21741
  • lac coo
    #15918
    Es mi hozta meg . :)
  • Danecay
    #15917
    Tobb mint 10 új video a jatekrol
  • Totti5
    #15916
    Meghozta a kedvem hozzá!

  • Totti5
    #15915
    Jó lesz ez, olyan mint a 13-as, de pl az eső nem jó, hisz oké hogy érezni a kisebb a tapadást, de amíg az Órúzst padlón áttolom 6osba, addig csak csicsa és lerombol minden élményt...
  • lac coo
    #15914
  • lac coo
    #15913
  • lac coo
    #15912
    http://www.racedepartment.com/threads/f1-2014-game-preview.93593/
  • Danecay
    #15911
    Hamarosan megtapastalhatjuk milyen lett. Ha igaz a japán 2 héttel korábbi megjelenés akkor kb. egy hét és elérhető lesz.
  • Danecay
    #15910
    Dettó :)
  • lac coo
    #15909
    Remelem ez azert ilyen , mert a jovoevire gyurtak egesz evben.
    Grafikaval meg ilyenekkel nekem nincs bajom, de ahogy ez az auto viselkedik igy videokon, az eleg lehangolo.
    Sajnos mas f1 meg nincs, ahigy irtad se szabaly se gumi se semmi.
    Cars f1 e egyelore hasznalhatatlan, ahoz kepest ez nasa szimulator...
    Ugyhogy marad a jovoevi, persze azert ezt is megnezem, de sokat nem varok most.....
  • Danecay
    #15908
    "Addig is remélem ez minél hamarabb elkészül"

    Multizni ok de amúgy? Sajnos egy ilyen mod nem tud kiváltani egy teljes játékot, bármennyire is jól sikerül. Se pályacsomag, se használható AI, se offline játszható bajnokság, se szabályrendszer, se pontrendszer.
  • Totti5
    #15907
    Nagyon furcsak az egész, mintha AI menne. Segítségeket sem tudni, de ha kontrollerrel minden nélkül ilyen lenne akkor rosszabb mint az F1 2012. Ez még sínautónak is gyene. Kár lenne érte ha legalább a F1 2013 feelinet nem hozná.

    Addig is remélem ez minél hamarabb elkészül:

  • lac coo
    #15906
    OK. kontroller, de ez elég gáz , ez most nagyon nem jön nekem be.
    Visszaváltásnál a max fordulat fölé pörög fel a motor , fizika az megint nulla, csak nem tudnak t, mernek előre lépni ....Warez, maximum ! :))

  • akyyy
    #15905
    jah meg 2014 :D ajj hülye évszámozás ez Codemaszeréknél... remélemn jövöre tényleg szezon elekén jön a játék
  • szabii98
    #15904
    jó, de itt a törés lenne a lényeg
  • akyyy
    #15903
    ok, direkt megy forgalomal szembe, meg kivág a többiek elé, fékezés nélkül beléjük megy... magamnak jó poén de így nézni más balfasságát elég uncsieeeee
  • szabii98
    #15902
  • RoboKutya78
    #15901
  • lac coo
    #15900
    Egy darab natural sound-ot találtam, de az fhd és 22 giga, a többi mind kommentes...
    De ha kell rajtam nem múlik :)))
  • lac coo
    #15899
    Ha kell többeknek, leszedek én egy jobb verziót és feltolom osztottra !
  • RoboKutya78
    #15898
    A közvetítésre szerintem max jövőre számíthatunk ha folytatják. Ugye hozzánk minden késve érkezik
    Bár tényleg nem vágom az EuRo Sport mért nem harapott rá a dologra.
    Ha meg akarjátok nézni szerintem a legjobb dolog a yutube körbeszimatolása.Bár az se 100% mivel itt se lehet hallani rendesen a zümiket.

