21741
  • lac coo
    #15401
    Nem is az, hogy kulon kell valasztani, de amennyivel egyszerubb, konnyitett az autok kezelese, annyival jobb a korites, szabalyrendszer, hangok, radiozas.Sima szimulatoros menjel korbe-korbe azt jol van stilusban en tuti nem jatszanek vele, de igy rohadt elvezetes.Jok a szabalyok,gumik, benzin stb...Altalaban a jatekok addig sem jutnak el ezen a teren, hogy lennenek normalis gumikeverekek.Es annyira azert nem rossz a fizika se, vannak konnyitesek benne,de osszessegeben messze nem sinauto.En pl a "scriptelt megcsuszasokkal " siman beforditom gazfroccsel az autot ha lecsuszok az ivrol..........
  • Fox44
    #15400
    Miért, a karrier mód-ban nem vezetsz?:)
  • precise
    #15399
    A játékélményt és a vetési élményt azért lehet különválasztani, mert van benne egyfajta karrier mód ami ad neki egy hangulatot. Vagy szívesen kipróbálnám a coop bajnokságot, csak még nem találtam rá társat.

    A külcsíny ma már átlag.
  • lac coo
    #15398
    Alex, az nem lehet, hogy azokat a dolgokat rakta újra defaultra amiket átírtál ? diffi tc ilyenek , azért érzem sokkal gagyibbnak ?
  • lac coo
    #15397
    Néha sántít kicsit a dolog, idegesít is a sok könnyítés, a játékmenet kárpótol ....De mivel űrhajó F1-es autók, még elmegy a handling is, felőlem akár még ilyen is lehet igazából :)))) A régi autóknak ez már nem jó így, az nem tetszik ....
  • Fox44
    #15396
    Nem értem, hogy lehet a vezetési élményt, és a játékélményt ketté választani egy olyan programban, ahol a vezetés a fő feladat. Max, ha külcsín tetszik mindenkinek.:) Nálam, ha vezetési élménnyel problémák vannak, akkor nincs meg igazán a játékélmény sem.
  • lac coo
    #15395
    Én van hogy 4-5 kört rá tudok húzni egy gumira, van, hogy 4-5 körrel előbb kell jönnöm mert nem tudok kigyorsítani úgy kinyírom ....Ha szánt szándékkal forgatom mint a barom, akkor meg percek alatt kuka a gumi ....

    De nekem nyilván ebből is extra verziót adtak :DDD
  • Fox44
    #15394
    A túlzott gázadásra történő kerékkipörgés, az egy év múlva is az lesz. Max, idővel megtanulja az ember, hogy hol vannak a határok.) 1.0-nál én ugyan úgy érzem, mit az első nap.
  • Alexease
    #15393
    Ez a program elsosorban jatekelmenyre van. Abban nem olyan rossz, max az osszetettsege miatt az anomaliakba es az atlatszo script dolgokba lehet belekotni.

    Max idegesito, hogy vezetesi elmenyre is lehetne jobb (tudas van mogotte boven), csak hat ez van.

    Az auto file-okat megpiszkalva (TC full kikapcs, diffi szabalyzas letilt stb.) egy fokkal jobbnak tunik, de csodat nem lehet tenni.

    Bar nem mentem vele mar egy ideje, de engem az is idegesitett, hogy olyan mintha a kuplung ossze lenne kotve a kormannyal, es bizonyos gazallasokon fokozatosan szetkapcsol a kuplung (egyenes, padlogaz, fordulat az aljan-kozepen, kormany elfograt, fordulat felporog, stabilan megy tovabb:DDDD).
  • precise
    #15392
    Nem biztos. A gumikorpás is scriptelt. Nekem mindig a kiállásom előtt egykörrel kopik el teljesen, tök mind1 mikor állok ki. Megcsúszásnál FFB-n semmit nem érezni, mármint előjelet, vagy gumicsikorgást. Egyszercsak megcsúszik. Gondolom Kanyarodás fordulóköre és a sebességből számolja ki hogy most akkor megkell csúszni és rotty.

