9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • SZilaJMaGGoT
    #1608
    Vágom de az más stílus. Ennyi erővel lehetne portál is. Azt mondom a sok primitív lövölde mellé néha csinálhatnának kicsit összetettebbet is. Mint pl a Xenus 2 csak sajna az még szarabb lett mint a boiling point. Sajna az oroszok engine-t írni nem tudnak pedig az elképzelés baszott jó lenne.
  • DarkSector
    #1607
    The Ball.
  • SZilaJMaGGoT
    #1606
    Simán lehet ötvözni... Én nagyon egyszerű dolgokra gondolok, inventory system(nem vihetsz magaddal egy hadseregnyi fegyver arzenált, és elkell dönteni több elsősegény csomagot viszel vagy több lőszert). Fejtörők, taktika, stb. Lehetőség arra, hogy a saját stílusodban teljesítsd a feladatodat. Nah mind1, aki nem érti az nem érti. Aki hülye egy faéknél komplexebb játékhoz annak ott a quake vagy a cs...
  • Magiszter
    #1605
    Hát igen.
    FPS irányítási rendszer: WASD+LeftMouseButton
    "Küldetés" rendszer: Mennyé oszt lőjjé szét mindent.
    És kész is. Tök lineárisan végiglövöd mag 8 egyforma pályán aztán stáblista. Nem mondom hogy ez gond. Én is szeretem néha ezt a stílust kimondottan jó levezetés tud lenni egy tárgyalás után (:D), de nem kellene erőltetni. Az FPS-RPG-vel meg csak az a baj hogy ezt a kettőt szerintem nem lehet úgy ötvözni hogy mindenkinek megfeleljen. Még a Dark Messiah, ami pedig egy gyöngyszem, is néha zavaró volt a belső nézete miatt.
  • arty
    #1604
    csak éppen az fps játékosok ezt nem igénylik :)
  • SZilaJMaGGoT
    #1603
    Rpg elem nem jelenti azt, h HC rpg lesz a játék és legalább visz egy kis izgalmat a játékba, nem az van, hogy végigrohansz a pályán és lekaszálsz mindenkit. Már egy inventory is kurva sokat lendítene egy mezei fps-en.
  • DarkSector
    #1602
    jah akkor a neten rosszul néztem ott más volt irva akkor sorry
  • arty
    #1601
    R(ole) szerep
    P(playing) játszó
    G(ame) játék

    = szerepjáték
  • DarkSector
    #1600
    Role-Playing Game.
    körökre bontott játék.

    semmiféle stratégia meg szerepjátékot nem jelent.
  • arty
    #1599
    közben más már jobban leirta, csak nem frissitettem

    én amugy a magam részéről nem játszok rpg-t, egyáltalán, viszont azt le tudtam szűrni itt az esgén, hogy a fallout3 és a mostani vegas is elég elismert. biztos, mert szarok...
  • arty
    #1598
    próbáld kibogozni, minek is a röviditése az R P G

    az, hogy voltak rpgk, amiben lehetett társakat is menedzselni, az egy dolog, ettől még a fallout3 is rpg marad - hogy neked nem jön be, az egy másik doog.

    (mivel crysis frencsájzrol volt szo, nyilván a falloutot sem véletlen rész megjelölése nélkül írtam eddig, de végülis mind1)

    amugy fura elképzeléseid vannak, ha az f3 se jött be, vajon a crysist mennyire kellene átalakitani, hogy számodra megfeleljen? :DD vszeg ZÉRÓ köze lenne az előző két részhez... szerintem ennyi erővel a need for speedet is át lehetne alakitani rpg-nek, abban végülis már kapunk XP-t, talán még közelebb is áll a vágyálmodhoz :D
  • Magiszter
    #1597
    "Fallout3 RPG? Taktika nélkül? Menedzselhető társak nélkül ,könyörgöm egy rajtaütést nem tudsz a társaiddal eszközölni vagy bármilyen taktikai megmozdulást ! Szerintem elég sajátos fogalmaid lehetnek az rpg szókapcsolatról"

    Ezen nem mehetek el szó nélkül. :)

    Neked is elég sajátos fogalmaid vannak az RPG jelentéséről. RPG = Szerepjáték. Ha taktikai megmozdulásokat akarsz akkor a te játékod az RTS. Egy szerepjátéknak az a lényege hogy a karakter akit alakítasz egy történeten megy végig, amit bizonyos korlátok közt tudsz alakítani (lehetsz jó, rossz, semleges), miközben embered a saját szájad íze szerint fejleszted. Mind felszerelésben mind képességben.
    Ezek egy Számítógépes Szerepjáték alapelemei. Az hogy ki milyen köntösbe bújtatja, hogy tálalja és miket sző még bele, megint más kérdés. De a szerepjáték nem a csoportos stratégiai akciókról szól, hanem egy szerep eljátszásáról. Persze nem rossz dolog ha tudsz benne taktikázni, sőt. De ne arra építsen.

    Legjobb példa a Fable. RPG és iszonyatosan élvezetes, hangulatos játék, mégsem a csapat-orientált stratégiáról szól, viszont minden RPG elem benne van amire szüksége lehet egy játékosnak.
    Nem minden RPG-nek kell KOTOR vagy DAO szintűnek lennie.
  • DarkSector
    #1596
    tök érdekes, mert ezt te mondod mint magánvélemény a többieknek egész más véleménye van kb több millionak az eladásokat tekintve.

    a többieket sem értem te 1 emberként mondasz egy véleményt a fallout3-ról, csak mert elsőnek konzolon jött ki, automatice egy pc-s szemében egy rakász szar, szíved joga megérti mindenki a szenvedésed, de az RPG ba+, ha fejreállsz akkoris.

    Sőtt népszerű is.

    én lehányom a F3-at annyira sem érdekel, de ha egyszer a többségnek bejön és valóban az értékelések is tükrözik ezt, akkor pártatlanul naná hogy el kell ismernem hogy jó játék.

    nem szeretem a focit, de nem mondom hogy a fifa11 szar csak mert bajom van a játékkal. Az igenis egy istenjáték annak aki szereti a focit.
  • wednes
    #1595
    És hol írta, hogy a 3. részre gondolt? :)
    "ha arra vágysz, menj falloutozni ;)"

    Ennyire erővel leszóltad az egész franchise-t.
  • Sir Cryalot
    #1594
    Kb annyira rpg a 21.szdi fallout széria amennyire a beavis & butthead igényes rajzfilm.
  • Sir Cryalot
    #1593
    Fallout3 RPG? Taktika nélkül? Menedzselhető társak nélkül ,könyörgöm egy rajtaütést nem tudsz a társaiddal eszközölni vagy bármilyen taktikai megmozdulást ! Szerintem elég sajátos fogalmaid lehetnek az rpg szókapcsolatról ami azt illeti, ha téged ilyen felszínes ,ZS kategóriás bethesdás viccjátékkal le lehet venni a lábadról , az eléggé gáz. Csöves feeling ezerrel, legalább jól meg lehet pakolni a bevásárlókocsit benne:DD
  • arty
    #1592
    ésmég: legyen minden játék rpg! hátpersze!

    még szerencse, hogy nem vagy döntéshozó :D
  • arty
    #1591
    primkó konzolfos? a fallout? ööö..

    nemekd nem rpg kell, hanem gumiszoba :D
  • Sir Cryalot
    #1590
    crysis 2 = zéró coop

    bulletstorm = coop + rpg elem

    borderlands = coop + rpg elem

    rage = open + rpg elem + (X) multiplayer
    _______________

    crytek rejtélyproject = open (?) , coop(?), rpgelem(!)
  • Sir Cryalot
    #1589
    -az egy primkó konzolfos, olyat is biztos csinálnak de abból nem lesz ütőképes franchise, rpg elemes coop fps-ből meg lehet.
  • arty
    #1588
    ha valamibe, akkor a crysisba aztán végképp nem hiányzik semmiféle rpg elem

    ha arra vágysz, menj falloutozni ;)
  • Kopiati
    #1587
    Ismét felszálló ágban a sci-fi, ha jól lovagolja meg a hullámot szakíthatnak egy darabot, A CoD-ban még kb 1-2 játékot látok, utána már csak lefelé vezet az út...nem véletlen hallani sci-fi codról stb...
  • Sir Cryalot
    #1586
    9másik játékot is fejlesztenek aminek többmint a fele fps.

    Szerintem RPG elemes FPS-t is lehet iszonyjót csinálni , bízom benne hogy borderlands féle rpg elemeket esetleg játékmenetet erőltetnek, elvégre a borderlands egy meglepetésjáték, eladásban is és majd mindenben.
  • KILLER2
    #1585
    Nekem bejön az alapötlet, szóval ha nekiesnek tisztességesen, még össze is jöhet. Modern és világháborós lövöldéből van már egy csomó, de jó multival rendelkező futurisztikus FPS már jóval kevesebb van.
  • balint1111
    #1584
    Szerintem fog sikerülni nekik.
  • Newfronter
    #1583
    Szeretnének olyan sikereket elérni, mint a COD-al... :) Hát kíváncsi leszek mennyire fog menni nekik.
  • balint1111
    #1582
    Már várom
  • bertino
    #1581
    hogyne.
  • grebber
    #1580
    "Sokáig él majd a Crysis-sorozat: Nathan Camarillo vezető producer szerint nem véletlenül fektetnek ennyi energiát a sorozatba, egyáltalán nem a második rész lesz a vége a szériának. "A legnagyobb gondunk lesz rá, hogy a Crysis nagyon hosszan futó sorozat lehessen, amit azt is jelentheti, hogy lesz Crysis 3, 4, 5, 6, 6, 7, 8, 9 és Crysis Végtelen is."

    info: Gamekapocs
  • RYO21
    #1579
    Kb ugyanaz mint a többi, csak van egy kis fáziskésés a szavak között:
    "öööö eee aaaa Crysis öööööö aaaa konzol aaaa eeee öööö konzol öööö aaaa." Kb enyit mond. :D
  • Muttley
    #1578
    Egész jó ez a video.

    nem lesz ez rossz
    egyedül a dzsungelkörnyezet hiányát fájlalom
    Figyeljétek a végén a felsoroláskor a platform sorrendet... xD
  • janihunk
    #1577
    Semmi bj nincs a swfu 2 vel boxon. Tény hogy a GTA4 megy még 1-2 game néha belaggol de most istenem. Ki lehet bírni azt az 1-2másodpercet. Ahogy felraktam a gépemre a GTA4 et mutatott nekem 25FPS-t majdnem minden médiumba. Nyáron beledobtam egy 20 ast de még kéne vagy 40k hogy jó legyen ha nem több. Egy videókari meg egy új táp. De nem tehetem meg így marad a box. És még mindig eszméletlen élményeket tud adni 3 év után is egy game rajta.
  • arty
    #1576
    akkor tudod, hogy ahoz képest a youtube videok alapján az x360as beta maga a VERYHIGH :))

    (amugy szvsz még a medium is rondácska - milyen kár, hogy a VH-hoz még ma sincs gépem :( anno a játék feléig highon vittem el, 20fps környéként :((( utána ujabb vga csere, a 2900PRO mellényúlás volt)
  • arty
    #1575
    OFF: swfu2-vel még csucspécén is gondok vannak h a 30fps-t tartsa :) (anno a demoját néztem, se boxon se ps3-on nem érzékeltem fps gondot - az animácio viszont mintha akadozott volna, elég zavaró módon)
  • arty
    #1574
    az tény, hogy konzolon nem kevés játékkal vannak gondok frémráta ügyben, de még mindig jobb a helyzet, mint amikor a 2600xt-mmel próbáltam a crysis1-et :( ronda volt, lassu és a kártya 20k feletti árával olcsónak sem mondhattam ...

    egyébként konzolon szinte minden játékban van framelimit 30fps-re, igy nincs az a pécén tipikus jelenség, hogy hiába megy 70-80fpst sokszor, amikor leesik 40-re, ugy érzed szarrászaggatta magát :( bárcsak lenne a frapsban opcio az fps-t fixálni! (fix60at az öregecske vgam már nem sok játékban tud, minőségől meg nem szívesen mondok le)
  • kifli
    #1573
    boxnon nem kell agódni?

    swfu2-vel ha joltudom frame rate gondok vannak boxon (meg mivel nincs boxom, nem követem annyira nyomon, így még kitudja mivel)
  • grebber
    #1572
    Semmi fut majd mint az álom nekik nem kell idegeskedni.
    Én is még idén berántok egy boxot lewarezolom rá azt a 2x játékot ami érdekel +amik majd jönnek pc-re is és nem fut jól azt ott fogom tolni.
    Költséghatékonyabb egy box be kell látni!
  • bertino
    #1571
    hat ezaz, mi lesz akkor a 2vel a konzolokon, ha PCn alig futtathato fullon az 1.
  • bertino
    #1570
    metalt birod ?

    hogyne lattam volna, egyszer.

    azota mediumon volt csak futtatva, mert ugyis vigan elment.
  • grebber
    #1569
    Hát igen most sem sok olyan van amivel fullba menne!