  • RoboKutya78
    #15897
    A hangokat meg kell szokni mint minden évben:) (az aláfestő zenéket én hanyagolnám akkor is ha csak a visszajátszásban van),
    a verseny nem volt olyan nagyon lapos....
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    heifeld feldobta a végén a hangulatot bár én nem vágom mi történ az utolsó körben
  • Totti5
    #15896
    Magyar nem. Fox, iTV pl igen meg még sok helyen sok más, a sorozat honlapján meg lehet nézni a listát.
  • Alexease
    #15895
    Kozvetitette valamelyik ismertebb TV-csatorna, esetleg valamelyik magyar?
  • Totti5
    #15894
    Jó futam volt, izgatottan várom a következő versenyt.
  • Alexease
    #15893
    A sportfokozatos hibrid autokban (legalabbis a Lexus F-Sport-ban elvileg igen), van a sport beallitashoz valaszthato brummogo V8 motorhang es valtasok (ahhoz kepest, hogy fix fordulaton megy fokozatnelkuli valtoval:DDD).
  • Alexease
    #15892
    Ez teljesen jo, nincs ezzel gond:) Hangok nelkul furcsa, de mint verseny nem rossz. Hangokkal trukkozhetnenek valamit, legalabb a kozvetitesben, valahogy kombinalni a cockpit hangokat es kierositeni/fokuszalni a palyahangokat. Akkor sem lenne motorhang, de erosebb lenne a sipolas, hajtaslanc es a gumik.
    Vagy a hajtaslancba (valto, diffi?!) kellene valahova trukkos fokaskerekeket beepiteni, ami visit mint az allat:DDD
  • macleody
    #15891
    Az idei Forma 1 is katasztrófa, de ez ... legalább tennének bele egy cd lejátszót amiből egy v8-as hangja visít :)
  • RoboKutya78
    #15890
    porszívókra kötök egy távirányítót és megvan a feeling:)
    Szokatlan de ha hasonló bulikra lehet majd számítani mint most sokba fog ez a verseny fájni a csapatoknak:)


  • V43 1105
    #15889
    Nekem tetszett..
  • RoboKutya78
    #15888
    Jááj szegény füleim
    Formula -e Bejning "NAAgy-díj"
  • Danecay
    #15887
    Hát még ha nincs is, mert sok értelme nem lenne a dolognak, jó eséllyel tudnak segíteni, de gondoltam először bedobom ide a kérdést :)
  • lac coo
    #15886
    Rd-n tuti van valami ilyen mod....
  • Danecay
    #15885
    Apropó! Nem tudja valaki, hogy meg lehetne, és ha igen akkor mit kell megpiszkálni, hogy egykörös karrier futamot lehessen beállítani? Arra gondoltam, hogy így viszonylag hamar utolérném a régi profilom állását, de gyárilag a minimum táv 25%.
  • Danecay
    #15884
    Majd egy évet nálam is kibírt. Újra akartam indítani a multi host-ot, de folyamatosan azt írta, hogy "failed to create multiplayer session". Gondoltam újraindítom a játékot, de már úgy indult el, hogy új profilt akart létrehozatni velem.
  • lac coo
    #15883
    Tavaly es iden nem jott elo meg nalam, de iden tuti nem....
  • Alexease
    #15882
    En keveset hasznaltam, igy nem jott elo, de ez Codies betegseg. Igazabol nem ertem, mit benaznak, sehol mashol nem hallottam ilyen idiotizmusrol. Valamit nagyon trukkozni akarnak, de nem jon ossze.
  • Danecay
    #15881
    Nos úgy fest a dolog, hogy elszállt a mentésem :( Még szerencse, hogy elvileg ezt a problémát már megoldották, én naiv pedig elhittem, hogy így van és ez max. már csak a virágbolti verziót használókat érintheti. Nos nem így van! Próbáltam volna a STEAM felhőben tárolt mentést visszaállítani, de marhára nem találtam meg, hogy miként kell. Ezért kitöröltem a ...Steam\userdata\ -ban található fájlokat és a STEAM újraindítása után le is töltődtek, de a profilom nincs meg, míg másik STEAM-es játék mentése megfelelően működik. Elképzelhető, hogy az, hogy miközben próbálkoztam, ez az istenátka a rossz állapotot is felszinkronizálta, felülírva a még működőt? Vagy több párhuzamos mentés is létezik esetleg? Van még esély az elszállt profil visszaállítására, vagy időpocsékolás kísérletezni vele?
    Azért kifejezetten bosszantó mert időhiány miatt a játék megjelenése óta még csak most, majd egy évvel a játék megvásárlását követően jutottam el karrierben az első szezon feléig és még ez is elszáll :(
  • V43 1105
    #15880
    Ez miii ? :D
  • lac coo
    #15879
    Ennél azért csak jobb lesz, hiába CM sínautó, dedóűrkád, csak inkább maradok annál ! :)


    http://osztott.com/DGpg/PCars%20F1%20Beta%20.mp4

    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2014.09.10. 20:48:54