9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • Kopiati
    #808
    Igen, ezt nagyon tisztelem a fejlesztőiben, hogy folyamatosan fejlesztik, de pl. az Alpha protocol 1 hete jelent meg, mégis ugyanaz a graf, mint 2 éve a fejlesztés közben kiadott screeneken, és ez ott tényleg a fejlesztők hibája, meg a Sega-é.. Hát azt látom, hogy felkészült vagy és egy biztos az UE4 EPIC lesz;)
  • SZilaJMaGGoT
    #807
    Az UE3 még most is folyamatosan fejlesztés alatt áll, és folyamatosan kerülnek be az új fícsörök, bár ha nem követed nyomon, s az észrevételeid egy több éve megjelent játékra alapozod, akkor korosnak tűnhet. Technológiai szempontból(a jól felépítettséget, és jól átgondoltságot beleértve) még mindig a legnaprakészebb engine(persze azért is mert folyamatosan fejlődik). Továbbá mint említettem sok múlik egy játék fejlesztőin is, mert a az engine és az sdk csak eszközt ad a kezedbe, az már csak rajtad áll hogyan használod. Az új unreal engine technológiai design-ja is folyamatban van már, de azt már a következő generációs konzolokra és a masszívan többmagos processzorokra(hasracsap: 64) tervezik. Am nem vagyok epic marketinges, csak érdekel a téma. :)
  • strebacom
    #806

    Hát én most is azt mondom hogy nemtom milyen lesz a panelrengetegben taglózni az ellent...kicsik tartok töle..hogy szar....
  • Kopiati
    #805
    Igen az tény, hogy a 21.század első évtizedének engine királya az unreal engine, sokoldalú, baráti gépigény, és nagyon fejlesztőbarát az eddig látottak alapján, de már kezd korosodni, ezért kíváncsi vagyok mit fognak az utódjából kihozni...
  • SZilaJMaGGoT
    #804
    UE speedtree-t használ növényzethez, eltér a fizikai engine. Igazából ez is a fejlesztőn áll vagy bukik, hogy milyen lesz, a többit pedig meg sem említeném. Aminek a lehetősége hiányzott az UDK-ból az a dinamikus napszak váltás lehetősége, de a következő engine update-el viszont már ez is bekerül. Nem beszélve arról, hogy sokkal stabilabb, s már most multiplatform. Ezt ha belátja valaki ha nem, az epic igencsak egyeduralkodó engine licenszek terén, s az is marad egy darabig, még az udk ilyen rugalmas és viszonylag könnyen kezelhető. Az id tech5 bár meggyőzőnek tűnik, én kételkedem abban, hogy megint az id lesz majd a nagy engine király. A crytek meg még közel sem rendelkezik akkora tapasztalattal, hogy valami megbízható dolgot alkosson, megint techdemó lesz, nem fog kifogástalanul működni, mivel tele lesz kiforratlan elképzelésekkel.
  • Kopiati
    #803
    OFF
    Megnéznék azért egy CryEngine 3-as Farmer Simulator 2011-et. XD
    ON
  • Kopiati
    #802
    Nem akartam annyira általánosítani, de legyen akármilyen szép a Mass Effect 2, az epic UE-es játékai mégis szebbek, de megközelíti. Míg az Alpha Protocol UE-nel kb ps2 szint. Mondjuk az UE-nek vannak gyengéi, ami a Cryenginnek erőssége pl. a növényzet, haj, arc, és a nyílt terek. Ezek UE alatt nem mutatnak annyira...az eddig tapasztaltak alapján GoW 2-vel nem játszottam, ott aztszem van nyílt terep, de a fák akkor sem erősségük...
  • SZilaJMaGGoT
    #801
    Epic részéről inkább az UT a techdemó, emellett kifejezetten multi-móka, a GOW más tészta, mert boxon nagy tömegeket megmozgat. Ez a saját stúdió játékaiban néz ki igazán szépen dolog ez nem általánosítható. Fejlesztőtől függ, hogy ki mit hoz ki az engine adottságaiból.
  • Kopiati
    #800
    A Cryteknek elsősorban az engine értékesítéséhez kell, önreklámnak a játék. Mint az Unrealnek a GoW, UT. Mert a Cryengine 2 nem fogyott mint a cukor... itt domborítani kell a sokoldalúságot ezért olyan lesz, sztem mint az Unreal engine sokat ki lehet belőle hozni, de igazán szépen csak a saját stúdió játékaiban néz ki. Lásd Alpha Protocol;)


