9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • KILLER2
    #648
    Na azért, az EA ilyen szintre nem süllyedhet, de igazából egyik kiadó sem.
  • bertino
    #647
    dehogy hivatalos, sg színvonal.
  • KILLER2
    #646
    Ez tuti hivatalos? Csak mert elég gyengék ezek a képek, meglepne, ha az EA ilyeneket gyártana.
  • grebber
    #645
    Az izlandi hamufelhővel reklámozzák a Crysis 2-t

    Csapból is a Crysis 2 folyik.
  • KILLER2
    #644
    Az XBOXban azért az a jó, hogy jelenleg 50e Ft-be kerül kb és arra ameddig lesz játék, addig nem kell a fejlesztésre költeni. Ellenben a PCvel. A PC valóban szebb többnyire, mint a konzolok, de azért azt tartsuk szem előtt, hogy egy játék nem a grafikájától lesz jó. Fontos a látvány, de szerintem manapság már nagyon ritkán vesz el egy játék értékéből a kinézete, mert az átlag grafikai szint már bőven elégséges ahhoz, hogy egy élvezhető világot tárjon elénk (ez alól mondjuk a Wii kivétel, mert szerintem manapság már elég ciki egy ilyen teljesítményű konzolt kiadni és ez már a megjelenésekor is igaz volt, de ennek ellenére mégis veszik, mint a cukrot és bőven élvezhető is állítólag)
  • KILLER2
    #643
    Szerintem pont annyit tudnunk amennyit kell. Bár néhány screenshot azért jöhetne, meg talán egy trailer, de egyrészt még fél év van a megjelenésig és engem nem is zavar, hogy nem tudunk sokat a játékról, mert az 1el is pont az volt az egyik baj, hogy szinte ismertük az egészet mire kijött.
  • cr234
    #642
    Én nem értem mit kell azon vitatkozni hogy min szebb, de azért elmondom a véleményem:az xbox-os játékok soha a büdös életbe nem lesznek olyan szép grafikájúak mint a pc-sek.Aki akar vegyen xbox-ot ő járja meg.(egyébként 150-200k-ért simán veszel trial procis, rohadt erős gépet, ami probléma nélkül viszi nagyon magas grafikán)
  • cr234
    #641
    Én a youtube-n eddig egy rohadt videót nem láttam amire biztosan rá tudtam volna fogni hogy a crysis 2, nem értem trailer sincs, semmii egyszerűen.Fájt volna egy normális trailert összedobni amiből kiderül valami használható.Hát elég égés!!!XD
  • Fehercsoki
    #640
    Kipróbálás nélkül nem éri meg manapság játékot venni,összedobnak valami játszhatatlan szart és ráfogják a warezra hogy nem veszik meg...(ezt most nem a crysis 2re írom)
  • RYO21
    #639
    Mind1 úgyis lesz majd valami tört verziója a demónak.
  • gduck
    #638
    Igen ott vettem meg, csak az a bibi, hogy ha fizetsz egyből átrak európai régióba és ott már nem dollárban, hanem euróban kell fizetned


    Fehercsoki: jó kérdés, igazándiból most volt rá pénz is, meg elvetemült vagyok néha és ennyi összegnek a kamata is elenyésző ;)
  • grebber
    #637
    EA.com-on a letöltős verzió 9800FT-ra jön csak ki!
  • Fehercsoki
    #636
    És miért vetted meg ennyivel hamarabb?Kb fél év még mire jön.
  • kifli
    #635
    énis jobban szeretem a letölthető játékot, mint a dvd-seket. Nem kell berakosgatni dvd-t, bárhonnan elérhető ahol van net :)
    Az eredeti játékaim nagyrésze ezért steames. (ja meg az akciokra azonnal lehet reagálni, így jutottam 2euroé, tf2-höz :))
  • gduck
    #634
    Na elvetemült Crysis rajongóként megvettem a játékot. Lehet nem a legolcsóbb (~13e Ft), de jobban szeretem a digitaldownload verziókat mint a dobozosakat. Most már csak pár hónap és lehet tölteni
  • grebber
    #633
    Újabb Crytek hír.Mondom én szeretnek szerepelni!

    Crytek: Megszűnnek az ingyenes demók

    "Cevat Yerli, a Crytek egyik alapítótagja ezt egy, a Develop-nak adott interjújában fejtette ki, amikor is bejelentette, hogy egyáltalán nem biztos, hogy az év végén megjelenő Crysis 2-ből szintén lesz majd ingyenesen kipróbálható demó. Elmondása szerint az ingyenes demók készítése megjósolhatatlan költséggel járna, ami a kiadók részéről nagy luxusnak számít."

  • gduck
    #632
    Értelmesek ezek a hírek :D Biztos direkt adagolják így. Picit égő :D
  • kifli
    #631
    hát boxon nem is fog úgy kinézni mint az 1 highon :)
  • KaszaN
    #630
    Je, hogy tudtam! :D Szerintem minden játéknál, ha van pc-s változata azon szebb.
  • Bence94
    #629
    nekem perpill a ps 3 jobban bejön...bár továbbra is pc.
  • JaSoN HuNTeR #628
    Egy se fút normálisan. Szóval PC felejtős. Majd még nyárig eldöntöm hogy PC fejlesztés vagy Xbox 360. De valószínű hogy az utóbbi.
  • kifli
    #627
    olyan grafiká lesz nálad is simán, mint amilyen 360-on (sőt lehet még jobb is)
  • cr234
    #626
    Ha valaki tud olyan videót amin normális, olyan trailer van amilyen valamit elmond a játékról az légyszi linkeljen.Gyors választ előre is kösz!
  • cr234
    #625
    Én így valami trailer nélkül baromira nem értem a sztorit.Most az Úfók komolyan csak úgy semmivé lettek vagy most mi van!?!?!?!?!
  • JaSoN HuNTeR #624
    PC-n a legszebb ja igen fél milliós gépen talán . Nevetséges konzolon se lesz sokkal csúnyább. Xbox 360 50k alatt van jobban megéri.
  • grebber
    #623
    Na ez jól levezették.Benyögték hogy mindenhol ugyanúgy fog kinézni.Utána hogy PS3-on szebb mint Xbox 260-on és most meg a pc-s a legszebb.
    De legalább foglalkoznak vele hisz a középpontba kerül!

    PC-n lesz a legszebb!
  • Szega87
    #622
    megfelelő HW-vel
  • Bucser
    #621
    "PS3 natív felbontása 1920 X 1080"

    Ezt honnan a heréből vetted???

    A PS3 ugyanúgy upscalel mint az X360...
  • KaszaN
    #620
    Szerintem még mindíg a pc a szebb.
  • bertino
    #619
    hülye válasz volt.

    vagy nem.
  • ricsa008
    #618
    valami faca háttérkép nem jött még hozzá?
  • DarkSector
    #617
    nem hülye kérdés, mivel tudtomal számításban tud többet, de videókártya az nem erősebb, de lehet rosszul tudom akkor sorry.
    Érdekes hogy legtöbb játékban vagy nincs eltérés, vagy x360-ra szebb élesebb a kép.
  • kifli
    #616
    hülyekérdés, igen szebb
  • DarkSector
    #615
    igen de vajon szebb egy játék ps3-on?
  • grebber
    #614
    Ingyenes CryEngine 3-at tervez a Crytek

    Na akkor talán végre lesznek is játékok a Crytek enginejével.
    (Ugye tudjuk mennyi készült eddig beülök )
  • Muttley
    #613
    Ez annyira nem újdonság, mivel az
    X360 1280x720-ban renderel, majd skálázza fel azt HD felbontásra,
    míg a
    PS3 natív felbontása 1920 X 1080
    Legszebb úgyis PC-n lesz,
    csak kell hozzá majd a "the most powerful PC in the galaxy"
  • bertino
    #612
    ha a legelső 3 platform compare összehasonlító videóra hagyatkozunk, akkor igen... végülis szebb a ps3, mint a fosbox.

    pár 100 mérfölddel.
  • kifli
    #611
    de valszeg lesz különbség, ha azt állítják, hogy minden platformon a legszebb lesz.
  • DarkSector
    #610
    ez kamu szöveg, mert nem aszt irja hogy szebb hanem hogy kicsit jobban fut, itt az fps-re érti, mert utána írják hogy látványban nincs eltérés a videóban, és mivel még fejlesztői, nincs kész ezért ez csak ebben a fázisban nyilatkozzák, nem végleges különbségről beszélhetünk.
  • gduck
    #609
    Crysis 2: Szebb PS3-on mint Boxon