9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • DarkSector
    #968
    hát nem látom benne a nagy munkát...:D
  • grebber
    #967
    Azt kb senki nem tudja :(
    Annyit tudni hogy aki regelt a mycrysis.com-ra van esélye hogy kapjon béta kulcsot!
  • Akranor
    #966
    Megjelenés csillagos ötös :P
  • DarkSector
    #965
    eddig arról beszéltünk...:)
  • strebacom
    #964
    A beta teszt az mikor is lesz...
  • Akranor
    #963
    jó ez a topic :P igaz már köze sincs a Crysis 2höz :D
    Az új nanoruci a videok alapján cloakon kívül tud valamit? sehol nem mutattak semmit az e3-on belőle. Vártam valami speedet ,de 0.. :(
  • kifli
    #962
    én eddig nagyon roszul portolt játéknak csak a gta4-et tartom, bár ott sincs gondom azzal, hogy high-ra tegyen 1920x1080 melett a beállításokat, és 3x annyi autó legyen az utcán mint konzol változatban (pc-nél lehet ugye állítani a forgalom sűrűsségét, a pc maxhoz képest harmad akkora a forgalom konzolon), ne legyen a képen köcsög elmosódás, ami a 4m-nél távolabbi tárgyakat elhomályosítja, nem tünnek el az út textúrák, nem tölti be később a dolgokat (popup). De mindezekkel együtt, egy rosszul portolt játéknak tartom.

    Én nem szeretem bezabálni általában ezeket a köcsög nagy búrokat, mint amit írtam, 4-5m és már homályos minden. És havernál ahogy néztem kb az összes konzol játékban ez van (volt x360-a, most vett egy ps3-at, és ugyanez a helyzet)
    Mellette ugye még játékokra is rámegy a gatyád konzolnál, ami ott 16-18e az pc-n 8-12e (warezt mellőzük, és igen, használt játék vásárlása is annak minősül)
  • kifli
    #961
    neméppen, ez is port, csak nem konzol, hanem pc port, cryengine 2 átportolva konzolokra. Az meg tévedés, hogy konzolon mindig fix az fps, van jónéhány játék, aho érezhető fps zuhanás.

    Nem kell nekem többszázezres gép, ahhoz, hogy fusson élvezhetően (35-40fps min) nagyon szép grafikával. Én erre a gépemre még nem költöttem össz 200e-et sem.

    Crysis mégis szépen megy 1920x1080 natural mod 2xaa, natív 1920x1080-ban nem kell több aa ahoz hogy ne legyen recés a kép (konzol játékok 720p, ezen a felbontáson egy 100-120e-es gépen is elfut).

    És most nehogy azzal gyere, hogy még az is sok, ha összeszámolod, egy alap netezős gépre + egy konzolra mennyit költesz, rájössz, hogy kb ugyanott vagy, és még csúnyább is a grafika. A folytonos fejlesztés sem érv pc-nél, mivel ahogy mondod, konzol fix, ennél jobb graf már nem nagyon erőltethető rá, pc sem gyengül idővel, így a megszokott szintet tudja hozni mindig.
  • Akranor
    #960
    Régen rossz lenne :) Igaz én speciel nem az ár/értékről beszéltem,de való igaz a látványnak ára van! persze a kényelemnek is..
  • DarkSector
    #959
    ez lehet egyenlő, de inkább maradjunk kb 200ezernél, a tv-t illetően.
    amugymeg ez legyen egyenlő, egye fene, de ez miért is fontos adat?
  • SZilaJMaGGoT
    #958
    Sok itt a szakértő... Sztem várjuk meg még ki jön a játék.
  • DarkSector
    #957
    jah igen de attól még a sablonszöveget fogják hajtogatni, eddig is sok játék volt pc-re fejlesztve, attól független hogy multi cím volt, mégis ment a rizsa...:)
  • RYO21
    #956
    130cm HD tv = 400ezres gép
  • grebber
    #955
    Egyértelmű lenne ,ha konzol port lenne de mivel párhuzamosan megy a fejlesztés minden platformra így ez a "port" dolog kizárt.
  • Akranor
    #954
    130cm HDtv(2m távolság)+kényelmes fotel VS. PC+24" LCD(50cm távolság)+szék(ami lehet kényelmes is). :P
  • DarkSector
    #953
    naná egyértelmű hogy ez lesz, mindig ez szokott lenni, ha valami bajuk van akkor szar port, és elintézve...
  • shaddam
    #952
    Mindenki ezt hajtogatja,de van egy érzésem hogy főleg azért hogy magukat nyugtassák.Előre megmondom hogy megjelenés után mindenki sírni fog hogy így fosport úgy fosport(még akkor i ha nem jogos).
  • DarkSector
    #951
    jah az optimalizálatlanság, soha nem oldódik meg, mivel ezek cserélhető variálható alkatrészekből áll, míg egy konzol fix...

    de majd kiderül, nyugodtan vegyetek többszázezerért gépeket...:D
    nekem aztán fullmindegy ki mit csinál..:)
  • kifli
    #950
    miért lenne optimalizálatlan? ez egy eredetilg pc-s motor, elég sok idő eltelt a cryengi 2 óta, azóta az optimalizáláson kívűl nem sokat tettek bele. A külömbségek a konzolos és pc-s verziók közt még foskonzolport játékoknál is látszik elég szembetűnően (gta4)

    Hidd el nem kis külömbség lesz, nemcsak grafikában, de fizikában is jobb lesz pc-n.
  • DarkSector
    #949
    semmivel, csak neked optimalizálatlan lesz, és drágább az a hardware (csak a 2 kártya árából kapok 3 nagyobb kiszerelésű x360-at), amin fut...
    max 2560x1600ban fogod látni ugyanazt. :)
    ami meg pixel itt ott eltérés lesz, azt megint majd a neten felzoomolt képeken nézegethetitek, azt legalább játék közben a tudat meglesz, hogy megérte a 400-ezret kiadni a gépre.

    amugy lesz ekkora felbontás benne? meg 32AA meg Ultra High is?
    szerintem elég lesz hozzá 1 kártya is, hogy ne akadjon be.
  • Akranor
    #948
    E3 2010 Stage Demo - Crysis 2
  • Akranor
    #947
    No igen a látványnak ára van :)
    Bár jó lesz az 40" LED tv-n is stabil fps-el :P
  • kifli
    #946
    szerintem semmivel :D
  • High end PC #945
    Na, ennek is leginkább PC-én lesz értelme...
    PS-en meg Xboxon kíváncsi vagyok mennyivel lesz szarabb a graf, mint mondjuk két HD5970-essel 2560x1600-ban 32xAA-val Ultra High-on minden.
  • shaddam
    #944
    Bocs.Szelektív analfabetizmus.
  • JaSoN HuNTeR #943
    Irtam hogy veszek boxot.
  • shaddam
    #942
    Hát kinectet max akkor vegyél ha szeretnél okleveles tigrissimogató lenni, vagy egy helyben futni a tévé előtt(amúgy xbox nélkül papírnehezék)
  • DarkSector
    #941
    jah de ezt csak most monnya, nem meri megcsinálni....:DDDDDDDDD
  • JaSoN HuNTeR #940
    Szep gyerek vagy
  • JaSoN HuNTeR #939
    Am csak ugy beirtam mivel nem akarok most egy ideig pcre kolteni sot lehet el is adom mert valoszinu hogy kapok laptopot.Ja es szeretnek hozza egy Kinectet mert egeszen bejovos.
  • DarkSector
    #938
    pff....:D
  • Akranor
    #937
    Érdekes egy hozzászólás volt,de köszönöm :) amúgy PS3.
    Anno mikor a Bullfrog kiadta a Dungeon Keeper játékot összeszartam magam. Elvarázsolt és az akkori csajomat kibasztam,hogy normálisan tudjak játszani vele. Hónapokra lekötött :) Ez az érzés egy "PC" játékban nincs már meg,hogy én ezt megtegyem. konzolról nem nyilatkozom,de ha Cry2 kijön jelenlegi párom 3napra az anyjánál alszik azt már most közöltem vele..
  • DarkSector
    #936
    állj át a sötét oldalra....lüke én vagyok az apád...:D
  • DarkSector
    #935
    lol :DDD
    ez jo volt...
  • shaddam
    #934
    Ez csak konzol a sátán műve téveszme...Ja és Jézus magyar volt.
  • DarkSector
    #933
    de könyörgöm nem kell magyarázkodnod, senkinek, meg miaz hogy hű.
    a pc-s tábort szard le, nincsen tábor, csak játékosok, te is játsz ami jól esik, független mien platform az, ha ugy esik jól és megteheted legyen pc-d xbox meg ps3 meg nds meg psp, meg wii.

    nehogy bármelyik platform már ciki legyen, mintha a menyországból mennél a pokolba csak előtte bocsánatot kérsz...
    nehogy már elszámolj itt valakinek is... amugy grat bármid is van, sokan nem merik ezt, mert azt hiszik ha vérbeli pc-sek voltak, és konzolt vesznek mellé, akkor esik az egójuk...lolmá...:) és forditva.
  • Akranor
    #932
    Én 1992-2010ig voltam hű a PC-s társadalomhoz.Mindenre jó és hasznos,de beláttam az igazi szórakozásra már nem elég.Szórakozni szeretnék akkor konzol bármennyire is szar ezt kimondani :P. PC-t MMOrpg-nek meghagytam :)
  • bertino
    #931
    helyes.

    pc fronton maradnak elegen :D
  • JaSoN HuNTeR #930
    Nos en eldontottem veszek egy boxot.
  • gduck
    #929
    Nem birta az elektromos hálózat, azért van csak XBOX360 gameplay