    Vezetési élmény 2/10, Játékélmény 8/10 Ha szimes szemmel nézzük.
  • Skypack
    #15391
    Akkor, nem rakom fel rá a javítást ez így tökéletes, illetve nem tökéletes de nekem élvezetes.
  • Danecay
    #15390
    Kár! :)
  • Alexease
    #15389
    En meg nem probaltam ki, vagyis gozom sincs;) Az EXE-ben ugy a legegyszerubb modositani a tapadason, hogy amikor beolvassa oket a tobb ticat helyrol (XML, BIN stb.), ossza-szorozza az ertekeket akarmennyivel:) Egyszerubb mint az osszes scriptben atirogatni:P
  • lac coo
    #15388
    Hat lehet ! :)))))
  • Danecay
    #15387
    Egyébként érdekes számomra, hogy, a gázadásra történő kerékkipörgés, a játékba belefektetett idővel ellentétes arányban kezd egyre észrevehetetlenebb lenni! Gondolom, hozzááll az ember lába, vezetési stílusa, stb. Először, nekem is meglepően odafigyelős volt, mára pedig már észre se nagyon vezem, pedig én még csak nem is frissítettem. Persze nem kizárt, hogy warezos lac coo-nak van igaza! :D
  • Danecay
    #15386
    Feltehetően mást értünk SCRIPT alatt!
  • precise
    #15385
    Semmi változás. Az 1.0-ában is "scriptelt" volt a megcsúszás a patchben is az. FFb-n nem lehetett érezni eddig sem, hogy kezdi elveszíteni a tapadást, szóval szar volt az is maradt. Ezért is kapcsoltam medium vagy minek nevezik itt kipörgésgátlót.

    Aki ezt a játékot a vezetési élmény miatt játsza nem normális.
  • Danecay
    #15384
    Bocsánat! Hipochonder :)
  • Danecay
    #15383
    Hát komolyan érdekelnek a fejlemények! Alex, a témában ugyan nem vagyok járatos, de az EXE-ben mit módosítottak volna, hogy változtasson az említett dolgokon? Azt nem lehet valahogy leellenőrizni? Nem lehet, hogy Lac coo valami féle hipohonder? :D
  • Fox44
    #15382
    Lehet, hogy betörted azt a sok lóerőt!:D
  • B0GE5z
    #15381
    már van patch virágboltira is
  • lac coo
    #15380
    Hát gondolhatod, nem kamura pörögtem be ennyire tegnap :))) Alig mozdul meg most az autó segge oldalra, még az ócskák se, Ferrari meg pl atomstabil sínautó lett.... 1.0-ban azért ficánkolt kicsit ...:)
  • lac coo
    #15379
    a lényeg engine szinten van benne, ha tudnánk hol van már rég kikapcsoltuk volna :)))))

    Próbáld ki és megtudod , ha nekem nem hiszel . Előbb utóbb úgy is választanod kell: warez vagy eredeti de foltozott....
  • Alexease
    #15378
    Megneztem, tapadasra vonatkozo auto es palya file-okat nem update-eltek, ha csinaltak valamit, akkor az EXE-ben. Abban amugy is egyszerubb:P

