5584

UE3-as Poszt-Apokaliptikus FPS-RPG Mad Max stílusban

Borderlands Armory topik link
  • bosco05 #5344
    Elvileg ha lancerrel mész akkor jobbra van rajta egy érzékelő, ami ha pirosan villog közel jársz a földben elásott ládákhoz. Nem emlékszem már pontosan de az a cucc jelzi ha pont előtte vagy, ilyenkor kipattansz nézed a földet, ott lesz egy kiálló vacak azzal tudod kiásni a ládákat. Mindegyik ott van a körnéyken.
  • jocika
    #5343
    Eredetiben vettem meg a GOTY verziót, nem steam-es. Felraktam a magyarítást, feltettem az utolsó javítást. Nincs véletlenül tudomása valakinek arról, hogy van-e normális nocd ehhez a változathoz? Amit találtam az az angolhoz jó, de a magyarítással lefagy.
    Csak a dvd-t nem szeretném cserélgetni.
  • Shield
    #5342
    Kösz a segítséget.
  • grebber
    #5341
    Nincs olyan vállalkozó szellemű játékos aki szívesen végigvinni coopba a game-et velem a legelejétől?
    Full az elejéről.Akár irányíthatsz te is merre menjünk minden küldit megcsinálhatunk.(Eredeti GOTY van steam-en)
    Sajnos 3 műszak folyamatosban dolgozom és foci edzésekre járok szóval nem 3 nap alatt vinnénk végig hanem lehet több hónap is.

    Akinek ezek a dolgok megfelelnek jelezze itt vagy steam-en ahol seaman301 vagy Grebber néven megtalál!
  • MerlinW
    #5340
    Fast travel oszlop, Underdome.
  • Shield
    #5339
    Jaaa...van egy másik bajom is, ennél a résznél, az istennek sem emlékszem hogy hol találom meg Moxxi-t.
  • Shield
    #5338
    Sziasztok!

    A T-bone csomóponton van két küldetéssel gondom, jobban mondva már csak eggyel, mert lejjebb megtaláltam rá a megoldást.
    Road's End / Eltűnt 'drágaszágok' - Elvileg találtam egy radart a Lancer-hez és meg kellene találnom 5 elrejtett ládát a segítségével. Elvileg felveszem a radart, de mégis ott marad és a térképen mindig ehhez vezet vissza. Nem tudom mi a gond vele, aki tud segítsen a megoldásban. Előre is köszönöm.
  • zorrobomber
    #5337
    bárkivel megeshet az ilyesmi :)
  • MerlinW
    #5336
    google első találat?
  • zorrobomber
    #5335
    erre nincs valamiféle guide erre(gyártók)?
  • kozi001
    #5334
    Nekem inkább a sok mászkálás, sztorimentesség volt unalmas.

    Bizonyos ,manufacturer-t, ami nem passzol eleve meg se nézek.
  • Empty
    #5333
    A Black Box verzió tartalmazza a DLC-ket? Köszi!
  • schger
    #5332
    Egy újratelepítés megoldotta a dolgot. Lehet,h valami bekavart neki.
  • schger
    #5331
    Sziasztok!
    Lenne egy olyan kérdésem,h feltettem a GOTY verziót és a két magyarítást. Minden okés egészen addig, amíg le nem szállok a buszról. akkor ugye töltés következik és utána már fekete a kép. Minden más megjelenik (invertory, menü, célkereszt) de nem látok semmit.. Ez mitől lehet? Esetleg gyengusz a gép hozzá?
  • IMYke2.0.0.0
    #5330
    A mentés problémádra egyszerű a válasz: mindig más néven teszi - még szép, hogy nem olvassa be.
    A feliratozás problémára: elképzelésem sincs, mi okozhatja a problémát.
    A betűkészlet-módosítás után más hibaforrás nem jut eszembe.

    Ezért érdemes megvenni a játékot - ráadásul, szinte bagóért kapható akciókban.
  • Qwerty4
    #5329
    Vagy még sem tökéletes. A menü jó, de a videók és a játék alatti feliratozás már nem...

    De ami most leginkább idegesít, hogy a mentés nem műküdik. Már többször végigvittem az elejét ebben az évben és kezd baromi unalmas lenni. Egyszerűen nem ment el semmit, soha. Két verzió esetében is csinálta ezt.
  • IMYke2.0.0.0
    #5328
    Örülök :)
  • Qwerty4
    #5327
    Igen, ez tökéltes megoldás volt Imyke. :) Most jó.
  • Qwerty4
    #5326
    A telepítője egyébként egész végig orosz volt. Nem is váltottam át angolra vagy másra...

    ÉS kösz a tippet, megpróbálom, hátha működik.
  • IMYke2.0.0.0
    #5325
    Orosz telepítője volt, de angolul telepítetted? Mert, akkor nem biztos, hogy ennek kellett volna történnie.
    Ha oroszul telepítetted, akkor bizony az oroszok által módosított betűkészlet is felkerült a gépedre, és ez okozza a galibát.

