9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • gduck
    #1648
    Steamen csak pár játékom van. Legtöbb EAStore, AtariStore stb.
  • kifli
    #1647
    szerintem jó dolog, pl

    Nézd ezt vissza az előzményekkel: LINK
  • bertino
    #1646
    szar userek.

    ennyi erovel :D
  • DarkSector
    #1645
    #1644 +1
  • DarkSector
    #1644
    szar steam
  • gduck
    #1643
    Én már évek óta a digitális megvételt preferálom
  • Synchronous
    #1642
    Talán ezért is jósolják hogy megszűnik a játékok dobozos forgalmazása... mindent csak letöltéssel lehet megszerezni.
  • DarkSector
    #1641
    jah ez igaz. nem tudunk tenni ellene
  • bertino
    #1640
    szerintem tokmind1, mert ugyse mi dontjuk el.
  • DarkSector
    #1639
    szerintem ez nem annyira vicces, hanem inkább szomorú
  • bertino
    #1638
  • arty
    #1637
    ha pécére el lehetne adni 5 millio crysis2-t, vszeg lenne értelme emberfeletti extramunkát beleölni a szebb kinézetbe

    ergo nem a konzolok fogják vissza a fejlődést, hanem a nevetséges eladások. amig egy fps-ből az eladások 5-10%-a realizálodik pécén, nincs miért költeni arra a változatra.

  • DarkSector
    #1636
    jah biztos megoldják, meg nem érdeklik ha bannolják, csak irtam.
    azért sokak nem ennyire ovatlanok, mert szarnak felmenni live-ra.
  • grebber
    #1635
    Ez már múlt idő ,azóta van új flash. Nem mellesleg aki xboxra warezol szerintem leszarja ha bannolják!
  • DarkSector
    #1634
    #1631 ugyszintén. hülye kifejezés, mert nem visszafogják, hanem elpártoltak a fejlesztők a pc-től, pénz lóvé zseton a fejlesztők erre nyomulnak, maga a hardware-hez semmi köze azt kivéve hogy fasza védelem van rá.
  • DarkSector
    #1633
    sjanos ez van mig nem lesz hatékony védelem pc-n, amivel a fejlesztők meg tudnák védeni a játékokat addig mindenki konzolra koncentrál.
    pénz pénz pénz.

    pl x360-ra most volt update kiütötte az amugyse tökéletes flash-eket, sok jéték el se indul már a tört gépeken + bannolnak.
    hatékony fellépés nem mernek warezolni sokan megéri mert sokan eredetit vesznek.

    ennyi a fejlesztést ez fogja vissza egyedül.

    hogy ez a konzolok hibája vagy a warezosoké azt döntsétek el ti.
  • bertino
    #1632
    nanahogy, konzol fix, pcbe meg lehet pakolni a pluszt, egyertelmu, hogy pc-n jobban nez ki.

    meg az is, hogy a fene jo konzolok bizonyos mertekben visszafogjak a fejlodest.
  • DarkSector
    #1631
    nem ez arról szól hogy csinálhatnának pc-re szebb játékokat csak tudják ugyse adnának el annyit, sok a warez pc-sek leszarva.

    ez erről szól.

    mégis mi fogná vissza a pc-re fejlesztést hát nem a konzol .
    hanem az eladások + warez.
  • lolSL
    #1630
    fordítani ők se tudnak
    pont arról szól az eredeti cikk hogy ennyivel visszafogja a pc-s verzió fejlődését is a konzol..
  • DarkSector
    #1629
    ezzel nem mondanak újat.
    ez nem hir, ez ismétlés.
  • dysfunctional
    #1628
    Egy újabb adag benzint locsolt a Crytek a PC-s és a konzolos játékosok között örökké zajló vita lángjára. A cég programozói szerint ugyanis a Crysis 2 legalább egy generációval jobban fog kinézni a személyi számítógépeken, mint az aktuális konzolokon.
    hirdetés

    Eddig azt hallottuk a Crytek felől, hogy mindent kihoznak majd a konzolokban rejlő erőforrásokból, s minden eddigi játékra köröket fognak verni vele - legalábbis grafikailag. Most azonban kiderült, hogy a konzolok maximális grafikai színvonala mégis legalább egy generációval le fog maradni a PC-s változat kinézetéhez képest.

