21741
  • Timbu
    #15838
    Inkább csak kellene. Azonban a top "azért rossz ez a játék" okok között a "mert nem tudok padlógázzal kigyorsítani és megforog az autó" mellett fel szokott tűnni a "mert nem tudok olyan időt menni már az első körömben billentyűzettel, mint Vettel". A CM meg hallgatni fog a sok sírásra, mert az ilyenekből van a bevétele.
  • lac coo
    #15837
    a köridőt a játékoshoz kell igazítani,ha az igazihoz akkor megette a fene :)
  • Alexease
    #15836
    Vagy a frissitesek a valodi versenyek utan jonnek nehany nappal, festesekkel es reklamokkal, plusz scriptelve (valaszthatoan) nehany valodi verseny szituaciot (erodorrend, balesetek, meghibasodasok, idojaras stb).
  • Timbu
    #15835
    Én inkább arra számítok, hogy a csapatok/pilóták teljesítményét, valamint a valós köridőket igazítják majd a játékhoz. Bár mintha a CM-nél pár éve már felvetették volna, hogy a játék csak az év első felét tartalmazná, a második meg DLC-lenne. (Ami nem lenne szép dolog, ha ezt a fél évadot teljes áron adnák.)
  • Alexease
    #15834
    Pedig konnyen elofordulhat, hogy ugy tervezik:)
  • Alexease
    #15833
    En minden paratlant vettem meg (2011, 2013) :)
  • lac coo
    #15832
    Azt nem eleht, mekkora sírás volna ha nem lenne meg minden páyla már az elején :)
  • adam46
    #15831
    Ha lesz érdemi előrelépés, akkor lehet én is megveszem, az utolsó amit megvettem, az a 2010 volt (:
  • Alexease
    #15830
    Szerintem is ez lenne/lesz a tuti megoldas. A valodi versennyel azonos het elejen promozni (kepek, hotlap videok), penteken kitolni az update-et (uj palya + akarmik), esetleg online hotlap verseny. Foleg, ha elernek, hogy a hivatalos F1 kozvetitesben, a jatekkal mutassak be a palyat es egy "hotlapot".
    A szezon vegi kiadas logikus volt (a tartalom es a beallitasok miatt), de kicsit buktas.
    Ezt a 2014-et kihagyom, de ha a 2015 ilyen lesz, akkor az tuti kell (kiveve, ha nagyon elbaltazzak [autokezeles]).
  • Timbu
    #15829
    A kezdetektől így kellett volna csinálniuk, hogy a szezonnal együtt jön a játék, nem a szezon végén. Így ha a valódi futamokkal együtt szeretted volna csinálni az F1-es évadodat, akkor egy évvel korábbi autókkal kellett menned. Meg szerintem a warezra is jó hatással lenne egy kétheti update.
  • Totti5
    #15828
    0áról épített autók, hangok, fizika. Pálya ráncfelvarrás / új pályák. Új szabályok, új gumik. Max a graf csicsázott, de azzal eddig sem volt az ég világon semmi gond egyik évben sem. Elég komolyan bele kell nyúlni az idei évbe az előzőekhez képest. 2014 és 15 között már nem lesz akkora ugrás, ott az új motorra ( ami grafika, fizika, hang, AI ) kell átülteni a dolgokat, és belepakolni olyan funkciükat ami ebben a generációban nem volt megoldható, talán ezért választották ezt a modellet, ami nekünk csak jó, ha a 2015 szezont a bajnoksággal egyidőben játszatjuk. Nyilván a tesztek alapján kiadnak egy alapot, aztán havonta, vagy 2 hetente frissítik az aktuális erősorrendet, gumit, autók állapotát, legalább is így logikus.
  • Alexease
    #15827


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    New Features

    REFINED CAREER MODE Play through a full Formula One season or choose from shorter seasons, including 7 race and 12 race options.

    EXPANDED SCENARIO MODE The expanded Scenario mode features a range of different scenarios based on real-world challenges and moments from recent history.

    REFINED HANDLING The enhanced game physics combined with refined handling via gamepads delivers a more authentic and accessible driving experience for all players.

