CRYSIS 2
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..
hát az hogy a modellezés során a fegyver alapvetõ mûködéséhez elengedhetetlen részeket hagytak le jólvanna, nem lehetnek fegyverzsenik (de akkor legalább ne mondták volna hogy ilyen olyan szakértõket vontak be a fejlesztésbe)
de hogy pl, az mp5öt tárazás után nem húzza fel, és nem csapja le. hát könyörgöm akkor hogy akar lõni?
szóval a cod4 messze nem realisztikus semmilyen téren.
DE
még így is ezermilliárdszor jobb-hangulatosabb-optimalizáltabb=élvezetesebb
lett mint sok más fps manapság, így a crysis-tól meg fõõõõõleg :]
/ja, és inkább legyen valami script-elt, mint röhejesen buta.
legyen egyszer élvezetes hogy mindig kirobban egy fal itt-meg ott, mint hogy a buta ai/buta véletlenszerû helyzetek miatt nevessek csak az egészen...
u dont have to listen anybody else but me
-Isten megváltoztatta az életedet. -Akarod menteni a változtatásokat?
Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit
Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun
Lehet hogy te nem is szereted az fps-eket ?
Az igaz hogy elég cinkes volt mikor 1 egész sereget 1edül kellett kiiktatni ,de azért ellensulyozta részemröl ezt a dolgot pl a javelin rakétakilövö , az atomrobbanás , a légitámogatos rész , meg full realisztikus fegyverek .
játsz akkor a tombraiderrel .....
PFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
Szerintem meg az év legjobb játéka.
Multi meg HC + SD = NO1.
Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun
A multi meg jó csak biztos valami agyament 32 slotos tdm serverre sikerült bejutnod. Na az valóban xar.
6,7,8 játékossal csapatonként jól játszható nem csupán tömeghent.
A zseni nem lehet tekintettel az egyszerü emberekre!
Gondoltam logikus, hogy mire válaszolok, az alaptémáról már elmondtam a véleményem, azután már a Far Cry 2-re esett a szó...
Azt meg senki se írta, hogy tetszik a Crysis 2, erre nem is írhattam, amit írtam.
Qwerty4
Crysis: grafikája brutális ,texturák brutálisan szépek, és ezzel kifujt. Ennyi. Semmi többet nem mutatott fel, szimplán egy játszható techdemo, már aki tud vele játszani a megfelelõ minõségben. Mert ez a játék csak ugy játszhato már aki ki is szeretné élvezni a látványt. Játékmenet 0!
És inkább végigszenvedi 15-24fps-el deö végigvitte 😄 (ügyes vagy ''=))
Ennél a szutyok krizisznél még quakewars is jobb '<#banplz>#banplz><#banplz>#banplz><#banplz>#banplz>
a jelek szerint messze nem, ezért gondoltam, amit, legközelebb használd, így jogos a beszólás 😛
Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!
Aki akarja elolvassa, aki nem az nem, akinek tetszik, annak tetszik, akinek nem tetszik az írásom,annak nem. Sajnálom. Csalódtam a Crysisben
"Lol nekem is 😄"
Ezekre reagáltam.Grat, hogy te tényleg lámát csináltál magadból.
Qwerty4
\"csak egy játék de úgysem éled túl\"
Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!
C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"
A Far Cry 2 már annál inkább tetszik..
Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun
Nekem a FarCry se tetszett, a Crysist meg kedvem sincs kipróbálni...
Egyáltalán nem szimpatikus a Crytek.
Qwerty4
A zseni nem lehet tekintettel az egyszerü emberekre!
tartalmakkal kellene megtölteni egy játékot, nem félévente összedobni egy új részt, pláne hogy a grafikán kívül semmi érdemleges nincs a játékban (far cry hangulata melett elbújhat).
EA Games
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
Akárhányszor játszani ülök le, valahogy mindíg inkább a CoD4 re kattintok, pedíg ottvan mellette a Crysis ikonja is... 😄
Szal ennyi... nincs hangulata a játéknak, csak mész, egy rakás kóreai, legyakod, azt még egy rakás kóreai, meg mégegy... meg megint... aztán jön egy alien, azt megint egy rakás kóreai, azt alienek, alienek, meg megintcsak alienek... persze ez mind úgy, h tömegesével jönnek, éscsak lekell löni, semmi taktika, vagy csavar a sztoriban, monoton, de nagyon...
\"Say \'what\' again. Say \'what\' again, I dare you, I double dare you motherfucker, say what one more Goddamn time! \" Uplay: Mekee85 Steam: psn_mekee85 Origin: Mekee85
Next PC upgrade: 2022
Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun
Mondjuk megcsinálhatnák h legyen egykis játékélmény is benne, mert elég monoton semmi 0 játék lett az elsõ rész...
\"Say \'what\' again. Say \'what\' again, I dare you, I double dare you motherfucker, say what one more Goddamn time! \" Uplay: Mekee85 Steam: psn_mekee85 Origin: Mekee85
By: PCDOME
"Cevat barátunk a chaten elárulta, hogy igencsak rá szeretnének gyúrni a grafikára, a következõ két rész pedig olyan gyönyörû lesz, hogy az elsõ akár el is bújhat majd mögötte. A második epizódban a textúrák és az animációk tökéletesítésére is rá fognak menni, igazán nagy dobásnak viszont a harmadik rész ígérkezik - a fejlesztõk szerint olyan befejezéssel, melyre senki nem számíthat majd! Kíváncsian várjuk!"
By: Gamespot.
Crysis 2 - Motion Picture Quality Graphics
Na kb. ennyi hír van eddig Crysis 2-rõl. Gépem az nem lesz hozzá az tuti<#idiota>#idiota>
Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun