5584

UE3-as Poszt-Apokaliptikus FPS-RPG Mad Max stílusban

Borderlands Armory topik link
  • Anonymusxx
    #5584
    megvan a válasz , ha valakit érdekelne:

    https://leet.hu/2019/08/28/pandora-kronikai-borderlands-tortenet-osszefoglalo/
    Utoljára szerkesztette: Anonymusxx, 2020.01.14. 17:51:55
  • Anonymusxx
    #5583
    Most vittem végig, elég érdekes a befejezése, valaki értette? Mi az a műhold pl?


    Próbáltam itt utána keresgéélni, de nem találtam semmi használhatót.
  • Alexzel
    #5582
    Ez csak az én véleményem, lehet hogy másnak jobb 'stratégiája' van.

    Playthrough 1:
    'Zombie Island of Dr. Ned.' - Fősztori közben 10-20 szint között
    'The Secret Armory of General Knoxx.' - 35-ös szint környékén, ekkor már a fősztori esetleg be is van fejezve, attól függően hogy mennyire foglalkoztál a mellékküldetésekkel
    'Claptrap's New Robot Revolution.' - Utolsóként
    'Mad Moxxi's Underdome Riot' - ha akarsz arénában harcolni akkor 15 szint után érdemes, de én inkább csak a raktár és a 'boltok' miatt szoktam menni.

    Playthrough 2:
    'The Secret Armory of General Knoxx.' - Fősztori mellett talán nyomban el is kezdheted kb 51-es szint környékén, mert a
    többi DLC-vel ellentétben a Playthrough 2.,5-ben sz ellenfelek csak akkor igazodnak hozzád szintben, ha befejezted a DLC-t
    A Ned-es és Claptrap-os DLC-k sorrendje nem fontos ha a Playthrough 2.5-ben csinálod, az ellenfelek szintje hozzád igazodik. (A Claptrap-os esetleg érdemesebb, mert a végén kapsz egy Skillpontot, és egy rakás ládát lehet minden indításkor nyitogatni, így jó eséllyel találhatsz jó cuccokat).

    Playthrough 2 során a fősztori mellett csak akkor érdemes mellékküldetést csinálni, ha okvetlenül szükséges, mert ha Playthrough 2.5-ben csinálod, magasabb szintű ellenfelek jönnek (akkor is ha Playthrough 2-ben vetted fel a feladatot) és így jobb tárgyakat dobnak.
    A Playthrough 2-ben csak az a fontos hogy mielőtt befejezed a Fősztorit (amivel átlépsz Playthrough 2.5-re) a DLC-kben a Claptrap Rescue feladatokat csináld meg, mert Playthrough 2.5-ben már nem lehet őket teljesíteni.

    'Claptrap Rescue missions' - Ezeket mindenfélleképpen érdemes megcsinálni, viszont Playthrough 2-ben előfordul hogy Backpack SDU helyett gránátot kapsz. Erre megoldás: mielőtt megjavítod Claptrap-ot mentési ponthoz mész, és ha gránátot kapsz, akkor kilépés helyett windows-ból 'lövöd ki' a programot, és visszatöltés után megint megjavítod Claptrap-ot, ez sok visszatöltés is lehet, állítólag a tele inventory javítja a Backpack SDU esélyét. Playthrough 2-ben 5 Backpack SDU-t lehet szerezni (Sledge's Safe House, Lost Cave, New Haven, Tetanus Warren, Earl's Scrapyard).
  • IMYke2.0.0.0
    #5581
    Olvasgatás
    Letöltések
  • Hunter of Deer
    #5580
    Borderlands GOTY HD Remastered verzióhoz jó lesz a magyarítás?
    Ki próbálnám, de Imike oldalán már nem működik a link.
    Jah és esetleg valaki tud egy sorrendet a végigjátszáshoz? hogy milyen sorrendben érdemes a DLC-ket és mikor végigtolni?
    köszi :)
    Utoljára szerkesztette: Hunter of Deer, 2019.04.11. 13:07:14
  • Alexzel
    #5579
    Én is. Nemrég elkezdtem játszani Lilith-tel, Knoxx-ot és Crawmeraxot akarom vele még befejezni, aztán gondoltam kezdek majd ismét egyet Mordecai-val, de mivel lesz az új verzió, azt már azon fogom kipróbálni.
    Lehet hogy majd Bricket is kipróbálom, de a Berserker-je nem igazán fogott meg.
    Utoljára szerkesztette: Alexzel, 2019.03.30. 09:48:05
  • ManoNegra
    #5578
    Akinek PC-n megvan, azoknak ingyenes. A BL2 és a PS is kap egy 4k textúra frissítést ingyen. Én tuti kipróbálom.
  • SenorGrande
    #5577
    Lehet hogy azért, mert közel 200 órám van a játékban, de semmi értelmét nem látom ennek a megjelenésnek. Ha ingyen megkapom, lehet kipróbálom, de egyáltalán nem biztos.
  • Alexzel
    #5576
    Borderlands GOTY HD Remastered verzió Április 3-án érkezik. Állítólag akinek Steamen megvan ingyen megkapja.
    A Borderlands 2-ben bevezetett Golden Key, Skinek is bekerültek, Borderlands 2 stilusú minimap, auto-pickup (ammo, money, health items) és a Destroyert is módosították hogy nehezebb legyen.


    Utoljára szerkesztette: Alexzel, 2019.03.29. 17:07:25
  • grebber
    #5575
    Borderlands – Közeledik a felújított verzió?
  • ManoNegra
    #5574
    Valóban nincsenek fent, köszi.
  • IMYke2.0.0.0
    #5573
    Csak akkor produkál ilyet, ha nincs feltelepítve a 4 db DLC.
  • lordbalu
    #5572
    Nálam nem volt ilyen. De talán a játékmagyarítások fórumában is meg lehetne kérdezni.
  • ManoNegra
    #5571
    Üdv. Elkezdtem játszani ma a játékkal, feltettem a magyarítás, és elég fura dolgokat, grafikai bugok sokaságát produkálta. Másnál is volt ilyen?
  • ManoNegra
    #5570
  • Vaktermesz
    #5569
    Igen, tudom, de amíg nincs kivel addig próbálkozom, végül is egyet már meg tudtam csinálni egyedül.
  • IMYke2.0.0.0
    #5568
    Az Aréna egyedül nehéz. Az kooperatívra van kitalálva.
    Ugyanilyen van a Borderlands 2-ben, és a Borderlands: The Pre-Sequelben is.
  • Vaktermesz
    #5567
    Hali!
    Újra elővettem a régi mentésem, és elakadtam. Már emlékszem mért hagytam abba :D
    Mad Moxxi's Underdome DLC-re tudtok valami jó taktikát? Az első pályát még csak-csak letudtam egyedül, de a téli pályához már egy ismerősöm kellett. Sajnos ő nem ér rá így a Gully-t ismét egyedül kéne megoldanom, valami hasznos tipp/taktika, hogy ne kelljen 5x újrakezdenem?
  • genndy
    #5566
    Az biztosan nem, nekem 64bit 8.1 alatt is megy hibátlanul.
  • undY1ng #5565
    Ezzel se ment neki. Bár ha hamarabb írta volna haver, hogy win8 van neki és ez volt a gond. Win7-en megy gond nélkül...
  • Bluuzia
    #5564
    Nekem is ugyanez volt a gondom, de megoldódott.
    A Steam\SteamApps\common\Borderlands\Binaries mappába másold be a letöltött physxcudart_20.dll fájlt!
  • undY1ng #5563
    Sajnos még mindig nem jó neki. Bármilyen verzió, ugyanaz a hiba. Indítás után kis töltés és leáll, de semmi hibaüzenet..
  • undY1ng #5562
    Bocsi, a gondolatomat írtam le közben és DLL akart az lenni. :D :D :D Köszi, megpróbálom azzal a physX verzióval amit ajánlottak egyik fórumon. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #5561
    Értem :)