    DRIVER EVALUATION SYSTEM Replacing the Young Driver Test in-game is a new driver evaluation system. You’ll be launched right into a one lap race after loading F1 2014 for the first time. After completing the race the game then suggests an appropriate difficulty level dependant on your performance. To encourage the widest range of players to enjoy F1 2014, difficulty levels have been adjusted for periodic progression. Very Easy difficulty level is the most approachable yet for newcomers to the series, whilst the game’s hardest setting, with all of the driving aids switched off, will simulate the technical challenges facing F1 drivers of today.

    TURBO-CHARGED FORMULA ONE The introduction of turbochargers to the cars this year has increased both overtaking opportunities and the demands placed on drivers, as huge amounts of torque are unleashed under acceleration from these entirely new power units. The turbochargers require greater throttle control than before and, with last year’s high-pitched engine sounds replaced with a deeper growl, F1 2014 players will experience the dramatic effect in handling the world’s most advanced racing cars.

    ERS DEBUTS Following on from the success of KERS, ERS – Electronic Recovery System – makes a dramatic debut in F1 2014 with 10 times the capacity of last season’s KERS system, ERS now generates an extra 160bhp for around 33 seconds which is delivered to drivers instantly, opening up more overtaking opportunities.
    The classic content from F1 2013 has been cut for this edition, gamers also have to make do without the popular Williams Martini livery as alcohol-advertising bans prevent Codemasters from using it in game.

    Like Codemasters’ GRID Autosport title, F1 2014 will come to the PC and old-gen gaming consoles (Playstation 3 & Xbox 360).

    Codemasters will be making the next-gen jump using an all new engine with F1 2015, the title will be released early during the 2015 season and come with weekly live updates during the course of the real-life F1 season.
  • Alexease
    #15826
    A 2014-es egyertelmuen egy felcsicsazott 2013 lesz. Ehhe a verziohoz "sokat" kellett dolgozniuk az uj autokkal es palyakkal:DD A infok alapjan javitott/egyszerusitett karrierrel, kezelessel (gamepad).
    Foleg ugy, hogy a 2015 eleg koran erkezik, friss koritessel, es teljesen uj rendszerrel (az F1 indulasaval parhuzamosan kapja meg a tartalmat es egyebeket?!).
  • TottiHUN
    #15825
    Évről évre javul azért a helyzet, emlékszem még a 2010 gameben volt olyan hogy Monacoban, jövök ki a boxból a gép irányította a kocsit, és valaki hátulról belém szált, kaptam egy defektet és egy büntetést, ráadásul flashback se volt már, ment is az uninstal és a káromkodás :D
    Bár ahogy eddig észre vettem
    2010 rossz
    2011 jó
    2012 rossz
    2013 jó
    Sok javulást nem várok inkább nyomom tovább a 13-at :D
  • adam46
    #15824
    Nekem is ezekre fog elmenni, csak frusztráló, hogy ha már kicsúszol a pályáról és nem a rendszer szájíze alapján jössz vissza, akkor egyből büntet.
  • lac coo
    #15823
    Én talán néha ütközésnél, pici koccanásnál rajt után szoktam büntetést kapni, néha biztos igazságtalanul .
    De ezt lehetetlen tökéletesre megcsinálni, figyelhetne ezer dolgot, de nyilván nem erre kell a számítási kapacitás :)
  • Totti5
    #15822
    Mentem a héten 5-6 25%os Hunring futamot, de büntetést nem kaptam. Igaz a pályán haladok, és nem keresztbe, háttal, oldalra:)
  • lac coo
    #15821
    Hát én nem tudom ,én alig találkozok büntetéssel, igaz a törés nálam az egekben van, úgyhogy kénytelen vagyok a lehető legtisztábban versenyezni .
  • Danecay
    #15820
    Én az esetek többségében ilyenekre lövöm el a flashback-eket. Amennyiben igazságtalannak találom a büntetést, flashback-et alkalmazok és próbálom elkerülni a szituációt amiért megbüntettek. Mondjuk a 2013-ban szerintem messze jobb a helyzet mint a korábbi részekben, persze tökéletes úgy sem lesz amíg ezt egy szkriptrendszer vizsgálja, mert emberi szemmel, minden körülményt figyelembe véve objektíven nézve a dolgokat sok esetben más döntés születne mint amit a játék kalkulál. Nyilván finomítani folyamatosan lehet, lehetne rajta.
  • adam46
    #15819
    Ez a büntetés rendszer egy katasztrófa itt is. Felraktam a 2013-at, reménykedve, hogy nem olyan elbaltázott mint a GRID, tévedtem. Kicsúszok a pályáról a kavicságyra, jönnék vissza, majd mielőtt belépnék a pályára megvárom míg elmennek az éppen érkezők, erre büntetés, 10 rajthelyes hátrasorolás. :D Vicc az egész.
  • lac coo
    #15818
    DEHOGYNEM !!!! LESZ !!!! :))
  • Alexease
    #15817
    Szar nem lesz, de a 2014-ben igazi erdemi valtozas nem lesz, az biztos;) Fizika, kezeles, FFB szempontjabol, talan meg a 2015-ben sem.
  • lac coo
    #15816
    Megint károgsz, aztán tényleg szar lesz !! :DDD
  • Alexease
    #15815
    "Finomított kezelés, továbbfejlesztett fizikával.": Valszeg az uj GRID ffb effekt beallitasai:) Ami valoban jobb, de anyival azert megsem;)
  • kjhun
    #15814
    Részletek, a játékról:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Újdonságok az F1 2014-ben:

    - finomított karrier mód, teljes F1-es szezonnal, vagy rövidebb idényekkel (7 és 12 versennyel)
    - kibővített Scenario mod, mely egy sor új forgatókönyvet tartalmaz, valós kihívásokkal és pillanatokkal a közelmúltból
    - finomított kezelés, továbbfejlesztett fizikával.
    - jobb kezelhetőség gamepadon.
    - frissített nehézségi szintek, benne egy „nagyon kezdő” lehetőséggel
    - folyamatos ajánlások a beállítások terén a jobb élvezhetőség érdekében
    - turbómotorok életűbb ábrázolása hangban és pályán egyaránt.
    - kihívóbb vezetés az új szabályok miatt (nagyobb gázadás, nagyobb nyomaték, sok csúszkálás a kigyorsításoknál, stb)
    - ERS bemutatkozása, mely a KERS helyére lépett a Forma-1-ben. A rendszer 160 extra lóerőt kínál számunkra körülbelül 33 másodpercen keresztül, ami több előzési lehetőséget tesz lehetővé.

    Gépigény

    Operációs rendszer: Windows Vista, Windows 7, vagy Windows 8
    Processzor: Intel Core 2 Duo @ 2.4Ghz, vagy AMD Athlon X2 5400+
    VGA: AMD HD2600, vagy NVIDIA Geforce 8600
    Hely: 15 GB
    Hangkártya: DirectX kompatibilis kártya
    Támogatott grafikai kártyák: AMD Radeon HD2600 vagy erősebb, HD3650 vagy erősebb, HD4550 vagy erősebb, HD5000 Series, HD6000 Series, HD7000 Series, R7 Series és R9 Series.
    nVidia GeForce 8600 vagy erősebb, 9500 vagy erősebb, GTX220 vagy erősebb, GTX400 Series, GTX500 Series, GTX600 Series, GTX700 Series. Intel HD Graphics 3000 vagy erősebb, AMD Fusion A8 vagy erősebb.

