5584

UE3-as Poszt-Apokaliptikus FPS-RPG Mad Max stílusban

Borderlands Armory topik link
  • totya4
    #5224
    Nekem is ezt csinálta, GOTY változattal, mondjuk a banditák lőttek keményen. Az első igazi (hely) mentés akkor lesz mikor elérsz a táborba.
  • Qwerty4
    #5223
    Olvastam, hogy a GOTY kiadáshoz készült, de nem gondoltam, hogy az alap Borderlandsnél ilyen problémákat okozhat a magyarítás. :(

    Na majd később, úgy kb. fél év múlva újból előveszem a játékot, akkor már GOTY-t. Most képtelen lennék még egyszer végignézni a kezdő jeleneteket.
  • IMYke2.0.0.0
    #5222
    Nos, amennyiben a sima Borderlands-re telepítetted a honosítást, akkor ez előfordulhat.
    A Borderlands honosítását ugyanis a "Game of the Year" változathoz készítettem - amiben benne van a 4 hivatalos DLC is.
    De ezt olvashattad a honosítás telepítőjében is.
  • Qwerty4
    #5221
    Ez vmi warez hiba lehet, gondolom. A banditák is (mikor először jelennek meg) csak állnak és nem lőnek. És akármelyik mentési pontig eljuthatok, mindig a kezdetekhez helyez betöltéskor.
  • Qwerty4
    #5220
    Vártam is egy kicsit. Ráadásul újraindításnál azt írja, hogy játszottam 15 percet, de mégis az elejére dob. Megpróbálom mégegyszer...
  • IMYke2.0.0.0
    #5219
    Ez jó kérdés.
    Én mindig úgy csinálom, hogy megvárom, míg a jobb felső sarokban a fehér Borderlands logo eltűnik, amikor egy előörshöz, vagy mentésponthoz érek, mozgok még ott még pár mp-et, és csak aztán lépek ki a játékból - mégpedig szabályosan.
  • Qwerty4
    #5218
    Hello!

    Ma elkezdtem a játékot és elvittem az első mentési pontig (ahol megjelent az a fehér jel), azután kiléptem a játékból. Újraindítás után pedig megint az elejére tett, a robot megint kezdte a hülye dumáját...
    Miért nem a mentési ponthoz dobott?
  • IMYke2.0.0.0
    #5217
    Remélem, segítettem :)
    i2k012 vagyok Borderlands-ben :)
  • culee
    #5216
    Imába lesz a neved foglalva :D Köszi szépen, gondolom a srácnak a frissítése letiltotta a portot. Még egyszer köszöntük. Jó játékot
  • IMYke2.0.0.0
    #5215
    Nézd meg a portokat is - a játék is írja, hogy melyeknek kell nyitva lennie.

    Ezekről van szó:
    Application: BRDRLNDS External port: 7777 Internal port: 7777 Protocol: TCP/UDP

    Application: BRDRLDS1 External port: 28900 Internal port: 28900 Protocol: TCP

    Application: BRDRLDS2 External port: 28910 Internal port: 28910 Protocol: TCP

    Application: BRDRLDS3 External port: 27900 Internal port: 27900 Protocol: UDP
  • culee
    #5214
    Mi is ezt tettük és eddig minden tökéletesen működött is. Egyik napról a másikra adta be a kulcsot :( Úgy h a játékkal nem is csináltunk semmit, de még a gépekkel sem. Kb Windows frissített egyet és ennyi. Lehet nem is a játékkal van a gond, lehet IP v kapcsolat probléma lesz itt, csak gondoltam felírok ide hátha tud valaki valamit. Meg hát láttam hogy itt hasonló elkötelezett hívei vannak e játéknak :D Azért még várok hátha lesz ötlet. Köszi a választ
  • IMYke2.0.0.0
    #5213
    A játékhoz nem kell trükközni - minden verzióval működik az ingyenes kooperatív játék [WRZ, STEAM, dobozos = egykutya]: egyszerűen készítetek egy GameSpy accountot és a játékban beírjátok [bejelentkeztek] az adatokat, majd valamelyikőtök készít egy játékot, a másik csatlakozik = öröm és bódottá'.
  • culee
    #5212
    Sziasztok kollégák! Egy kis segítséget kérnék, hátha ti meg tudjátok oldani. Lakótársammal kb egy hónapja coop-ba toljuk a játékot hamachin. Minden rendben is volt, amin meg is lepődtünk, csak install-szoba hamachin-és már ment is a game. Múlt héten mikor mindent a szokásos módon indítottunk, nem találta meg a hostot. Kipróbáltunk azóta minden host-join kombinációt, de semmi sem segített. Jó lenne folytatni, ugyh ha tud valaki valami hasolnó problémáról/megoldásról, örömmel venném ha megírná. Köszi
  • wesker24
    #5211
    Löszert nem tudsz cserélni azt a szörnyek dobják nagy részt vagy az Ammo automata gépnél lehet venni !
  • Titan
    #5210
    Jah! Na de lőszert??? :D
  • Sir Quno Jedi
    #5209
    Edobod, másik felveszi. Bonyolult, mi!? :D
  • Titan
    #5208
    Skacok! Coop módban hogyan lehet egymás között tárgyakat átadni?
  • Sir Quno Jedi
    #5207
    Jaja phase walk-ban mindenkit halálra lehet szivatni, sebződnek ahogy közibük rohansz. Aztán mikor lejárna, beállsz az ellenfél mögé, beng, jó kis sebzés visszatéréskor és hátulról fejbekapod (van aki melee-re gyúr, az sem rossz). Legjobb, hogy közben felgyógyultál és már tök máshol vagy, mint ahol számítottak rád. Ha jól rakod össze a skill-eket, olyan gyorsan használhatod megint, hogy gyakorlatilag alig vagy sebezhető állapotban a normál fázisodban. Arról nem beszélve, hogy ennél gyorsabban nem lehet gyalogosan közlekedni, kiváló bandukoláselkerülő módszer.

