21741
  • lac coo
    #15798
    A fű az lehet már most bekerül.
    Meg remélem a nyolc sebességes váltó is :))
  • adam46
    #15797
    Azért kíváncsi vagyok mit fognak kihozni a nextgen verzióból, remélem még realisztikusabb törés, irányítás, AI. Gondolom bekerül a GRID féle fű fizika is.
  • V43 1105
    #15797
    Nézzétek a jó oldalát a dolognak .. legalább lesznek rFactorba jó 2014-es autók amiket átlehet konvertálni
  • lac coo
    #15796
    amivel bajom van, az valszeg sose lesz sokkal jobb, más dologban meg nem is értem mit lehetne még belerakni .
    Szabályrendszer teljes, lebonyolítás is ...talán az automata pit az ami kikerülhetne még , minden más már tényleg csak kolonc, minek ....
  • Danecay
    #15795
    A játék kinézetével nekem sincs bajom, soha nem is volt, sőt! Nem is értem azokat akiknek van!
  • lac coo
    #15794
    Igen simán lehet, hogy csúszott a nextgen, vagy csak simán így tervezték. Nagy erőforrás nem kell ide, szépen meg tudják csinálni idei tartalommal .Valszeg egy picit lesz jobb, szebb mint a tavalyi.
    Nagy bajom nekem nincs ezzel, a "régi" EGO még mindig szép és gyors, és sokat tud .
    Vagyis nálam a nextgen hiánya miatt fog elbukni ...:) Ha már Grid autosport minőségre feltolják, már gyönyörű az egész .
  • Danecay
    #15793
    Kíváncsi vagyok, hogy PC szférában mennyire lesz üzletileg siker a játék. Abból kiindulva, hogy már a 2013-as kiadása előtt a 2014-es verziót promózták és áradoztak róla, hogy ez lesz majd az igazi na és persze next gen. meg minden. Na most ahhoz képest, vagy piackutatást követően úgy gondolták, hogy üzletileg még mindig jobban megéri a korábbi konzolokra fejleszteni mint a next gen-nek nevezettre, amin lehet majd a karácsonyi szezon változtat majd, vagy csak egyszerűen nem olyan ütemben haladt a fejlesztés, hogy időben kiadható legyen. Így viszont olyan szaga van az egésznek, mintha átcsoportosítva az erőforrásokat, kényszerből  régi recept alapján gyorsan összedobták volna az idei részt, ami ha ez igaz, jó eséllyel kevesebb figyelmet kapott mint amikor egy időben csak egy játékot hegesztettek. Nos a leírt eszmefuttatás fényében egy megfontoltabb potenciáli PC játék vásárló azért valószínűleg mérlegelni fogja az idei évad feldolgozás megvásárlását annak tudatában, hogy akár már fél év elteltével elérhető lehet a 2015-ös feldolgozás ami aktuális lesz, friss és ropogós, next gen meg minden, a 2014 ennek árnyékában pedig már "elavult"
  • Alexease
    #15792
    Nagyon sok hangulat elem mar most is lehetne, eleg gyors az engine, ossze lehetne hozni. De valszeg tartogatni kell valamit a NextGen-nek nevezett cuccra is:)
  • Totti5
    #15791
    Ezek lesznek tippem szerint a nextgen verzióban, még több körítés.
  • Timbu
    #15790
    Én jobban hiányolom a rajtoknál a zászlós embert meg a medical cart. Az is sokat adna a hangulathoz, ha nemcsak rádión, hanem táblával is kommunikálna velünk a csapat. Ezeket nem is lenne nehéz megcsinálniuk.

    Jó FFB-vel pedig szerintem elfogadható lenne ez a fajta fizika, csakhát nem jó.
  • Totti5
    #15789
    Williams Martini skinre:

    "To all those saying alcohol advertising is banned in Europe: No, it absolutely isn't. But if you want the usual 3+ rating for the F1 game, you cannot have alcohol advertising in Europe"
  • lac coo
    #15788
    Jól nne sok minden, de ez olyan dolog mint gridben a fülkenézet... Kel, de alig használja valaki.
    Mondjuk itt is az userek 99 %-a a légbeömlő tetején ül és úgy vezet ... És ez csak egy példa. Sírás mindig van, de ha egy picit is csúszik az autó, már jajgatás van, hogy szar :)

    Teszem hozzá ezek a gépszörnyek, ekkora nyomatékkal, még egy kocka hc szimesnek is kihívás lenne, szóval tuti nem lesz ez sem szimulátor :))
  • Totti5
    #15787
    Normális box nem lesz. Nem lehet értelmesen megcsinálni hogy a júzer ne hajtson át az embereken, csak is autómatán.
  • lac coo
    #15786
    Hiány mindig van, meg lesz is :)
  • RYO21
    #15785
    Még hozzáteném a felvezető kör, és a normális box hiányát is
  • Fernandooo #15784
    Oké.
  • Totti5
    #15783
    Minden tekintetben a 2013 volt a legjobb rész megjelenéskor amíg nem peccselték vissza a sírások miatt. 2011 a 2010-hez képest volt nagy előrelépés, a 2012 zsákutva a 13 perfekt.

    Középszerű? ez alatt a miltiplatform motor alatt van az egyik legjobb fizikai és audió engine. Melyik jobb ennél? a bugokat javítgatják, de nem egyszerű dolog ennyi dinamikus változó mellett 22 autót hiba mentesre megcsinálni.

