9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • grebber
    #768
    Sajnos ez a baj inkább a grafikára gyúrnak mint fizikára (ésszerűen a fizikát e legnehezebb megcsinálni normálisra)
    Hiába mutogatnak itt ilyen olyan havok meg phsyX tech videókat amiktől magunk alá szarunk ha egy játék nem használja ki azokat a dolgokat.
    Pedig pc-re simán lehetne hisz már 6 magos procik burjánoznak mindenhonnan.
    Csak baromi sok idő lenne egy normális szinte mindenre kiterjedő fizikát létrehozni.Szóval szerintem nem is erre törekednek ilyen nem lesz soha.Max a virtuális valóság ha felcsattintod majd a szemcsit mint a filmekben

    Szeretem ha valami szép (ezért nézek állandóan tükörbe ),de inkább legyen egy game 2005-ös graf szintű ,de legyen brutál fizikája mert kurvasokat dob a hangulaton.
  • gman906
    #767
    meg a Crysisban a járművek fizikája néhol nem volt a toppon.
  • samsung123
    #766
    A véleményem sajnos az hogy a grafika rendben van..kb ez aszint lesz 2-3 évig még mert a konzolok ennyit tudnak. Nem ez abaj!!! hanem hogy fizika számításra nem jut elég teljesítmény! azaz az van mint a 7 évvel ezelötti Half-Life2 ben..hordó, szék felborul, ronybabaefekt ablak törik oszlop kidől és a fa..egy két viskó(jó estben) 5-6nagyobb elemre esik...Hiába van nálam gránátvető, rakéta, tank! stb, ha nem telibe találok valkit felesleges, télafalnak megy neki kb 5 cm elötte nem történik semmi...a legrosszabb valami szétesik valami nem, meg kell tanulni minden játékban mi rombolhotó és mi nem..amit már nagyon unok(gondoljatok bele). A köv generációs konzolok(max 3 év mert a játékfejlesztő már csak állandóan komromisszumokat kötnek és butítanak, trükköznek) garfikája nem fog hatalamasat nőni, hiszen a 1080p felbontás és a 3d leviszi teljesítményt(pesze szebb lesz ettől függetlenül, dx11 stb.), és a maradék pedig remélhetőleg a fizika számításra marad!!! amitől igen komlex fizikát kaphatunk...a fizika most is megvan csak nem élnek vele.
  • kifli
    #765
    nem ojan szar az a gép, egy vga bővítéssel simán futna. Szerintem konzolon nem lesz szebb sokkal, mint amilyen grafon neked gépen fog futni.
  • balee4
    #764
    Én PS3-ra fogom megvenni, gondolom PC-n megint brutál lesz a gépigény, még ma sem fut rendesen az 1. Jó elég szar a gépem, de már úgysem fogom fejleszteni.
  • RYO21
    #763
    Hát ezért kurvára érdemes volt várni! Ronda grafika, pedig HD-ben néztem, és kb 3 másodpercnyi gameplay.
    Ha PC-n is butítanak a grafból, akkor annyira butítsanak, hogy egy p4-esen vagy legalább egy dual core-s gépen is maxon lehessen futtatni.
  • kifli
    #762
    lowres texturák miatt tuti konzol :D
  • DarkSector
    #761
    szemszögedből nézve idiota, mert máshoz vagy szokva.
  • DarkSector
    #760
    ez x360-on futott, vagy ps3-on....:D
  • berlinboy6329
    #759
    Ez konzolos volt sztem..idióta kontrolleres mozgást láttam benne végig...
  • FSpofon
    #758
    hát ha ez konzolon is ilyen lesz (- AA) akkor meg fog fogyatkozni az unreal engines játékok száma jövőre :)
  • Hellsing47
    #757
    na lehet sasolni :)
  • Kopiati
    #756
    Vagy megsült a gép amivel felvették a videót, aztán kapunk egy rendereltet:)
  • Shep
    #755
    Vagy PC-s lesz atom szép és szaggat ráadásul a végén kiírják ,hogy 8 magos proci és 4db GTX 480 hajtotta 320*240-ben.
  • strebacom
    #754
    Még 12óra....hát nagyon kiváncsi vagyok rá, mit mutatnak be...

