5584

UE3-as Poszt-Apokaliptikus FPS-RPG Mad Max stílusban

Borderlands Armory topik link
  • IMYke2.0.0.0
    #5384
    Ráadásul, a magyarítás nem is tartalmaz fontkészletet.
    Ezért lett minden őŐűŰ rövid, azaz: öÖüÜ.
  • genndy
    #5383
    Na akkor még két ötlet (segíteni akarok, ha beledöglesz is bocs, de ilyen bulldogtermészetem van, ha úgy érzem egy problémának van megoldása):
    - miért tetted fel a "linkelt fontokat"? Próbáltad anélkül? Mi történik, ha leszeded őket? (ez nekem csak azért fura, mert Imy saját maga írja, hogy nem tudta módosítani a betűkészletet, hanem a játék sajátját használja - akkor milyen fontokról van szó?)
    - angol nyelvre van állítva a játék?
  • SenorGrande
    #5382
    Nem okoz problémát, mindenhol rendben vannak a hosszú magánhangzók, és minden egyéb, csak ezeken a kis "kártyákon" ilyen.

    Genndy:
    Bennem is felötlött már, hogy az angol Windows miatt lehet, de gondolom nem csak én játszom ilyen környezetben. Biztos nálam van valami bibi, de mivel semmi egyéb problémát nem okoz, elsiklom felette. Csak gondoltam megkérdezem, hátha ismert hiba, és van megoldás.
  • genndy
    #5381
    Én hirtelenjében az angol Win7-re tippelnék mint hibaforrás. Nekem is ugyanez a verzióm van, csak magyar Win7-el, és nem emlékszem hogy ilyet láttam volna (de otthon még majd lecsekkolom). Megoldást viszont én sem tudok...
    Imynek tényleg hatalmas KÖSZÖNET a magyarításért!
  • IMYke2.0.0.0
    #5380
    Szívesen :)

    Nos, én nem találkoztam sem a tesztelés, sem a visszajelzések során ilyen hibával.
    A Borderlands 2 honosítás kiadásának közelében lesz egy újfent átnézett Borderlands 1 honosítás is, de - gondolom - ez nem vigasztal téged. :(
  • SenorGrande
    #5379
    Nem a képre jelez trójait, hanem az egész extra.hu domain-el van baja. Semmilyen *.extra.hu tárhelyet nem tudok megnézni Avast-tal (Free, 7.0.1474) egy ideje.

    .:i2k:.
    Ezer köszönet és hála a honosításért!
    Az általad link-kelt fontokat használom, de vannak ilyen hibáim: kép1 kép2 Ez normális? (Steam, GOTY, angol Win7)
    Várható még javított, vagy esetleg a patch-el egybegyúrt verzió?
  • MerlinW
    #5378
    A vírusirtó nem azért van hogy ne hekkeljék a gépedet, hanem hogy "ne kergessenek az őrületbe", ne veszíts adatot, stb.:) Egyébként nekem is az ingyenes MSE van fent. Emellett még a Panda Clound-ot vagy Avira-t tudom ajánlani otthonra, mint ingyenes irtó.
  • totya4
    #5377
    Nem jelez rá trójait, sem ez, sem sok más vírusirtó sem...

    virustotal
  • IMYke2.0.0.0
    #5376
    Elég sok mindenhez értek, de még több dologhoz nem - többek között: PSD képállományból készített PNG képből átkonvertált JPEG-be vírust applikálni.
    Elhiheted: nem vírusos.
    S én is Avast Home Free-t használok.
  • grebber
    #5375
    Engem nem érdekelnek ezek, ez is csak fent van a gépen mert free verzió!
    Ha be akarják hekkelni a gépen minden féle védő progi nélkül is megteszik szóval tökmindegy.

    Csak jeleztem hogy nekem sír a program!
  • MerlinW
    #5374
    Mert egy jpeg-ben sok káros dolog lehet:) Mondtam már, hogy használj normális vírusirtót:)
  • grebber
    #5373
    Avast trójait jelez a képre!
  • kantorgabor
    #5372
    Köszi igy már világos.
  • IMYke2.0.0.0
    #5371
    Remélem, így már tényleg tudok segíteni :)

  • genndy
    #5370
    Imy majdnem jól írta: a küldetéseknél fölül van egy ikon (asszem tényleg jelvényszerű), ott.
  • IMYke2.0.0.0
    #5369
    Ja, bocs - azt hittem, a Borderlands 2 topikban vagyok :)
  • IMYke2.0.0.0
    #5368
    ESC - majd a felső menüsorban a jelvény ikon :)
  • kantorgabor
    #5367
    Valaki meg tudja mondani hol tudom megnézni a játékban a bonusz xp-ért járó kihivásokat? Gondolok itt arra ,hogy lőjek fejbe 500 ellenfelet és kapok érte egy rakás xp-t.
  • grebber
    #5366
    Hamarosan IOS-re is!

