21741
  • Alexease
    #15561
    Ez attol fugg, hova pozicionaljak a programot. Ha a TV-nezetes, billes, segitseges, szamarvezetos ereszd el a hajamra stilusra, akor valszeg tulzott a gumikopas:)
    Ha cokpites, szimesebb, atgondoltam vezetesi stilusra, akkor valszeg tul sokat is bir.

    Lehetetlen beallitani hogy mindenkinek jo legyen.

    Ezt max ugy lehetne letesztelni, ha futna az ember nehany versenyt a szezon elejebol (amiben valszeg be van allitva az auto, csapat, pilota erosorrend, erosseg, kopas, meghibasodas stb., mert az utobbi 3-5 futamrol valszeg nincsnenek korrekt infok benne, max patch-elve:D), normalisabb vezetesi stilussal, olyan tempot, poziciot, vegeredmenyt autozva mint igazabol, abbol talan kiderulne nagysagrendileg, menyire jo.

    De ha valaki X csapattal szeretne leverni mindenkit, elozgetve, gyozelmeket hajtva, az valszeg nem fog osszejonni;)
  • Alexease
    #15560
    "...de nem kell megijedni az ajánlott rendszerkövetelménytől mivel a játék annyira jól van optimizálva, hogy egy Intel Core I5-3570K + GTX 770 pároson..."

    Meg szerencse, hogy nagyobb gepet nem is nagyon lehet (meg)venni:)
  • Totti5
    #15559
    Hogy lehet a gumikopást megállapítani billentyűzettel? két kanyar alatt annyit darálsz, sose vagy íven, ütközésik oda vissza nyomogatva, el mint én 1 kör alatt:D
  • fcbdavid
    #15558
    Újra felbőgnek a motorok – F1 2013 teszt!
  • Alexease
    #15557
    Akkor este "moziba" megyek
  • B0GE5z
    #15556
    nCore-n már vetítik :D
  • Alexease
    #15555
    Ezt csak jovore fogjak vetiteni. Vagy nem?:)
  • B0GE5z
    #15554
    a héten néztem, nagyon jó volt
  • lac coo
    #15553
    Tormelek es kiesett auto gyorsan eltunik a jatekban.Nyilvan nem ezekre a hulyesegekre kell figyelni, hanem versenyezni kel :)))))) Minden masra ott a tv......
  • akyyy
    #15552
    ilyen váltó meg motorhibák előfordulhatnak a játéban?
    most mentem monzába, és bejött az SC, ami nem az én hibámból történt:Dűűde elég nagy fail, hogy csak disz az egész, mert sehol nem volt se törmelék, se kiesett autó....
  • precise
    #15551
    újabb f1 film:
    http://sg.hu/listazas.php3?id=1382812555
  • IXEMGabeo
    #15550
    ezt jól benéztem akkor:)
  • lac coo
    #15549
    Azert bar butacska a fizika neha, esos versenyen leizzad az ember....Foleg hogy Kanadaban 50 kort kell menni esogumin, hatulrol meg az elejetol kezdve tolnak le a palyarol. :)))) Mar alig tudok kigyorsitani olyan kopott a gumi, laza tempora nincs lehetoseg.....Es meg van 20 kor, Wettel meg fel masodpercre vanfolyamatosan mogottem....
  • dr Kotász
    #15548
    A nap és az esőfelhő valószínűleg ezt jelentik...
  • IXEMGabeo
    #15547
    gondolom az első időmérős a 2. futam beállítás

    parc fermé szabályok csak az egyiket engedélyezik:)
  • lac coo
    #15546
  • precise
    #15545
    Akkor tegyük helyre azokat a dolgokat. (Bocs nem tudtam, hogy "lányok" közé keveredtem)
  • lac coo
    #15544
    No, működik, még nem igen használtam ilyesmire, de nekem úgy tűnik van némi katymasz a profil használatban :))))
  • lac coo
    #15543
    Kemenyebb kevereken, foleg ha az kimelve van es a lagy meg gyilkolva, siman lehet dupla annyi kort menni. Fontos a versenytav, mennyi kor van benne idomeron es mennyire porgeted tul kigyorsitaskor, mennyire fekezed el a kanyarokat. En hoaszabb versenyeket megyek csak, de tudom tartani a lepest az ai-val.Nem mondom, hogy nem kopik, nem csuszkal es nem kell figyelni a kopottakkal, de ez benne a lenyeg.
  • akyyy
    #15542
    csak ott is ugy fogynak a gumik hogy ihaj. tegnap mentem mogyorodon, még az első boxkiállásig el-el mentem hogy csak 1 helyet vesztettem, de az utolsó körökre megint teljesen elfogytak a gumik, és ahogy néztem az első 2 helyezett ki se ment kerékcserére (bár a köridőket nézve a végén mégis kimentem egyszer, de nem igazán lehetett ezt a pályán észrevenni). és nekik nem fogynak el a gumik. akár kimélve megyek, akár nem. meg teljesen nekem jönnek, és még engem büntetnek meg.