  • #753
    akkor legalább kiderül h mire készítik először.
  • Prince23
    #752
    Konzolos lesz, ismerve az EA-t :S
  • grebber
    #751
    Tökmindegy csak lássam már mozgás közben!
  • RYO21
    #750
    Remélem a PC-s verzióból lesz.
    Vagy kapunk egy ronda konzolos gameplayt, vagy egy PC gameplayt, ami ronda, és ráfogják, hogy még nincs 100%-ban az engine.
  • grebber
    #749
    Gametrailers-en Gameplay videóhoz!
  • #748
    mivaaaaa? milyen visszaszámlálás?
  • grebber
    #747
    Már megy a visszaszámlálás ezerrel 19 óra 18 perc még!
  • Hellsing47
    #746
    pénteken a GTTV-ben crysis 2 gameplay videó lesz
  • grebber
    #745
    FPS kategoriában simán van keresnivalója.De úgyis az agyonajnár Cod lesz az!
  • bertino
    #744
    "A Crysis 2-ről szerényen csak annyit mondott, hogy "egyértelműen az év játéka cím esélyese""

    rögtön.
    2x is...
    .
  • grebber
    #743
    Öt részesre tervezik a Crysist?

    Az idei év egyik legjobban várt FPS-e kétségtelenül a Crytek Crysis 2 című játéka, mely a legújabb hírek szerint decemberben jelenik meg.

    Ám a játékot kiadó Electronic Arts már jóval előrébb jár és egy friss interjúban az EA Partners vezetője, David DeMartini már a harmadik, negyedik és ötödik Crysis részről beszélt. "Biztos vagyok benne, hogy folytatjuk a sorozatot (legalább az ötödik részig) és a Crytekkel való együttműködést. Megtartjuk, amit megígértünk a fejlesztőknek, akik egyébként remek és hihetetlenül lojális partnereink."

    A Crysis 2-ről szerényen csak annyit mondott, hogy "egyértelműen az év játéka cím esélyese" és bár most az emberek azon vannak "kiakadva, hogy mennyire jól néz ki, de majd meglátják, hogy ez csak a felszín. A Nanoruhának köszönhetően ugyanis bármit megtehetünk New Yorkban és biztos vagyok benne, hogy simán felveszi a versenyt a Bungie Halo játékával vagy az aktuális Call of Duty programmal."

    info: SG
  • gduck
    #742
    "Crysis 2 is due for release for 360, PS3 and PC on the 29th October 2010."

    forrás
  • DarkSector
    #741
    jah a csávó uj, ebből most többet megtudtam....:D
  • grebber
    #740
    Trailer már ezer éves de a csávó pofázása még nem volt!
  • mikiking
    #739
    Ezt a videót nem láttátok még gondolom...
  • Prince23
    #738
    Kép
  • JaSoN HuNTeR #737
    veszel gamepad és játszik.
  • Fehercsoki
    #736
    Vagy kormánnyal.
  • Prince23
    #735
    A Shift pont az a játék, amit kizárólag konzolokon KELL játszani. Billen sokan panaszkodtak nekem, hogy förtelmes! el is hiszem.
  • DarkSector
    #734
    engem nem érdekel ez a téma, mert nem a gépeket szeretem hanem a játékokat, abbol is csak 2-3-at.
    csak látom azért a sok trélert, és a gombokat is benne, yxab meg ravaszgombok, de monnyuk hogy a shift nem ien volt....egye fene, ezen nem fogunk már összekapni...:D
  • gduck
    #733
    Ha jól emlékszem az egyik videón tisztán látszódott, hogy az új sandboxban mókuskodtak és az xbox360 által kiadott képen váloztak a dolgok...

    Sztem ennél a játéknál egyszerű a képlet! A sandbox-al készül a progi (persze picit elnagyolva értem ezt a kijelentést) és minden platformra kész a cryengine ami megjeleníti. Nem hiszem hogy jelen esetben nagyon különválnának a dolgok és jelentősége lenne melyik az elsődleges platform
  • RYO21
    #732
    mié te min nézted az első trailereket? teletexten?
    Am ne legyé' már te is olyan mint azok a buzik a leáldozott topikban.
  • DarkSector
    #731
    még crysis 2-nél is minden gépre külön fejlesztenek, ennek ellenére is a képek, meg videók x360-ra és ezesetben ps3-ra is szinte egy időben mutatják, pc-re meg nyulfarknyi 2-3 másodpercet bevágtak az utobbi időben.

    de nem mintha ez olyan iszonyúan lényeges dolog lenne, ezen nem is akarok lovagolni, de ha egyszer íígy van...:D
  • DarkSector
    #730
    jah és? abból első videók pc-re voltak jah...:D nekem ne mond már...:D
  • RYO21
    #729
    pl nfs shift