9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • grebber
    #888
    Nekem nem kell arcade és warezra veszem! Az még így sok 55k-ért már jöhet majd.remélem jövőre lemegy addig!
  • DarkSector
    #887
    jah az igen irta is hogy most kb 55 használtan csak benyomtam ha valaki nek megteszi így is, akkor ennyié van.
  • SZilaJMaGGoT
    #886
    De neki gondolom flashelt kell, hogy menjen a warez... :D
  • DarkSector
    #885
    most amugy 42990 FT
  • grebber
    #884
    Ja te már csak tudod.
  • DarkSector
    #883
    nem nagy lóvé, főleg hogy a slim miatt valszeg megint csökkenni fognak az árak...
  • kifli
    #882
    úgyseveszel soha :D:D
  • grebber
    #881
    Tudom,de nem gáz majd ha a buherált box lemegy 55k környékére úgyis veszek.Mert már van kb 20 game a mit kipróbálnék rajta.
  • SZilaJMaGGoT
    #880
    A legtöbb game/fejlesztő pc-n kezdte mint platform, s van olyan is mi később konzol exlúzívvá vált... :) Ez van. Az hogy azt említik utoljára? Nincs vele gond, örülj, hogy jön pc-re. :)
  • kifli
    #879
    xbox-os verzió, és a videó sem túl jó minőségű. konzolra ne várj a sima crysisnál jobb grafikát (inkább rosszabbat)
  • Prince23
    #878
    Kingomszal meg az a bökkenő, hogy Xbox exkluzív.
  • grebber
    #877
    Nem elvárás hanem pénz kérdése minden.
    Látják a pénzt benne ezért már konzolra is hoznak majd ki címeket.
    Bár mutathatnának belőle ingame videót is. Crytekes kardozós cuccos jó féle lesz remélem.( (Codename Kingdoms)
  • Prince23
    #876
    Jó d eCrytek eleve PC-n idnult, ennyi azért elvárható lenne hogy a Crysisnéla PC legyne már a vezérplatform, nem pedig az xbox360. mert most az...
  • grebber
    #875
    Egyértelmű hogy a pc a legutolsó amit említenek.Sőt volt és van olyan is hogy ami game jön pc-re még meg se említik.Konzol hozza a pénzt a pc kevésbé.
  • Prince23
    #874
    Amúgy észrevettétek a török fejlesztő E3-on a PC-t utoljára említette????
    holott a crysis azon indult be és annyit tiszteletet nem érdemel, hogy először a PC-t említse, amikor mondta h mire jelenik meg.
  • doggy90
    #873
    final fantasy xi, xiv?
  • DarkSector
    #872
    állítólag 5 nagy jelenet lesz a játékban amire majd évek múlva is emlékezni fogunk, ezt régebben nyilatkozták, lehet ez az egyik rész...:D
  • grebber
    #871
    De épp azt kérdem abban mi volt grandiózus?

    No mindegy.Amit megszokhatunk a Crytektől azt most valahogy nem látom.
    Arra gondolok hogy valami álleejtős brutál grafikát alkotnak.
    3 évvel a Crysis után ez kevés.Nagyon megállt a graf fejlődés.
  • Kandurex
    #870
    A vége.
  • DarkSector
    #869
    szerintem is kurvajo lett. bár sokan még mindig a pixeleket számolgatják...:D
  • grebber
    #868
    Mi volt benne "grandiózus"?
  • Kandurex
    #867
    Uhh...ez vadállat volt, a vége elég grandiózus! Na ez hiányzik a mostani játékokból.
  • Kopiati
    #866
    Mivel az a linkelt videó már nem elérhető: Crysis 2 Gameplay
  • yooyoo
    #865
    Hangulat van!
    Pörgés rendbem!
    Látvány isteni!
    HUD borzalmas (szerintem)
  • Prince23
    #864
  • Prince23
    #863
    5 új exkluzív kép!
  • FSpofon
    #862
    mert mindent csak bejelentettek és sosem készült el (conan, huxley, apb, champions online, free realms) vagy átalakult vmi akciójátékka (agency, mag). hogy miért azt nem tudom, vagy nem tudják controlleren megoldani, vagy túl sokba kerülne a célegyenesbe jutni, mind1

    amúgy meg fps/tps akciójáték lesz ez is, a gttv-n mondták a konferencia után.
  • DarkSector
    #861
    miért is nem van? :D
  • grebber
    #860
    Ez a gametrailers de le ócskult ,errort ír mindenre nem bírják mi akkor mit erőltetik!
  • FSpofon
    #859
    konzolon nincs mmo
  • grebber
    #858
    Azzal még nem lenne gond de MMO-nak pletykálják
  • RYO21
    #857
    kuka, mert exklúzív
  • Kopiati
    #856
    Uhhhh mik vannak itt: crytek új játkaCodename Kingdoms
  • SZilaJMaGGoT
    #855
    Miért? Azért mert van benne egy lehetőség amit te személy szerint nem használsz? :D Ennyi erővel mondhatnám, h megtagadom ha lesz benne flashbang. :O
  • Prince23
    #854
    Meg is tagadnám akkor a Crysist mint gammát
  • SZilaJMaGGoT
    #853
    Am jólenne ha beújítanának hozzá parkour elemeket és lehetne freerunolni a házakon mint a mirrors edge-ben... :D
  • bcrics
    #852
    És nemcsak az.tiszta unalom az egész trailer,grafikailag szinte semmi változás az első részhez képest ahogy én látom,shotok magukban jol néznek ki de mozgásban az első rész szintjén van,fizika...meglássuk

    Egyszerűen ennek így semmi hangulata nincs.Vagy a játék is ien lesz vagy csak a trailert nem így kellet volna csinálni.,
    Egyszerűen ez semmitmondó unalmas 1000x látott dög,engem nem győzött meg.
  • gduck
    #851
    Már említettem: csak az a szép ződ gyöp, a gyöp, az fog hijányozni

    Sajnos a betoondzsungel közel se jöhet a dzsungelhez. Biztos jó játék lesz, de nem számmomra lesz olyan feelingje mint az előző részeknek. Útálom a betondzsungelt
  • grebber
    #850
    Votmá és konzolos!
  • bcrics
    #849
    ez eddig szar!.