5584

UE3-as Poszt-Apokaliptikus FPS-RPG Mad Max stílusban

Borderlands Armory topik link
  • IMYke2.0.0.0
    #5264
    Vannak olyan brutálisan erős pajzsok a játékban, amikkel simán el tudom képzelni, hogy nem tudod lesebezni egy könnyen őket...
    Ezzel persze nem zárom ki a csalók létezését, de nem minden fekete vagy fehér.
  • duke81
    #5263
    cső!
    ebben a játékban ennyi csaló van tényleg? nem hiszem el hogy 69-es kimaxolt totál széttuningolt karaktereimet egy lövéssel leszedik párbajban én meg hiába lövöm izomfegyverekkel, nem fogy a pajzsuk..
  • MerlinW
    #5262
    Nincsenek benne, fel kell szorozni őket... Ha benne lennének, nem lennének odaírva:)
  • Lammer
    #5261
    koszonom! :)
  • IMYke2.0.0.0
    #5260
    Szívesen :)
  • Fpocok
    #5259
    Main statokban benne van minden.
  • Lammer
    #5258
    Skacok... Cimboraval toljuk ujra a jatekot... megint kedvet kaptunk hozza... Koszonhetoen a magyaritasnak -> nekem nem volt gondom vele, mert ertheto volt, angol szinten van olyan, hogy no problem, de cimboranak mar kell a hun, es ezert Imikenek ezer koszonet!

    Anno nem nagyon torodtunk a DPS fogalmaval :) Viszont most talaltam egy jo kis tablazatot meg egy kepletet amivel lehet szamolgatni a dolgokat...

    Kerdesem:

    Ami a fegyvereknel van esetleg bonuszsebzes, meg gyorsabb ujratoltes, az mar beleszamitodik a fegyver main statjaba? vagy kulon fel kell szorozgatni a dolgokat?

    Ezt jo lenne tudni...

    pelda:


    Itt a kepen jol lathato, hogy a fegyo main statjaban az van irva, hogy:
    fire rate: 19.7

    es bonuszban kap amugy: +58% fire rate-et... most akkor a main statba ez mar bele van "szamolva"... vagy nekem ugy kell szamolnom vele, hogy: 19,7*1,58? azaz 31,126-os a fire rate-je?

    Koszonom! :)
  • IMYke2.0.0.0
    #5257
    Nincs.
  • duke81
    #5256
    Még 1.. van valami trainer vagy átírható cfg file amivel kiírja a 10millió feletti pénzösszegeket?
  • duke81
    #5255
    Sziasztok!

    Már egy ideje játszom a borderlandsal és lenne pár kérdésem.

    Ha végigviszem mad moxxi dlc 3 alap arénáját kapok 1 képesség pontot, de mi van ha a hosszabb arénákat is végigviszem? azért is jár valami, vagy semmi értelme?
    Mi következik a második végigjátszás után? miben vátozik a játék, van egyáltalán harmadik?
    A mad moxxi és robolution dlc-vel egy-egy plusz képesség pont szerezhető. ezt bármennyiszer kihasználhatod ahányszor végigviszed a játéko?

    Előre is köszi a válaszokat! :)

  • lordbalu
    #5254
    Teleport oszlopoknál lesznek az új városok, úgy mint a zombis dlc-nél
  • Shield
    #5253
    Kösz, már rájöttem.
  • Shield
    #5252
    Sziasztok!
    Végig vittem a játékot. Utána még játszottam a Zombis pályán, de most hogy szerettem volna folytatni, sehol semmi, elkezdte elölről. Hogy lehet a 4 dlc-vel játszani? A segítséget előre is köszönöm.
  • bosco05 #5251
    Jaja, a négy sarokban van egyébként.
  • Buci
    #5250
    Ott rossz helyre mutatnak azok a jelek. De ne bánkódj, a füstnek van egy jó tulajdonsága: száll az ég felé! Nézz körbe az égen, esetleg menj magasabb helyre, és látni fogod honnan száll.
  • ffxi
    #5249
    Lehet, hogy fenn van a tetőn.
  • Profi10
    #5248
    Sziasztok!
    Az ómenedéknél vagyok, a füstjeleket kell kikapcsolni, a lakónegyednél lévőt nem találom. Légyszi segítsetek.
    Köszönöm.
    Üdv
  • Profi10
    #5247
    köszi!! megoldódott a probléma:)
  • IMYke2.0.0.0
    #5246
    "TELEPÍTÉS – Retail, dobozos verziók
    ===========

    0. Borderlands (1) és a 4 DLC feltelepítése (a szükséges közbenső, végén pedig az v1.4.1-es javítással)

    1. A honosítás telepítése – fontos, a játék pontos útvonalát add meg a telepítőnek, mert az nem keresi meg a játékot!"


    Feltételezem, nem eredeti verziód van.
    Így, kénytelen leszel feltört változatú v1.4.1-es Patchet keresni - Google, TPB.
  • Profi10
    #5245
    A helyzet az hogy szeretnék segítséget kérni az alábbi problémákhoz. Fent van a játék a Goty verzió.
    A leírásának megfelelően szeretném telepíteni a magyarítást viszont nekem nincs steam és common könyvtáram sem. De a 1.4-es patch-et sem engedi feltenni. Ha valaki tud segíteni azt megköszönném. Szép napot
    Üdv
  • monya1
    #5244
    Köszönöm!
  • IMYke2.0.0.0
    #5243
    A Képesség fán 5-ös marad, de hozzáadja a módosítást. Nyugodtan használd az tárgyakat :)
  • monya1
    #5242
    Sziasztok!

