21741
  • ggbuffon
    #15958
    ettől a motorhangtól már a 2010-es változat óta agybajt kapok...most nem a v8 vs v6 különbségre gondolok, hanem állandóan ez a szaggatott f*s, mint aki a WC-n erőlködik, nem csak padlógáznál és nem csak váltás előtt.. mondjuk ezért a 2014es patchért biztos h pénzt nem adnék
  • Totti5
    #15957
  • lac coo
    #15956
    Akkor ez nem kell most :)) Csak kipróbálni :)
  • Totti5
    #15955
    Próbálgatom. Nagyon zavaró a hang, hogy nem hallani a visszaváltásokat és meg kell szokni a váltásokat hogy feleslegesen ne pörgessük a motort, amikor már rég el kellett volna váltani, mert nem lesz több fordulat hiába akarjuk kipörgetni a szemét

    Suta hisz tapad is mint eddig is.. de szerencsétlen kipörgeti a kereket, elindulna a segge sokszor, még 4-5 körül is de a megfogása minden finomkodást mellőz ugye.

    Amúgy olyan mint eddig, PCn finomabb kormány beállításokkal, FFBvel jó lesz ez mint a tavalyi. Mélyebben majd PCn.
  • Totti5
    #15954
    Akarom most!
  • lac coo
    #15953
    Persze ez meg nem jelenti azt , hogy jo is lesz vezetni..
  • Pitti
    #15952
    Jaja, erre én is felkaptam a fejem.
  • lac coo
    #15951
    Az tuti, arra merget vehetsz :))))
  • Totti5
    #15950
    Jó lesz, legalább warezba meglesz a jó verzió, mert ezt is a sírások után bepeccselik padlogázbiztosra :))
  • lac coo
    #15949
    Hehe...

    HSW : A nagyon nehéz fokozaton tesztelt játékban az autó viselkedése egészen jónak tűnik, így talán van némi remény, hogy az idei évben kapunk valami használhatót a Codemasters gárdájától.

    No most Toyától én még ilyet nem láttam volna, hogy Cm játékra azt mondta volna, hogy egész jó, szóval így már tényleg várós ! :))
  • lac coo
    #15948
    Na erről van szó :)
    Értelmes ember kezében már azért elég érdekes a dolog ! :))