    De a város annyival jobb, mint a dzsungel, itt végre vannak vertikális lehetőségek, de jó lenne a nyitott terület, és oldjuk, meg a célig az utat de próbáljanak másodlagos küldikkel a "helyes" úton tartani.
  • Shep
    #799
    De most őszintén minek áldozzanak olyan dolgokra pénzt és időt ami gyakorlatilag 0 vásárlási vonzóerővel bír? Egyébként ha a grafika ugyanolyan lesz, mint az 1-ben a hangulat és a játékmenet meg hozza azt a színvonalat amit megszoktunk akkor nem lesz gond. Konzolosoknak meg úgyis újdonság ereje lesz :)
  • Bence94
    #798
    hát ha dx11 nem biztos, hogy lesz akkor már itt valami probléma van a crytekkel... Ugye ők általában minden elérhető effektet eddig belepréseltek a motorba sőt olyanokat is amiket csak később lehetett használni.pl. aszthiszem a far cry 1-ben a hdr talán ?
  • grebber
    #797
    Dióhéjban annyi amit eddig is tudtunk.Pc-n szebb lesz.
    DX9 és DX10-et támogat + 3D-s.DX11 érdekes modon nincs megerősítve pedig elejétől fogva azt hittem dx11-es lesz.
  • RYO21
    #796
    Valaki elmondaná a lényegét?
  • DarkSector
    #795
    magyarul lusta dögök.
    bár megértem egyrészt, ha magamellen is beszélek, de a warez engem is visszatartana egy kicsit a lendületből...:D
  • grebber
    #794
    Crysis 2-Technik: PC-Perfektion oder Konsolen-Kompromiss?
  • kifli
    #793
    hát, én az előzőbe nem egy csőben éreztem magam, volt hogy megkerültem valamerre az egész tábort, és úgy ugráltam fel a sziklákon erő modba, vagy át a kerítésen.
  • Shep
    #792
    Ja amúgy mi van Nomadékkal a visszatérés a gömbbe történet elmesélése nem bírt akkora potenciállal ahogy azt korábban gondolták?
  • Shep
    #791
    Hát igen, határt fognak szabni, mert megcsinálják a konzolos verziót és ennyi, nem fognak dupla annyit dolgozni egy nagyobb pályákat tartalmazó PC verzióért.
  • Shep
    #790
    Hát azért piszok nagy volt minden pálya, percekig tartott elérni egyik végéből a másikba, itt megy utcasarkon folyik a kalandozás.
  • DarkSector
    #789
    tisztában vagyok vele, de félreértesz, én arra mondtam ezt, hogy nem a konzolon múlik, hogy a pc-s mien lesz, mit adnak ki.

    szerinted most mikor azt mondták hogy mindhárom platrformra a maxot hozzák ki, a konzolok képességei határt fognak szabni?
    meg még ha multiplatform is lenne, a fejlesztők trehánysága hogy pc-re mit ad ki, nem a konzoloké, vagyis nem egy hardver tehet róla, hogy a fejlesztők lehet a sok warez végett nem csinálják meg az adott játékot kifejezetten pc-s hardware-ekre optimalizálva

    hogy egy pédával éljek.
    nem nagy cím, de jól példázza a mondandómat: Iron Man. Nézd meg konzolokra, és PC-re. erről akkor az PS2 tehet? mert PC-re a PS2-őról emelték át.

    nem...a fejlesztők, mert brutál lusták voltak még egy nextgen konzol verzio átportolásához is. :D
  • Kopiati
    #788
    Mintha az előzőben nem csőben mentél volna:) Mindig volt egy meredek hegy árok, stb... De egy városban gáz a szűkítés... lásd Bionic Commando most egy átugorhatatlan kerítéssel lesz lezárva az utca vége, mert itt jobbra kéne menni... király...
  • kifli
    #787
    az hogy a játékteret leszűkítik az előzőhöz képes, azt azért lehet sejteni miért van. Azt is lehet tudni az előző rész miért nem jött ki konzolokra.
  • DarkSector
    #786
    Amúgy ha már a GoW 2-ről van szó, érdekességképpen visszautalnék az [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1196345509&no=590]#590[/URL]-es hozzászólásomra....nah ugye jól láttam én?...:D
  • DarkSector
    #785
    nem is pc-n kell kiprobálni...:D
  • strebacom
    #784
    No de a Gow2 nem jött ki PC-re....
  • Shep
    #783
    Hát ezt én nem bánom ,mert VTOL-ok olyan bénán néznek ki, hogy az valami félelmetes.
  • Muttley
    #782
    Próbáld ki a GoW 2-t. Ha az tetszik, ez is tetszeni fog.
    Jórészt annak a sikerén felbuzdulva lesz ez a helyszín.
  • Kopiati
    #781
    Majd a Centrál Park pótolja a dzsungel éhséget, csak a hobókat itt alienek helyettesítik...


