9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • heady
    #1448
    Gamer365-ön kérdeztem, hogy lesz-e még béta teszt, és mondták, hogy igen, csak időpontot nem tudnak. Remélhetőleg akkor másik pálya lesz, valami nagyobb, grandiózusabb. Ez néha nagyon hent.
  • DarkSector
    #1447
    meg ugye van hogy folyik itt-ott a víz vagy egy elrepedt csőből jön ki a gőz, vagy füst nemtuom nagyon sűrű.
    vagy az üvegházakban a műanyag átlátszó csíkokból álló függőny, a sok törmelék, meg minden, annyira nehéz sokszor kivenni az embereket a háttérből hogy érdemes átváltani thermo látásra.
  • DarkSector
    #1446
    sokszor az is kevés. :)
    amugy ez a map nekem annyira nem jön be, nagyon megnéztem volna több mapot, kevesebb ződséggel.
  • heady
    #1445
    Sztem nagyon nem, de ízlések és pofonok.
    A fejlődésről annyit, hogy nagyon gyorsan lehet, és igazából csak skill kérdése. Nekem kb 2 óra alatt megvolt a multiban elérhető legmagasabb szint, megvan az összes fegyver, de mégis a másodiknak unlockolható shotival megyek.
    És este, mikor abbahagytam, 3. voltam 900 ember közül
    A split-screen témában én jobban örülnék a single-ban neki. Ennek a játéknak multiban szvsz egész képernyő kell.
  • DarkSector
    #1444
    split screen szerintem 99% hogy nem lesz.

    nem olyan mint a cod, max ha arra gondolsz hogy olyan pörgős, akkor igen olyan, kisebb kialakított pályák vannak.

    nem feltétlen, erősebb a sima assault szerintem mint az utána léveő 2 fegyver, de puszta kézzel a legjobb ...nem a fegyókon múlik, mint a cod-ban vagy a bf-ben, mivel itt ha nincs fegyod csak láthatatlanná válsz benyomod az erőt, odasunnyogsz és dirr fejbenyomod egy-két ütéssel.
  • KILLER2
    #1443
    Akkor ezek szerinte ez egy az egyben olyan lett, mint a COD multija? Kár. Mondjuk nem rossz az, de ez a fejlődéses dolog nekem nem nagyon jön be. Az a baj vele, hogy minden kocka felviszi jó magas szintekre, az újaknak meg elég nehéz lesz a dolga. Kevesebb extra, gyengébb fegyverek. Minde, majd meglátjuk, csak nem lesz rossz. Remélem a konzolos multiba kerül majd split-screen.
  • heady
    #1442
    Nem, ott csak összeállítani a neked tetsző dolgokat. Én pl. shotit raktam be, fast reloadot (shotinál nagyon nem árt, ha nem tökölök vele), air attack, meg nem tudom mi a harmadik.
  • DarkSector
    #1441
    jah de te találtál ezen kivül valamit? vagy a Costum-ben lehet találni valami újat?
  • heady
    #1440
    Nem tom, én a shotival vagyok a legjobb :) Ha jól használod, és nem basz ki veled a hit-reg:), akkor nagyon halálos.
    A földbecsapás, amiről írtál, szintén lehet halálos, ha elég közel érkezel.
  • DarkSector
    #1439
    cod meg bf mellett, egy 3. stílus fog lefedni ez a high-tech játék, és én nagy közönséget jósolok neki.
    Teljessen más érzés mint egy mai vagy egy 2.világháborús multi.
    az Alien vs Predator-hoz tudnám hasonlítani, de itt a pályatervezés sokal jobb.
  • DarkSector
    #1438
    jah ez van.
    amúgy nehézkes lenne felvenni, megaztán játszva látod milyen.
    én kezdem kitapasztalni a taktikákat, meg hogy mit hogy lehet.

    valaki beszélt az interaktiv helyváltoztatás-ról vagy hogy nevezte ezt nem tudom mire írhatta.

    van szokásos hőlátás, aminek itt bizony nagy szerepe van.
    láthatatlanság.
    erős ütés.
    ugráskor leérkezésnél dobbanthatsz egyet és ha alattad vagy melletted van valaki, akkor a földbeütésedtől sérül.
    gyors futás, ami alap.
    páncél.

    meg fasztudja mi lesz az eredetiben.

    sniperrel szinte alig lehet ölni, shotival se könyű.
    sima gépfegyó az aránylag oké, a legjobb viszont a Ghost.
    ez egy elekrtomos gépfegyver, ami nagyon szuper, viszont el kell fejlődni hozzá a 6. szintre.
  • heady
    #1437
    Nem tudunk. Sztem egyikünk sem tudja felvenni a box képét, mivel nincs hozzá cuccunk. Meg tilos is. Néhány már felkerült youtube-ra, de szinte rögtön törlik is őket.
  • readswift
    #1436
    visszajátszásokat.
  • DarkSector
    #1435
    mit?
  • readswift
    #1434
    Linkeljetek már.
  • DarkSector
    #1433
    jah nem az előtte lévő mondatban irtam csak hasonlatként. :)
  • Prince23
    #1432
    há de nem a codról beszélünk??
  • DarkSector
    #1431
    jó de beta csak live-on van. sok headshot jön össze az embereknek ahogy nézem a visszajátszásokat. :)
  • Prince23
    #1430
    Nemcsak ott :P
  • gduck
    #1429
    Ne má... Az 1. rész multija iszonyat jó
  • kifli
    #1428
    nekem crysis 1 multi is tetszik :)

