CRYSIS 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Bence94
#38
helo szerintem úgy jobb lenne ha a sima topicot átírnánk CRYSIS TRIOLOGY-ra nem?mert ennyi erõvel nyitok egy crysis 3 topicot

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

Barney Tech
#37
<#wilting>

VRSDM
#36
full realisztikus fegyverek?

hát az hogy a modellezés során a fegyver alapvetõ mûködéséhez elengedhetetlen részeket hagytak le jólvanna, nem lehetnek fegyverzsenik (de akkor legalább ne mondták volna hogy ilyen olyan szakértõket vontak be a fejlesztésbe)

de hogy pl, az mp5öt tárazás után nem húzza fel, és nem csapja le. hát könyörgöm akkor hogy akar lõni?

szóval a cod4 messze nem realisztikus semmilyen téren.

DE

még így is ezermilliárdszor jobb-hangulatosabb-optimalizáltabb=élvezetesebb

lett mint sok más fps manapság, így a crysis-tól meg fõõõõõleg :]

/ja, és inkább legyen valami script-elt, mint röhejesen buta.
legyen egyszer élvezetes hogy mindig kirobban egy fal itt-meg ott, mint hogy a buta ai/buta véletlenszerû helyzetek miatt nevessek csak az egészen...

u dont have to listen anybody else but me

Tobacco
#35
Az össze új játék a szépségre megy, semmi izgalmas játék élmény nincsen, se gondolkodni, se ügyeskedni nem kell, csak eszetlenül menni elöre és lönni.Már nem is tudom mikor játszotam utoljára jót pc-n.Talán a max payne 3 jo lesz, de a crysis csak a video kari eladások növelésére volt jó.

-Isten megváltoztatta az életedet. -Akarod menteni a változtatásokat?

Smuge
#34
Atomrobbanás az tényleg jo volt , és látványos + a chernobyl melletti városos sniperes rész. De ezeken kivül a többi dolog idétlennek és valótlannak tünt , és ami még zavart az az erõsen scriptelt és zárt játékmenet ami mindig adta magát. Olyan érzésem volt végig , mintha 3x -os gyorsitásba lenne körülöttem a világ, csak "én" nem. FPS kategoriát meg szeretem ,én is a doom 1 és wolfenstein-en nõttem fel, de ez a cod ezek miatt kiábránditoan rosz volt.

reaper4
#33
<#eljen> szerintem is. pedig nem vagyok cod fan...

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

AntiHero
#32
De a mostani gépeken (xbox360 PS3) már elõjön a szaggatás. Ugyan olyanok lassan mint a PC.

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

#31
azért vesznek az emberek xbox 360 vagy ps3 mert abban nem kell ezt azt cserélni ha kijön egy játék

#30
nem értem akkor te mijen fps-eket szeretsz ha a cod4 nem jött be?
Lehet hogy te nem is szereted az fps-eket ?
Az igaz hogy elég cinkes volt mikor 1 egész sereget 1edül kellett kiiktatni ,de azért ellensulyozta részemröl ezt a dolgot pl a javelin rakétakilövö , az atomrobbanás , a légitámogatos rész , meg full realisztikus fegyverek .
játsz akkor a tombraiderrel .....
w77d
#29
a cod 4 szerintem az év legjobban sikerült játéka! A single része meg kifejezetten jó lett!

AntiHero
#28
"Cod 4 single unalmas"
PFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF

Szerintem meg az év legjobb játéka.


Multi meg HC + SD = NO1.

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

#27
Talán a COD4 jól fut közepes gépeken is. Ez is lehet a siker oka. Látványban is szépen teljesít!
A multi meg jó csak biztos valami agyament 32 slotos tdm serverre sikerült bejutnod. Na az valóban xar.
6,7,8 játékossal csapatonként jól játszható nem csupán tömeghent.

A zseni nem lehet tekintettel az egyszerü emberekre!

