21741
  • lac coo
    #15998
    Vagy...:

    valóban a kukába kell dobni ,ahogy eddig F1-et vezettünk, ide 100%-ban más kell.
    Nem kihuzatni a motort, nem padlózni, elváltani negyed fordulaton stb :)) ami végül is jó :))

    Amúgy a ledsor is trükkös idén, van aki a fordulatra állítja be, és van aki oda teszi a végét ahol már el kell váltani (senki nem huzatja idén maxig, mert nem lehet, olyan nyomaték van ...) szóval még a tv is csalóka :))
  • lac coo
    #15997
    az jó, a megfogás az már annyira nem, de elmegy. De mondom vagy állítanom kell a pedálon, vagy béna vagyok egyszerűen nem tudok kigyorsítani rendesen. Ugye hozzájön még a turbó is, az eleve szopatós, feltölti aztán olyan erőt tol rá hirtelen, hogy elforog ott minden :)

    Én is visszaraktam, mentem pár kört, az úőgy látszik, hogy még egyenesben se lehet padlózni, 3. közepéig, vagy akár még a4-est is meg kell várni, és sokszor valóban inkább el kell váltani, mert kezelhetetlenül erős :)
    amit szokni kell, az tényleg az, hogy szinte alapjáraton kell tartani a motort... :)
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2014.10.18. 10:41:33
  • Alexease
    #15996
    Nah, ez igy jol hangzik (kigyorsitasok)!:P
    A mostani onboard felveteleket elnezve, valoban ovatosabbak a gazpedallal. Kigyorsitaskor, foleg kanyarbol kijovet, a gazpedalerintestol a padlogazig 1–2 masodperc telik el. A kissebb csapatoknal meg valtanak is kozben.
    Talan mar ma megnezem, meg jo hogy nem toroltem le az ISO-t;D
  • lac coo
    #15995
    Hát nem tudom, akkora a nyomaték ,egyszerűen képtelen vagyok normálisan kigyorsítani, vagy csigatempó vagy tekeredik keresztbe, nem tudom adagolni :)

    Nekem egy Ferrari kell és egy ultragagyi autó :)
  • Alexease
    #15994
    Talan htevegen en is kiprobaom – azert nem hagyom ki:) –, ha szolsz melyik auto kell, majd megcsinalom. En szokas szerint a Williams-szel nyomulok:)
  • lac coo
    #15993
    Én is elővenném néha, de idegesít az idióta nézet, a g effektek, ffb .
    Én meg nem állok neki újra széttúrni az tuti :)
  • Totti5
    #15992
    :) végre kint a Steamon!

    Nekem tetszik. Belevágok a karrierbe.
  • lac coo
    #15991
    Hát nagy mozgás nincs, se itt se a warez topikban :)) Nem baj had szokják :DD
  • pitjou
    #15990
    Köszi :)
  • lac coo
    #15989
    Mert a váltón idén nem lehet állítani, egyszer belövik év elején és úgy marad :)
  • pitjou
    #15988
    Sziasztok! Jó nagy kaki lett, pedig reménykedtem :/ Az meg hogy a váltó áttételen nem lehet állítani, az vicc. Minek erre 8 sebesség, mikor a 7.-et is alig forogja le. Borzalom :(
  • Pitti
    #15987
    Ismerlek titeket annyira 15 év távlatából, hogy pontosan látom miről van szó :)
    Persze azért adok neki talán negyed órát, hogy tiszta maradjon a lelkiismereted :)
  • lac coo
    #15986
    Azert probald ki szerintem.
  • Pitti
    #15985
    Jó hogy itt vagytok lacco-val, most már meg sem nézem :)
  • Alexease
    #15984
    Nekem 2 dolog kellene csak (sok-sok eve), a tobbi "OK": normalis kormanyzas es FFB; onboard-cockpit allitasi lehetoseg (pozicio es FOV).
    Persze, lehetne meg sorolni, de minden evben ez a ketto a problemas, emiatt "hasznalhatat;an", idegesito, es mara mar unalmas:/
  • lac coo
    #15983
    Én nem várok sokat, főleg nem hc szimet, jó ez ahogy van, csak ez a sok idegesítő dolga ....
    Kamera , FFB, kikapcsolhatatlan segítségek.
    Pontosan tudom, hogy lehetne ez sokkal jobb is, nem fér a fejembe, hogy minek rakjak bele újra és újra az idióta dolgaikat ....
  • Danecay
    #15982
    Úgy látom a játék megjelenése (legyen az akármilyen forrás is) azért nem váltott ki túl nagy visszhangot. Kb. 5 kört volt alkalmam megtenni vele és első érzésre furcsa, ami persze nem biztos, hogy a játék hibája, hanem pl. az idei év technikai szabályzata kb. ily módon befolyásolta a 2013-as állapotot. Ezt az ERS-t sem igen értem, főleg nem látom, ami azért ciki, mert ULTRA részletességi szint mellett, cockpit nézetből nem látom pl. a McLaren kormányán lévő böhöm LCD-re mi van írva. Nem látom mit kellene tölteni, az, hogy tudom e, és miként használódik. Áttérésre a 2013-ról nem győzött meg, főleg nem pénzért, és most tényleg nem a pénz miatt írom. Valahol tényleg unalmas már ugyanazt visszaköszönni látni évről évre! Remélem ez azért egy jó szándékú pofon lesz a CM részére, bár nyilván ők is tudatában vannak a dologgal hiszen készül közben az új motorral és az ezzel járó plusz dolgokkal az F1 2015 is. Persze lehet nekem sem kellene elhamarkodottan, holt fáradtan 5 kör megtétele után ítélkeznem :)
  • lac coo
    #15981
    :))))
  • Alexease
    #15980
    Mar regen leszedte, feltette, kiprtobalta es letorolte:DDD
  • sumi
    #15979
    Szee.. Kint van.. ;)
  • kjhun
    #15978
    Meglepően kicsi a mérete. Mennyit foglal feltelepítve?
  • Alexease
    #15977
    Akkor nem is eroltettem;)
    Nekem is az a legjobb szavam ra, hogy unom:) Minden evben "megcsinalni" a kamerat, mert szar, utana az FFB-vel szarakodni, hogy lehessen valamit erezni... A jatek jo lenne, de ig mar sok;P Fent van a 2013, ha nagyon F1-et akarok, akkor jo lesz az.
    De egyelore ugy sincs idom, ha lenne, sorban allnak a jobb dolgok:D
  • lac coo
    #15976
    talán egy picivel jobb mint tavalyi, lehelletnyit figyeln ikell a gázra...
    Csak ugye van egy AC, nem pazarlom erre az időt :DDD
  • lac coo
    #15975
    Hát ha az ember rendberakja a kamerát, főleg, hogy ne billegjen mindenfelé fél métert, meg ffb-t akkor olyan mint a tavalyi.
    Csak így már unom :))) FFB középen szar, fel kell venni 130 %-ra driverben akkor jobb .
  • Alexease
    #15974
    Ennyire szar lett?!:)
  • akyyy
    #15973
    multi muködik vele vajon?
  • B0GE5z
    #15972
    most én lettem ekkora pro így hirtelen, vagy ezekkel nem lehet megforogni? minden segítség off, még egy elfékezés is alig alig van
  • lac coo
    #15971
    ez kuka, idén már nincs hangulatom ehhez :)))
    Szar ....
  • lac coo
    #15970
    Mennyin van driverben az FFB erősség?
    akkor szokott ilyent csinálni, ha nagyon magas, sokkal magasabb 100%-nál...
    De persze bármi lehet, ez CM :D
  • zzeN
    #15969
    Nálam érdekes dolgokat művel az FFB a kormánnyal (G27). Néha berántja egy irányba és nem akarja elengedni, néha meg kanyarba lesz sokkal erősebb az FFB. Vagy a warez hibája vagy nálam van valami bibi.
  • lac coo
    #15968
    Közben máshol is ennyi, megnézem akkor .....azt írják működik .
  • Totti5
    #15967
    Ennyit szedett le a steam pre order is.
  • lac coo
    #15966
    ezt láttam, de gondolom fake, 2,4 giga ....
  • drago14
    #15965
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://thepiratebay.se/torrent/11227543/F1.2014-RELOADED
  • lac coo
    #15964
    nem találom még sehol. mondjuk egyszer talán bejutok ennyi év után Ncore-ra ...:)))
  • lac coo
    #15963
    Helyes !!!
    Remélem 1ST-n is fent lesz hamarosan .
  • Alexease
    #15962
    RELOADED :)
  • lac coo
    #15961
    Mondjuk így F1 -nek teljesen jó, az úgy is űrhajó :)
  • Totti5
    #15960
  • Danecay
    #15959
    "Suta hisz tapad is mint eddig is.. de szerencsétlen kipörgeti a kereket, elindulna a segge sokszor, még 4-5 körül is de a megfogása minden finomkodást mellőz ugye. "

    Gondolom nem is az a cél, hogy amennyiben megindul az autó nehezen lehessen megfogni, és keresztbe forduljon a játékos a pályán, vagy neki a korlátnak, inkább csak az időveszteség amit a kipörgés okán a játékos elszenved, amellett, hogy folytatni tudja a játékot.