  • lac coo
    #15947
    Nagyon nem nezek replayt, ez nem zavar.De valoban a kevesebb tobb lenne.
  • GPx8
    #15946
    Az utolsó két percet sem fogod végig nézni a replay-ben, mert össze vissza váltogatja a kamera-nézeteket a program. Erre írtam, hogy jó lenne úgy végignézni egy előzést, vagy egy gyors kört mint a TV-ben...
    pCars meg nem hivatalos F1 szimulátor.
  • lac coo
    #15945
    Kormanyzas jobb, ffb az mar annyira nem, F1- rol beszelek most, fizika az meg nulla, ott mar elfogyott az elkepzeles , hogy mmit is akarnak.
    Lejjebb van egy videom, padlon ugy megrangatom kopptol-koppig, hogy van hogy negy kerekkel felugrik a levegobe de semmi.... :))) Azt megsem emlitem, higy , higy turbo az kamu mindenben, drs is kamu, es semmit nem tud ami kellegy F1 versenyhez, azt tetszik nem tetszik egyedul csak ez tudja. :)
    Replay az annyira nem izgat, foleg nem fogok egy 100% os versenyt vegignezni, mert minek :)
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2014.10.08. 12:27:15
  • Master91
    #15944
    Szerintem nagyon gagyi már a replay.
    Még 1-2 be elment volna de igen fel kéne már tupírozni
  • GPx8
    #15943
    pCars -ban fényévekkel jobb a kormányzás és az ffb mint az F1 2013 -ban volt.
    Ami hiányzik, pl. a "TV style" replay, hogy az általam választott kameraállásokból vissza tudjak nézni akár egy egész versenyt. Mint a többi szimulátorban.
  • lac coo
    #15942
    Hat ez az , hogy nincs . :)
    F1 auto mindenben van, de F1 veryeny nem igen.
    Amit meg elviselnek, az a rajtprogram, illetve a manual boxkiallas, de ezek luxusok, nem lesz, es esetleg a grid autosport fele radiozas, az is jopofa.
    Fizika olyan amilyen, ha a kormany ffb jo lenne , f1 urhajonak teljesen jo.Carsban pl botrany, ott nem hogy arkad , inkabb vicc az egesz, persze az meg nincs kesz, de most a legrosszabb f1 auto amit eletemben probaltam.
    En megnezem warezt, ha hasznalhato megveszem.Sok jatekot ugysem veszek, mert nincs mit :)
  • Danecay
    #15941
    Mi ez a nagy forgalom itt? Már azt hittem kint van a warez :)
  • Alexease
    #15940
    Igazabol ez a "legjobb", foleg ugy, hogy nincs is masik:D
    Osszessegeben nincs vele gond. Nincs masik ceg/engine a piacon, ami ilyen tudna lenni. Talan az SMS engine, amiben van hasonlo potencial, de "jatekossag" szempontbol, meg az is messze van. Raadasul kicsit izzadsagszagu az az engine... Persze fizikaban sok ceg jobb lehetne, de tudjuk, ez uzlet, az masodlagos...
  • lac coo
    #15939
    Hát azért az badarság, hogy ez nem egy jó F1 játék...
    mi, ha nem ez ? :)
  • adam46
    #15938
    A virágbolti csak a kipróbálás és a megnyugtatás miatt lesz. :) Eddig a 2010-et vettem meg egyedül, akkor még voltak remények, hogy végre egy jó Forma 1-es játék készül. :)
  • lac coo
    #15937
    Mondjuk igen, ez erdekes, nem jo, csak egy mod de azert felorankent ranezunk van e mar warez :)))))
  • Totti5
    #15936
    Ezek jó része a nextgen verziókba benne lesznek valószínüleg. Látvány animációkkal nyilatkozós pit hangulattal az a baj hogy voltak eddig is előző években, ami párszor ok, utána mindenki elnyomja és bár csak ne lenne.

    Box animáción lehetne sokat javítani, rajtrács emberek csak nextgenbe elképzelhető, részletesebb törés szintén.

    De ezek egyike sem olyan dolog ami bármennyire is befolyásolja a játékot. A lényeg a versenyek, azt pedig évről évre jól visszaadja.
  • lac coo
    #15935
    Letezik ember aki nem ugorja at az animaciokat ?
    Felvezeto kor meg talan, bar azt is atugornam , unalmas lenne egy ido utan.
    A tobbi csak grafika megint csak, az iden marad ilyen.
  • Alexease
    #15934
    Ha nem gyozott meg es nem tetszik, akkor minek a viragbolti?! Eddig hany reszt vettel meg? Mennyit jatszottal a korabbiakkal?

    Persze semmi kozom hozza, de sokszor latni olyat, hogy valakinek semmi soha nem jo, de warezben OK, es honapokig toljak:)

    Ha valami nem tetszik es nincs bizalom, akkor igy logikus: nem biztam a Grid2-ben, leszedtem a warezt, valoban szar volt,uninstall, ISO del, topic-ba beirtam hogy szar (:P), es tobbet nem mentem oda megmagyarazni;DDDDD
  • lac coo
    #15933
    En komolyan nem tudom meg mit kellene belerakni, nyilvan jobb lehet minden teren, ai, handling , grafika stb, ...
    Grafikat megbeszeltuk, ezen kivul akarhigy torom a fejem mas latszo dolog nem jut eszembe ami kellene meg. Mi...!?

