832












Fejlesztő: 1C Company: Ino-Co



Kiadó: Paradox Interactive











Magyar Majesty 2 blog     | | | |     Hivatalos honlap     | | | |     Hivatalos fórum     | | | |     Demó letöltése

Hivatalos megjelenés: 2009. szeptember 18.


  • Pio
    #112
    Nincs mit és ha bármilyen kérdés adódik tegyétek fel nyugodtan és továbbítóm, a srác ugyanis egy véglegeshez közeli verzióval játszik és napi szinten válaszol minden kérdésre igen kimerítően.
  • Agamemnon
    #111
    Köszi az infót Pio, erre nem is gondoltam volna :) Azt hittem, csak így akarja húzni a hőseit...
  • Pio
    #110
    Tegnap már gyanítottam, hogy miért nem épít több tornyot, de biztos ami biztos rákérdeztem.
    Az első részben mindig ha leépítettél egy épületet akkor a következő ugyan olyan épület építése drágább lett.
    Erre azért volt mindenképp szükség az "egységgyártó" épületeknél ebben a játékban, mert itt nem úgy van, mint a többi RTSben, hogy ha több mondjuk tankgyárad van akkor ha sok a pénzed gyorsabban gyárthatsz de nem gyárthatsz többet, mint az, akinek csak egy tankgyára van és ennyi, hanem itt minden egyes guildben legfeljebb 4 hős lakhat, tehát ha nem korlátoznák az építkezést, akkor nagyon sok hősöd lehetne ha sok a pénzed. Ezért kitalálták, hogy minden egyes guild megépítésével nagyjából duplázódik az adott guild ára. Ez egyrészt jó megoldás a fenti dologra másrészt ennek hála nincs agyatlan massolás a játékban, hanem változatos hősöket érdemes toborozni (ennek a party rendszer bevezetésével szerintem még nagyobb szerepe lesz). Aztán ezt a rendszert általánosították, hogy ne lehessen semmiből nagyon sokat építeni (például azért, hogy ne lehessen betornyozni :) ) és az összes többi épület is drágul, de azok sokkal kisebb mértékben.
    Ez a rendszer marad a második részben is. Hogy milyen mértékben és hogy mennyit variáltak rajta azt nem tudni, az egyetlen infó annyi, hogy az első őrtorony 170 gold a második pedig 230.
  • tomcsa4
    #109
    "Amúgy nekem is ismerős volt a nicked de szerintem a Rise of the Argonauts topikból... lehetséges? :)"

    Igen. :) De sajnos avval a játékkal keveset tudtam játszani (1 óra), mert túl véres. Nem kinevetni, nekem sajnos sok. És nem találtam, hogy hol lehetett volna kikapcsolni, ezért letöröltem.

    Erre a Majesty 2-re nagyon fenem a fogam.
  • Pio
    #108
    Köszönöm a pirospontot, beírtam a pontozófüzetembe :D
    Amúgy tényleg kössz a dicséretet, nem sok játékra jut sajnos időm, de arra az 1-2-re ami tetszik odafigyelek a Majesty 2 esetében pedig eltökélt célom volt, hogy informáljam a magyar közösséget legalább itt (és még a hwsw fórumra szoktam irkálni), hisz az első rész számomra A Játék amit tényleg soha nem fogok elfelejteni, és mert tudtam jól, hogy a nagyobb magyar játékportáloknak nem lesz elég "mainstream" a játék ahhoz, hogy foglalkozzanak vele.
    Szerencsére a PC Gurunál van egy hozzám hasonló fanatikusa az első résznek, aki szokott néha cikkezni, de a Gamestar oldalán egy cikket láttam eddig a játékról ott is a Cyberlore volt megadva fejlesztőnek és a Majesty Legendsből voltak screenshotok...

    Amúgy nekem is ismerős volt a nicked de szerintem a Rise of the Argonauts topikból... lehetséges? :)
  • tomcsa4
    #107
    Köszönöm az infókat. Hallod, Te aztán nagyon ráfeküdtél a témára. :) (De teljesen maximalista vagy, jók az írásaid, szeretem olvasni, pl PoP 2008 is). Majd aug vége felé még egyszer elolvasom az egész Majesty 2 topicot, hogy frissüljön a sok infó.

    Piros pont jár neked az körültekintésért.
  • Agamemnon69
    #106
    A videók megnézését minden érdeklődőnek ajánlom én is, elég jó betekintést nyújt a játékba.

    Bár nem játszottam az első résszel, de a videókból jól látszik, hogy egész jól tartja magát a város a folyamatos ostrom ellenére is. - én mondjuk még 1-2 helyre letettem volna 1-2 őrtornyot, de ugye mindenki más stílusban játszik :)
  • Pio
    #105
    Meg is jött a válasz, tömören összefoglalva nagyon hasonló a nehézség az első részhez. Ugyan úgy nem lehet előre nehézséget választani hanem maguk a pályák vannak besorolva "beginner" "advanced" és "expert" szintre, mint az első részben voltak.
    Annyival könnyebb dolga van az embernek, mint az első részben, hogy most akár le is pauzálhatod a játékot (space gomb) és így is pakolhatsz zászlókat, illetve most nem kell menübe mászkálni a játék sebességének állítgatásához, mert az UI-n felül közvetlenül állítható a sebesség, szóval ha sokat kell mondjuk varázsolgatni vagy építkezni minél gyorsabban akkor le lehet venni a játéksebességet nagyon lassúra egy pillanat alatt.
    Illetve azt írja még, hogy úgy érzi, hogy az őrtornyok és a város őrei sokat erősödtek, szóval stabilabb védelmet lehet biztosítani, mint az elsőben, ahol ugye úgy volt, hogy ha egyszer bejött 1-2 erősebb monszta akkor buktad az egészet, mert mindent szétszedtek.
    Azt írja, hogy a beginner pályákat általában elsőre megcsinálja, az advancedekre már jól rá kell készülni, mert nehezek, ott már van olyan, aminek többször neki kellett futnia és az expert pályák már igen komoly kihívást jelentenek.
    A videóban látható Mind Game nevű pálya pedig nem része a hadjáratnak, hanem jár a játékhoz néhány custom pálya is a kampány mellé, azok közül való.
  • [Jakuza]
    #104
    En nagyon merem remelni, hogy nem olyan lesz, mint a Fantasy Wars mert az egy nagy rakas f*s volt.

    Ha hozza az elod mertekehez merten a megfelelo szintet akkor viszont nem lehet baj. Mondjuk az 1C azert nem szokott rossz dolgokat csinalni ezert remenykedem benne, hogy nem szurjak el.
  • Pio
    #103
    Szerintem abban ne reménykedj, a ruszkik sose aprózzák el ráadásul a Majesty 1 legendásan nehéz játék volt, szóval... :)
    De rákérdezek a bétateszternél, hogy mennyire nehéz a játék. Illetve már 7/10nél tart a jutúbos feltöltése a kampány egyik pályájának végigjátszásáról, ha gondolod nézz bele. Az 5. videótól javul a videók minősége.
    Mind Game végigjátszás 7/10 playlist
  • tomcsa4
    #102
    Én csak abban reménykedem,hogy nem lesz a Majesty 2 játszhatatlanul nehéz. Mert az orosz játékok piszok nehezek.
  • Pio
    #101
    Ott van bannerban, a fejlesztő az 1C, annak is az Ino-Co nevű néhány éve alapított leányvállalata.
    Azt érdemes tudni, hogy az orosz fejlesztőknél sokkal nagyobb összedolgozás van, mint nyugaton. A Majesty 2 interfészét például a Katauri Interactive csinálta.

    Játékuk:
    Fantasy Wars - körökre osztott taktikai stratégia, ez az Ino-Co eddigi egyetlen önálló projektje, ehhez is szokták a preview-ok hasonlítgatni a Majesty 2-t és kivétel nélkül azt írják, hogy nagyon nagy előrelépés figyelhető meg. Maga az anyacég is bevallotta, hogy a Fantasy Wars amolyan "próbaprojekt" volt kevés pénzből, a Majesty 2 jóval nagyobb kaliberű cuccnak számít. A Fantasy Wars egy rétegjáték volt de a rétegnek, amelyiknek szólt eléggé bejött, hisz kiegészítőt is kapott (Elven Legacy, ezt már az anyacég, az 1C fejlesztette, hogy az Ino-Co teljes erővel a Majesty 2re koncentrálhasson).
    De ahogy írtam a fejlesztésbe részt vett a Katauri Interactive (King's Bounty) és az 1C is (játéklista a lentebbi linkről elérhető, főleg kiadócég), sőt, az első rész készítői (Cyberlore Studios, béke poraikra) is átadtak minden anyagot (hangok, grafika, koncepciós tervek, vázlatok, kód, satöbbi) a Majestyről (az első részről és a be nem fejezett Majesty Legendsről egyaránt).

    További infóért az 1C-ről KLIKK IDE, az Ino-Co-ról pedig IDE
  • Agamemnon69
    #100
    Én a képek, a videók és a leírások alapján bizakodó vagyok. Persze, majd a demó (augusztus végén) választ ad mindenre :)

  • readswift
    #99
    orosz fejlesztők ? Kik ők? Valami eddigi munka? Fogták a told-fold soldiers enginet és alátolták a majesty2-nek? Úgy ahogy "csupi -nak alászartak a fehér rekamén? " (bocs )
    Kedves lelkes fórumtársak , szerintem ezt a BEST WAY nevü ukrán csapat csinálja, deúgy teljes egészében, a micro payment pont rájuk vallana...
  • Pio
    #98
    Jó hír, megerősítette egy Paradox vezérigazgató, hogy a micropayment rendszer segítségével egészen biztos, hogy nem lehet majd multiplayer előnyt szerezni (na jó, a burzsujoknak ez rossz hír :) ).
    Annyit írt még, hogy új nekik is, hogy az orosz fejlesztők ezt beépítették a játékba és még gondolkodnak azon, hogy hogyan lehetne jól felhasználni, de biztos nem lehet majd belőle közvetlen MP előnyt szerezni.
    Annyit mondott még, hogy részükről egyértelműen az a nyerő rendszer, hogy ha sikeres a játék akkor kiegészítőt lemezt adnak ki hozzá, szóval inkább erre lehet számítani micropayment és egy rakás DLC helyett.
    Persze ennek előfeltétele, hogy legyen kinek tartalmat gyártani, szóval egyelőre az alapjáték kiadása a biztos és minden jövőbeni esemény a játék sikerességének függvénye, egyelőre legfeljebb koncepció szintjén találják ki, hogy milyen irányba lehetne bővíteni a játékot, ahogy ezt sejteni lehetett. Én azért remélem, hogy nem végzi megint süllyesztőben a műfaj, de sajnos az, hogy mennyire népszerűtlenek manapság az RTSek és mennyire kevesen emlékeznek már az első részre (mert manapság RTSt szinte csak úgy lehet eladni, ha volt valami nagy múltú előd) mindenképp aggodalomra ad okot.
  • readswift
    #97
    hát ha ebben nem kőbunkó ai lesz akkor én is megnézem magamnak. Márpedig akik eddig ezzel az eningel dolgoztak még a kőbunkó szintet sem tudták kihozni belőle khm khm.
  • hedgehog122
    #96
    Én úgyszintén.
  • tomcsa4
    #95
    Én is válaszolok.

    - megvárom a demót és ha nem okoz csalódást, akkor biztos vásárló leszek

    És ezt lehet meg kell szorozni kettővel, öcsém miatt. Én (és ő is) alig játszunk már (évi nagyon max 10-12 játék, az havi 1). Ő imádja a Majesty első részét. Én látásból ismerem és olvastam is róla sokat. Ezért várom a szerény gépemre (Athlon64 4000+ picit meghúzva, 1 GB Ram és 256 MB-os Radeon 1950GT).

    Most idén a Mirror's Edge-t és a CoH: Tales of Valort toltam végig, meg kipróbáltam kb 2-3 játékot, de fél óra múlva mentek is le. Engem még 1-2 játék érdekel, de most CoH első kiegét tolom (sajnos ez is warez), utána majd az alapjátékot szeretném (ez már origi).
  • Lammer
    #94
    "- kivárom, hogy lemenjen az ára és megveszem"
  • Pio
    #93
    Én is kérdeznék egyet ha már a szokásos napi nulla kommentről felpörögtünk napi 2re :D
    Kinek mik a tervei, ha a játék megjelenik? Feltételezve, hogy az ár 8000 HUF környékén lesz, de ez még egyáltalán nem 100%. Elsősorban a potenciális vásárlók álláspontjára vagyok kíváncsi csak hogy lássuk, "miből élünk", lenne-e értelme magyar közösségszervezésnek vagy senkinek se lesz eredeti játéka... :)
    Ilyesmikre gondolok, hogy:

    - biztos, hogy megveszem megjelenéskor, az első nagyon nagy kedvenc volt és nagyon jók az eddigi visszajelzések ez a műfaj pedig megérdemli a támogatást
    - megvárom a demót és ha nem okoz csalódást, akkor biztos vásárló leszek
    - ha nagyon meggyőző a demó, akkor talán megveszem
    - megjelenés után kivárok egy kicsit, hogy mit mondanak a többiek, aztán ha jók a visszajelzések megveszem
    - kivárom, hogy lemenjen az ára és megveszem
    - max warez, tuti nem veszem meg
    - azt se tudom miről van szó, csak ez a topik volt felül a listán én meg unatkoztam és benéztem

    - satöbbi, satöbbi, ezek most véletlenül sem egy szavazás pontjai voltak, csak néhány példa arra nézve, hogy mire lennék kíváncsi.


    Részemről szinte biztos vásárló vagyok (bizonyos okokból kifolyólag évi 1-2 játékhoz ingyen juthatok hozzá és idén nem igazán érdekel semmi más, de ez nyilván a kutyát se érdekli :) ), annak idején amikor az első résszel játszottam én azt hittem, hogy műfajteremtő lesz és ha nem is havi, de éves szinten kapunk 1-1 hasonló játékot, de nem így lett. Aztán jöttek a Majesty Legendses infók, de újra csalódni kellett, a projektből nem lett semmi. Szóval szeretnék hozzájárulni ahhoz, hogy ez most megváltozhasson.
    Viszont a döntésem mindenféleképp függ még a demótól, ha az nagy csalódást fog okozni hangulat/játékmenet tekintetében, akkor nem veszem meg a játékot.
  • Agamemnon69
    #92
    Én meg még az első résszel sem játszottam, de ezt már nagyon-nagyon várom :D Remélem időben kiadják a demót, és nem csak a megjelenéskor...
  • Soloriens
    #91
    Én is csak az alapjátékot tudtam végigjátszani. Jópofa volt a kieg, törpék, satöbbi, nem tudom hol, de abban elakadtam... de még van egy hónapom :)
  • Pio
    #90
    Az alapjátékot üzembiztosan végig tudom vinni cheat nélkül, a kieget viszont egyszer sikerült (amikor másodszor futottam neki) de azóta kétszer nekifutottam és nem jött össze. Elfelejtettem a taktikát, mert a sikeres után vagy 3 évig elő se vettem a játékot. Igaz nem is volt annyi türelmem, 2-3 próba után feladtam.
    Amúgy én is pont most tettem fel újra, végre megy win7-en is.
    Cél: végigvinni csalás nélkül a 2 megjelenéséig legalább az alapjátékot. Remélem lesz időm foglalkozni vele.

    Közben a srác, aki szivárogtatja az infókat írta, hogy sikerült multit játszania is (egy 1v1et és egy 1v1v1et) és nagyon imádta azt is, alig várja a megjelenést ;-)
  • hedgehog122
    #89
    Úristen!
    Már csak 1 hónap és végre megjelenik a világ leghangulatosabb játékának folytatása!!!
    Azt hiszem, az elkövetkező 4 hét lassan fog telni, mert már most is nehezen bírom ki, hogy még nem játszhatok eme gyönyörűséggel!
    A kínjaim enyhítésére felnyomattam az első részt. :)
    Egyébként csak úgy kérdezem, hogy ti az alap+kieg kampányt végig tudtátok csít nélkül tolni(nekem sajnos van 1 ami egyszerűen lehetetlenség)?
  • Lammer
    #88
    WOW!!!! beta es kapott 95%ot!!!! TOBB MINT IGERETES!!!4

    jojjon (emberi nyelven) mar a qvvaeletbe!!4!4!
  • Pio
    #87
    Van néhány kisebb hír, lássuk is őket:

    Megszületett az első százalékos értékelés a játékról. Az értékelés a béta verzió alapján készült, ami elvileg többé-kevésbé a játék teljes tartalmát magában foglalja, ehhez képest már csak hibajavítások várhatóak a végleges megjelenésig, illetve a bétában a hangok még orosz nyelven futnak. 95%ot kapott a játék. A teszt ITT OLVASHATÓ.

    Valószínűvé vált, hogy a mesélő mellett az egységhangok is (már ahol ez lehetséges) maradni fognak az első részből. Persze ezt a belsősök már biztosan tudhatják, de nem árulnak el semmit :(

    Minket nem nagyon érint, de a Majesty 2 kampányolásának egy lépéseként kiadják az első részt oroszul, már elkészült a demó, INNEN letölthető.

    Kevésbé jó (illetve inkább úgy mondom, hogy rosszul is elsülhet de jól is, a Paradoxon múlik...) hír, hogy bele lesz építve a játékba egy ingame shop. Ennek a működési elvéről (és arról, hogy egyáltalán aktív lesz-e) még semmit nem tudni, ahogy azt se, hogy mit lehet majd venni benne. A legjobb eshetőség az, hogy sok játékkal, multizással pontokat gyűjtesz amivel majd unlockolhatsz új skineket, mapokat, egyebeket, ez nagyon jót tenne az újrajátszhatóságnak. A legrosszabb az, hogy új, erősebb egységeket lehet benne pénzért venni. De az is lehe,t hogy nem lesz semmi az egészből.
    Az amúgy nem túl pörgős hivatalos fórumon elég sokan kapták fel a fejüket erre, szóval szerintem hamarosan kapunk valami érdemi infót a rendszerről.

    Öröm az ürömben, hogy elég sokan írtuk a hivatalos fórumra, hogy a pályaszerkesztőt fizetős DLCként kiadni elég nagy hülyeség lenne, mert a pályaszerkesztő a kulcsa annak, hogy életben legyen tartva a játék és ennek hatására írta egy Paradox vezérigazgató, hogy ezt mindenképp átgondolják, mert van ráció abban, amit írunk. Rengeteg moddert foglalkoztat a játék és elég szép koncepciókat, fantáziakampányokat készítettek már, szinte biztos, hogy ha ingyenes lesz az editor és tényleg annyira moddolható lesz a játék amennyire ígérték, akkor nagyon sok plusztartalom fog elkészülni hozzá.

    A Majesty2Heavenes srác, aki eddig is leakelte folyamatosan a béta infókat (nem fordítom le mindet, nem pakolom be az összes képet, rengeteg infót köszönhetünk neki és mind megtalálható ITT) létrehozott egy youtube channelt is. Az első feltöltése elég rossz minőségű, sajnos nem nagyon ért ezekhez a dolgokhoz a srác, de nagyon lelkesen szállítja az infót, reméljük belejön és kapunk 1-2 makulátlan HD videót :) ITT ÉRHETŐ EL a channel.

    A játék Steamen 40 dollárba fog kerülni (jelen árfolyamon kb 7500 HUF, csak sajnos a steamet ismerve ez 40 eurót is fog jelenteni ami annyira nem jó, de biztos, hogy közvetett úton lehet majd 40 dollárért vagy kevesebbért steames kulcsot szerezni) és biztosan lesz valami elővásárlási akció (HOI3 esetében például aki előrendel az megkapja ajándékba az amúgy 25 eurós HOI2-t, szóval valami hasonló kaliberű akcióra lehet számítani).
  • Pio
    #86
    Még néhány kép, sajnos a nagyja le van kicsinyítve:

    Random városkép #1:



    Random városkép #2:



    Varázsbazár:



    Agrela temploma:



    Malom:




    Party szervezése:



    Campaing menü:

  • Fbn Lx
    #85
    ezek annyira jellegtelenek...
    arról nem is beszélve, hogy szögletesek, és úgy általában véve csúnyák.
    nagy csalódás lesz ez.
  • Pio
    #84
    Na még egyszer:

    Dauros temploma:



    Krolm temploma:

  • Pio
    #83
    Majesty 2 heaven twitterére feljött két nagyméretű (1680×1050) kép két templomról:

    Temple of Krolm:



    Temple of Dauros:

  • Pio
    #82
    Egy kis kikotyogott infó a hivatalos fórumról:

    40 dollár lesz steamen a játék.
  • Pio
    #81
    Csak néhány napot váratott magára az első betaleaker, aki szívesen várja bármilyen játékkal kapcsolatos kérdésünket. Lehet játéktechnikai kérdést feltenni, screenshotot kérni valamiről, ami érdekel, satöbbi. ITT LEHET feltenni a kérdéseket, vagy ha valaki nem tud angolul az írja be ide és igyekszem ott feltenni a kérdését.
  • Pio
    #80
    No, úgy néz ki van megjelenési dátumunk, mégpedig szeptember 11. A Paradox ezt a dátumon "In stores date"-nek nevezi és azt írja, hogy ezen a napon lesz elérhető a legtöbb online és "offline" boltban is a játék USben és EUban egyaránt, de azért egyes helyeken elképzelhetőek eltérések.

    Itt van maga a hír is angolul tudóknak:
    "
    Moving forward, in an attempt to avoid the regular confusion around release dates and to ensure most retail and digital channels want to carry our games, we will communicate the "In stores" date only. (previously the US has had an earlier "Shipping to stores" date)
    The "In stores" date will reflect when most of you will be able to get a hold of the game across all channels (retail in US/Europe and digitally). Pls keep in mind that local differences can occur, we do not have our own army of staff placing products on shelf.
    The "In stores" date for Hearts of Iron 3 is August 7 and for Majesty 2 September 11.
    "
    (forrás)
  • Pio
    #79
    A mázlista oroszoknak zárt bétatesztjük lesz július 9től :(
    Reméljük lehet majd közzétenni anyagokat róla :)
  • Lammer
    #78
    En is hasonloan erzek, ahogy te is :) Ugyhogy nem marad mas hatra, mint varni --- varni --- varni :D
  • Pio
    #77
    Ennek a játéknak az első része számomra az egyik legmaradandóbb emlékű játékot jelenti, szóval nekem is nagyon nagyok az elvárásaim és őszintén szólva a legelső videók/képek nagyon kívül estek az elvárásaimon, de ahogy telt az idő úgy lett egyre pofásabb az egész és most már szerintem olyan állapotban van, hogy rá merem mondani, hogy még ha az eredeti rész hatását nem is fogja nálam elérni (azt szerintem semmi nem tudná :) ), egyre inkább bízom abban, hogy méltó utódja lesz az annak... Remélem nem hiábavaló a bizalom részemről.
    Külön tetszett nekem, aki minden kis hírmorzsát elolvastam a játékkal kapcsolatban, hogy a készítők végig hatalmas alázattal nyilatkoztak az elődről, érezni lehetett, hogy köztük is rengeteg a fan és kellő tisztelettel állnak a feladathoz, ezért kapnak is egy pirospontot... :)
    És még egy dolgot kiemelnék sokadszor is: fognak adni demót 2 héttel a megjelenés előtt. Ez mostanában elég ritka dolog. Szóval aki úgy tervezi, hogy támogatná a műfaj (én továbbra is úgy gondolom, hogy a Majesty egy külön műfajt teremtett és sajnálom, hogy eddig nem követték utódok) újjáélesztését és megvenné eredetiben annak se kell potyára költeni a pénzét.
  • Lammer
    #76
    ejjjj de varom ^^

    Monnyuk az elso resznek volt egy olyan varazsa amit ez annyira nem ad vissza, de nagy duzzogva kene igy is xD
  • Pio
    #75
    Hoppá, megint befutott két gyöngyszem. A Gametrailersre felkerült 2 HD videó angol kommentárral, ráadásul elég hosszúak, informatívak. Kamerával felvett cucc, de ettől függetlenül kifogástalan a minősége, a kezdetektől mutat be egy pályát. A játékot váróknak kötelező darab... :)

    ÉPÍTKEZÉS BEMUTATÓ

    MESTERSÉGES INTELLIGENCIA BEMUTATÓ
  • Lammer
    #74
    szenkju! ;)
    de jo, hogy nem neztem meg az alabb linkelt gagyi jutubosat!
    majd holnap megnezem :)
  • Pio
    #73
    Még egyet írok, mert három a magyar igazság :)

    Megnéztem az imént linkelt 8perces videót és elég kellemes gameplay, minden van benne, karakterlap, menü, küldetésválasztó térkép, satöbbi, tényleg bemutatja az egész játékot, úgyhogy annak ellenére, hogy a narrálás orosz szerintem mindenképp érdemes rászánni a 8 percet.

    Ami miatt pedig írok az az, hogy ha valaki jobb minőségben szeretné megnézni, az INNEN szedheti is, 150 mega lesz.