21741
  • lac coo
    #15481
    Jah, közben megvan ...THX !
  • V43 1105
    #15480
    Tires Edition 2013 1.2

  • lac coo
    #15479
    De a gumi az jó, melyik fajta ez ?
  • V43 1105
    #15478
    Nem, de sikakok például zavaróan pixelesek még ígyis ha T-Camból kukkolok. És ez igaz a festésekre is.. no meg csomó olyan festés kijött, ahol nincs feltüntetve például dohány reklám.




  • lac coo
    #15477
    Minek ??? Ebből a távolságból 1000 px látszik belőle, nagyítóval nézegeted ? :)
  • V43 1105
    #15476
    Egyenlőre az abroncsok lettek kicserélve és az autó kapott egy 8192x8192 pixeles festést. :-)
  • Mayorpapa
    #15475
    milyen grafikai tuning ez?
  • Gatti
    #15474
    szép :) ment amúgy a privát.
  • V43 1105
    #15473


    Lassan kezd feljavulni az igazán tökkéletes szintre a játék grafikailag is. :D
  • Gatti
    #15472
    érdekel a dolog , a fennmaradó helyre pedig rakunk AI t :)
  • Gatti
    #15471
    Arra rájöttetek már hogy időmérőn ha a boxba vagy sokkal lassabb köröket mennek mint amikor te is a pályán vagy? Nálam többször így volt egy toro vagy williams pilóta a top4 be időmérőn :D
  • Danecay
    #15470
    Ez csak az én véleményem, meglátásom! Nekem eredeti van és nem multizok! :)
  • mmovar
    #15469
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bocs az offért de eladnám f1-es accom. 5000 amiből alku nincs. Mellé még bónuszba kap néhány játékot. G27-is eladó ha valaki érdekel.
    (nekem elegem lett a versenyzésből.)
  • Gabor77
    #15468
    Szóval marad az újratelepítés...yeah :D Pedig már egész jól belaktam a játékot modokkal..
  • Danecay
    #15467
    És jó eséllyel a további patch-ek érkezésével, egyre valószínűtlenebb, hogy menni fog! Tavaly is, ha jól rémlik csak az 1.0-val ment a Tunngle-s multi!
  • Gabor77
    #15466
    Nem tudom próbálta-e már valaki, de update 1-el a tunngle multi nem akar működni normálisan. Esetleg van, akinek működik?
  • lac coo
    #15465
    De miert, mi az ami gygin van lodolva, en kulonosebbet nem vettem.eszre, igaz nem is erek ra azt bamulni :)))))
  • V43 1105
    #15464
    Ah végre... ideje volt már! :P
  • Danecay
    #15463
    Új látszik, hogy csak említeni kellett! :)

    High Lod Improvements
  • IXEMGabeo
    #15462
    igen főleg, aki warezolt:)

    eredeti játékosoknak kopott rendesen a gumi még a ligásoknak is...nagyon jó setupok ellenére nekik nem bírta ki a lágy majdnem a teljes távot...

    egyébként igazad van nálam is így volt...

    ennek ellenére mindegyik korábbi játékban a kerékdőlésszögek állítása befolyásolta rendesen a gumik állapotát...
  • dr Kotász
    #15461
    Igen, én is sírtam konkrétan... A 25%-os versenyt végig bírta a lágy keverék, a keményet elég volt 1 körre föltenni... idén nem sírhatok, az biztos.
  • barcalaci84
    #15460
    Elkezdtem a karriert és szerintem az ai is koptatja rendesen a gumit, mert én eggyel kevesebb kiállassal csináltam meg z első futamot...
    (legend,Lotus)
  • B0GE5z
    #15459
    emlékszem, hogy 1 éve micsoda sírás ment hogy nem kopik a gumi xd
  • dr Kotász
    #15458
    Annyiban talán igen, hogy mivel az F1 2012-ben nem skálázódott, ott darálhattad akárhogy a gumikat 25%-os futamon, nem fogytak el.