Qwerty4
#26
Persze, ismerem.De mivel 2 személynek szántam az üzenetet azért nem használtam ezt az opciót.
Gondoltam logikus, hogy mire válaszolok, az alaptémáról már elmondtam a véleményem, azután már a Far Cry 2-re esett a szó...
Azt meg senki se írta, hogy tetszik a Crysis 2, erre nem is írhattam, amit írtam.

Qwerty4

Smuge
#25
Cod4 se olyan nagy durranás, nem tudom miért istenitik olyan sokan. Single részt alig vártam már hogy végigvigyem pedig köztudott hogy iszonyat rövid. Baromira nem kötött le, néhol már keményen unalomba fulladt az egész, mindig ugyan az történt ott is, elsõ osztagot megöltem, aztán jött a következõ eresztés , mintha valami tömeggyilkolást kellett volna csinálni vagy a franc tudja. Sokat ott se kellett gondolkodni nyomtad gombot aztán végigment magátol egész pályán. Multi része is ugyan ez, hent. De ahogy látom sok embernek bejön ez az agyatlan öldöklés, ami nekem is tetszik csak nem egy ilyen környezetben, arra ott az UT és a Quake.

Crysis: grafikája brutális ,texturák brutálisan szépek, és ezzel kifujt. Ennyi. Semmi többet nem mutatott fel, szimplán egy játszható techdemo, már aki tud vele játszani a megfelelõ minõségben. Mert ez a játék csak ugy játszhato már aki ki is szeretné élvezni a látványt. Játékmenet 0!

bertino
#24
<#wilting>

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

#23
A krizisz 1 igazi divatgézáknak valo game , lehet hogy bese jön igazibol 1 csomo embernek csak feszitenek a suliban hogy megvan nekik a krizisz és csucskirály , meghogy neki olyan jo a gépe hogy fullon megy pl:7600gt-n minden medium meg high között 1280ba ....LOL
És inkább végigszenvedi 15-24fps-el deö végigvitte 😄 (ügyes vagy ''=))
Ennél a szutyok krizisznél még quakewars is jobb '<#banplz><#banplz><#banplz>
bertino
#22
ismered a válasz gombot ?
a jelek szerint messze nem, ezért gondoltam, amit, legközelebb használd, így jogos a beszólás 😛

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

#21
tudod az FC2 már videok szerint is jobb. Ez a játék meg agyonreklámozott, felnyomott játék volt.

#20
ja. a Crysis 6 órát volt a gépemen! Estére beraktam tölteni, reggel felraktam, játszottam 5 percet indulás elõtt... Még bejõtt, hogy húdekvajóbmeg... 10fps a dzsungelben, nem baj. Hazajövök suliból... megyek tovább... 1 ember megjelenik. oké, lelövöm. erre jön még vagy 15 kóreai erre elkezd dolgozni a gépem mint állat, leáll 2percre, megy, és folytathatom... nagynehezen lelövöm õket... megyek tovább, megint ez. most már az is keresztbe tesz, hogy dzsungel van... hát a tököm kivan. SM2ben is szép grafja van. Komolyan a grafikával meg a fizikával foglalkoztak. mert azzal szorakoztam hogy szétvertem a fákat a puskámmal... bejött, de jobban elvoltak foglalva azzal, hogy élethûen mozogjon a levél, minthogy valami értelmes küldetés lenne, nem feltétlen ölni és ölni... az iskolás küldetésnél hagytam abba, quit, DELETE,lomtár ürit, gg bye... nekem nem jön be... Haverom nagyon várta: HU BIZTOS JO LESZ, MEGVESZEM!!! Kijött, felrakta 3napig kockult... Mondom neki nem unod ezt a sz*rt? azt mondta: Már unom egy kicsit, de a grafikája meg a fizikája nagyon tetszik csak ezért játszok vele... Ennyit ér a játék és nem egy ember szájából hallottam. Felõlem a fizika,grafika, minden maradhatna UGYANEZ! (csak jobban optimizálni...) és végre valami nem csõszerû történetet csinálni... Hanem változatos, több szálon futó történet. Egyébként sablongame (Mint akármelyik arcade gameben: Elején hudejo játék. játszasz 30 percet... hát még jó, de kezdem unni. 1 óra mulva, uncsi, de kiváncsi vagyok még hányféle házat tudok szétütni... jah a sablon az egészben: ölés,külditeljesitve,ölés,küld. teljesitve,1perc séta a dzsungelben 10fpsel, megjelenik 20ember, mostmár csak 5fps... Ja és a legviccessebb az egészben az, hogy a legkietlenebb tájon ott van egy katonai bázis... na ne már... Minigun, jeep,tank,100000000 kóreai... persze,hogyne... oké, kiirtottad a katonai bázist tök egyedül. mész tovább, társad rádradiozik, hogy találkozzunk má'. találkoztok, pofázik 5percen át, elindultok erre PONT õt kapja el a szörny, nem téged. na errõl ennyit. oké, mint a filmekben és a többi játékokban: Futsz a társad után, hátha megmentheted! Ezután már tök egyedül vagy, nincs társad. innentõl indul a RAMBO stilus... és játék vége)

