9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • Muttley
    #1528
    Ha blöffölsz, akkor jól csinálod. ;)
    Ha igaz, akkor tuti becsokiztak ők is a CoD: Black Ops-tól...
  • DarkSector
    #1527
    az baromság amit a haverod beadagolt.
    nekem van boxom 1x kapott a hosszu évek alatt 3led-et megjavitották ennyi.
    nem költöttem rá semmit, biztos ugy bánt a géppel hogy megsínylette.
  • kifli
    #1526
    baromság :)

    Konzolos ismerős:

    Van egy ps3-a (előtte volt boxa-is csak megunta hogy mindig tönkremegy, még az is amire azt mondták nem fog...)

    A ps3 mellé persze van egy számítógépe is, netezésre, msn, (töltögetés), filmek...

    Ha összeadjuk mennyi volt neki a ps3, (meg mennyit kelett kibaszni a boxra, aztán adhatta el mert egy hulladásk tulajdonképpen) akkor kijön az, hogy jobban járt volna egy pc-vel, és még a controller-re is futotta volna.

    Most gondolom jön a válasz, hogy de konzolt nem kell fejleszteni. jópár évig pc-vel is el lehet lenni, ugyanazon a grafikai szinten, hd ready felbontáson, aa nélkül, 30fps-el. Mert ugye konzolnak sem termelődik a semmiből +ereje.
  • grebber
    #1525
    Ha már árban nem tudja verni és nem is fogja soha!
  • bertino
    #1524
    manapsag ? egy normalisabb pc leveri teljesitmenyben.

    tobbek kozt ezert, is.
  • janihunk
    #1523
    Miért is?
  • bertino
    #1522
    tokmind1, X360 amugyis fos konstrukcio.
  • BoneDragon
    #1521
    Téged meg sajnállak, hogy nincs jó szemed. Elég pixeles az a játék...
  • arty
    #1520
    mindezt youtube alapján

    gratulálok :/
  • bertino
    #1519
  • strebacom
    #1518
    Nem árulok el titkot azzal, hogy a Crysis2 konzolra teljesen készen van, már a mai nap is, ez tudom ahonnan tudom, de igy van.....
    A többit esetleg....
    nm..
  • BoneDragon
    #1517
    Hát, ez nem valami nagy szám grafikailag xbox-ra. Pc-n biztos szebb lesz, ez így rondább mint az első rész... Agyon reklámozták, de szerintem ez nagyon gáz!
  • balint1111
    #1516
    Már várom hogy kijöjjön de sajnos nem ebben az évben lesz. A grafikára kíváncsi leszek javult-e az első rész óta.
  • Prince23
    #1515
  • grebber
    #1514
    TimeSplitters 4 pc-re?
  • KILLER2
    #1513
    Szerintem mindenképp jót tenne a sztorinak.
  • Bence94
    #1512
    nomadnak én is jobban örültem volna,de remélem benne lesz ő is na meg psycho aki igencsak egy jó karakter szóval ha ő nem lesz akkor mérges leszek.persze gondoltam, hogy más idő más hely de itt van prophet szóval nem lehetetlen, hogy feltűnjenek a régi arcok.
  • KILLER2
    #1511
    Sosem merült fel, hogy ő lenne. Eredetileg úgy volt, hogy Prophet lesz, de most úgy néz ki, hogy egy új karakter lesz.
  • SL
    #1510
    most mivan? nem Psyho lesz a főhős?
  • KILLER2
    #1509
    Szerintem is elcseszték picit. Ez a Crynet dolog szerintem szar ötlet volt. Nevetséges, hogy támadnak az idegenek, ezek meg az idegenek helyett téged ölnek a ruhádért. Persze lehet a kettőt egyszerre is, de akkor is érdekes. A másik meg, hogy szerintem teljesen felesleges volt bevonni egy új szereplőt. Ott volt Nomad, egy arc nélküli főhős, azaz mivel nem tudunk róla szinte semmit, nagyjából bármilyen szerepet rá lehetett volna húzni, közben akár a múltját, személyiségét megismertetni szépen. Nem értem, hogy minek kell új szereplő. Ha az újítás miatt, akkor azért felesleges, mert van egy szinte ismeretlen, de legalább megszokott, már elismerten kemény karakterünk. Ha meg az a baj, hogy mivel teljesen ismeretlen, ezért nem lehet vele azonosulni, akkor meg lehetett volna fejtegetni a dolgokat. Nekem ennyi az össz bajom.
    Ez a Crynet dolog már csak azért is érdekes, mert az lenne logikus, hogy ha egyszer támadnak egy ilyen jelentős várost az idegenek akkor már csak az idegenek miatt is szinte magától értetődik, hogy a világ katonáinak a fele ott van és ha egyszer a nanoruha ilyen baszottul erős cucc, akkor nyilván igen nagy értéket képviselnek, azaz mindenki védi és segíti a viselőit. Meg ha anno egy kis faszom szigetre jutott vagy 10-20 nanoruhás, akkor nem igaz, hogy egy van csak egész New York-ra. Ha több van, akkor meg megint fasz tudja, hogy miért vadásznak ránk ennyire. Bár persze lehet az is, hogy csak általában a nanoruhásokat próbálják ölni, de lényeg, hogy ez szerintem akkor is felesleges volt.
    Tetszik, hogy nem csak 2 fél van, hanem van egy kissé talán titokzatos harmadik is, de akkor legalább valami értelmesebb legyen az. Persze lehet még ebből értelmeset is kihozni csak valahogy nem bízok annyira a csavaros történetben. Meg aztán jó lenne látni visszaköszönni néhány ismerős arcot, mint pl a régésznő, akit megmentettünk, Psycho. Mindegyik jelenléte indokolt lenne. Meg ha új főhős van, én még Nomadot is szívesen látnám.
  • kifli
    #1508
    Nomádot akarom :D

    Történetileg nekem nagyon el van baszva a játék, így hogy az 1-el is játszottam, és tetszett is, nyilván a konzolosok kb semmit nem vesznek ebből majd észre, lévén, hogy ez lesz nekik az első rész...
  • grebber
    #1507
    Crysis 2 sztorimorzsák!

    (inCrysis) A Pixelbits elcsípte az EA termékmenedzserét, Brent Dadyt, hogy persuadetronnal kiszipkázza a Crysis 2 teljes háttértörténetét. Dady azonban kemény diónak bizonyult, így csak apró morzsákat sikerült összeszedni bedrótozott elméjéből. Videnyóinterjú

    Eddig annyit tudni, hogy a Crysisből ismert Prophet - a nagy darab feka csapatvezető - szerepet kapott a folytatásban. 2023 kellős közepén Prophet a vadiúj 2.0-ás Nanosuitban kolbászol a csatamezőn, majd hirtelen a fejéhez kap és úgy dönt, hogy odaadja Alcatraznak - azaz nekünk, így hívják főhősünket -, aki Brent meséje szerint átlényegül Prophetté. Na hogy ez mit jelent, majd kiderül a játékban. Mindenesetre New Yorkot felforgatják az idegenek, amiért átverték őket a kaszinókban, s nekünk kell rendet vágnunk, no meg persze megmentenünk a világot. Mindemellé egy privát katonai cég (Crynet Systems) is a nyomunkban lohol. Nekik perze a vadiúj Nanosuitra lenne szükségük, nélkülünk.

    info: Gamestar
  • strebacom
    #1506
    Adjak linket..inkább ne...
  • Maxtreme
    #1505
    Meg ne 2 órás gameplay :)

  • grebber
    #1504
    Hát már van nekik pár db FEAR,Chrome 4,most meg ez.
    Grafikával nem lesz gond szerintem csak tartalom is legyen mögötte!
  • Maxtreme
    #1503
    Beszarás... honnan van ezeknek ennyi pénzük? :)
    Mindig megveszik az aktuális egyik legjobb motort.
  • strebacom
    #1502
    Pont ez akartad bazze....
  • KILLER2
    #1501
    Ez érdekes lesz. Legalább igyekeznek alkotni valamit.
  • grebber
    #1500
    Hoppácska!!!

    City Interactive licenszelte a CryEngine 3-at!

    Sniper-be a Chrome 4 engine jó/szép volt az nem volt nekik elég?
    Kíváncsian várom mit hoznak majd ki belőle.Go City!!!!
  • heady
    #1499
    JAh, már 27-én véget ér.
  • kill3r21
    #1498
    tudja valaki meddig tart a combat testinges béta?
  • KILLER2
    #1497
    Az bezony, jó dolog az! Majd együtt megyünk Crytek-et rohamozni, ha nem lesz PCs beta.
  • DarkSector
    #1496
    jaja az összetartás.
  • KILLER2
    #1495
    Szerintem nem sokat segít rajta, max lelki társak lehetünk ebben :)
  • arty
    #1494
    ez sajnos SENKIN nem segít :(
  • bertino
    #1493
    es ez miben segit az o helyzeten ?
  • KILLER2
    #1492
    Ne félj, nekem itt a box live nélkül, mail-ben pedig ott csücsül a beta kulcs :)
  • darkerlomy
    #1491
    óóó de jól elbeszélgetnék veletek ha lenne xboxom jöjjön már az a pc-s beta könyörgöm!!!
  • heady
    #1490
    Ez a 2 órás cucc csak a bétában van, level cap van, ugyanúgy, minta annó a BC2 bétájában. A fegyverek között van különbség, de olyan kő-papír-olló stílusban van megoldva, szvsz nagyon jó munkát végeztek ezzel.
  • KILLER2
    #1489
    Az olyan mint COD dolgot a multi rendszerére értettem. Gondolom itt is magasabb szinten jobb fegyvereid lehetnek, extra cuccaid. Viszont ha tényleg nincs jelentős különbség a fegyverek között, akkor az jó, mert nem lesz egyenlőtlen. Az meg hogy 2 óra alatt fel lehet tolni max rangra (gondolom ez azért majd a teljesben máshogy lesz), elveszi az egész fejlődési rendszer értelmét, mert egy nap után olyan, mintha nem is lenne.