    Ajánlott

    Operációs rendszer: Windows Vista 64 bit, Windows 7 64 bit, vagy Windows 8 64 bit
    Processzor: Intel Core i7, vagy AMD FX Series
    VGA: AMD HD6000 Series/Nvidia GTX500 Series minimum 1GB RAM
    Hely: 20 GB
    Hangkártya: DirectX kompatibilis kártya


    Forrás
  • adam46
    #15813
    Jól néz ki így is, amúgy a tv képernyő feliratokra gondoltam, sebesség mérő, futam állapotának kijelzésre, különbségek.
  • Danecay
    #15812
    Szerintem valami ilyesmire gondolhatott :)

    TV inspired OSD
  • lac coo
    #15811
    Ralisztikus HUD ? :)
    Az még szerintem nincs, sisakrostélyba épített hud ... :)
    Realisztikus az, ha kikapcsolod a fenébe .
  • adam46
    #15810
    F1 2013-hoz tudok igényes, realisztikus hud-ot ajánlani?
  • Fernandooo #15809
    Ez legyen a játék legnagyobb hiányossága. Megjelenés után egy-két nappal már lesz letölthető skin hozzá.
  • adam46
    #15808
    Azért lehetne még fejleszteni a törést, akár a tv-ben látottak szerint. Szerintem az is nagyban dobna az élményen, ha beraknánk az eredeti HUD-ot. Bár tudom ezt meg egyéb jogi faszságok miatt nem tehetik. Komolyan megvesznek egy drága licenszet és agyon vannak korlátozva.
  • lac coo
    #15807
    Jah..a Williams meg az alkoholreklám tilalom miatt olyan festésű .
  • Totti5
    #15806
    Van a piacon minimum 170 millió konzol ( 360+PS3 ) amirte kiadják a 14et. Siker, mert F1 és mert jó játék. Én is veszem, igaz steamra, a következőt meg meglátjuk, h mennyire ugrik meg a gépigény és mire lesz érdemes. X1 vagy PC.

  • Fernandooo #15805
    Ja, én is olvastam, hogy a next-gen szezon tényleg vadi új motort kap, hát nagyon kíváncsi leszek. Kérdés, hogy ezzel mennyire tettek alá a most érkező '14-nek. Nem tudom, mennyire gondolják úgy az emberek, hogy inkább várnak még plusz 4-5-6 hónapot és inkább arra csapnak le, ami totális újdonságnak fog számítani, és nem csak egy laza szezon feldolgozás lesz. Bár, ha nagyon jóra sikerül az idei, és jó visszhangot kap, talán mégsem buknak annyit ezzel a stratégiával.

    A programozási nehézségeket aláírom, de mégsem egy pár fős Kunosról beszélünk, hanem egy, ha úgy tetszik, mammut cégről. De persze mint ilyenek, szeretnék a költségeket minél lejebb szorítani, ez is a pakliban van ilyenkor.

    Én valszeg már csak kíváncsíságból is beszerzem mindkettőt megjelenéskor... Talán hülyeség, de az a baj, hogy ennyire érdekel ez a műfaj.
  • lac coo
    #15804
    Mondjuk egy normalis simcade ( vagy most eppen mi a vana... ) autokezelest bevalallhatnanak vegre.
    Nem ertem miert felnek tole, ko.zolon a legnagyobb nevek regota siman bevalalljak, akinek nehez bekapcsol valami segitseget, es ahogy latom nem igen jajjgatnak miatta az emberek.
    Bar az is ivaz, itt ha nem total sinauto, mondjuk nagyjabol fektavot kell venni, mar tomegek rinyalnak, hogy mi ez a szar.......
  • Totti5
    #15803
  • lac coo
    #15802
    De azt azért nem egyszerű leprogramozni !!! Legtöbb játékban egyszerűen nincs semmi, kimész, büntet, nem mérlegel .Néhol nézi, hogy fékeztél-e közben, ezzel be is lehet csapni :)

    Ezzel szemben pl Gridben nekem tetszik a büntetés, 10-ből 9-szer helyesen dönt, valóban én csíptem egy picit apályából :)

    Nextgenről most olvasom, hogy alapjaiban újraírták az egészet, ezért csúsznak vele, de jövő év elején már szeretnék kiadni .
  • Fernandooo #15801
    Pl. hogy ha belám száll valamelyik AI, akkor előfordul, hogy én kapok büntit. Egy jobb felismerési készség azért elviselhetőbb lenne. Vagy ha pl. tempót veszítve lesodródok a pályáról és lecsippentek egy egytized kanyarnyit, akkor ne kelljen már nem is tudom... időbüntetéssel vagy áthajtásos büntivel számolnom. Fel kéne ismernie a tudatos, előnyszerzéssel járó levágást és a időveszteséggel járó lesodródást.