    Ezeken valtoztattak:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    d:\Steam\SteamApps\common\f12013\F1_2013.exe
    d:\Steam\SteamApps\common\f12013\download\pack_2\pack_2.nfs
    d:\Steam\SteamApps\common\f12013\download\pack_1\pack_1.nfs
    d:\Steam\SteamApps\common\f12013\language\language_eng.lng
    d:\Steam\SteamApps\common\f12013\win_000.nfs
    d:\Steam\SteamApps\common\f12013\game_version.txt
    d:\Steam\SteamApps\common\f12013\system\states.bin
    d:\Steam\SteamApps\common\f12013\audio\soundbanks\external_tone_media_player_03.bnk
    d:\Steam\SteamApps\common\f12013\cars\mc2\mc2_highLOD.pssg
    d:\Steam\SteamApps\common\f12013\audio\soundbanks\music_trackintro_event.bnk
    d:\Steam\SteamApps\common\f12013\audio\soundbanks\persistent.bnk
    d:\Steam\SteamApps\common\f12013\audio\soundbanks\external_tone_media_pl_v8_3L_na.bnk
    d:\Steam\SteamApps\common\f12013\audio\soundbanks\external_tone_media_pl_v12.bnk
    d:\Steam\SteamApps\common\f12013\audio\soundbanks\music_frontend_event.bnk
    d:\Steam\SteamApps\common\f12013\audio\soundbanks\external_tone_media_pl_v8_35.bnk
    d:\Steam\SteamApps\common\f12013\audio\soundbanks\external_tone_media_player_04.bnk
    d:\Steam\SteamApps\common\f12013\tracks\circuits\sepang\route_0\era_1988\reducedmechanics.jpk
    d:\Steam\SteamApps\common\f12013\audio\soundbanks\external_tone_media_pl_judd_v10.bnk
    d:\Steam\SteamApps\common\f12013\audio\soundbanks\external_tone_media_pl_f12_30.bnk
    d:\Steam\SteamApps\common\f12013\system\flow.bin
    d:\Steam\SteamApps\common\f12013\tracks\circuits\sepang\route_0\era_2013\reducedmechanics.jpk
    d:\Steam\SteamApps\common\f12013\audio\soundbanks\external_tone_media_pl_v10_30.bnk
    d:\Steam\SteamApps\common\f12013\audio\soundbanks\external_tone_media_player_02.bnk
    d:\Steam\SteamApps\common\f12013\tracks\circuits\sepang\route_0\era_2013\ai_vehicle_track.xml
    d:\Steam\SteamApps\common\f12013\tracks\circuits\sepang\route_0\era_1988\ai_vehicle_track.xml
    d:\Steam\SteamApps\common\f12013\game_gdf.dll
    d:\Steam\SteamApps\common\f12013\audio\soundbanks\external_tone_media_player_01.bnk
    d:\Steam\SteamApps\common\f12013\audio\soundbanks\ui_trans_race.bnk
    d:\Steam\SteamApps\common\f12013\audio\wwiseConfig.xml
    d:\Steam\SteamApps\common\f12013\audio\soundbanks\external_tone_media_pl_v6_15.bnk
    d:\Steam\SteamApps\common\f12013\audio\soundbanks\mech_common.bnk
    d:\Steam\SteamApps\common\f12013\audio\soundbanks\detonations.bnk
    d:\Steam\SteamApps\common\f12013\audio\soundbanks\environment_garage.bnk
    d:\Steam\SteamApps\common\f12013\actionmap\Logitech WingMan Formula Force GP USB NEW.xml
    d:\Steam\SteamApps\common\f12013\audio\memory_map.xml
    d:\Steam\SteamApps\common\f12013\audio\soundbanks\crowd.bnk
    d:\Steam\SteamApps\common\f12013\actionmap\Fanatec ClubSport Wheel.xml
  • Danecay
    #15377
    Érdekes, hogy ilyen dolgon változtattak és a changelog nem tartalmazza. Nem beszéled be magadnak? :) Érdemes lenne az update-lt fájlokat összehasonlítani az eredetiekkel, hogy van e valahol a tapadásra és a kipörgésgátlóra vonatkozó változtatás!
  • lac coo
    #15376
    H-váltó...hogyne ....

    Ideg szétb----- :)))))))

    De még várható további javítás, mert a gumikopás az még mindig címlapon van sokaknál :)))
  • Alexease
    #15375
    Es meg en olyan patch-et vartam, amiben elnezest kernek, es bekapcsoljak a kuplungot es a h-pattern-t a regi autokhoz:DDD
    Almodik a nyomor:D
  • IXEMGabeo
    #15374
    bírni kell idegileg legalább jó edzés volt;)

    Brands hatch durván új volt még ott nem sokáig voltam:DDD
  • Fox44
    #15373
    Ja, sok volt a hírdetés.:D Meg a végén, amennyi százalékot adott rá... Nem szim, inkább script halmaz, de játékként kezelve, egy 80%-ot megér.)
  • lac coo
    #15372
    szar.

    szégyen szemre én is warezt töltögetek :((((
  • V43 1105
    #15371






  • B0GE5z
    #15370
    ez nem teszt hanem csak egy thrustmaster hirdetés :D
  • V43 1105
    #15369
    F1-Live.. csak valamit bebüfögtek, megjelent a Gamers Edition de egy színvonaltalan szar rovat.. igen is jó ez a játék! Nem egy hardcore f1 sim.. de nagyon is élvezetes... tegnap is a nálam jóval gyorsabb autóban ülő IMEXGabeot gyönyörűen feltudtam tartani a Sauberrel... aztán persze elcsesztem
  • IXEMGabeo
    #15368
    ez egy gyökér oldal még mindig...eléggé lehúzták a játékot holott most lett a legjobb...
  • V43 1105
    #15367
    Játszunk, páran... viccet félretéve dobj egy privátot és adom az infót..! :D
  • Fox44
    #15366
    Szerintem addig nem szabad "felengedni" a steam-re, ameddig tényleg ki nem derül, hogy totál elrontották-e.:)
  • Fox44
    #15365
    F1 2013 Teszt
  • Danecay
    #15364
    Ezt más is meg tudja erősíteni, vagy kérdezem inkább úgy, hogy más is tapasztalja nem csak lac coo? Csak azért mert én még nem engedtem fel Steam-re :)
  • Skypack
    #15363
    A fehér részre gondolnak hogy ott is maradhatna az oldalsó háttér.
  • NagyiBMX
    #15362
    A tetejéből nem metszettem semmit se. :D