    jó, forz indiával nem kéne első helyről álmodni :DDD

    amugy kaptam valami kérést saubertől, ez mit jelent, hogy menjek át hozzájuk? cseperből vederbe. majd ha ferrari kér fel, akkor.:D
  • lac coo
    #15541
    De ott nincs olyan merteku warez, nem kell hetente uj exe.... :)))
  • akyyy
    #15540
    jöhetne már xboxra is valami title update. azért ott is vannak bugok jócskán....
  • lac coo
    #15539
    Na jó, de ez mi a f...ér nem akar működni ??? :DDDDD
    Működik ez egyáltalán a logitech-nél ? :)
  • Alexease
    #15538
    Ma mar illene valami beszedfelismeros-akarmit hasznalni, beuzemelni, mukodesre birni az ilyesmihhez:) Egyszerubb lenne a helyzet:P
  • lac coo
    #15537
    Miért nem működik ???? Játékban átállítottam a gyorsmenü gombokat wasd-re, csináltam makrot, pl inter gumira :W-D-S , de semmi nem történik ha megnyomom azt a gombot a kormányon ahol a makro van .....

    Ötlet ? :)
  • lac coo
    #15536
    Megvan, de a játékban valamiért nem akar működni ....
  • lac coo
    #15535
    G27-el hogy lehet a gombokhoz makrot rendelni, rögzíteni ??? mondjuk nyomogassa le sorban hogy " W-D-D " ? Próbálom a keystrokkal, de csak egy billentyűt vesz fel ....
  • Alexease
    #15534
    A kontroller beallitasoknal alul, figyelni kell, hogy az „Override...” kezdetu resz kormanyhoz legyen allitva, mert amugy szar.
    Az Advanced reszben minden Deadzone egyertelmuen 0%, a kormany linearitas is 0%, egyedul a kormanyzas szaturaciot kell annyira megemelni, hogy a valodi kormanyelfordulashoz igazodjon az F1-es (900-as kormanyon 60% kornyeke).
  • lac coo
    #15533
    Ugatni te szoktal.....csak, hogy a helyen legyenek a dolgok !
  • Skorzeny8814
    #15532
    Más is találkozott már ezzel a problémával? Keresgéltem rá megoldást, de csak olyanokat találtam "understeer" néven, amik az első kerekek tapadásán javítottak. Nekem viszont nem ez a bajom, hanem az, hogy nem forog elég gyorsan az autó kormánya. Képtelen követni a hirtelen mozdulatokat pl egy sikánban. Persze nem az a célom, hogy 300-nál keresztbe fordítsam a kormányt, de azért ez elég lassan követi a kezemet.
  • precise
    #15531
    Szerintem a játék a patch előtt is és után is egyforma. Egyszerűen bizonyos kanyarokba jobban csúszik mint a többiben. Mondhatnám, hogy Script :) de nyilván leugattok így azt mondom azokban a kanyarokban az aszfalt tapadása kisebb. Pl EU GP sikán kijárat bármit csinálsz rakja a seggét, vannak még ilyen helyek.
  • Totti5
    #15530
    Ez nyilvánvaló hogy így változott. Az a fura hogy ha ezt valaki nem érezte 2 kanyar után...
  • Totti5
    #15529
    Persze, de inkább nem kommentálom...
  • dr Kotász
    #15528
    Egyetértek. Nálam semmi változás, most mentem 2 karrierfutamot. De arról hogy lehet meggyőződni, hogy a Steam valóban felrakta a patch-et?
  • Master91
    #15527
    lol neked bünti pont???
  • lac coo
    #15526
    Szerintem igen, most kettes végén simán padlóval gyorsítok, előtte még hármasban is volt hogy pörgött a kerék .... ennyit tuti nem változtam egy délután alatt :)))Érzésre egyszer csak sokkal inkább padlógázas lett a kigyorsítás.
  • Danecay
    #15525
    Szerintem az első PATCH-el sem butították, csak Lac Coo bebeszélte magának :) Sehol máshol nem olvastam és én sem igazán tapasztaltam.
  • lac coo
    #15524
    ki tudom kapcsolni a steamet mielőtt patcheli ? :)
  • Totti5
    #15523
    Remélem butítják még egy fokkal
  • Danecay
    #15522
    Van új PATCH!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Today sees our second PC Patch available on Steam for PC versions of F1 2013. We will update this topic once the patch goes live (today).



    PC FPS Issues:

    We’ve made further improvements to the PC FPS issue whereby higher specification PC’s had a considerable lap time advantage over lower ones. The difference now should be negligible and should allow fair competition between all players. Again we are aware this is a hot topic and will continue to monitor the forums for feedback once this fix is live.
    At 30+ FPS the track will now rubber in.

    Minor Fixes:

    In Online Custom Races AI cars that have retired will now be removed from the track correctly.
    Improved AI replication on high latency / low bandwidth connections in Online Custom Races.
    Corrected Professional and Expert AI difficulty on Sakhir (Bahrain) & Monza.
    Fixed an issue where on certain hardware all menus would be black.
    Force feedback settings have been tweaked to remedy the mid corner ‘dropout’ that some players were reporting.

    The above fixes (where relevant) for the Xbox 360 and PS3 versions of the game are currently being tested and verified. These require additional submission and authorisation from Microsoft and Sony so the release date for these will follow a little later than the PC version.