    A bazári elemek sajnos szükségesek egy ilyen populáris, elsősorban konzolokon jól teljesítő játék esetében (PC-re tizede az eladás), a fiatalabbaknak kellenek az ilyenek. Tény, hogy ezeket elnyomkodjuk kb. a második alkalom után, de ezekkel el lehet halkítani az embereket, nem tudom ennek a pszichológiáját. Követelik, de ha megvan, akkor már nem is annyira fontos. :)

    Nekem a '13-ban bejött a history F1, azt tudtam értékelni, szó nincs részemről divatfikázásról. (Meg szerintem most nem is fikáztam a szériát, bedobtam ide néhány kiegészítő jellegű ötletet.)
  • lac coo
    #15800
    A szabályrendszerrel mi a baj?!
    Jelenleg egy játék sem, egy sem., még csak a közelébe sem ér ha a szabályrendszert- lebonyolítást nézzük.
    Sőt igazából nem sok dolgot tudok mutatni autókezelésen kívül amiben bárki is a közelében járna. Grafika olyan amilyen, futnia kell régi konzolon, csúnyának nem csúnya, pc-n legalább gyors is . Törés laza, mint ahogy a fizika is, ezt igényli a célközönség. Törhetne itt is minden ahogy kell ( elég megnézni ebből a szempontból az új Gridet, teljesen jó, vagy Dirt3 ...) Nem csak látvány a törés, de hatással van mindenre még az autó hangjára is. A bazári cirkusz-elemek nem kellenek, már az a pár animáció is teljesen felesleges, gondolom ember nincs aki nem lépteti kapásból tovább .

    Kicsit nekem mindig az érzésem, hogy divatból sose lehet jó amit CM csinál, hiába ad sokat, mindig még több kellene ...
  • Fernandooo #15799
    A komolyabb törés szimulációt el is felejtheted, azt a FOM sosem fogja engedni. A komolyabb irányítással vevők százezreit veszítenék el. Amivel érdemben lehetne javítani, az a többjátékos szolgáltatások fejlesztése. Dedikált szerver, szabadedzés-időmérő-futam közötti mentések és a kialakult állások visszatöltésének lehetősége, a visszajátszásnak is van hová fejlődnie, illetve a szabályrendszer alkalmazásának. Az AI fejlődése sem lenne egy utolsó dolog, ez is igaz.

    Adhatnának bele még több hangulatot pl. azzal, hogy FPS nézetben bejárhatóvá teszik a Paddockot, lehetne látni a sürgés-forgást, kaphatna a játék karrier részt egy komolyabb manager lehetőséget csapat szinten.

    Egyéb, nem reális fantáziálások: megoldható lenne, hogy adatbázis alapján alakuljon ki az időjárás - pl. a valóságban lefutott versenyek időjárását töltené be adott helyszíneken, multiban a host földrajzi helyének és pillanatnyilag megfelelőt, nem nagy szám, csak mint érdekesség -, sőt, a lefutott versenyek adatai alapján kapnák meg az AI-k a "tudásukat", vagyis mondjuk Alonso a játékban bizonyos százalékban épp úgy menne adott pályán, ahogy a valóságban is ment. Tudom, hogy ez már sci-fi, meg felejthető, sokak számára szükségtelen dolog a real weather és a real driver fukció, de valami pluszt adnia kellene a szériának.

    A többjátékos rész kiterjesztése viszont szerintem elengedhetetlen. Ja, és egy jóval dinamikusabb csapatrádiós modul sem ártana, illetve ha már lúd, legyen kövér alapokon a visszajátszás során adhatna némi extra hangulatot a "tévés" közvetítés is, mondjuk Martin Brundle hangjával.

    Egyébként az idén megjelenő részben már nem lesz history F1 típusú játékrész, azt majd később hozzák vissza... Pedig a '13-ban az volt a legérdekesebb.