    F1 széria a legkomplexebb, legteljesebb liszenszelt kész és teljes autós játék ami a piacon van jelenleg.
  • Fernandooo #15782
    Kb. a '11 volt az utolsó, úgy-ahogy értelmesen - hangsúlyozom, kategóriát figyelembe véve - megcsinált F1-es játékuk, azóta folyamatos az infantilizmus és hangulat nélküliség. A grafikáról azért esik annyi szó, mert fizikában, "realizmusban" ez kb. a Grid szintjén mozog, vagyis igazából nincs miről beszélni. A játék mechanikája faék egyszerűségű, arról sem lehet akadémiai székfoglalót összehozni. Marad a 10000x lenyúzott EGO, ami mára egy középszerré vált, így az sem menti meg ezt a franchiset egyelőre. Talán majd a next-gen, csak nehogy azt jelentse a next-gen a CM-nél, hogy ápdételt EGO... És még mindig kérdés, hogy ezzel együtt elmennek-e a realizmus felé legalább egy arasznyit, vagy marad a beépített, kikpacsolhatatlan TC, automata rajt, és társaik...

    A szériát súlytó bug-átokról meg ne is beszéljünk, az egymást követő, és néha egymás hatásait rontó javítások, illetve hogy ezek minden epizódban gamebreaker módon fordulnak elő, mindent elmondanak erről. A további, alapvető hiányosságokat nem taglalom, nem véletlen, hogy a kezdeti lelkesedés után sokan kiábrándultak a szériából, meg kell nézni, hogyan alakultak az eladások évről-évre.
  • lac coo
    #15781
    Hat, mivel automata, szerintem egyszeruen megoldjak, ugysem latjuk mit szamol vagy nem szamol a hatterben. :)
    Mondjuk cm azert meg szokott oldani ilyeneket....
  • GPx8
    #15780
    Azért a 2014-es energiavisszanyerő berendezések korrekt leprogramozása nem lehet kis feladat.
  • lac coo
    #15779
    Mondtad vna, hogy csak a grafika erdekel, azt elhisszuk :)
  • Totti5
    #15778
    Ezek szerint a 2010 és a 13 közt nincs lényeges változás? most vagy nem játszottál egyikkel sem, vagy direkt mondasz ilyet.
  • RYO21
    #15777
    Nem, de a grafika lett volna az egyetlen értékelhető újítás 2010 óta. Így viszont marad ugyanaz mint az előző 4 csak esetleg mások lesznek a motorhangok.
  • Totti5
    #15776
    Véglegesbe pontosan olyan lesz mint lennie kell. Vagy melyik részben volt nem 1:1ben életű festés?
  • Totti5
    #15775
    Nekem tetszik ez a csúny ronda játék, amúgy 1:1ben az mint tavaly amit hol ronda?!




  • V43 1105
    #15775
    Nem csilivili meg dájrektiksz60325245125431 ... -.-
  • lac coo
    #15774
    Azért mert vészmadárkodsz mindig , azért...! :D
  • Alexease
    #15773
    Ennel mar evekkel ezelott is boven jo volt a grafika. Itt massal van a gond, es szerintem az gond lesz ebben az evben, es meg jovore is;)
  • lac coo
    #15772
    Még mindig a grafika izgat a legkevésbé, úgyhogy nekem teljesen jó ez,rondának nem ronda .
  • Fernandooo #15770
    Eme logika mentén akkor nem adnak ki PC-s változatot, igaz? ...

    Amúgy jövőre lesz next-gen (igen PC-re is, tehát mégsem kötelező konzolt venni, hurrá...), Codiesblogon világosan leírták a terveiket. Csak hát ez a current-gen '14 totálisan felesleges.
  • lac coo
    #15769
    jövőre lsz nextgen.
    Csúnyának nem csúnya, ilyen..
    Tessék mindenkinek venni az új konzolt , és akkor lesz mindenből nextgen, addig minek :)
  • RYO21
    #15767
    Hát ez nagyon csúnya. Nem úgy volt, hogy ez már next-gen lesz? Az egyik Grid Autosportos videóban azt emlegették.
  • Fernandooo #15766
    Ez valami mod? :D Williams festéssel mi van? Röhej...
  • V43 1105
    #15766
    Bár GRID2-ben már asszem egy licenszelt ARAI sisak volt .. hm ..

    Apropó, nézegessétek Facebookon a FORMA1-es csapatok oldalait, Force India, Williams, Sauber már rakott fel képet az autójukról ami a játékban készült ..
  • Alexease
    #15765
    Legjobb esetleb is megkapja az uj GRID kezeleset (kicsit jobb FFB kozepen). Valszge minimalis jatekmenet, AI es gamepad piszkalasok. Szerintem mar a kovetkezo evre osszpontositanak (NextGen). Ha jol lattam, azt mar az ev elejen kiakarjak adni (a valodi F1 kezdeten), es folyamatosan frissiteni.
  • lac coo
    #15764
    Valami most nagyon behalt, latok uj hsz eket kint, tibb topikban is de bent semmi ...Vagy duplazza :?
  • Alexease
    #15763
    LOL bakker, nem mukodik az SG hozzaszolas, megegyszer nem gepelem be:DDDD
  • Danecay
    #15764
    Még jó, hogy engem nem zavar :p
  • V43 1105
    #15763
    Sisakok most sincsenek kidolgozva rendesen :(
  • lac coo
    #15762
    Hát szerintem F1 "fizikája2 azért jobb mint a gridé ..:)