9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • Jaffa 2843
    #1688
    rendereltem egy cysis 1-es képet gyorsba :D


    egyébként engem legfőképp a multi érdekelne az új részből.. bár szerintem ez is el lesz "CODosítva" látván az eddigi multiplay videokat egy kellemes cod-fear multit kapunk sajnos.. lehet hogy le vagyok maradva, de én még nem láttam power struggle gameplay videot
  • DarkSector
    #1687
    bár én ezzel a graffal bőven megelégednék, ha normális játékmenet lenne, és változatois lenne, de a betaban nem így nézett még ki a játék, ha ez valóban gamplay.
  • DarkSector
    #1686
    jah de ha nem is tudsz konzolparancsot, fogol egy 1920x1080-as vagy picit kissebb felbontást kifényképezed, és elmented lekicsinyítve jpg-be....:P
  • Jaffa 2843
    #1685
    egyszerű renderelt kép. azért néz ki 200x AA-nak mert kb 4000x3000-es felbontásban lett renderelve, és ha lekicsinítik akkor így néz ki.. nem újdonság, a sima crysissal is lehet ilyen kpeket csinálni, ha tudsz hozzá 3 konzolparancsot...
  • DarkSector
    #1684
    Valóban amiket írtál, nagyon durva grafjuk van, én inkább leginkább a Resi 5-öt tartok etalonnak, mert ott aztán meg lehet nézni a textúrákat is.
    bár nem a vita miatt, csak ebben igazad van a resi 5 szerintem a legdurvább textúrával rendelkezik a konzolokra kijött játékok közül.
    és az nem fps, de egy minta arra, hogy lehet ezt így is.
  • DarkSector
    #1683
    és ha netán mégsem néz ki így? :P

    vajon hány embert érdekel a garfika? akiknek otthon tesztgépükvan arra hogy mindig 3dmark-ozzanak?

    engem jobban érdekelne hogy változatos legyen új ötletekkel, kicsit filmes jelenetekkel, sok akcióval kössön oda le a gép elé órákra.
    legyen olyan érzésem hogy ne tudjam letenni a joy-t ennyi.

    nekem ez kell.

    sajnos ilyen játékból manapság k..va kevés van. tudnák címeket irni, de nem írok.
  • Muttley
    #1682
    kár hőbörögni :)
    ha megint a konzol fikára akaródik kihegyeződni a dolog
    akkor a leendő fikamatyiknak üzenem, hogy meg kőőőő nézni egy Resi 5-öt, egy AC 2-t vagy egy GeoW 2-t konzolon, HD TV-n, minőségi HDMi kábellel, 1.5 m távolságnál nem közelebb és lehet pislogni és állejtősdit játszani ;)

    szóval, miért ne nézne így majd ki, ne tessék idegeskedni :D
  • arty
    #1681
    lesz rajta 128x AA ?
  • grebber
    #1680
    Semmi nonplussz ultra nincs rajta.Bőven fog ez így kinézni sajnos:( Szebbet vártam !
  • koschwarz
    #1679
    biztos shoppolt, de ha ezek jórészt statikus objektumok, akár még lehet is ilyen részletes a környezet.
  • gduck
    #1678
    De nem annyira mint az 1. rész képei voltak
  • The Protector
    #1677
    enyhén nagyon.
    majd így fog kinézni úgy hogy közben egy 6 éves konzolon is futni fog.
  • lolSL
    #1676
    shoppolt kép :(
  • Prince23
    #1675
    ez csak ízelítő



    Több kép: ve3d.ign.com
  • DarkSector
    #1674
    nem agressziv, hanem csak részeg. :)
  • Muttley
    #1673
    kicsit agresszív vagy, nemde?
  • bertino
    #1672
    bevezetned vagy se, mindenki leszarna, mivel nem lehetsz minden jatek kiadoja...
  • DarkSector
    #1671
    jah de nekem már elég a játék kell. :)
    mindigis utáltam és undoritónak tartottam mikor egy játékhoz 1001 videó jön ki, de a játékról semmi, még egy fasz demo se.

    én bevezetném azt hogy legyen több demi akkormár, és több fázisba így még tudnának a játékosok véáleményére építeni.

    bár x360-ra már volt 1.
  • Muttley
    #1670
    ha elolvasod, akkor utalnak rá
    és megy a nemzetközi rinya, hogy hol is van új ;)
  • DarkSector
    #1669
    vot má sok gameplay. mi kell még? :)
  • Muttley
    #1668
    friss hír + beígért video végül semmi
  • Muttley
    #1667
    Nem nagy rinya
    miután only online multiplayer
  • JaSoN HuNTeR #1666
    Nem lesz angol verzió?
  • bertino
    #1665
    sirsz ? :DDDDDD
  • JaSoN HuNTeR #1664
    nekem tetszik!
  • lolSL
    #1663
    ázsiában minden game ingyenes
  • Doom 4
    #1662
    :O Teljesen egyetértek, ez valami borzalom...
  • grebber
    #1661
    Off:

    Warface Gameplay

    Hát ha ez Cryengine 3 akkor kihozták belőle a minimumot amit csak lehetett Nemhiába lesz ez ingyenes!
  • Muttley
    #1660
    tudod méééé jó a mazochistának?
    ??
    - mer ha sz.r, akkóóó az neki jóóó
    - mer ha jó, akkóóó az sz.r, tehát neki megin jóóó
    ;)
    ám'tom én örülök a City Int-es cryengine-nek
    gyakorlat teszi a mestert
  • Synchronous
    #1659
    Hogy a francba jutott hozzá a City a Cryengine-hez? Eddig a Monolith-os Jupitert használták, de mondjuk nemigen tudták kihozni belőle a maximumot.
    Utána jött a Chrome, most meg már Cryengine? :D Lehet hogy épp a minőség emiatt javul, de az idegesítő bugok, az ötlettelen küldetések meg az idióta MI tutira megmarad. Mondjuk tényleg annyi FPS-t kiadták már hogy komplett gyűjteményt lehetne belőle kreálni.
    Viszont a Sniper:G.W. tuti a Crysis mintájára készült... biztos megihlette őket a grafika meg a játékmenet és elhatározták hogy ők is csinálnak egy ilyet, mert a környezet a meg stílus hasonló, sőt a csirkék egy az egybe rossz crysis-koppintások. Mondjuk fejlődtek azért, de profi fejlesztők még soká lesznek.
  • grebber
    #1658
    Új képek
  • Muttley
    #1657
    Ennek bőven van létjogosultsága a
    Sniper: Ghost Warrior topikban is :)
  • grebber
    #1656
    OFF :

    A City Interactive 4 FPS-en dolgozik. Ebből 2 új CryEngine-es!!!
  • kifli
    #1655
    ezen mit nézzünk? :D
  • RYO21
    #1654
    GK-n találtam:
  • bertino
    #1653
    csak magadat okolhatod.
  • DarkSector
    #1652
    gondolod te.
  • bertino
    #1651
    telleg, beat hazard is akcios ma, az nagyon fasza kis unalomuzo jatek :D

    csak kar, hogy felora utan megunja az ember, mert alig van benne kihivas, de 1.75 fontot meger :D
  • Prince23
    #1650
    Hát akkor most lépj fel rá (steam), mert pokoli olcsó játékok vannak, fillérekért megveheted a Dirt 2-őt pl :S
  • Kandurex
    #1649
    már pár éve stagnál grafikailag a konzol :/ jól lenne már valami generáció váltás, mert így nincs fejlődés...

    ...jó, játék élménybe lehet, na de akkor se maradjunk már meg könyörgöm 2005. -ös hardvereken