    Halhatatlan gyilkológéppé változtatja a siren-t, pláne az elementális skill-ekkel jól összegyúrva.
  • ffxi
    #5206
    Hát én szerintem a Vadász a tuti.
  • MerlinW
    #5205
    Ööö az első rész legerősebb képessége volt a fázis:) Maximumra felfejlesztve végigszaladtál a népen és hullottak körülötted. A gyógyulásról nem is beszélve:)
  • armageddon666
    #5204
    Mármint a sebezhetetlen vagy, nuke-dot-nuke, közben szinte maxhpra visszagyógyulsz fázis sétára gondolsz te is? Arra ami bónusz sebességet ad így tök gyorsan lehet közlekedni?

    Roland játékpuskája tényleg jobb...
  • IMYke2.0.0.0
    #5203
    Én rendesen használtam a fázis sétát - szeretem.
  • ffxi
    #5202
    Maga a karakter csinos. De ez fázis séta képesség annyira egy hasztalan dolog, hogy csak na. Csak az elementál class-ok miatt erényes a kis csaj.
  • IMYke2.0.0.0
    #5201
    Borderlands 2 - Lilith
  • ntex
    #5200
    fősztori alkalmával lehet majd leengedni őket
  • krisztajo
    #5199
    Ok, köszi!
  • IMYke2.0.0.0
    #5198
    Igen. :)
  • krisztajo
    #5197
    Help! A keleti Rozsdás legelőn hogyan lehet leengedni a hidakat?
    Vagy erre lesz később küldetés?
  • totya4
    #5196
    Vagy a szövegkinyerő hibája (amit azért kevéssé hiszek), vagy a programozó akarta így felhívni a figyelmet arra hogy ezek a szövegek unicode kódolásúak (bár elvileg ez az egész fájlra kéne vonatkozzon nem sorokra...). Esetleg megkérdezheted azt a "jó barátodat" idézet:MP, aki ezt a kinyerőt készítette.
  • IMYke2.0.0.0
    #5195
    Ez az "***UNICODE***"-dolog azért érdekes, mert valóban benne van a szövegekben, még pedig sokban:





    De, átnézem, hátha lehet kezdeni valami a dologgal.
  • totya4
    #5194
    Kis hiba, ami lehet a szövegkiszedő hibája: kép
  • IMYke2.0.0.0
    #5193
    Értem. Köszi a jelzést, akkor a "sorozat"-ra kitalálok majd valamit.
  • totya4
    #5192
    Ühüm, oké, akkor ez egy hiba a magyarításban, mert ennek így semmi értelme nincs. Úgy figyeltem meg fegyvereknél, hogy ez az érték azt takarja, hogy egy lövedék helyett annak hányszorosát lövi ki egy ravasz húzásra a fegyver. Tehát pl. ha 300%, akkor egyszerre 3 lövedéket lő ki, ha 500%, akkor egyszerre 5-öt. Megnéztem kétféle típusú fegyvernél is. Tehát magyarul ez "Egyszerre kilőtt lövedékek száma" kellene hogy legyen, vagy valami frappánsabb.

    kép
  • IMYke2.0.0.0
    #5191
    Ezt:

  • mooo
    #5190
    Máshol nyilván nem baj ha egy angol szóra több kifejezést használsz,itt viszont utána kellett néznem a neten,hogy mit erősít a mod,mivel a talenteknél nem találtam egyezőt.
  • totya4
    #5189
    Helló, fegyvereknél mit akar jelenteni a magyarban: "gyors tűzszámláló" ?
  • IMYke2.0.0.0
    #5188
    Értem én (tudom, hogy egyazon képesség, ezért azonos elnevezés kell), fel is írtam - de ahogy írtam, rokonértelmű szavakról beszélünk, azt hittem valami nagyobb gond van :)
  • mooo
    #5187
    Talentoknál támadásnak van fordítva a class modoknál pedig ostromnak.
  • IMYke2.0.0.0
    #5186
    Konkrétan?

    Assault = ostrom, roham, támadás (rokonértelmű szavak)

  • mooo
    #5185
    A katonánál az assult máshogy van fordítva a modoknál és a talentoknál.