    Droidra is kihozhatták volna.Bár pénzügyileg az IOS-re jobban jövedelmez az biztos.
  • zorrobomber
    #5365
    Én is tolom haverral, de már lvl 25 körül járok..
  • grebber
    #5364
    Felvettelek.Majd ha lesz közös szabad időnk akkor tolhatjuk.
    Már kezdtem azt hinni senkit nem érdekel már a játék és szenvedhetem egyedül.
  • genndy
    #5363
    Szia! Steamen nem tudtalak elérni, úh itt jelzem: ha gondolod, megpróbálhatjuk. Singleben PT2-m van, de a coopot még nem próbáltam. Steames GOTY-m van nekem is, és én se vagyok rohanós játékos. Nem baj ha sokáig tart, nyomhatjuk amikor éppen össze tudjuk hozni. Rolandot favorizálom.
    Steam ID: Genndy [HUN]
  • lalakov
    #5362
    Mesterlövészpuskával a szemükbe.
  • Fpocok
    #5361
    Húúú... azokat nagyon utáltam.
  • Empty
    #5360
    A kristálygyűjtős pályán a lila rák féléket mivel lehet a leghatékonyabban likvidálni? Kösz!
  • Omlás
    #5359
    :)
  • IMYke2.0.0.0
    #5358
    Igen, tervezem. Nagyon is.
    Bár, ember tervez, Isten végez - ugye :)
  • Jani21
    #5357
    Még annyival egészíteném ki, hogy nekem nem a magyar Premium Games kiadás van meg, hanem az angol. így a Premium Games változat eltérhet.
  • Jani21
    #5356
    Picit helyesbíteném a fórumtársat, az újabb Borderlands GoTY dobozos változatok már lemezen tartalmazzák a DLC-ket is. Nem kell hozzájuk semmi kód, az extra DVD-ről simán települnek.
  • Omlás
    #5355
    sry dupla

    Mester a második részhez is tervezel magyarosítást készíteni ? :)
  • Omlás
    #5354
    Steam praktikusabb szerintem. + hozzá természetesen az IMYke féle magyarosítás és örömbódottá minden ;]
  • XRV
    #5353
    Köszi szépen a válaszokat.
  • IMYke2.0.0.0
    #5352
    Attól függ mit szeretnél - a Borderlands 1 esetében a dobozossal éppúgy tudsz kooperatív játékot játszani az ország másik végében lakó haveroddal (ingyenes GameSpy fiók kell hozzá csak), vagy véletlenszerű, idegen ajkú srácokkal, mint a STEAM-essel.
    A játékon belül is van elérhető jutalmak listája.
    A STEAM-es annyival több, mint majd' minden ott fellelhető játék:
    * az esetleges frissítéseket automatikusan megkapod
    * felhőben tárol(hat)ja a mentéseidet - így a világ bármely táján folytathatod a játékod ott, ahol otthon abbahagytad
    * bárhol, és bármikor letöltheted a játékot, és a hozzátartozó DLC-ket, ha beléptél a fiókodba azon a gépen, aminél ülsz [játszani idegenek nem tudnak vele, ha nem a Te fiókoddal teszik].

    Én a dobozos játékok híve vagyok. Meg is van a GOTY verzió dobozos verzióban, annak minden jóságával.
    Egyúttal, a honosítás miatt, megvettem STEAM-re is a GOTY verziót.
    Szerintem, mindegyikkel jól jársz.
  • bosco05 #5351
    igen
  • XRV
    #5350
    Steames verziót érdemes megvenni, vagy a dobozosat? Steamon ha egyszer megvettem, akkor Windows újratelepítésnél újra le tudom szedni az egészet? Ott hogy működik?
  • IMYke2.0.0.0
    #5349
    A telepítőket igen, el tudod menteni.
    A Borderlands 1 honosítását szívesen csináltam (és HJ is szívesen), és a 2. rész is tervbe van véve - a nagy DLC-k után pedig már kiadásra is kerülhet.
  • XRV
    #5348
    Hálás köszönet a magyarításért!!
    A kettest is le fogjátok fordítani? Ha igen, mikor? Bocsi a telhetetlenségemért :)
  • XRV
    #5347
    Ha egyszer letöltöttem a DLC-ket akkor azt el tudom menteni teszem azt egy DVD-re?
    Mert ha pl újratelepítem a játékot, akkor...?
  • IMYke2.0.0.0
    #5346
    Nem tartalmazza - csak a letöltő kódokat, amikkel a legális (Gearbox oldala) forrásból be tudod szerezni azokat.
    A dobozos GOTY nem aktiválható a STEAM-en.
  • XRV
    #5345
    Sziasztok!
    Ha megveszem a game of the year editiont, akkor a DVD tartalmazza a DLC-ket is?