Aki akarja elolvassa, aki nem az nem, akinek tetszik, annak tetszik, akinek nem tetszik az írásom,annak nem. Sajnálom. Csalódtam a Crysisben

Rage47
#19
pff lool
w77d
#18
<#buck>

Qwerty4
#17
"A Far Cry 2 már annál inkább tetszik.."

"Lol nekem is 😄"

Ezekre reagáltam.Grat, hogy te tényleg lámát csináltál magadból.

Qwerty4

#16
jaja szerintem is, csak a grafikára mentek, optimizálás meg szar voölt, cod4 nek szebb grafikája van és ahhoz nem kell atomerõmû

\"csak egy játék de úgysem éled túl\"

bertino
#15
az elsõ részrõl van szó, persze nem feltétlen kell elovasnod végig a hsz-eket, inkább csinálj magadból lámát egy iyen posttal, grat...

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

Qwerty4
#14
Nem értem hogy tud egy játék tetszeni nektek, ami még meg se jelent.

Qwerty4

Sephi
#13
Lol nekem is 😄

C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"

AntiHero
#12
Nekem se amúgy😄 Far Cry addig tetszett míg nem voltak szörnyek.
A Far Cry 2 már annál inkább tetszik..

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

Qwerty4
#11
<#szomoru1>
Nekem a FarCry se tetszett, a Crysist meg kedvem sincs kipróbálni...
Egyáltalán nem szimpatikus a Crytek.

Qwerty4

#10
Az elsõ rész nem túl jó alap a második részhez. Bár az is lehet, hogy rossz idõben dobták piacra. Bioshock és COD4 mellett labdába sem rúghat. Csak grafikával ami ráadásul nagyon gép igényes...nem lehet év játéka díjat nyerni. (remélem)

A zseni nem lehet tekintettel az egyszerü emberekre!

w77d
#9
nálam jól megy, mégis azt kell mondanom hogy szar játék szép grafikával 😉

tigeroo
#8
..én kérek elnézést.
tartalmakkal kellene megtölteni egy játékot, nem félévente összedobni egy új részt, pláne hogy a grafikán kívül semmi érdemleges nincs a játékban (far cry hangulata melett elbújhat).

