9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • soo277
    #608
    Ja Box ra:((
  • Muttley
    #607
    Ha igaz

    Megjelenés November 01, 2010
  • Shep
    #606
  • soo277
    #605
    Halii!
    Ha volt már SRY!!
    Dobog a szivem 1000el

    EZE
  • DarkSector
    #604
    jah ne kukacoskodj már, tudom hogy manapság nem divator, de annál a mind játéknál, aminél értelemszeren van, ahol nincs ott max a vga driver.
  • kifli
    #603
    nincs minden játéknál :D
    Crysisba 2xaa-nál nincs, cs:s-ben sincs, AVP-ben sincs és még lehetne sorolni... (ha van is akkor azt max úgy látnám, ha közvetlen odamegyek valamihez, és közelhajolok a monitorhoz)
  • DarkSector
    #602
    jah de minden játéknál van ha ráraksz ha nem...amugy engemis nagyon tud zavarni.
  • kifli
    #601
    a recék legfőképp az autókon csúnyák (ajót készlei, lámpák szélei, hasonlók)
  • DarkSector
    #600
    jo tudom, énse azt mondtam hogy kerül rá AA, hanem élesebbek lesznek a textúrák, és nem fogod anniyra észrevenni.
  • kifli
    #599
    az hogy van-e aa nem attol függ mennyi ram van :D
  • DarkSector
    #598
    jah nem mert nincs annyi ramod. :)
  • KaszaN
    #597
    Nekem very highen vannak a cuccok ésa csúszkák is maxra vannak húzva, 30fpsel megy de egy szempillantás alatt lezuhat 12re is néha. A GTA4 egy optimalizálatlan sz@r. :D
  • kifli
    #596
    azokat a csúszkákat hiába húzom tovább, a recék nem tűnnek el így sem...
  • mikiking
    #595
    Hihetetlen,hogy ez a szar,még egy ilyen marha nagy gépen is ilyen szarul fut
  • DarkSector
    #594

    nah erről beszéltem. nincs maxon nálad. ahhoz 1600mb ramos kártya kell legalább. Megnéztem 1x a ram unlock-al...
    nah ha majd lesz és felhúzod a 4 csúszkát is, akkor majd lehet másképpen fogod látni...:D
  • kifli
    #593
    nem mars :D
    VID ezekkel a beállításokkal játszok+realizm iv+ultimate texture pack 2.0 :)

    és igen, zavarnak a recék, főleg a kocsikon...
  • KILLER2
    #592
    Valóban hasonlít, nekem is azt juttatta az eszembe. (bocs a dupláért)
  • KILLER2
    #591
    Azért hiába kicsi, ez ronda. A fegyver éles, de a föld textúrája nagyon mosott(szar). Remélem, hogy ezt többet nem látom, mert ez még az előző rész textúráinál is gázabb, pedig ott a talaj nagyon gáz volt helyenként. Nagyon kicsi itt a textúrák felbontása, az a baj. Ha ilyen lesz a kész játék is, na az már tényleg gáz lesz, mert azért ennyire nem kéne visszavenni, mert az optimizálás az nem a textúrák negyedelését jelenti.
  • DarkSector
    #590
    Most ugrott csak be vazze hogy az elején a Reval videóban a helikopteres részt a Gear of War-ból lopták, vagy legalábbis kisértetiessen hasonlít rá...:D
  • DarkSector
    #589
    amúgy ez minden játékban így van, ezt megfigyeltem...játszok pc-n, és mondom kifényképezek 1-et, azt utána az már elég recés lesz, hiába fixelre ua.
    Ienkor azt szoktam, hogy lementem JPG-be, és kicsinyítek rajta, de nem ennyit mint ezen...:D
  • DarkSector
    #588
    ezt képletessen mondta, hogy kicsi a kép.
    ebből aztán télleg semmit nem lehet leszűrni, de a #579-es videó bár igen mert az egy "béta" verzió mozgás közben bár ott se full hd a feltöltött videó minősége.
  • gduck
    #587
    Nagyon recés a betontömb, de azért tetszik
  • KaszaN
    #586
    3x3 pixeles?
    Ez mióta 3x3 pixeles?:D
    1kép
    2kép
  • grebber
    #585
    Ott is ezt írják.
    Hát igen 3x3 pixeles képről pedig nehéz bármit leszűrni!De ahogy nézem sokan megteszik.
  • KaszaN
    #584
    Nem is néz ki olyan jól. Szerintem nemlesz baj a gépigénnyel.
  • grebber
    #583
    2 ingame kép
  • DarkSector
    #582
    Hallod de a végén banyek mien faxa az amikor mutatja hogy esik az eső a földre, nah az eddig asszem nem volt még így megoldva játékokban...
  • DarkSector
    #581
    jah tuom az csak kis poén volt...maragyonmá a videó ráadásul 2009-es volt....:)
    de a 2 link az már igazi.
    Látszik azért hogy nem egy 500ezres pc-n fut, de nekem igénytelen formámnak 42000forintos gépemre megteszi, a pc-s változatot meg gazdag haveromnál majd megnézem 1x...:)
  • Fehercsoki
    #580
    Ez nem igazi,ez csak egy renderelt kis videó,még az első részéhez csinálták.
  • DarkSector
    #579
    Nah az előbbi csak vicc volt, de ez már valóban egy teszt verzió ps3-on,

    - ezen még látok dolgokat amiket majd illene kicsit kijavítgatniuk.
    katonák pl elég furány esnek össze, azért ennyire ne legyenek "rongybabák" ba+
    -robbanás effectet azt vágják a kukába inkább
    -falak itt ott kicsit szögletessek

    fejlesztői bemutató crysis 2 (ps3)
  • DarkSector
    #578
    Ezt most találtam Crysis 2 gameplay videó:)
  • KILLER2
    #577
    Én sem használok AA-t és ha a monitor natív felbontásában játszom, akkor nem is nagyon vannak recék. Alatta már annál inkább.
  • DarkSector
    #576
    de télleg lehet hogy én látok kicsit már homályossan és azért van hogy nekem nem nagyon jönnek elő a recék.
    Létezik ien?
    :)

    Vagy az olysok mai Motion Blur-HDR-Post Process teszi ezt hogy nem kell, vagyis nem használják sok játékban az AA-t?
  • DarkSector
    #575
    technikailag nem értek hozzá valahol foglalkoztak ien témákkal, de pc-n is ugyanez van.
    Itt ugye az számít hogy a játékok mekkora textúrákkal dolgoznak tudtomal.
    Pont ebből volt 1x példa a Tomb Raider-ben, hogy átváltottál Nextgen-re és full lecserélte a textúrákat.
    Amúgy pc-n is hiába szoktam rátenni a játékokra élsimítást, 15%kb amiben látható változást okoz 1680x1050-nél nálam, vagy már kezd romlani a látsom???
  • KILLER2
    #574
    Én úgy tudom, hogy az X360 minden játékot 1280x720-ban renderel és a gép csak felskálázza a beállított felbontásra.
  • DarkSector
    #573
    Ezt most küldöm ez is jó kis játék, bár leegyszerűsödött a régiekhez képest, de lehet benne bibelődni a fejlesztgetésekkel....:)
    FF13 1080p
  • DarkSector
    #572
    1920x1080-ba élsimítást? mien géped van mars-ot vettél? :P
    amúgymegy konzoloknál a max az az 1080p.
  • kifli
    #571
    1920x1080-ba nekem gta-hoz kellene aa, konzol meg nemhiszem hogy 1680x1050-es felbontásba jeleníti meg
  • DarkSector
    #570
    jesszus most néztem a screenshotokat, nah azok már nagyon gázossak, remélem azért ettől jobb lesz.
  • DarkSector
    #569
    nekem gta nem nagy téma, pc-n meg boxon is 1680x1050-be kell a rohadásnak AA.
    pc-n már évek óta nem teszek be AA-t, csak fps-t szedi le mindig.