21741
  • akyyy
    #15641
    xbxon csak osztott képernyő van, illetve system lan. de honnan szivjuk ki hogy neked most ott eredeti-e vagy nem. ha meg nem, akkor milyen verzió van meg, ha meg eredeti, van e gold előfizetésed.
  • f1 alonso
    #15640
    xboxon is ugyan ez van
  • f1 alonso
    #15639
    Köszi !De xboxon van meg a játék .
  • akyyy
    #15638
    tegyél fel steamet. steam-be kell hogy legyen már egy játék megvéve.

    meg tán valamelyik portot is engedélyezni kell.

    csak az a crack jó ami nem dll-es stemaes crack (valami crackfix a neve tán.
  • akyyy
    #15637
    nekem se eredeti mégis tudok netne játszani :P
  • IXEMGabeo
    #15636
    correct :P
  • Master91
    #15635
    szia mert nem eredetibe játszol
  • f1 alonso
    #15634
    sziasztok az miert van hogy nem tudok a multiplayerben jatszani
  • a.carkey
    #15633
    Aki a tegnapiról lemaradt Steamen, most éppen GMGn is akciózzák a F12013-at. A steames kulcs -50% jelenleg, de kupononnal - ill. aki szokott ott vásárolni -, némi megtakarított manival lazán letornázható a Classic Editon ára 20 euro alá-köré. Még pár órát tart.
  • pitjou
    #15632
    Én a dölésszöget elől teljesen balra tolom a csúszkát, a hátsó kerekeknél egyel kevesebbre mint a teljes. Hasmagasság elől:2, hátul:4 Fékerő előre:55, nagy féktárcsák. Persze mindenkinek más a stílusa, de én van hogy plusz két kört ráhúzok arra, amit a versenymérnököm ajánl. Természetesen sok múlik a kigyorsításon, és szerintem a pumpálós fék hatásosabb, és gumikímélőbb. Én az első évadot ToroRossoval csináltam végig, utcával nehezebb vezetni, mint a RedBullt. Az RBR sinen megy, nagyon stabil :) Próbáld ki ezeket a beállításokat, hátha Neked is bejön. Ja meg az is fontos lehet, hogy kormánnyal játszod, vagy valami mással. Mert szerintem kormánnyal biztosan adagolhatóbb, mint egyéb eszközzel.
  • pitjou
    #15631
    Sziasztok! Találkoztatok olyannal, hogy eddig ToroRossoval nyomtam az első szezont, nem volt bajom, de most a második évadnál RedBullal a visszaváltásoknál néha sokkal többet kapcsol vissza, mint amennyit fizikailag kapcsolok. Nincs a vezérlőnek semmi baja, ez valami szoftveres baj lehet. Nem mindig csinálja, de nagyon idegesítő, hogy nem tudok a saját tempómban visszaváltani, mert még van hogy hátramenetbe is beteszi. Mondom, ez csak azóta van, mióta a RBR-el nyomom. Ha tudtok, segítsetek PLS.
  • kvanta
    #15630
    hmm ügyes kigyorsítással, megfelelő fékezési pont megtalálással lehet csak elkerülni a gumi totál szétesését. Így még az utolsó kör is hozható normál tempóval. Más megoldást nem látok rá. A gumikopás kikapcsolásával szerintem nincs értelme vezetni.
  • sajtburger
    #15629
    Gumikopással mit lehet kezdeni karrier módban? Torro rossoval vagyok, és jó lenne utolsó pár futamot behúzni, mert akkor a lotushoz igazolhatnék, de mindegyik versenyen első kiállás utolsó körében kb. vezethetetlen az autó annyira elkopnak a papucsok.. nektek hogy megy? nem lehet valahol kikapcsolni a kopást?
  • attila46
    #15628
    na 5.patch.......elbuktam a mentéseket
  • Danecay
    #15627
    Szerintem Tott5 arra gondol, hogy azt nem tudta, hogy a valóságban is van DRS beep, nem csak a játékban a játszhatóság megkönnyítése miatt.

    TEAM RADIO

    McLaren's Jenson Button: "The DRS beep is deafening. The DRS beep is deafening." His engineer replies: "OK Jenson, you can turn it off."
  • lac coo
    #15626
    Tavaly is volt, csak alig lehetett hallani :)))
  • Totti5
    #15625
    Pont a pénteki edzésen volt gondja Buttonnak a DRS csipogással. Igazából nem is tudtam, hogy van ilyen, csak hogy a led világít a kormányon. Apróság, de jó hogy belekerült:)
  • dr Kotász
    #15624
    Today sees our fourth PC Patch available on Steam for PC versions of F1 2013.


    Mid Session Save

    Fixed a bug which prevented car setups from being loaded correctly when a mid session save is created while on track in any session.

    Minor Fixes

    Added a DRS Bleep sound to inform the player via audio that the DRS is available. This sound is quite subtle so that players who do not rely on this are not distracted, you may need to lower the engine volume and raise the effects volume to make this clearer during gameplay.

    The above fixes (where relevant) for the Xbox 360 and PS3 versions of the game are currently being tested and verified. These require additional submission and authorisation from Microsoft and Sony so the release date for these will follow a little later than the PC version.
  • lac coo
    #15623
    Összes rF F1 moddal jobb időt mentem mint az aktuális :)))
  • precise
    #15622
    Viszont még így is jobb kört ment mint a 4x-es VB Vettel. :)
  • Danecay
    #15621
    Nem neked akartam, hanem Lac Coo-nak a #15602-ben írtakra " Az a buli, és most hogy menteni lehet közben, még olyan sok idő se kell hozzá .... Kerékcsere után elmented a célegyenesben azt jóvan ... "

    Ez csak amolyan észrevétel volt. Amúgy menthet a játékos akkor amikor egyenesben van, nagy valószínűséggel úgy is jó eséllyel lesz olyan AI ami valamilyen kanyar közeli szituációban van.
    A Flashback használatával kapcsolatban pedig az a véleményem, hogy sok esetben lehet hasznos is. Én az eddigi részeknél is leginkább arra használtam, amikor én kaptam büntetést az AI hibájából, pl. amikor hátulról belém jöttek. Visszapörgetve, a helyzet ismeretében próbáltam elkerülni a balesetet és a büntetést ami nem elnézhető módon amúgy sem engem illetettvolna. Továbbá dolgozó, családos emberként, játszani max. pihenőnapokon, a ház körül elvégzendő munka teljesítése után szoktam. Fáradtan pedig az ember még hajlamosabb hibázni, így nem tagadom, hogy volt már arra is példa, hogy egy egy verseny előrehaladott állapotában, az én bénaságomból bekövetkező hiba elkerülésére is használtam már. Csak, hogy legyen viszonyításod, az eddig megjelent részek mindegyikével játszottam, de még soha nem játszottam végig egy szezont sem. Ennek fényében valamilyen szinten elnéző vagyok magammal szemben :D
  • Danecay
    #15620
    Botokat külön hozzá kell adni, úgy hogy rámész az üres szlotokra és egyesével hozzáadogatod, vagy még egyszerűbben azt választod, hogy automatikusan pótolja és töltse fel a rajtrácsot!
  • akyyy
    #15619
    nincs valami okositás, hogy ha haverral megyünk coopba időmérőt, é sén bent állok a boxba, akkor láshassam specatorban hogy ő hogy megy? még a térképre se teszi ki hogy a csapattárs hol jár...

    illetve nincs más mód quick racenél szintén haverral hogy legyenek botok?
  • IXEMGabeo
    #15618
    amúgy ritkán megyek az AI ellen pont azért, mert a játékom beszaggat a sok gép ellenfél miatt...multi , TT és egyéb scenario, amikkel elvagyok. Tegnap csak poénból lementem egy Abu Dzabit, rajtnál csak 1 autót előztem meg utána pedig egyenként előzgettem őket a 6. helyről indulva szóval nem mindig van ez:)

    Melbourneben és Sepangban nagyon durván előre lehet jönni az 1. kanyar után...
  • IXEMGabeo
    #15617
    jó csak úgy nehéz, én alapvetően szeretek beesni az AI mellé akár a legszűkebb helyekre is apró koccanással...ilyen a stílusom, de régebben még belerongyoltam az AI-ba mára már fejlődtem e téren:)
  • Gabor77
    #15616
    Én általában azt csinálom, hogy Webberrel...élethűen elcseszem a rajtot, és 5-6 helyről felküzdöm magam szabályosan. :D
  • lac coo
    #15615
    Ha nem képesek akkor később sem képesek ;) De ha előrefurakodsz saját játékodat teszed tönkre, mert onnantól csak a feltartásról szól az egész .....Ha meg marad egy-kettő előtted, azon nyilván olyan szinten állva hagynak ,hogy semmi dolgod nem lesz velük többet....
  • lac coo
    #15614
    Így van, sokkal jobb, szabályosan úgysem lehet hátul tartani őket, ha betartod, hogy egy irányváltás védekezéskor, röhögve elmennek melletted.
    az meg nem játék, ha folyamatosan elé vágsz, igaz úgy lehet tartani bármelyik autót .....
  • Gabor77
    #15613
    Indíts egy versenyt pl. Perezzel, és ne előzz az első 2-3 kanyarban...hidd el, sokkal élvezetesebb levadászni az AI-t egyenként, mint bevetődni a második helyre, aztán büntetés nélkül blockolni az ellenfelet, hogy ne tudjon megelőzni. :D
  • IXEMGabeo
    #15612
    ha nem képesek normális féktávot venni márpedig az embernek ki kell használnia ezt:)
  • Gabor77
    #15611
    Olyan lekezelően beszéltek a tv cam-ról, hol ott ez nem egy vérbeli szimulátor...talán pont ti mondtátok. :D

    Viccet félre téve, a grafikai modok miatt előfordulhat multiplayerben mismatch hiba?
  • baaka
    #15610
    Sziasztok!
    Ki lehet valahogy kapcsolni multiplayerben, one shot qualifying-nál a ghost cart?
  • Alexease
    #15609
    Ez igazabol csak annyi, hogy a TV-kamerat (amiben vezetnek az emberek:P), eltoltak oldalra (ahogy igazabol is van).
    Ultimate Realism es TV-kamerabol tolja;) Gratulalok:D Meg mindig jobb, mint ha hatulrol tologatna:P
  • lac coo
    #15608
    hát ilyeneket sose nézek .... Egyenesben mentem el, tiszta helyzetben , nagy gond nem volt vele .

    De legtöbben ott szúrják el az egészet, hogy az első 2-3 körben előre tolakodnak. Minden játékban a rajt után egy darabig vonatozik az AI, könnyű elmenni a sor mellett de ilyenkor oda kerül az ember ahol semmi keresnivalója .Egy Caterham a 10. helyen McLarenek, Lotusok előtt elég fura.
    Utána meg a végtelen védekezés, vagy inkább feltartás következik egész versenyen .Csábító dolog előre menni az elején, de sokkal jobb verseny lesz belőle, h az ember szépen marad a helyén az első pár körben .....
  • IXEMGabeo
    #15607
    Miért nekem írtad?:D

    Oké versenyezz úgy:)

    flashback sztem egy ökörség...annak jó, aki nem szereti, ha hibázgat orrba szájba
  • Danecay
    #15606
    Úgy vettem észre, hogy a futam közben készült mentés visszatöltésekor az AI egy kicsit meglepődik, elsősorban a kanyarban és féktávon lévők, így a játék ezen opcióját használva, a játékos, őt nem megillető előnyre tehet szert. Ez igaz a Flashback használatára is. Szóval egy-két mentés visszatöltéssel és ugyanennyi Flashback használatával lrhrt ám redukálni az ellenfeleink számát :) Persze aki fogékony az ilyesmire és olyan szemlélettel játszik, az ki is használhatja ezt, de engem pl. zavar!
  • V43 1105
    #15605
    Próbálta már valaki?



  • V43 1105
    #15604


    Nem tudjátok hol kapok G25/G27-et vagy valami normális kormányt? Fanatecet nem fogok venni, az már too much :D
  • IXEMGabeo
    #15603
    örültem h akadozva lementem 25%-ot...
  • lac coo
    #15602
    Most megint jó :))))) Valami bug van a kalibrálással, vagy valami ilyesmi ....
    Én is magam állítom be a setupot, általában kicsit rosszabbra mint ami kellene . Úgy izgalmasabb .

    Miért nem mész 100 %-os versenyt? Az a buli, és most hogy menteni lehet közben, még olyan sok idő se kell hozzá .... Kerékcsere után elmented a célegyenesben azt jóvan ...