21741
  • IXEMGabeo
    #15601
    szépt TÉK

    És most hogy áll a helyzet odaát?

    Hülkenberggel mentem 25%-os Abu Dhabi versenyt 2. lettem Alonso mögött:) Igaz most kényelmesen experten toltam, de ezek a setupok nem feküdnek jobb volt, amit magam állítottam be...
  • lac coo
    #15600
    Heh...most megint szar az FFB...Ha én ezt értem ??!! :DDD
  • IXEMGabeo
    #15599
    nekem ezek a beállítások túlkormányzottak voltak igencsak és semmi kigyorsításom nem volt...lassabb, mint, amit magamnak állítottam be:)
  • Totti5
    #15598
    #15546 szerint lőttem be az autót, kvalira perfekt
  • lac coo
    #15597
  • Totti5
    #15596
  • lac coo
    #15595
    Bakker levert megint a víz, azt hittem a patch szétcseszte az ffb-met :))) Vagy 10-szer indítottam el mire megjavult , ilyenkor nem tudom mit csinál, valamit újrakalibrál, olyan szinten langyosbuzi volt, középen egy méteres lyukkal , hogy na...
    Alex, ha hasonló a tiéd is akkor megértem miért nem szereted vezetni :(((
  • Danecay
    #15594
    Ja, az minket nem érint, mindkettőnknek standard edition van.
  • lac coo
    #15593
    Valamit olvastam, hogy nem tudtak egymáshoz kapcsolódni a Historic meg a másik editionok ...
  • Danecay
    #15592
    Én se használom ONLINE igazán. Tesómmal toltunk volna és toltunk is egy versenyt, de csak úgy tudtunk ha én voltam a HOST, az én remek 5/1
    Mbps-es wifi-s netemmel, míg neki 20/10 Mbps-s NET-je van. Ezért lenne logikusabb ha ő lenne a HOST!

    Mi van az edition-ökkel és hogy jön ez most ide? :)
  • lac coo
    #15591
    Nem tudom, nem igen használom online....
    volt valami kavarás a két edition körül....
  • Danecay
    #15590
    A korábbi részeknél nekem sem tűnt fel, de a 2013-ban már megjelenés előtt a videókon kiszúrtam!

    A felől van valakinek ötlete, hogy Online Custom Race-t miért csak úgy tudok menni mással, ha én indítok versenyt? Meghívás után a meghívott be is jön a lobbyba, de READY-zés után csak abban az esetben tölt be a pálya és tudunk rajta menni, amennyiben én indítok versenyt. Ellenkező esetben vagy csak lobbyban történő várakozás van, esetleg pályabetöltés után "waiting for other players" Szóval nagy valószínűséggel a másik félnél van valami gubanc, de mi lehet az, mert sokkal jobb NET miatt jobb lenne, ha ő működne mint szerver?!
  • lac coo
    #15589
    En verseny alatt nem veszem eszre.Neha ha replayt nezek ott igen, vannak tavoli de zoomolt kamerak ahol eleg durvan, de amugy szerintem nincs baj vele.
  • Danecay
    #15588
    Ööööö, most mit kell nézni? Kérdésemet tekintve, szinte biztos, hogy nincs semmi értelme! :)
    Egyébként valaki segítene értelmezni a carlodsettings.xml fájlt? Tudom, hogy van LOD MOD "High LOD" de számomra az egy kicsit drasztikus, és túl sok FPS csökkenéssel jár. Sajnos nekem sem áll rendelkezésre apuci pénzén megvásárolt Űber PC így ezt is észreveszem a játék sebességén! A játék alapértelmezett LOD-olása néha nekem is szúrja a szemem, de talán túlzás a High LOD modban kivitelezett High LOD, Low LOD-nak való megfeleltetése, ergo, a Low LOD is gyakorlatilag a High LOD-ot takarja. Számomra nem lenne baj, ha a játék nem minden esetben a High LOD-ot használná, csak azt a kamerától távolabb tegye!
  • dr Kotász
    #15587
    Default érték vagy attól jobbra.
  • avus
    #15586
    Sziasztok! A kerékdőlést hogyan állítsam, hogy ne kopjon annyira a gumi?
  • lac coo
    #15585
    Én konkrétan még az eredetin is csak a sárga nagy táblát, meg alatta a zöld kicsit látom :))))Meg valami pacákat ... :)
  • Alexease
    #15584
    Sok penzuk van (vagy inkabb apucinak) igy eros gepuk, valamivel le kell gyilkolni:D
  • lac coo
    #15583
    Másik gyöngyszem : .