    "A PC most már simán egy generációval előrébb jár grafikailag. Úgy hisszük, hogy a PS3-on és az Xbox 360-on a Crysis 2 és az új CryEngine után a játékok minősége már nem a grafikai fejlődésben fog megmutatkozni, hanem az ötleken és a témán. Nem lehet majd többet kihozni ezekből a gépekből" - nyilatkozta Cevat Yerli, a Crytek nagyfőnöke.

    Ezzel tehát az úriember gyakorlatilag azt mondja, hogy a Crysis 2-vel elérik majd a jelenlegi konzolgeneráció határait - már ami a grafikai lehetőségeket illeti. A Crytek viszont továbbra is személyes ügynek tekinti, hogy a PC-n abszolút vezető legyen vizuális megjelenítést és a játékmotort tekintve: "A legtöbb fejlesztő ma már nem tartja nagy dolognak a PC-t, s tudják, hogy jóval kevesebbet tudnak eladni rá, mint a konzolokra. Amíg a PC-s piac nem tud nagyjából egyenlő eladási adatokat felmutatni, addig a legtöbb stúdió nem fog annyit foglalni a PC-s verziókkal."

    by GK
  • Magiszter
    #1627
    Még szerencse. Ilyen grafikához hogy stabilan 30FPS-el menjen minimum, a mostani csúcskategóriás videokártyákat kellene Quad-ba kötni. Processzorról és memóriáról már nem is beszélve.
  • Prince23
    #1626
    Gyerekek, a lényeg, hogy a Crysis 2 nem így fog kinézni :D
  • bertino
    #1625
    nem butitva, konzolositva :DDDDDDDDD
  • SZilaJMaGGoT
    #1624
    Jah én is stalker szerű dologra gondoltam.
  • grebber
    #1623
    Elvileg DX11 ,de azt hogy valóban mi lesz majd kiderül!
  • balint1111
    #1622
    DX10-es vagy DX11-es lesz ?
  • KILLER2
    #1621
    De sok embernek még ez is komoly gondokat okoz időnként :) Lehet, hogy manapság már az emberek egy része sem alkalmas egy gondolatokat is igénylő játékhoz.
  • koschwarz
    #1620
    na igen, sokaknak az a "modern" FPS...nekem akkor már a stalker vonal.
  • RYO21
    #1619
    Mai fps-ekkel az a baj, hogy nem kell gondolkodni benne, csak rohanni és lőni azt ami mozog. Plusz a legtöbb esetben le is van butítva a játék.
  • koschwarz
    #1618
    azért nem feledkeznék meg a több éve már megalkotott half life szériáról, amiben egy FPS-hez képest voltak fejtörők és ügyességi részek is rendesen. ha ez meg van pakolva azzal, hogy nem tudsz magaddal vinni 200 kilónyi felszerelés, akkor az elég egy mai modern FPS-hez, szerintem.
  • arty
    #1617
    szétvágja az OS-t, de játékot nem tudsz elinditani rajta

    ne terjeszd...
  • kifli
    #1616
    ez mitöl rendes? Felnem tenném az biztos :D
  • DarkSector
    #1615
    unlocker.
    istenem az nem volt hivatalos csak átirogatták a cfg-ket, ez nem olyan hogy első részhez van azt lesz a másodikhoz is.

    amúgy van már rendes dx10 letölthető xp-re is. szóval ez a dx10-es téma már rég elérhető xp-n is.
    DX10 XP
  • strebacom
    #1614
    Lesz!!
  • Synchronous
    #1613
    Azt olvastam, hogy alapkövetelmény lesz a DX10. Nekem viszi a kari a 10-est, de az op. rendszer nem.
    Az első részben viszont unlockerrel elő tudtam csalni. Ehhez vajon lesz ilyen, hogy ne kelljen emiatt op. rendszert cserélni?
  • DarkSector
    #1612
  • arty
    #1611
    Hát igen, az FPS az nagyjából ennyi. Naés?

