9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • tigeroo
    #8
    ..én kérek elnézést.
    tartalmakkal kellene megtölteni egy játékot, nem félévente összedobni egy új részt, pláne hogy a grafikán kívül semmi érdemleges nincs a játékban (far cry hangulata melett elbújhat).

    EA Games

  • r4pt0r
    #7
    Hát szerintem nem. :P
  • PyRex
    #6
    szerintem az is közrejátszik hogy kinek hogy megy a játék :)
  • MikX
    #5
    Örülj neki... sztem egy agyatlan ötlettelen játék, nem köt le egyátalán, nem is jutottam el csak a 2. pályáig, nemtom, valahogy nincs kedvem játszani vele...
    Akárhányszor játszani ülök le, valahogy mindíg inkább a CoD4 re kattintok, pedíg ottvan mellette a Crysis ikonja is... :D
    Szal ennyi... nincs hangulata a játéknak, csak mész, egy rakás kóreai, legyakod, azt még egy rakás kóreai, meg mégegy... meg megint... aztán jön egy alien, azt megint egy rakás kóreai, azt alienek, alienek, meg megintcsak alienek... persze ez mind úgy, h tömegesével jönnek, éscsak lekell löni, semmi taktika, vagy csavar a sztoriban, monoton, de nagyon...
  • grebber
    #4
    Nekem az 1 teljes mértékben bejött minden szempontból most tolom másodszorra!És még végig fogom tolni párszor!
  • AntiHero
    #3
    Első részel megkell mondanom én is csak a Demóig jutottam. Szórakozásnak nem rossz. De annyira nem kötött le hogy "megvegyem". Hátha rájönnek erre és rángyúrnak másra is. (muszáj lesz, ugyan ezt nem adhatják ki csak szebb grafikával.)
  • MikX
    #2
    Külön gratulálnom kell, ha úgyérzik, h csak a grafikára kell nagyon odafigyelniük...
    Mondjuk megcsinálhatnák h legyen egykis játékélmény is benne, mert elég monoton semmi 0 játék lett az első rész...
  • AntiHero
    #1
    Pár nappal ezelőtt biztossá vált, hogy folytatódni fog a Crysis, hiszen a Crytek igazgatója Cevat Yerli az egyik chates interjún elmondta, hogy további kér epizódját fogják még elkészíteni művüknek, igaz arról nem beszélt, hogy ezek kiegészítők, vagy új, sorszámozott részek lesznek-e. Ami viszont valószínű, hogy már készül a Crysis 2, hiszen egy német lapnak Besides Bender mesélt egy kicsit a folytatásról. Először is elmondta, hogy egyáltalán nem csak a koreai/alien vonalat követhetik a továbbiakban, hiszen rengeteg egyéb cselekménnyel turbózhatják fel a sztorit, azonban elsősorban ismét a grafikai újításokat próbálják favorizálni. Bender mint mondta elégedett az első rész végeredményével, azonban azt is hozzátette, hogy ezen még mindig rengeteget lehet dolgozni, elsősorban az arcszöveteken, és a karakterek mozgásának animációján - céljuk a totális filmélmény megvalósítása. Az igazsághoz hozzátartozik az is, hogy a kérdések végén arról is beszélt, több részletet még nem közölhet, hiszen a Cryteknek akadnak egyéb projektjei is, amelyekre oda kell figyelniük, úgyhogy mindent a maga idejében.
    By: PCDOME

    "Cevat barátunk a chaten elárulta, hogy igencsak rá szeretnének gyúrni a grafikára, a következő két rész pedig olyan gyönyörű lesz, hogy az első akár el is bújhat majd mögötte. A második epizódban a textúrák és az animációk tökéletesítésére is rá fognak menni, igazán nagy dobásnak viszont a harmadik rész ígérkezik - a fejlesztők szerint olyan befejezéssel, melyre senki nem számíthat majd! Kíváncsian várjuk!"

    By: Gamespot.

    Crysis 2 - Motion Picture Quality Graphics

    Na kb. ennyi hír van eddig Crysis 2-ről. Gépem az nem lesz hozzá az tuti