  • lac coo
    #15582
    No ennek mi értelme van ???? :))))
    OK, nekem már öregszik a szemem, de van ember aki ezt a célegyenes végén valóban észreveszi ? :DDDD
    Idióta pazarlás, nem egyéb ....



  • dr Kotász
    #15581
    Kijött a 3. patch.

    Today sees our third PC Patch available on Steam for PC versions of F1 2013. 
     
    Mid Session Save
    Fixed a bug which prevented car setups from being loaded correctly when a Mid Session Save is created while on track in a Practice session.
    Fixed an issue in Career which would cause a perpetual load when resuming a Mid Session Save after accepting a mid season contract.
    Online
    Improved connection map, latency evaluation and bandwidth evaluation to improve the quality of connection information.  This in turn should result in fewer disconnects in multiplayer games.
    Minor Fixes
    Memory savings when selecting Flying Lap in any session.
  • dr Kotász
    #15580
    A mentés tartalmazz a Steam account nevét, amivel készült? Akkor belépéskor látja, hogy ez nem ide tartozik...
  • Danecay
    #15579
    Hali!

    Hogyan lehet egyik STEAM account alatt készült profilt és mentéseket másik STEAM alá átvinni?
    Próbáltam átmásolni aszem a STEAM userdata-ban található STEAM azonosítószámmal ellátott mappából a dolgokat a másik STEAM azonosítójú mappában, meg is jelent a játékban de kiválasztva azt írta, hogy korrupt profil és, hogy törli. Sőt ahonnan másolni szeretném, több profil is létre van hozva, de nekem csak az egyik kellene :) Most nincs előttem de azt hiszem a remote mappán belül, ahol a mentések vannak vannak profile0@ és profile1@ szöveget tartalmazó fájlok. Gondolom így vannak megkülönböztetve az egyes profilhoz tartozó mentések. Na de hogy miért nem működik amikor átmásolom? Eddig ráadásul úgy próbáltam, hogy másoltam mindent, mind a két profilt, szóval nem is szöszmötöltem külön a profilokkal amiből esetleg további hiba is adódhatna.

    Ötlet?
  • lac coo
    #15578
    Hockenheim+Istanbul+Valencia.rar
  • precise
    #15577
    Már megvan, és van hozzá felirat is. De még nem ért le.
  • akyyy
    #15576
  • B0GE5z
    #15575
    valószínű hogy a címe miatt nem találod, nem valami keresőbarát :D
  • lac coo
    #15574
    LOL:

    540 törés !!!???? Azt hogy ???? :DDD
  • lac coo
    #15573
    Nekem bejött , rákattantam:


    4000 Km
    31 pit
    10 büntetés
    1 defekt
    762 kör
    272 körben vezető pozició
    344 Km/h legnagyobb sebesség
  • lac coo
    #15572
    Egyetértek...Pedig játszani kellene vele, főkép normálisan nem roncsderbi stílusban, ahogy lentebb írtam, nézelődni ott van a TV. ...

    Legalább is nekem sötétbarna színű gumikopásnál már nem az a fő gondom, hogy bámuljam az előttem haladót, hátra észreveszem a lodolást :))))
  • Alexease
    #15571
    Es hogy meg a temahoz is hozzaszoljak:D
    Elnezve a forumot es a kinti hozzaszolasokat, sajnos a kormanykezeles, FFB es hasonlok (cockpit:P) a legutolso szempont, problema ami elokerul.

    Elobb es tobben sirnak a TerraByte-os sisak texturak hianya miatt, vagy a recek, a csuszasok, a fako szinekre panaszkodnak.

