9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • arty
    #1568
    Nem igaz, nem azt méri.

    Mondok "mérőprogramot": a crysis benchmark pl méri mit tud a játék a crysis játék alatt. Dereng már? Almát almával, ok?

    (de személyeskedhetsz is sértettségedben tovább, nem oszt nem szoroz :D )
  • Magiszter
    #1567
    Ha olyan DX11 fícsőröket tesznek bele hogy meglátod és hanyatt esel, akkor még megértem hogy miért kell az adott gazdasági év legbrutálisabb videó-kártyáját ajánlottba tenni. Egy tuti. Jövő márciusban megveszem az akkor kínálatból azt a kártyát amit 30k-ból megtudok. Ha fut rajta élvezhetően (a demó), megy a polcra, ha nem fut, akkor magasról teszek rá.

    Nem egy játékhoz fogok gépet venni, hanem a gépemhez játékot.
  • BoneDragon
    #1566
    Nem játék, de azt méri, mit tud a videókártyád. De látom a hozzászólásaidból, hogy nem sok eszed van, úgy hogy nem is vártam többet...
  • arty
    #1565
    Google.
  • arty
    #1564
    a 3dmark milyen játék?

    vagy akkormá: szerintem a crysisnál nikole kidman is szebb :P
  • arty
    #1563
    valszeg te nem láttad még a crysis1-et low-on

    balfasz :D
  • BoneDragon
    #1562
    Egy 3dmark, sokkal szebb mint ez, mégsem kell neki akkora gép...Ez semmi másról nem szól, mint a pénzről. Cuki nvidia, megmondta nekik: "Halasszátok el bazze, mert valahogy el kell majd adni a fos videokártyánkat! Köszike byebye!"
  • gduck
    #1561
    "Az 1 se volt annyira optimalizálatlan."

    Persze hogy nem! Az akkori csúcskártyán (Nvidia 8800GTX) nem lehetett full grafikán játszani mert diavetítés volt
  • DarkSector
    #1560
    nvidia-n is ugy fog menni mint ati-n.
  • balint1111
    #1559
    Nem lesz optimalizálatlan. Hanem nvidiára fogják optimalizálni. Az 1 se volt annyira optimalizálatlan.
  • grebber
    #1558
    Ez nem durvaság hanem akkor optimalizálatlan szarkupac lesz megint!
  • balint1111
    #1557
    Akkor a HD4670-esem eléggé kevés lesz a crysis 2-nek. Bár úgyis jövőre terveztem a gépem felújítását. Nvidia is inkább a karikat fejlesztené mint pénzt adjon azért hogy az ő kártyáin jobban menjen.
  • janihunk
    #1556
    Csak ennyit lehet tudni: Az ajánlott videókártya GTX 580 ami még ki se jött. Csak ennyire lesz durva game.
  • balint1111
    #1555
    Crysis 2 gépigényéről még semmit se tudni egyáltalán mi várható jövőre?
  • janihunk
    #1554
    Prémiumot már jó rég vagy 2 éve kivonták a forgalomból. Olyat már nem éri meg venni régi alaplaposak.Itt nézz köbe:Általános X360 árak.
  • RYO21
    #1553
    Xboxot se lehet 43 ezerért venni. Én a legolcsóbb amit tudok, az egy egyszerű premium és ~ 67000 FT.
  • bertino
    #1552
    vlszleg a legborzalmasabb megjelenites mellett.

    de a lenyeg, hogy olcso hardver.

    nyilvan ami olcso, az feltetlen minosegi is :D
  • bertino
    #1551
    43 ezerert normalis pc ?

    user fail.
  • arty
    #1550
    nem egy játék 60fps-es, de a lagtöbb valóban 30. crysis talán még 720p-ben sem fog futni boxon - de még mindig a legolcsobb hardver lesz a crysis alá ;)
  • arty
    #1549
    nem kell a kamu! xboxra 3 év 3led gari volt, ergo haverodnak egy fillérbe se került volna a javittatás. jahogy warezolt. hát pécén tényleg lehet olcsobban warezolni, mert még lemezt se kell irni... csak akkor ezt ird.
  • arty
    #1548
    és melyik a játék pixele és melyik a youtube fos tömöritése miat látszo/nemlátszo pixel?
  • arty
    #1547
    45ezres pécé leveri? takarodsz a baromágaiddal ...
  • DarkSector
    #1546
    nemtudom, már odébb van mikor nekem volt javitva, pláne rokonomnak, ugyhogy biztos hogy nem 2-3 hetente kell vaitani, ezelőtt 2 évig vagy 2.5 évig ment rendesse, de valszeg közre játszot hogy nálam szűk helyen volt, gyenge szellőzés mellett, most meg megy normálissan, és kitettem asztalra, mert eddig a szekrénypolcára volt becsúsztatva, nem is lepődtem meg hogy szét izzad....dehát mindenki saját hibájáből tanul.
  • janihunk
    #1545
    Én az MS szervizében nem bízok csak. Mivel ugyan azokat az ólommentes GBA golyókat használják mint mikor boltba kerül a gép. A normális szervizben ólmozott golyókat használnak amik sokkal jobban bírják a hőingadozást, ezért ugye tartósabbak. De végül is erről nem az MS tehet hanem az Uniós szabvány és a környezetkímélés.
  • DarkSector
    #1544
    oks jah mind1 nem ide tartozik, meg ugye aki rosszul jár egyszer valamivel akkor annak az rossz élmény marad, nem is lényeg mindenki a pénzével azt kezd amit akar.

    csak ilyenkor ne azt terjessze mindenki, hogy egyfolytában szervizet igényelnek a boxok, mert ez nem igaz.
    kis rétegre max.
  • janihunk
    #1543
    Mindegy nem offolok tovább.
  • DarkSector
    #1542
    nemtuom miről beszélsz, ismerős, meg nekem már honapok ota megy, az első javitás után....de te tudod, akkor dobd ki, és vegyél másikat.

    de ha flashelted akkor nem tudom miről beszélünk.
  • janihunk
    #1541
    Rosszabb konstrukció lett az új Vallhala alaplap mint a Jasper V2 igaz hogy 45nm az új de akkor is melegszik. Sok helyről jelzik visza hogy megvétel után 2-3 héttel bedobja a poros pontot. Általában E82 ami a 3led megfelelője.
  • janihunk
    #1540
    Én az MS hez még akkor se küldeném el a boxot ha nem lenne módosítva. Semmi értelme ahogy ők ott "megcsinálják" elviszi a futár 2-3 hét múlva visszakapod. És 3-4 hát múlva megint mehet gariba. Ezt 3x el kell játszani (általában) hogy vadi új alaplapot tegyenek bele. Igaz hogy ingyen de akkor sem lehet játszani szinte semmit mire ez lezajlik. Inkább elviszem egy normális szervizbe 7k ért reball aztán megy évekig.
  • DarkSector
    #1539
    új boxoknál nincs ilyen veszély, mert átalakitották a SLIM-eket.
    a réginél is csak a gazdáján múlik a 90%-a max 1 led-en megy át.
  • DarkSector
    #1538
    pontossan mindenki döntse el maga....
  • gduck
    #1537
    Azért ez érdekes. Jelenleg a legpénzkímélőbb megoldás is (legolcsóbb ház, ár/érték dualmagos proci, GT430 VGA, HDD, ODD, LCD) ahol még komoly tápra se kell költeni, mert olyan alacsony a rendszer fogyasztása, az se jön ki 400 ejróból (93+LCD). És ezen ugyan elmegy minden játék, de kompromisszumokat kell kötni, nem lehet fullra csavarni a grafikát.

    Szóval felesleges ez a PC vs. KONZOL vita, ha egyszer valakinek nincs pénze, akkor egyszerűen nincs 2x annyi pénze PC-re!
  • DarkSector
    #1536
    jo elhiszem...csak haveroknál más a helyzet meg nálam....
  • DarkSector
    #1535
    nem kicseszésből, de ha nem buzerálod, rossz helyen a szellőzés végett, vagy állitva használod, stb akkor hidd el hogy nem lesz baja, max az 1 kötelező 3led.
    utána ha megcsinálják, nagyon kicsi az esélye hogy baja legyen, biztos flashelte és nem a microsoft-nak külte vissza, hanem valami buhera szervizbe....pffff
  • janihunk
    #1534
    Az biztos ha lenne 200K-m egy komolyabb gépre (amire biztosan nem kell költeni 4-5 évig) tuti pc-s lennék még mindig. De sajna nincs.
  • grebber
    #1533
    Pár új kép
  • RYO21
    #1532
    A szomszédomnak volt 400 Eurója. Azon akart valamit venni, amin játszhat. Azon a pénzen vehetett volna egy PS3-at, vagy 2 Xbox Arcade-t, mert egy nemelég, azért mert szarok, és tönkremennek. Aztán végül összerakott egy überfasza PC-t abból a pénzből, amin akkoriban a Crysis is max grafon futott 720p-ben. Ez 2009-ban volt, azóta egy játékot se játszik alacsonyabb grafikán.
  • kifli
    #1531
    1db játék van 60 fps-el, többinél örülhetsz a 30-nak 1280x720-ba (rendes jó grafikájú játékokra gondolok...)
  • kifli
    #1530
    Haverom itt lakik ebben az utcában, osztálytársam volt, mikor még boxa volt. 2x lett 3 ledes a gép, tölem kérdezte mit jelent a hibaüzernet, amit kiír, a után fogta és eladta (nyilván annyiért nem tudta eladni mint amennyiért vette)

    A gépre vigyázott, direkt jól szellőző helyre tette stb. Azon kívül csak dvd bele, játszik, kikapcs kb.

    Ez első gépe viszonylag hosszú ideig bírta, a második úgy fél évet, pedig az állítólag már az új alaplapos volt, ami nem megy tönkre.

    pc-mel nem volt ennyi gond, pedig sokkal több komponensből áll, így sokkal több a hibalehetőség is.
    Kezdetben énis aztmondtam, hogy 360-an jobban megéri ha konzol, de így hogy gyárihibás hulladékot sóznak az emberekre, amit nem tudtak kijavítani, pedig azt is tudják hogy mi a konkrét hiba, hát vicc.
    Új box talán jó, de már arról is láttam piros ledes videot, de az legalább nem lesz 3 ledes, mert aszem nincs benne annyi led, úgyhogy a 3 ledes hiba megoldva XD
  • janihunk
    #1529
    Így van, nem értem miért kel szidni nekem is volt már 3 led jó helyen kell javítani ennyi. 3 Éve megy folyamatosan a javítás óta (igaz már nem nálam, vettem egy újabbat). És tuti hogy valaki felhozza hogy de a pc-már szebb. Oké elismerem kezdi túlnőni az x360 at de kérem az a box még 50-60K ért 3D támogatást is ad 60FPS mellett. Van még ott szunnyadó erő.