    Azt most hagyjuk, hogy cm anyadat, mert cm .... :))) Az nagyon geardo manapsag :))
  • adam46
    #15932
    Például:

    - Tegyenek bele más animációkat,
    - Designolják át azt a mocskos igénytelen HUD-ot,
    - Tegyenek bele plusz dolgokat, felvezető kör, box animációt is lehetne bőséggel javítani, jöhetnének látvány elemek, nyüzsgő rajtrács, szétszakadó gumi, törés javítása, stb.
  • Alexease
    #15931
    De valszeg ugyanolyan "gagyi" a kormany/ffb kezelese:)
    De mint jatek, nekem nincs vele gondom. A lenyeg benne van. Nekem nem hianyzik dijatado, pesgozes, gridgirl-ok, interjuk, pitven maszkalas es hasonlo dolgok.
  • lac coo
    #15930
    De mi nem latszik rajta ? :)
    Mas menuvel elegedett lennel , vagy mivel... ?
    Grafika olyan amilyen, nem ronda, ott nyilvan manapsag a konzolok doktalnak, iden meg ugy iteltek meg, hogy keves az uj konzol, nem eri meg fejleszteni ra.
    Nekem ezzel a reszevel nincs bajom, semmi nem latszik, csak az autok masok 100 %- ban.... :)
    Aztan, hogy jo e az majd kiderul.
  • Totti5
    #15929
    Előttem szólót idézem, "Pl ... ? :)"
  • adam46
    #15928
    Azért legyen már valami látszatja annak, hogy dolgoztak rajta. Engem nem győzött meg, ez megint csak virágbolti lesz.
  • Totti5
    #15927
    Finomítottak, mármint nem KERS van hanem ERS, más a gumi, más az aero, más a motor, nyomaték, erő. Az lesz ami ebben a szezonban volt, tehét a 2014es évet modellezi le. Szabályok, autók, pályák, erősorrend, technika terén. Menü teljesen jó volt tavaly is, minek változtassanak. HUD meg olyan amilyen... a nagy részét eleve kikapcsolom, mert minek.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.10.07. 21:49:59
  • lac coo
    #15926
    Pl ... ? :)
  • adam46
    #15925
    Nem tudom, ugyan az a menü, ugyan az a kijelzés, ugyan azok az animációk, kocsi modellek másak, hangok, meg talán a kezelésen finomítottak. Ennél több kell, ez csak egy mod.
  • lac coo
    #15924
    Az userek nem birjak, meg ezt se nagyon :)
  • Alexease
    #15923
    Ha ez is megkapja a GRID:A FFB kezeleset, akkor talan picivel azert jobb lesz mint a 2013-as.
    Valszeg a NextGen nem sokat fog valtoztatni a helyzeten, valszeg szebb lesz, latvanyosabb, tobb effekttel es animacioval. Nem hinnem hogy Nextgen fizikat es kezelest raknanak ala:) Az most nem azert olyan amilyen, mert nem birjak a gepek, hanem ez a koncepcio;P
  • Totti5
    #15922
    Hasonló mint a 13-as, s nem tűnik sínautónak pár belsős gameplayról, de persze még mindig nagy a tapadás és egyszerű a korrigálás, ha véletlen elindul valamerre. Nekem bejön, ezzel bőven elleszek a nextgen részig.
  • oneal1
    #15921
    nézem a videókat....

    minden évben reménykedem, csak azt nem tudom hogy miért

    ez ismét bűdületes foshalmaz lesz:S

    jó, nyílván egy 5 éves gyerenek lehet kihívás vele nyomulni kontrollerrel, de áááh... na mindegy :D
    Utoljára szerkesztette: oneal1, 2014.10.07. 09:13:55
  • lac coo
    #15920
    Igy tudom most mar nem ugy mukodik, automata az egesz, elozes gomb van csak esetleg.
  • Hunter of Deer
    #15919
    az energia visszanyero rendszert nem lehet majd hasznalni? csak mert a hud-on nem latni rola semmi infot, mint pl regen ottvolt a kers.