EA Games

#7
Hát szerintem nem. 😛

PyRex
#6
szerintem az is közrejátszik hogy kinek hogy megy a játék 😊

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

MikX
#5
Örülj neki... sztem egy agyatlan ötlettelen játék, nem köt le egyátalán, nem is jutottam el csak a 2. pályáig, nemtom, valahogy nincs kedvem játszani vele...
Akárhányszor játszani ülök le, valahogy mindíg inkább a CoD4 re kattintok, pedíg ottvan mellette a Crysis ikonja is... 😄
Szal ennyi... nincs hangulata a játéknak, csak mész, egy rakás kóreai, legyakod, azt még egy rakás kóreai, meg mégegy... meg megint... aztán jön egy alien, azt megint egy rakás kóreai, azt alienek, alienek, meg megintcsak alienek... persze ez mind úgy, h tömegesével jönnek, éscsak lekell löni, semmi taktika, vagy csavar a sztoriban, monoton, de nagyon...

\"Say \'what\' again. Say \'what\' again, I dare you, I double dare you motherfucker, say what one more Goddamn time! \" Uplay: Mekee85 Steam: psn_mekee85 Origin: Mekee85

grebber
#4
Nekem az 1 teljes mértékben bejött minden szempontból most tolom másodszorra!És még végig fogom tolni párszor!

Next PC upgrade: 2022

AntiHero
#3
Elsõ részel megkell mondanom én is csak a Demóig jutottam. Szórakozásnak nem rossz. De annyira nem kötött le hogy "megvegyem". Hátha rájönnek erre és rángyúrnak másra is. (muszáj lesz, ugyan ezt nem adhatják ki csak szebb grafikával.)

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

MikX
#2
Külön gratulálnom kell, ha úgyérzik, h csak a grafikára kell nagyon odafigyelniük...
Mondjuk megcsinálhatnák h legyen egykis játékélmény is benne, mert elég monoton semmi 0 játék lett az elsõ rész...

\"Say \'what\' again. Say \'what\' again, I dare you, I double dare you motherfucker, say what one more Goddamn time! \" Uplay: Mekee85 Steam: psn_mekee85 Origin: Mekee85

AntiHero
#1
Pár nappal ezelõtt biztossá vált, hogy folytatódni fog a Crysis, hiszen a Crytek igazgatója Cevat Yerli az egyik chates interjún elmondta, hogy további kér epizódját fogják még elkészíteni mûvüknek, igaz arról nem beszélt, hogy ezek kiegészítõk, vagy új, sorszámozott részek lesznek-e. Ami viszont valószínû, hogy már készül a Crysis 2, hiszen egy német lapnak Besides Bender mesélt egy kicsit a folytatásról. Elõször is elmondta, hogy egyáltalán nem csak a koreai/alien vonalat követhetik a továbbiakban, hiszen rengeteg egyéb cselekménnyel turbózhatják fel a sztorit, azonban elsõsorban ismét a grafikai újításokat próbálják favorizálni. Bender mint mondta elégedett az elsõ rész végeredményével, azonban azt is hozzátette, hogy ezen még mindig rengeteget lehet dolgozni, elsõsorban az arcszöveteken, és a karakterek mozgásának animációján - céljuk a totális filmélmény megvalósítása. Az igazsághoz hozzátartozik az is, hogy a kérdések végén arról is beszélt, több részletet még nem közölhet, hiszen a Cryteknek akadnak egyéb projektjei is, amelyekre oda kell figyelniük, úgyhogy mindent a maga idejében.
By: PCDOME

"Cevat barátunk a chaten elárulta, hogy igencsak rá szeretnének gyúrni a grafikára, a következõ két rész pedig olyan gyönyörû lesz, hogy az elsõ akár el is bújhat majd mögötte. A második epizódban a textúrák és az animációk tökéletesítésére is rá fognak menni, igazán nagy dobásnak viszont a harmadik rész ígérkezik - a fejlesztõk szerint olyan befejezéssel, melyre senki nem számíthat majd! Kíváncsian várjuk!"

By: Gamespot.

Crysis 2 - Motion Picture Quality Graphics

Na kb. ennyi hír van eddig Crysis 2-rõl. Gépem az nem lesz hozzá az tuti<#idiota>

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun