78965
  • kuci06
    #904
    De ez egy arcade akció RPG :D (vagy mi a szösz...)
    Pl. egy Street Fighterben sem akarom, hogy a progi figyelje a fáradtságot, a talaj anyatát, meg a morált... :D
    Itt sem kell túlbonyolítani. Ütök, 'oszt kész
  • TVelvet
    #903
    Jó, reménytelen. Inkább megyek inni.. :)
  • miilann
    #902
    támogatom
  • ProGabe #901
    pontosan,méghozzá a fantázia...
  • Molnibalage
    #900
    Na, ja de azért a fantasy játéknak is vannak határai..
  • TVelvet
    #899
    Ezt a képet a cinema videoból szedtem ki, szerintem elég jó háttéképnek való. :)
  • TDC Geronimo
    #898
    ja hát azért vannak érdekes igányek, kiváncsi vagyok mennyit tolták az ilyenek az elődökkel :d
  • TVelvet
    #897
    Isteneem isteneeeeem, ez egy fantasy game !! Nem egy Operation Flashpoint, ez nem egy Diablo 3 SZIMULÁTOR!:D
  • Molnibalage
    #896
    Egy nálad kb. 20-szor nagyobb tömegű lény fürge, mint állat viszont mikor megüt nem halsz bele ami azért enyén röhejes. Azért fizika korlátait ne hágjuk már át ennyire szigorúan. Valamiféle kitérés jellegű dolgot kellett volna beletenni a játékba. Az viszont pozítív, hogy amennyire láttam, hogy a pajzs az nem csak AC-t ad, hanem blokkolni is lehet vele.
  • Timbo
    #895
    amugy szerintem át lehetne most már sima Diablo 3-ra nevezni a topikot :)
  • minimize
    #894
    ide vele MOST!!!
  • TurboX
    #893
    "Ha ők nem lennének akkor már lassan nem jelennének meg erre a platformra csak szerencsétlen konzolos átiratok!"

    ebben tökéletesen igazad van
  • kuci06
    #892
    ...és az utóbbi időben mobil, java fejlesztőket is keresnek...

    (Diablo III Mobile-t a népnek! )
  • Nagylaci
    #891
    Ennek szívből örülnék a Blizzard már csak azért is megérdemli a tiszteletet mert "kitartott" a PC mellett. Ha ők nem lennének akkor már lassan nem jelennének meg erre a platformra csak szerencsétlen konzolos átiratok!
    Viszont a lényeg az, hogy erről a "Hydra" projektről kezdtek úgy négy éve beszélni. Szóval ha ez a Diablo III akkor tényleg ennyi ideje fejlesztik ami jó lenne mert akkor talán nemsoká elkészülhet esetleg.
  • TurboX
    #890
    "nextgen mmo" fejlesztés céljábol (ami mellékesen top secrettel van jelölve közvetlen a diablo project alatt) még mindig keresik az embereket, ugyhogy még nem lőtték el az összes puskaport
  • The Norberto
    #889
    lehet benn valami legjobban ugy retheték el hogy az orrunk alá dugták:)
  • Nagylaci
    #888
    Csak sajnos én úgy tudom, hogy a Blizzard 3 új dolgon dolgozik.

    - Wrath of the Lich King
    - Starcraft II
    - "Hydra"

    Szóval ha nem vertek át a három fejlesztésükkel akkor "Hydra"=Diablo III.

    Amúgy ha nem ez lenne az akkor tényleg valami nagy "meglepi" készül! Azt meg szeressük. De szerintem "megfejtődött" a dolog. Csak győzzük kivárni... :)
  • Davidus
    #887
    a játék gyönyörű. kézzel rajzolt textúrák adják rendesen. megcsinálják ami a #801ben van(1 napos munka) és mindenki mehet kocsikázni
  • PiszkosFred
    #886
    Meg lesz az a feeling, emiatt egy percig se aggodj. Olyan ez mint a lekvar, megint mas kivulrol nyalogatni az uveget, es megint mas ha kinyitod. Egyelore csak nyalogatod az uveget... Vard meg, amig kinyitjak, es megkostolhatod a valodi izeket :)

    Egyebkent meg nem erdekel ki mit gondol, a mai nap latottak es olvasottak alapjan engem meggyozott a Blizz, hogy erkezik a Jatek...
  • The Norberto
    #885
    ó istenem ez nagyon jó megnéztem a filmek igen jó bnagyon szép garfika fasze ellenségek jó efektek ez ténnyleg 1 jó game nem értem mi a bajotok a gafikájával jelenleg ezt és a Sacred 2 őt várom legjobban:)
  • Gladiator
    #884
    inventoryhoz annyit, hogy amikor először jönnek a pajzsos csontik, akkor az egyik eldob egy zsákot. tehát gondolom ilyen zsák a zsákban típusú lesz.
  • Gladiator
    #883
    jaj, mintha nem "szánalmasan" értetted volna...
  • mama2
    #882
    De szeretem a magadfajta embereket. Egy videóból leszűrik hogy milyen lesz a játék-.-.
  • TDC Geronimo
    #881
    hm? Sajnálni tudlak azért, hogy nem fedezted fel benne a diablos hangulatot. Egyből neki kell esni a másiknak?
  • Gladiator
    #880
    neked mi a fasz bajod van?
  • Davidus
    #879
    "HP gömbök"

    lesznek továbbra is healing potik de sokkal kisebb szerepet fognak játszani mint a Diablo 2-ben.
    2 oka van ami miatt a hp gömbös módszert bevezetik

    1.
    a fő ok hogy több skillt kell majd egyszerre használni mint a Diablo 2-ben így kevesebb idő jut hp ital zongorázásra. szemfülesek észrevehették hogy nem 20 a max skill szint. demo alapján 10 a max de van amyliknek csak 5

    2.
    ha felveszel egy hp gömböt a hozzád közel helyezkedő parytagok is gyógyulnak. normalon nem sok értelme van de nehezebb fokozaton ez igazi összetartó erő:)
  • TVelvet
    #878
    Jo itt vannak emberek akik csak fikázni tudnak, ignore it.
  • who am I 7
    #877
    Igen....Ez a diablo egy legenda :) Már nem is játék...Egyébként, szerintem ez a 3. rész már csak fun-ból készül, a rajongók engesztelésére :) Ha olyan lendülettel csinálták volna a 2. részt és most a 3.at mint anno az elsőt..Hááááát...Szerintem még nagyobb katarzissal várták volna, és az elégedetlenkedő arcok is csak bólintanának, hogy ezigen...Dehát, a blizz nem az életben maradásért küzd, tehát lájtosan csinálgatják a kis játékukat, és ennyi.A rajongók kapnak egy jó kis játékot, és ennyi..Ettől függetlenül még a toplistákat vezeti....

    De olyan kívánságokat, hogy a skillek pergamen alapon legyenek rárajzolva (nem pedig ilyen színes modernkori vackokkal), vagy hogy minél több katakombás pálya legyen (hogy a mélyvízből való felmerülésnek feleljen meg amikor felmész a town-ba vásárolni kicsit), minél több adrenalin fokozó szörnyel/történéssel/tárgyal, ne legyen ilyen színes csicsa a grafika + inkább törekedjenek bumpolni a cuccokat, ne ilyen rajzos "egyszerű" legyen...

    Mondjuk a blizzard nyitott, ez a jó bennük, a játék még nincs kész, és tényleg az emberek szerint alakítgatják....Lehet, hogy pár különlegesebb ötletet mondani kellene nekik..Még nem késő
  • TDC Geronimo
    #876
    Sajnálni tudlak csak ezért :(
  • Klemice
    #875
    úgy hogy "különleges" szavakat használ hogy ő legyen azaaaarc
  • TVelvet
    #874
    frostshockos emberek kitn voltak, és megkérdezték ez e a hydra project, és azt mondhatják nem mondhatják el. :) Szal még nembiztos.
  • Bhalage
    #873
    nekem fentvolt, beloggoltam ,kiloggoltam
    szarfosnulla
    :X
    pedig jo kis necro power (najo nem is bowazon burizaval lols) :GG
  • Nagylaci
    #872
    Ezt a nagyméretű ésszerűséget, hogyan érted?! :)
  • Molnibalage
    #871
    Egy beta állapot az már reprezentálja azt, hgy mit kívánnal elérni. Sajnos markánsan új harcrendszert ami reprezentálná, hogy a nagyméretű lények mozgása ésszerűbb legyen, nem kezeli.
  • Davidus
    #870
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
  • Nagylaci
    #869
    Túl jól néz ki ez ahhoz, hogy komoly változások legyenek ezután benne. Szóval bármennyire ez még csak félkész verzió szerintem eget rengető változásokra nem kell számítani a véglegesben.

    Egyébként most tulajdonképpen jól ki vagyunk segítve... Lássuk be, hogy titkolózás ide vagy oda azért valahol mindenki sejtette, hogy a Nagy és Titkos PROJECT azért a Diablo III lesz! Így egy nyamvadt sacc/kábé megjelenési dátum nélkül ezek a képek meg videók annyira sokat nem érnek szerintem. A nagyonfanokat meg fogja enni a fene, akiket meg nem érdekel annyira azok meg szépen lassan elfelejtik és majd valami kézzelfogható megjelenés környékén foglalkoznak majd vele.

    Persze kell a HYPE sokan kajálják, ez van..! :)
  • Broafka
    #868
    szépen összefoglaltad a lényeget, ez tetszett! :D
  • Gladiator
    #867
    HD-t most néztem meg én is. grafika már most se nagy pukk, de 2010-re ez azért kevés lesz. bár addig még csak-csak javítanak rajta. egyelőre még a dio fílinget se sikerült felfedeznem sajna. ez így inkább egy dungeon siege.
  • Tucker Case
    #866
    Kb ha nem lenne blizz, már nem is lenne pc-m :)
  • TVelvet
    #865
    Ez csak egy BÉTA ráadásul kész SINCS, emellett nem fedtek fel MINDEN-t, tehát most következtetést levonni HÜLYESÉG.