    Ezekbe a programokba a kormany es a cockpit opcionalis...
  • Alexease
    #15570
    Nem hinnem hogy az uj konzolok miatt uj engine lenne. Bar nem neztem utana, mert nem erdekelt (:D), de ha jol lattam/halottam, nem kapnak teljesen uj rendszert, nagyreszt csak bovitik, gyorsitjak oket.

    Raadasul az ilyen (EGO) es komolyabb enginek, elsodlegesen egy univerzalis, sajat platformra vannak epitve, a multiplatformos build-ek keszulnek, mindent adatbazisbol scriptelve, modularis sajat vagy tamogatoi forditokkal.

    Egy-egy ilyen modularis platformmal tizenevet is ki lehet huzni, meg ha valtoznak is a harverek, eleg csak 1-1 modul forditojat ujra scriptelni esetleg a modult modositani, boviteni, ujrairni.

    Foleg ezek miatt tudnak az ilyen programok sokkal szebbek es kozben optimalizaltak is lenni.

    Pl. az engine kepes minden modult egyenkent hozza rendelni processzorhoz es annak X magjahoz, hozzacsapva Y mennyisegu memoriat. Ahogy fejlodnek a gepek, egyszeruen "csak" a leiro file-ok bovulnek, ahogy minnel jobban szet tudjak osztani a tucatnyi modult a egyre tobb processzor/mag/memoria kozott.

    Ha a szimeket nezzuk, foleg a garazs cuccokat (:D), ott 1 ember leul, es 1 k*rv* hosszu doksiba gepelgetni a kodot, valami mindenki szamara elerheto programnyelvben:DDD Eros tulzassal:P Sokszor az is csoda, ha az egesz engine ossszessegeben, 1 procinak mind a 4 magjat ki tudja hasznalni:DDD
    Az hogy magokra bontsak a modulokat, allomvilag:D
  • lac coo
    #15569
    Caterham az nagyon jó, azt használom, ha nem akarok pontot szerezni :))))
    Amúgy trágya egy autó, általában a három kört megkapom vele :)))) De jó vezetni, nincs aero szegényen :)))
  • Alexease
    #15568
    Lotus/Williams/Sauber, ezek a tutik:P Nekem meg a Caterham:D
  • lac coo
    #15567
    Annak a pár ezer rf2 -es embernek ??? :)))
  • Timbu
    #15566
    Miután évről évre nem sokat változik maga a motor (ok, jövőre a konzolok miatt fog, de azután gondolom sokáig megint nem) és lényegében csak az autók modelljeit cserélik ki, igazán megtehetnék, hogy külön paraméterezik kormányra meg kontrollerre. Vagy bánom is én, csináljanak egy fizetős modot rFactor2 alá.
  • lac coo
    #15565


    Muszáj lecserélnem a Ferrarit, mert a pont jó tempót menő expert Ai-hoz kicsit gyors, simán pole és kis izzadással győzelem is. Kell valami lassabb verda :)
  • Alexease
    #15564
    Igen. Lista:)

    ca2 caterham_00
    ma2 marussia_00
    mc2 mclaren_00
    rb2 red_bull_00
    tr2 toro_rosso_00
    lr2 lotus_00
    wi2 williams_00
    fc2 force_india_00
    sa2 sauber_00
    me2 mercedes_00
    fe2 ferrari_00
    hr2 hrt_00
    c12 williamsFW12_00
    c13 lotus100T_00
    c14 ferrariF187_00
    c15 lotus98T_00
    c22 williamsFW14_00
    c23 ferrariF92A_00
    c32 ferrariF399_00
    c33 winfieldWilliams_00
    c34 williamsFW18B_00
    c35 ferrariF310_00
    c01 ferrar312T
    c02 williams fw07b
  • precise
    #15563
    Te a Rush-ra gondolsz vagy arra amiről a cikk szól? Mert én az 1-et sehol nem találom
  • lac coo
    #15562
    A Lotus Renault az Lr2 ?