    Ezenfelül neked lehet, hogy nem újdonság, de annak a sok-sok embernek, akik panaszkodnak („AI-nak nincs gumikopás, jajj” stb. stb.)lehetséges, hogy igen.
  • bunddog
    #15457
    a gumikopás dilemmáról jut eszembe, melbourne-ben 50%os versenyen az ai még csinált egy plussz kiállást új gumikért 5-6 körrel a vége előtt :)
  • IXEMGabeo
    #15456
    ez nem újdonság a korábbi játékokban is nagyban számítottak a beállítások a gumik terén...na jó a 2010-esnél a Bridgestone nem kopott ennyire:)
  • Alexease
    #15455
    Aki ezt lepontozza grafikara, annak valami komoly baja van:D Valszeg meg puhapocsu es a penz nem szamit, mert beleszuletett.
  • lac coo
    #15454
    Vagy ha felig meddig elore beallitott, akkor meg azert jo, mert vegre egyszer mekkorakiralyvagyok... ! :))
  • lac coo
    #15453
    Kanadában 25 kört mentem lágy gumikon, igaz az utolsó öt kör már halál volt, de muszáj volt kibicelnem mert jött az eső :)))
    Szóval jó ez a gumikopás szerintem . (100 %-os táv...)
  • Danecay
    #15452
    Számomra ott válik egy ilyen teszt hiteltelenné amikor már a grafika miatt is lehúzzák a játékot, miközben az egyik legszebb autós játék ami PC-re megjelent. Persze itt-ott előfordulnak kevésbé kidolgozott textúrák, és mondjuk a LOD-olással is bánhattak volna bátrabban, de létezik egy olyan, fogalom is, hogy OPTIMALIZÁCIÓ, és ez a nem mindegy, hogy az én (egy-két kivétellel)több mint 5 éves kofigomon high beállítások mellet is rezzenéstelenül fut! Persze össze lehetne hasonlítani a jövőben, kategórián belül megjelenő játékokkal, csk érdekes, hogy ilyenkor sokan megfeledkeznek a hardverigényről!
  • lac coo
    #15451
    spec AI-nál nincs bajom ha madzagon húzogatják őket, oda nem árt ....
  • Danecay
    #15450
    Én úgy vagyok vele, hogy ha jól működik valami, mindegy, hogy az, most szimulált, vagy scriptelt, ami persze ugyan úgy igaz az ellentétes esetre is, lényeg, hogy működjön, és úgy ahogy az ember elvárná. Ha ez az engine így van tervezve, és scriptekből dolgozik, egy szimulátorral ellentétben ahol minden valós adatokból van számolva, számomra majdnemhogy indiferens miként kalkuéál, ha jól működik ez is az is.
  • Alexease
    #15449
    Mivel ez szamitogep es egy jatek, az egesz egy nagy script halmaz:) Ebben nincs semmi kulonos:D
  • lac coo
    #15448
    Volt hogy halálba levett tapadással, 3 kört kaptam :)))) Szóval itt már lehet nincs.
    Az a jó benne, hogy szépen variálható az AI, vannak fokozatok, és vannak autók szép sorban egyre lassabbak-gyorsabbak :)

    sőt láthatóan az AI is használja a benzint, játszik a motorteljesítménnyel, mert , hogy feljön mint a barom ,próbál előzni ,aztán egy idő után szól a mérnök, hogy visszavett , spórol a benzinnel, és szépen le is marad ahogy kell ...Hogy script vagy micsoda én nem tudom, de én semmi természetelleneset nem látok benne .
  • dr Kotász
    #15447
    Ebben lehet valami. Viszont valszeg experten ez nincs már, ugyanis Bahreinben 50%-os futamon két kört kaptam az élmenőktől
  • dr Kotász
    #15446
    Nálam is expert, karrier, Marussia. 7 versenyből az eddigi legjobb eredményem egy 15. hely. Gumikopást lassan tanulom menedzselni: az első futamon még eggyel több kiállás kellett, mint az AI-nak, a másodikon csúszkálva, de kibírtam, 21. lettem. Az utolsó kettőn viszont (Monaco, Montreal) már semmi gáz nem volt a gumikkal (már úgy értem relatíve, az ellenfelekhez képest), a futam végén mentem a legjobb köröket, ahogy a kevés benzin miatt illene is.

    Nálam a megoldás az volt, hogy futamról futamra puhítottam a beállításokon, egyre gumibarátabbá tettem a kocsit:

    * ARB-nél felejtős a 11-es érték, levettem 7 alá
    * rugók 10/11 helyett olyan 6/7 körül
    * és talán a legfontosabb a kerékösszetartás: extrém negatív érték helyett közepes beállítással nálam durván megnőttt a gumik élettartama.

    Jó a játék
  • Alexease
    #15445
    Az anomalia abbol adodhat, hogy Legend es/vagy Expert fokozat alatt, alapbol catchup-ol az AI. Vagyis nem engedi leszakitani vagy tulsagosan elhuzni oket. Fizikalisan lenyegtelen milyen allapotban vannak az autoik;)

    De mivel ugyanazon a fokozaton, ket jatekos kozott masodperces kulonbsegek is lehetnek, igy kenytelenek mindenkine izgalmassa tenni, mashogy nem megy;D

    De ez mar le volt irva:DDDD
  • lac coo
    #15444
    Ferkával, expert fokozaton pont olyan gyors az AI, mint én, elejétől a végéig munkás a dolog, hogy tartsam magam .... Kurva jó !
    Végig nyomás alatt tart valamelyik, ha sikerül kiautózni 4-6 mp előnyt, rögtön le kell tekernem a motort, hogy spóroljak benzinnel de legfőképp gumival ,ha kezd feljönni vissza közepesre. Ha előzni akarok épp, hogy megvan az összes KERS-el és DRS-el ,gumival lehet spórolni, nem kell végig maxon tolni neki .....

    Bár néha kicsit butácska a fizika, de rohadt jó, rég mentem ilyen jókat!!!
    Én semmiféle scriptet vagy AI csalást nem értem tetten még, gumit ugyan úgy használják ahogy én ilyen sporólós, okos tempóban .
  • drago14
    #15443
    Hogyan?
  • akyyy
    #15442
    rokonnal nekünk simán megy egy nagyon pici trükkel stemanen neten keresztül a világbolti verzió