9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • Kopiati
    #848
    Gémpléj videó: GameTrailers
  • strebacom
    #847
    ÓÓÓÓ akkor még a tetra halmaz elméletemet nem is hallotad wazze....de most küldöm priviben egy hónapon át....

  • grebber
    #846
    Crysis 2: Anmeldung zum Betatest in wenigen Tagen möglich

    Valami olyasmit bubognak hogy aki regel azt esélyt kap a zárt bétába bekerülésre.
    Csak nem értem hogy hova kell regelni ,[mert írják hogy törlik az oldalt (gondolom csak felújítják)] a régire vagy majd az új oldalra?
    Jó lenne bétázni!
  • Prince23
    #845
    Standalone, önállóan futó kiegészítő
  • RYO21
    #844
    Warhead nem volt teljes játék? Akkor mi volt?
  • Kongy
    #843
    októberben jön. 26-án asszem.
  • felony
    #842
    Próbálj már meg érthetően fogalmazni haver, mert összefüggéstelen amit összehordassz.
  • Prince23
    #841
    Csak az standalone, kiegészítő volt. ez meg teljes gamma lesz
    szeőtember kizárva, majd figyeld meg :D
  • Hellsing47
    #840
    miért?
    2éve ha jól emlékszem a warhead is szeptemberben jött :)
  • strebacom
    #839
    no most miért nem talán...kijön....
  • Prince23
    #838
    Szeptemberre ki van zárva hogy jöjjön, akkor nagy hülye az EA, ha szept-re datálja.
  • strebacom
    #837
    "Pontos dátumot most sem tudunk, de az őszi hónapok vannak betájolva, tehát szeptember eleje és november vége között bármikor kaphatunk új nanoruhás kalandozást"
    Sok pia kell ez a kis idöt izgalommal elviseni wazze.....
    Te ne vagy UFO???
  • Prince23
    #836
    Ez eddig is így volt.
  • felony
    #835
    Crysis 2 - korábban jön
  • Kopiati
    #834
    Szerintem jobb ha nem tudjuk:)
  • janihunk
    #833
    Kíváncsi vagyok milyen gépen lesz majd ultra-brutál grafika előhozva.
  • Kopiati
    #832
    Nah, kíváncsi vagyok ultra-brutál lesz-e a PC gameplay grafikailag :) (persze a konzolokhoz képest)
  • DarkSector
    #831
    az uj trélerhez kapcsolodo felhivás:
    "Please note:This is NOT PC Footage. PC Footage is June 15th At E3 2010! I will be posting Crysis 2 Gameplay from PC Only after E3 and when i get Crysis 2 on PC"
  • Kopiati
    #830
    Én azt mondom az Alpha Protocol az Obsidian Gothic 3-a, ha értitek mire gondolok.
  • Kopiati
    #829
    Már túl vagyok rajta, jó játék(lenne), de 2. végigjátszásra igazán bosszantó lett a hibái miatt...
  • strebacom
    #828
  • Shep
    #827
    Persze, mert a sok amatőr csak azt látja, hogy juj csúnya (tény, hogy nem a legszebb ,de nem vészes) és, hogy júj milyen szar a mozgása a karaktereknek (na ez igaz), de a történet nagyon jó, és a választás szabadsága is nagyon ott van, de hát ehhez játszani kell vele pár órát, nem kell feladni az első pálya után.
  • SZilaJMaGGoT
    #826
    Azt én is fontolgatom, alapból nagyon rá is voltam pörögve, csak sok rosszat hallottam róla... :S
  • Shep
    #825
    Alpha Protocolt tudom ajánlani.
  • SZilaJMaGGoT
    #824
    Minden topic-ba ez van kábé, hl episodes-ba az ep3-ról megy a fantáziálás, aztán lehet, hogy nem is lesz... :D
  • SZilaJMaGGoT
    #823
    Pontosan, meg van a lehetőség komplexebb történet kialakítására, de nem mutatkozik túl nagy igény az ilyen dolgokra szal mind1. Már az is haladás lenne, ha egy 10 évvel ezelőtti rpg játék történet mesélését implementálnák egy fps játékba... csak akkor ugye minden második kissrác elakadna benne, és csípőből azt mondaná rá, hogy ez szar.
  • Kopiati
    #822
    Hát, azért a történetet az nem nagyon befolyásolja a GTA-ban... De az igazi egyedi dolog az lenne, ha valami olyan stratégiai vagy akció játék lenne, ahol a leölt, elpusztított stb dologk száma hatna a végkifejletre... pl nagy veszteségeket okozol, ezért a következő szabotálós küldetést nem adja a játék... több infót szerzel a küldetésen azért plusz egy misszió, és ezeknek nem és-és jellegű dolgoknak kéne lennie hanem vagy-vagynak...gyakran azt érzem a döntés helyzetet erőltető játékokban, hogy csak és van, hiába mented meg a nőt, a történetben a továbbiakban nem lesz szerepe mert elhagy stb... Nem mellesleg egy Crsysisban az idegeninvázió alatt egy ilyen pillangóhatás, vagy nem tudom mi:) rohadt jól mutatna, valaki nagyon lövöldözős, hát a többi pályán kétszer annyi ellenfél lesz...ha lopakodik akkor a másodvonalbeli őrök lesznek, a többi a fontosabb helyeket őrzi...stb...
  • kifli
    #821
    ha ilyen létezne, az összes játékba az lenne, hogy valakinek a csicskása lennél, és a lábvizét melegítenéd XD
    Amúgy van egy pár játék, ahol eldöntheted hogy megy tovább a történet, ha ennyire nem is komplexen, pl gta-ba, mikor lehet dönteni hogy megölsz valakit vagy nem, vagy stalkerbe is vannak olyan küldik amit vagy bevállalsz, vagynem, és vége is másképp lesz a játéknak, attól függően, mit hogy csinálsz.
  • Kopiati
    #820
    Hát az a Pinger, vagy mi, úgy fest mint a Robo-cop főellenségeXD sztem Yerliék, túl sok zsfilmet néztek gyerekkorukban...
  • lobig
    #819
    megvan
  • strebacom
    #818
    Jó olvasni hogy sokat dumáltok a semmiröl...
  • Prince23
    #817
    Ez az elő E3-as teaser egy köpedelem volt, már megbocsássatok :D
  • SZilaJMaGGoT
    #816
    Nem csak automatizálva lehet ezt megoldani... :) Elég az bőven ha a játék elhiteti veled, hogy a döntéseid befolyásolják a játékmenetet. Ez meg is oldható okosan, csak a fejlesztők lusták, a kiadó kapzsi, a játékos meg hülye(hogy meg veszi a szart pl., de képzelje ide mindenki amit akar)... :/
  • w77d
    #815
    ha ez meglenne, az azt jelentené, hogy kész van a tökéletes MI... Most képzeld el hogy ha minden ember és egyébb szempontjából figyelembe venné a játék a történéseket.. ez azt jelentené, hogy a játékbeli figurák saját gondolkodással, egyéniséggel és döntéshozatallal rendelkeznek... nna én személy szerint nem szeretném, hogy ilyen szintű MI létezzen, nem szeretném ha egyszer csak lebaszna engem a PC-m XXD
  • shaddam
    #814
    A cod egy csőben játszódik ennek minden előnyével és hátrányával.De ha annyi folytatás,előzmény meg kutyafüle lesz mint a codnál akkor lehet még fogsz hányni a crysis szótól.
  • SZilaJMaGGoT
    #813
    Mármint, nem úgy, hogy menj el a-ból b pontba ölj meg mindenkit, aztán kapsz egy átvezető videót, hanem tényleg az eseményeknek megfelelően alakuljon a történet...
  • SZilaJMaGGoT
    #812
    Nem titok, hogy a cod egy lineáris játék és inkább a sztorirara/mozi élményre épít. Nincs vele gond a maga nemében, eltérő igényekről beszélhetünk... :D Am az lenne a jó ha valahogy összetudnák hozni lassan a szabadságot a jó történet meséléssel... :)
  • Kopiati
    #811
    jah, az kimaradt, hogy ha ezt a szabadságot vissza tudja adni a 2. rész akkor egy élvezetes játék lesz a végeredmény:)
  • Kopiati
    #810
    Azért szeretem jobban a Crysist, mint a CoD-ot(kövezzenek érte nyugodtan), mert úgy játszhatom, ahogy akarom, egyenként levadászni emberkéket, vagy robbantani, zúzni, hadd szóljon, el tudta hitetni velem a játék, hogy szabadság van, és valljuk be a szabadság a CoD-ból rohadtul hiányzik...
  • SZilaJMaGGoT
    #809
    Hát az obsidian hibáztathatja a segat bizonyos változtatásokért, de a játék megjelenéséért csak és kizárólag ők felelnek.

    De hogy ON/ legyen a téma(úgy, hogy még kapcsolódjon az előzőhez, és ne mondják azt, h fölöslegesen offoltam szét a helyet): Olvastam valamit, h a crytek is kidob majd egy ilyen udk szerű cumót amit bárki szabadon használhat majd, de, hogy milyen megkötései lesznek azt még nem tudni. Ha viszont így lesz, akkor a crysis 2-nél nagyon oda kell, hogy tegyék magukat, mert az első részt sokan csak a modok/modolhatóság miatt vették meg, s ha a cryengine2-őt lehet majd használni a játék nélkül, akkor ezt a réteget is elvesztik a vásárlók közül. Ez a próbálkozás egyébként szerintem egyrészt azért lesz, hogy:
    -"felnőjenek" az epic mellé.
    márészt azért, hogy:
    -így népszerűsítsék az engine-jüket, ergó minél többen licenszelik annál több pénzük lesz.-> Ebből sajna arra tudok csak következtetni, hogy a játékmenet megint elég silány lesz és nem várnak tőle akkor bevételt mint az licenszektől. De ne legyen igazam! :D