    Kivi vagyok a VTOL-t miért kellett szaros Blackhawkra, meg helikopterekre visszaváltani futurizmus egy része oda...
  • strebacom
    #780
    Hát nekem a Crysis-t éppen a trópusi erdö látványa dobta fel, nemtom milyen lesz a városban tolni....hasonló mint a CityInteractive gamek....
  • DarkSector
    #779
    igazad van, majd akkor az a minden gépre a maximumot hozzuk ki duma meg külön csapat fejleszti az hülyeség szerinted?

    nem értem , miért kell elmondani minden egyes topic minden 3. emberének, hogy ne álljon meg a köd közepén, mert nem fog tisztán látni.
    ez nem a konzolok miatt van, brutál köze nincs hozzá, ez egy dolgon műlik a fejlesztőkön, ha a fejlesztők még ostobábbak és pénzéhesebbek lennéánek, akkor egy wii port lenne mindegyik gépre akkor azt okolnátok, de ugye a fejlesztőknek semmi köze az egészhez...igazis.

    nem védeni akarom, tiszta sok, egy olcso konzolnak semmi köze egy drágább pc-hez itt arról van szó, hogy sablonszövegekkel dobálóztok/nak.
    valaki kitalálta ezt a baromságot, és ha manapság nem megy pc-n valami, bugos, lassu, vagy csak a piros az narancssárga akkor az azért van mert a fejlesztők beleadtak apait anyait, de hát a buzi xbox, meg ps3 lefogta a kezüket....
    Istenem ettől hülyét szoktam kapni. ne vedd magadra.
  • The Protector
    #778
    és buzi konzolok miatt szűkítik le az egészet.Így helyes mondattanilag és tartalmilag is!!
  • kifli
    #777
    az első részben nekem tetszett, hogy szabadon kommandózhattam, remélem itt is lehet, és buzi konzolok miatt nem szűkítik le az egészet...
  • Shep
    #776
    Tényleg? Pedig azt hittem ez is egy GTA klón.
  • grebber
    #775
    Próbáltad már?? Ebből a pár perces bemutatóból semmit nem lehetett leszűrni. GTA szintű szabadságra ne számíts ez FPS ez nem erről szól.
  • Shep
    #774
    Csak nekem tűnt úgy, hogy teljesen le van szűkítve a játéktér?
  • gman906
    #773
    Ja + ahogy összedől az teljesen script.
  • FSpofon
    #772
    az is jó nagy kamu rombolás
    belelősz a falakba, egy nagy varázsfüst felhő kerül köré aztán eltűnik semmi törmelék meg ilyenek :P
  • samsung123
    #771
    nana BC2 pontosan jó példa arra hogy csak az rombolható ami ugy gondoltak hogy rombolható...álfizika van nagyon sok helyen scriptelve sajnos.

    ja graf már egész szép fizika kell, mert pcn már 4 mag átlagos és ebből 2 áll feleslegesen!!! amit a Nvidia művel az csak lassita fizika pcn való eterjedését! ők is tudják ezt és próbálják hibrid csipeket kiadni amin a fizikát egy 250gts számolja mert a gpu is leterhelt, csak nehogy a cput kellejen használni mert akkor rájönnek hogy felesleges népámítás aFiziksz!!!!
  • grebber
    #770
    Csak az a gáz hogy nagyon illúzióromboló szarrá lösz pár bodét meg fát.
    A következő részen meg már nem tudod szétlöni az ugyanolyan fabödét.
    Volt singlebe az a fatelepes pálya na mondom apukám széjjel robbangatom a rönköket ja majdnem nem hat rá semmi sem:(
    Többet ki lehetett volna hozzni belőle fizika terén.
  • RYO21
    #769
    de van olyan game amiben szinte minden rombolthato. pl BFBC2