teljes segítségekkel. Megint azok szórakozását basszák el akik rendesen kormánnyal, fun faktorral akarnak játszani.

    Tudtam hogy ez lesz a vége. Magyarok is rítak a codie fórumon, olvastam is... kontrollerrel nyomja és sír. Játsza easyn, assistokkal... ha meg az is sok neki, akkor ne játsza, ha nincs hozzá minimális tehetsége is.

    Fel robbanok mindjárt....
  • lac coo
    #15338
    ,Én is számítottam rá.
    Legalább valahogy el lehetne kerülni ezt az ovipatch-et ?!
  • Fox44
    #15337
    Én korábban írtam, hogy a csúszkálásnak, sírás lesz a vége.:D Nem próbáltam még a patch-el, de ha tényleg megváltoztatták, akkor felejtős lesz.
  • lac coo
    #15336
    Jah, warez ...

    De felháborít, hogy kifizetek valamit, és a 8 évesek beszabájozzák, mert nekik nem jó , két gombbal játszhatatlan, és én szívok !!!!
  • Totti5
    #15335
    3asba úgy leszabályozza kikapcsolhatatlan TC megint mint annak a rendje... hulladék. Irány a warez, ez így felejtős.
  • lac coo
    #15334
    Nem baj, a sok bénának tetszeni fog ! :)))) Megyek warezolni, ott nincs legalább ez a lámaság.... ez nem F1 autó hanem starwars pod race !!! :))))

    Steam is bekaphatja, direkt bejelöltem, hogy nem frissítse automatikusan, mert számítottam erre ....

    Nem értem aki totál balfáék hozzá ,az miért nem gyakorol kicsit, vagy miért nem elég neki az F1 Stars !? :)
  • Master91
    #15333
    2-3 patch múlva meg Halálosabb iramba vezetés lesz :D:D

  • B0GE5z
    #15332
    ez csak az első patch senki nem mondta hogy ez a végleges, gondolom lesz még belőlük bőven
  • lac coo
    #15331
    Én meg szúk kanyarban tolok egy padlót és semmi nem történik .....Eddig se volt hifi, de legalább valami volt, most a sok majom örömére lett egy padlógáz padlófék játék, hogy tudjanak ők is F1-ezni, nehogy elkopjon 50 méteren a gumi ! :D

    Meg sem mozdul az autó, még szánt szándékkal sem.
  • Skypack
    #15330
    Én akárhogy olvasom, patch notesban nem látok ilyesmi javítást.
  • lac coo
    #15329
    szét b---sz az ideg, de komolyan. kiadok érte egy vagyont, és a sok majom sírása miatt megcsinálják élvezhetetlen vacakra ....Miért kell nekem láma módon játszanom vele, ha sokan bénák hozzá ?! Az agyam eldobom, komolyan ....
  • Totti5
    #15328
    Nem már!!!!!!!!!!!!!!!!
  • lac coo
    #15327
    Szokásos patch, magasabb tapadásokkal, hogy a sok falábú, kacskakezű is tudjon játszani vele ....
  • Master91
    #15326
    közbe írtam a OFF topikba, ne spammeljük teli ezt
  • IXEMGabeo
    #15325
    Colin Mcrae rally 2 szobában vagyunk általában

    Hamachin csináltam szobát

    Formula uno 2013

    Schumacher

  • Master91
    #15324
    Áh nyavalyások, meg nézem... :D
  • V43 1105
    #15323
    Nyugodtan jöhetsz... itt nem az a lényeg, ki hogy merre.. hanem a fun..! vagyunk kb 5-6-7-en... van olyan is akire 10-15 mp-t ráverünk.. de nem ez a lényeg... :-)
  • V43 1105
    #15322
    Sejtettem, hogy rátalálsz.. én James Huntosat keresek , csak idei modellre megfestve.. Lásd Raikönnen 2012 Monaco.. ;)