    Szerintem valameik nap fel is nézek, most hogy így eszembe juttatad :D
  • KILLER2
    #1427
    Basszus, kaptam mailben egy beta kulcsot és nincs goldom :) Meg lehet a gépem is bannolt :S
  • DarkSector
    #1426
    jah csak cod-ban még tök izgi addog nekem a crysos 1-ben nem volt fun.
    dehát embere válogatja, mindenki majd próbálja ki maga.
    de sokan kurvakeményen nyomják live-on.
  • kifli
    #1425
    nekem pont az tetszik egy játékban, ha nem kell eg egész tárnyi találat a delikvensbe, hanem 2-3 találattól meghal. Régen cod4-el is hc szerverekre jártam csak, mert mindig abbahagytam a lövést, közbe a másik még szaladgált egy fél tárral a seggében.
  • heady
    #1424
    Valszeg a végleges nagyon nem így fog kinézni.
  • readswift
    #1423
    Hát ingyen anti aliasal szerintem a frem is vagy 2x jobb lesz meg a gfx is mint boxon.
  • DarkSector
    #1422
    boxon szerintem a legszebb fps, és ráadásul havalaki keményen beleméjjül, észre se fogja vaenni, hogy a virágágyásban most szép virágok vannak nagyfelbontásban vagy csak 2d-s elemek. :)
  • DarkSector
    #1421
    Nah megnéztem a beta-t.

    A graf elég jó lett, legalább van fps ha már multizni akar vele valaki.
    nekem simán megtenné ha fps-el játszanék multiban boxon.


    Az hogy a grafika nem végleges az 100% mert a tárgyakra a szemem előtt rajzolja ki a shadereket, ez kicsit fura de ugye beta állapotban van még csak.
    az első rész pc-n sokkal szebb volt ezt nem vitatja senki, de multi és single-nél úgy érzem most felhasználóbarátabb lesz. eleve undorítóvolt számomra az első részben a képességeket ugy kellett kapcsolni hogy az egéren nyomvatartasz egy gombot és elrántottad egy irányba, hát itt hálisten más-más gombokon vannak a képességek.

    nem jöttem még rá minden mozgásra. de faszán el lehet lenni a multival, mert jó a játékélmény, játékmenet.
    nekem bejön annak ellenére hogy van pár bug.
    nem szggatott semmit, nem akad hálisten csak a textúrák késői betöltése kicsit fura az elején de amúgy nem rossz a multi.

    bár ezek ellenére én csak a single-t nyomom majd végig, mert engem az elsőben se a multija érdekelt, de ott a multiban ennél rosszabb tapasztalataim voltak.
    talán mintha itt nem halnának olyan kevés golyótól az emberek mint az első részben, és nem halsz meg te sem olyan hamar.

    mindegy nyomatok még pár meccset vele, meg fejlődgetek pár xp-t... :)
  • DarkSector
    #1420
    Ha valakinek van kölcsönbe egy kulcs azt megköszönném...thx.
  • RYO21
    #1419
    Ebből a videóból az jön le, hogy a fasza crysisból csináltak egy fos MW2-t, tele perkekkel, meg ilyen szarokkal!
  • pirosBoci
    #1418
    Sziasztok kaptam egy crysis2 closed beta kulcsot és oda adom valakinek szivesen csak az a baj, hogy Xbox360 ra van de akinek van az írjon PM-ben és elküldöm neki.:)
  • lolSL
    #1417
  • kill3r21
    #1416
    jaja, amugy olyan rossz a tudat hogy még ennyit kell várni megjelenésig :(
  • DarkSector
    #1415
    nem rajtam múlik.:)
  • kill3r21
    #1414
    nah azért már 3man vagyunk magyarok a zárt bétában, márcsak dark kéne és 4en lennénk :)
  • DarkSector
    #1413
    most értem haza gyors megnézem. :)
  • heady
    #1412
    Még mindig nem kaptál mélt?
  • DarkSector
    #1411
    jah meg a sok bokor meg fű meg fa. nekemis ez hiányzik, meg a katonák meg a zűrpolipok.(<-ez nem rád vonatkozik, a félreértések elkerülése végett)
  • heady
    #1410
    A Games Com-ra szvsz frissebb build-et vittek ki, mert egyrészt jóval szebbnek tűnik a játék, nincsenek fps-droppok, korrekt a hit-reg.
    Jól nyomja a csávó.
    Jobb lett, volna, ha most is ezt használták volna.
  • gduck
    #1409
    Nekem a gyep fog hijányozni, a GYEP, a ződ gyep