    Másold a RAR tartalmát erre az útvonalra, és írd felül a már ott lévő 2 fájlt!
    A RAR: KLIKK
    Az útvonal:
    * STEAM esetén: (meghajtód)...STEAM könyvtár útvonala...\steamapps\common\borderlands\WillowGame\CookedPC\Packages\Fonts\
    * Minden más verzió esetén: meghajtód... Borderlands játék útvonala... WillowGame\CookedPC\Packages\Fonts\

    Így már működnie kell a magyar ékezeteknek is. Remélem, tudtam segíteni.
    Amúgy meg, a játék megérdemli, hogy megvedd.
  • Qwerty4
    #5324
    Hello.

    Most újból próbálkoztam a Borderlands-szel (legutóbb nem volt GoTY-em és az alap+magyarítással bugos volt a játék). Most pedig szereztem egy GoTY-t, orosz telepítője volt és a magyarítás után nincsenek egyes magyar magánhangzók.
    Így néz ki: KATT!!!

    Ezzel lehetne valamit kezdeni?
  • lee56
    #5323
    Ráadásul dög meleg is, a nap is relaxálhatna kicsit :)
  • zorrobomber
    #5322
    relax, hétvége van :) valóban nem olvastam vissza amúgy
  • lee56
    #5321
    Most komolyan le kell írni neked újra, amit pár sorral lejebb már kifejtett valaki?

    Najó csak neked csak most, ott a gond hogy itt is csak 5 van, 5 féle, az egy dolog hogy darabonként millió apró eltérés van, de ettől nem nagyon lesz változatosabb a játék, főleg hoszabb távon, ez az egyik ok amiért semmi kedvem újra végigjátszani, pedig anno tetszett.. Kapisse?
  • zorrobomber
    #5320
    Más játékban van 5, ebben mondjuk 5 millió. Hol a gond?
  • lee56
    #5319
    Nem csak neki.. Kiváncsi leszek a 2-ben vajon kicsivel több egyediség lesz-e a trilliónyi fegyver közt...
  • Fpocok
    #5318
    Azt én sem értem miért sírtak... épp az volt a lényeg, hogy a földről felveszel valamit és azt használod.
  • totya4
    #5317
    A Dead Islandban semmi gondom nem volt a fegyverekkel. Azt olvastam hogy egyesek nyígnak mint a szopósmalac hogy túl hamar elhasználódnak, de nekem mint rpg-snek ez nem okozott gondot :)
  • ffxi
    #5316
    Akkor a Dead Island sem a te játékod :)
  • lalakov
    #5315
    Csak neked. A most jövő második részt ki ne próbáld.
  • totya4
    #5314
    Eddig egyik rpg-vel sem volt ilyen gondom, tehát túlzás azt állítani hogy minden rpg-ben ez van, mert nincs :) Amúgy nem nagy szám véletlengenerátorral bizonyos határok között változó paraméterű fegyvereket előállítani, de mint írtam ez pont negatívum inkább mint pozitívum.
  • ManoNegra
    #5313
    Jah, rendben. Bár az engem soha nem érdekelt ki milyen cuccokkal van, kivéve ha a pajzs sebezhetetlen volt, vagy egy lövés egy ellenfél.
  • IMYke2.0.0.0
    #5312
    Ha külső programmal csinálod (gibbed): csalsz. Pont.
  • IMYke2.0.0.0
    #5311
    Ha sokkal "színesebb" lenne, akkor már nem lehetne 'posztapokaliptikus' (nem az, amúgy) akciójátéknak hívni, hanem mondjuk Diablo 3-nak...
    Jó ez így. Magasan a legjobb a piacon, a többiek csak kullognak az árnyékában!
  • ManoNegra
    #5310
    Mondjuk amikor meguntam, hogy nem nagyon találok olyat, ami tetszene, akkor elkezdtem fegyvert fabrikálni, de nehéz meghúzni annál a határt, hogy mi számít csalásnak, és mi nem. Kreáltam egy sorozatlövő pisztolyt, ami nem olyan volt hogy egy lövés egy ellenfél, de egy pro mégis kiszúrta hogy "csinált" fegyver. Azt mondjuk nem tudom hogy csinálta, mert nem a földön volt, hanem a kezemben.
  • ManoNegra
    #5309
    Azt tudom, de a "véletlenen" belül is sok a nagyon hasonló, mikor lehetne sokkal színesebb is a választék. Ez nem panasz, csak egy vélemény. Ettől függetlenül még így is az egyik legjobb játék.
  • IMYke2.0.0.0
    #5308
    szerk.: ugyanolyan képességű
  • IMYke2.0.0.0
    #5307
    Nem tudhattál erről, eddig, de a játék véletlen-generálással készíti a tárgyakat. Tehát, nincs 2 ugyanolyan tárgy.
  • ManoNegra
    #5306
    Mondjuk annak én is örülnék, ha a jobb kategóriás fegyverekből is nagyobb választék lenne, mert van a sötétnarancs tüzes távcsövesből 100 féle, amik pár apróságban különböznek, de más típusból hasonló kvalitású nem nagyon van.
  • Sir Quno Jedi
    #5305
    Yep, erre a legbüszkébbek, hogy 99zillion fegyó van a játékban. :D