    A "physxcudart_20.dll" az nem DLC, hanem az nVidia PhysX szoftverének egyik, a gépre alapesetben feltelepített fájlja.
    Érdemes a játékhoz tartozó PhysX-et feltenni - azzal tuti menni fog. Illetve, egy régebbit, nem feltétlenül a legújabbat.
  • undY1ng #5560
    Igen BS, mint Borderlands rövidítés, bocsi. :)
    " physxcudart_20.dll" névre hallgat ez a DLC, de ezután se indult el neki. Semmi hiba üzenet, kis töltés és abbamarad.
  • jocika
    #5559
    Ugyan ez a probléma volt nálam is, nvidia kártyával. A megoldás az volt, ogy egy physic dll-t kellett letöltenem(google-ban találtam), és utána indult rendesen. Ezután a GPU-Z-ben már láttam a physics meglétét, és a friss physics is rendesen települt és úgy is elindult a játék.
  • IMYke2.0.0.0
    #5558
    BS?
  • undY1ng #5557
    Havernak olyan gondja van, hogy elindítja a BS-t és kis töltés után nem történik semmi. Hivatalos fórumon is sokaknak ez a hibája de semmi orvoslás nincs rá. Van ötletetek? Ha ez segít ő nvidia kártyás, minden driver friss (beleértve physix).
  • wedge31
    #5556
    Mivel lelöték a gamespy-t a retail változat is megkapta a steam támogatást.
  • IMYke2.0.0.0
    #5555
    Az anyatopikba is beszúrnám:

    A STEAM 4 fájlt töltött le újra, az elküldött állomány szerint, ebből kettővel semmit sem kell csinálni. Sőt, a menürendszerből nem is tüntették el a GameSpy-t.

    Változások:

    ** "WillowMenu.int"
    Megjelent ez:
    479. sor: "HostFriendsOnly=Host Friends Only Game"

    ** A "PS3.int" fájlba került ez (ami értelemszerűen a konzolosokra vonatkozik):

    "SplitScreenUserSelect="Select a User"
    SaveGameDifferentOwner="Unable to load save data from a different user. Please select another save or begin a new game."

    Tehát, nyugodtan újra visszatelepíthető a magyarítás a játékra.
    Azoknak, akiknek ez a változás is fontos: a honlapomra felkerült a 12 kilobyte-os RAR állomány, benne a 2 módosult fálj.



    A telepítés igen egyszerű:

    1. WinRAR (vagy a RAR állományokat kezelő kedvenc archiváló programod) segítségével nyisd meg a letöltött, 12 kb-os fájlt, majd a tartalmát csomagold ki tetszőleges helyre (vagy akár közvetlenül a lejjebb olvasható útvonalra), és a kapott két darab *.int fájlt másold erre az útvonalra:

    <meghajtód betűjele>:\<STEAM könyvtárad útvonala>\steamapps\common\Borderlands\WillowGame\Localization\INT

    2. Rákérdezéskor: felülírás.
  • jocika
    #5554
    Na, megoldódott. A physxcudart_20.dll file-t kellett berakni a könyvtárba. Úgy látszik a mostani driverben lévő nem smakkolt.
  • jatiking
    #5553
    Steam-en keresztül müködik.
  • jocika
    #5552
    A magyarítás nem kavarhat be, mert most nincs fent és még se megy a játék.
  • IMYke2.0.0.0
    #5551
    A magyarítás nem kavar be.
  • genndy
    #5550
    Nincs még multi, de nem valószínű hogy az a baja. Nekem mióta fönt van, azóta nincs baja, az új patch se okozott gondot.
    Magyarítás lehet hogy bekavar? De az meg újrarakással meg kéne hogy oldódjon.
  • jocika
    #5549
    Nem értem mi a bánat van. Eredetim van, steames, már egyszer végigjátszottam, ugyanezen a gépen, ugyanezen az op.rendszeren(Win64). Most olvasom, hogy van megint multi, elindítanám, de kiírja, hogy general protection fault, és kampó. Már újra is raktam, dlc-kkel együtt.
    Mi a retek van? Köze lehet ennek a multi aktiváláshoz?
  • genndy
    #5548
    Sajnos a multi a GameSpy megdöglése miatt jelenleg lehetetlen is, meg kell várni amíg átállnak Steamre.
  • TottiHUN
    #5547
    Multival biztos élvezetesebb lenne ha sikerülne magyarokat találni és közben fent lenni ts-en.

    Nem rég érkeztem meg New Heavenbe.

    Végig olvasok mindent, nem azzal van a gond, hanem hogy olyan mint egy mmorpg, ismétlik egymást a küldetések, hozz 50 kristályt, ha megvagy vele akkor hozzál megint 50-et a savas fajtából.
    A fősztori érdekes lenne de elég lassan halad.
  • IMYke2.0.0.0
    #5546
    Monoton????
    Olvasod is amiket mondanak neked a szereplők, vagy csak darálda?
  • genndy
    #5545
    Még legalább 10 szint. De ha azt írod, hol tartasz a sztoriban, akkor könnyebb megmondani...