    Remélem a crysis fps marad, tisztán.
  • KILLER2
    #1610
    A Crysis inkább egy pörgős lövölde. Bár ilyen elemek jöhetnek bele, szerintem ezek annyira nem is RPG elemek (taktika,fejtörők). Amitől én kiakadok, az az, amikor egy FPSbe XP rendszer van. Amikor az esélyeket befolyásolja az is, hogy ki mennyit játszott már és nem az, hogy ki mit tud. Ez szerintem nem FPSbe való. Bár ez leginkább az ingyenes FPSeknél geciség. Bár ha korrektül meg van oldva a dolog, akkor belefér. Csak ne az legyen, hogy a kezdő fegyver harmatgyenge a magas szintűekhez képest. Inkább legyenek sepcializált fegyverek, ne pedig az, hogy ez csak 40es szinten érhető el, ezért 4x akkorát sebez, de legalább pontosabb.
    A tárgyrendszer igazából nem akkora hiánya a Crysisnak, ha belegondolsz. Medpack eleve nincs. A távcső beépített a ruhába. A gránátokat szerintem nem szabad lecserélni lőfegyverre, max az, hogy ne férjen el nálad egyszerre 3 db minden fajtából, hanem mondjuk összesen. Az egy pisztoly, kétkezes fegyver szerintem korrekt. Emellé max annyi lehetne, hogy a rakétavetőt ne lehessen eltenni és ne lehessen egyszerre C4, akna, stb. Szóval ez a tárgyrendszer is max a nehézfegyvereket érintse (minigun is ide jön) és robbanószereket érintse a többi eddig is rendben volt. Taktika meg egy FPSben nehézkes. Ez inkább szól arról, hogy egyedül menj, a Crysis nem csapat alapú, mint pl a Brothers is Arms vagy a Rainbow Six. Nem mondom, hogy nem illik bele, de eddig nagyon elment az egyedül kommandózós irányba, csapattagok csak helyenként voltak. Meg aztán itt eleve mi vagyunk a keményfiúk, kilógunk a sorból. Bár ez lehet pont érv a többiek irányítására, de ellenérv is lehet. De összességében ez jó ötlet, felőlem mehet. Multiban ha nagyon taktikázni akar valaki, akkor ott van neki a headset, a PShez úgyis kellett. A többi lövölde játlkmód meg pörgősebb annál, hogy rendesen taktikázni lehessen benne, amint eddig észrevettem.
    A fejtörőkról meg annyit, hogy szeritem érdekesen hatna. Néhány mehetne bele, de könnyen szimplán hülyén nézne ki. Egy alienek áltlal lerohant városba neheten tudok elképzelni egy úttorlasz eltávolításánál bonyolultabb "logikai fejtörőt". Pláne, hogy a nanoruha úgyis midnenen átugrit vagy mindent eldob, alrébb rúg. Ha belegondolsz, a hadseregbe se IQ alapján megy a felvétel.
    Amúgy a CS meg épphogy taktikázós játék. Bár én sose CSeztem, de ahol két csapat van, nincs újraéledés és egy közös cél van, az elég erősen taktika szagú. A Quake meg vegytiszta lövölde, de ezzel nincs is semmi baj.
  • DarkSector
    #1609
    igen de az akcióvan nehezen lehet összehozni ezt a tök lassú agyalós témát.
    megnek meg lehet oldani, de kérdés hogy nem-e oltják ki egymást.