    Alap kérdés:
    Képességfán valamit 5-ös szintre fejlesztek, viszont mod slotba beteszek olyan tárgyat ami pl +3 -at, tesz hozzá, akkor a végeredmény 8-as szinű képesség? vagy a maximális 5-ön marad?

    Köszi!

  • IMYke2.0.0.0
    #5241
    Örülök, hogy tetszik - én sem bántam meg egyetlen forintot sem, amit ráköltöttem. Sőt!
  • bosco05 #5240
    Ez volt az első hsz-em, jelentem végigvittem az alapot :D LVL 36-al fejeztem be, most nyomom az első DLC-t, de ez az egyik legjobb játék amit valaha láttam.
  • IMYke2.0.0.0
    #5239
    Nagyon felhasználó-barát a játék. Követendő példa lenne más fejlesztőknek is.
  • duke81
    #5238
    Köszi! akkor tuti megveszem, ez nagyon bejövős game! :)
  • IMYke2.0.0.0
    #5237
    A játék az offline mentést használja az online játék esetében is - ergo, ha WRZ/retail (dobozos, digitális eredeti) játékkal lépsz fel 4 fős kooperatívba, akkor választható lesz az offline játszott karaktered is.
    Emellett, az onlife készült karaktered is továbbjátszható offline.

    A mentésed pedig minden további nélkül ide-oda pakolható.
  • duke81
    #5236
    Hi!

    Tört verzióból a mentést szerintetek át lehet vinni eredeti játékba? kölcsönbe kaptam,de meg akarom venni original, a multija miatt. vagy online egy új karaktert kell indítani, akkor meg felesleges a mentéssel bajlódni..
  • hemmis
    #5235
    köszönöm szépen én voltam a f...... mert nem fireston-ban kaptam a küldit és ahogy átmentem mindjárt meg is volt de köszi a segítséget ha nem írod le nem is kezdegy vagy nem tudom mikor kezdek gyanakodni rá hogy nem is fireston-ról van szó köszi
  • IMYke2.0.0.0
    #5234
    Sőt, én még növeltem is a betűméretet néhol.
    Egyedül a fegyverek leírásánál csináltam meg azt, amit egyébként a felhasználóknak kellene *.ini-ben turkálva: 5 sorossá vált a leírás, így láthatóvá váltak egyes fegyverek, tárgyak leírásainak eddig "láthatatlan" képességei...
  • IMYke2.0.0.0
    #5233
    Betűtípust nem módosítottam :)
  • Jakuza001
    #5232
    Grat Imike a forditashoz, bar az uj betutipussal nekem igazan eroltetnem kellett a szemem, hogy eltudjam olvasni a szoveget.
  • IMYke2.0.0.0
    #5231
    Ahogy beérsz a kis városkába bal kéz felől lesz egy a platformon. Tovább mész, egy lesz a talajszinten és lesz még egy magas háznál.
  • hemmis
    #5230
    azt tudja valaki hogy amikor három lövegtornyot kell a zombikra beállítani akkor hol találom őket mert a térképen nem látom egyiket sem
  • IMYke2.0.0.0
    #5229
    Az ellenfelek hozzád szinteződnek - és valóban kötelező minden, a stílus iránt kicsit is érdeklődő játékosnak a Borderlands :)
  • Titan
    #5228
    Skacok! Ez egy zseniális játék! Nem is értem, hogy miért nem nyomtam eddig vele! A virágboltival nyomtam eddig(Reloaded ver.+ a DLC-k és patchek) és gond nélkül megy a fordítás is vele, de jelentem, hogy meg is vettem! Ez is egy kötelező darab...:)

    Végignyomtam a végigjátszás1-et és most a másodikat kezdtem, a kérdés, hogy hányszor lehet végigvinni és mi a különbség?

    Jelenleg 36-os Szirén a kicsike és az aréna iszonyat hangulatos...:) sajna a 2. meccs 3. körénél elvéreztem, de hehe...(azt hiszem gyúrnom kell még vazze...)
  • totya4
    #5227
    Mint írtam az elején nagyon sokára menti el hogy hol vagy, ahogy elérsz a dokihoz ott menti el először, GOTY. Szóval ha oda elérsz, már nem lesz gondod.
  • IMYke2.0.0.0
    #5226
    GOTY-val semmi gond nincs - nálam. Igaz, nálam eredeti dobozos, és eredeti STEAM-en lett tesztelve.
  • Qwerty4
    #5225
    Ahogy észrevttem már táboron kívül is van egy mentés, ott ahol beolvassa a DNS-t az a gép. Azután pedig ahol először guggolni kell. Ez az első 2 mentési pont.

    És tényleg ezt művelte folyamatosan a GOTY verzióval is vagy csak néha?