5584

UE3-as Poszt-Apokaliptikus FPS-RPG Mad Max stílusban

Borderlands Armory topik link
  • STREEX
    #1
    Egyelőre nem sokat lehet tudni róla de az első képek már megjelentek a neten.Megjelenés 2008-ban.Továbbá a gs új előzetesét is érdemes elolvasni:

    első

    második

    Elég ígéretes
  • Qwerty4
    #2
    Igen, jónak hangzik.
    De abba nem vagyok biztos, hogy jövőbe megjelenik.Ahogy szokott lenni késik vagy háromnegyed évet, talán 2009 nyarán kijön.
    És hol vannak az idegen lények?A cikk egyetlen képet sem mutatott róluk...
  • STREEX
    #3
    Új képek
  • Qwerty4
    #4
    Nagyon ígéretesnek tűnik ez a játék, de úgy látszik csak minket érdekel itt az sg-n, egyenlőre. :)
  • haxoror
    #5
  • STREEX
    #6
    Új képek és infó!
  • bertino
    #7
    a kereső megint alakított...
    sebaj, van róla téma, nagyon várom.
  • bertino
    #8
    Mint ahogy az a Take-Two legfrisebb nyilvános pénzügyi jelentéséből kiviláglik, búcsút mondhatunk az őszi Borderlands-megjelenésnek. A Gearbox-fejlesztette FPS megjelenése a "2009-es pénzügyi évadra" csúszik, mely a 2008 novembere és 2009 októbere közti időszakot jelenti. A játék egyébiránt egyszerre készül PC-re, Xbox 360-ra és PS3-ra, koncepciója szerint egy erősen kooperatív, többjátékos-orientált akció lesz.

    hcgamer.hu
  • bertino
    #9
    hopp, ez már régi hír, sry :D
  • bertino
    #10
    http://hardwired.hu/forum/forum.phtml?area=comment&id=23675
  • bertino
    #11
    "A Borderlandsben 500ezer eltérő fegyverrel hentelhetünk."
  • Qwerty4
    #12
    500ezer fegyó.
  • bertino
    #13
    képek.
  • STREEX
    #14
    Remélem még valami videó is jön az e3 alkalmával
  • underclass hero
    #15
    egyből 3 is
  • bertino
    #16
    atyagatya, ennyi stukkert D:
  • underclass hero
    #17
    Csak nem kevesleg azt az 500000-et?;)
  • bertino
    #18
    amikor eldobálta az első felvételen mindet, már az a mennyiség nem volt egyszerű
  • Prince23
    #19
    Bakker, olvassátok el!
  • bertino
    #20
    én már olvastam, de ismétlés a ... :)
  • bertino
    #21
    http://www.sg.hu/cikkek/62003/borderlands_a_vilageges_utan
  • Prince23
    #22
    Német nyelvű trailer, GC 2008
  • bertino
    #23
    na végre már valami infó
  • Prince23
    #24
    fél millió fegyver? wtf?
  • bertino
    #25
    hát fegyverből nem lesz hiány, az biztos.
    bár fasz se tudja mi a frászt lehet kezdeni ennyi stukkerrel :)
  • Prince23
    #26
    Sztem kicsit túlzás ez, 500 fegyót még elhiszek...
  • grebber
    #27
    Cel-shaded grafikával érkezik a Borderlands

    Komoly változáson esik át a Borderlands; a Gearbox is tudja, hogy ezek után könnyen előfordulhat, hogy több rajongót eltántorítanak a játék kipróbálásától.

    A srácok legújabb, kooperatív módra kihegyezett sci-fi FPS-e az első képek alapján nagyon jól nézett ki, ám a mai bejelentés szerint az eddig látott 3D-s látványvilágnak búcsút mondhatunk. A Borderlands az utóbbi években oly divatossá vált cel-shaded köntössel lett gazdagabb, amelynek köszönhetően játék közben olyan érzésünk lesz, mintha egy rajzfilmet vagy egy képregényt néznénk. A Gearbox szerint minderre azért került sor, mert ez a rajzolt megjelenítés sokkal jobban visszaadja a játék világának hangulatát. A készítők tisztában vannak vele ugyanakkor, hogy ez a változtatás sokakat elrettenthet majd a játéktól, de bíznak benne, hogy egy esélyt mindenki ad majd neki. A következő PC Gamerben állítólag már képeket is láthatunk az új megjelenésről.

    info: Gamekapocs

    Prince of Persia után azt mondom így is jöhet!
  • grebber
    #28
    Nem lesz cel-shaded a Borderlands!

    A Gearbox tagadta, hogy készülőben lévő sci-fi akciójátékánál, a Borderlandsnél Cel-shading technikát alkalmazna. A stúdió szócsöve, Randy Pitchford egyértelmű nyilatkozatot tett: "Nem, a Borderlands nem cel-shaded, ahhoz túl komoly és kemény a világa".

    Ennek ellenére azért számíthatunk változásokra a grafika terén: "Azóta amióta először bemutattuk a játékot, hatalmas előrelépéseket tettünk, mind művészi, mind az azt támogató technikai fronton. Az eredmények pedig elképesztően jók, helyenként talán sokkolók is!"

    Pitchford hozzátette, hogy nem számítottak a héten hírverésre a játék körül, különösen nem ilyesmire, de ha már így alakult, akkor figyelmünkbe ajánlotta a játék hivatalos honlapját, mert hamarosan felkerülnek az új concept artok, és számos más új tartalom is. Ha nagyon rákapunk talán egy kicsit bele is húznak majd, hogy kielégítsék a kíváncsiságunkat... mondjuk egy szép új trailernek örülnénk. (Legrosszabb esetben az E3-mon már biztos kapunk új grafikával felturbózott gameplay videót.)

    info: Ipon
  • bertino
    #29
  • grebber
    #30
    Most olvastam mégis csak cell shaded lesz! Jó is ez!!!!!
  • koschwarz
    #31
    szerintem ez nem cell shaded. egyszerűen ilyen a dizájn.
  • grebber
    #32
    POP is ilyen. "Megérkezett az első kép a Borderlands új stílusú grafikájáról. Koncepciófestményhatás és cel-shading keveredik."
  • Prince23
    #33
    Képből ítélve ez bizony mesés. (cel shaded)
  • MerlinW
    #34
    Minden gamer oldalon le van írva mit használ. De vitatkozzatok csak:)
    (egyikőtőknek sincs igaza:))
  • grebber
    #35
    Akkor írd már le ide is!
  • MerlinW
    #36
    Egy újfajta eljárás ami cel-shader hatású ugyan, de nem az. Ezzel rajzfilm/festmény hatást érnek el, míg cel-el képregény hatást. Halványabb vékonyabb kontúrok, illetve van valami manőver az árnyékolással is, de ennyire nem mélyedtem el benne.

    Fejlesztői reakció:

    "Heh! No, Borderlands is not cel-shaded - it's a gritty and serious world after all. But since the game was first unveiled we have made big advancements with the art direction and the technology to support the art and have produced some pretty impressive, even shocking results.

    We weren't expecting a story about this to break this week, but I'll tell you that the http://www.borderlandsthegame.com website will soon be getting new content that will expose how far we've gone with the art. If the story you guys broke today makes too much noise for us to deal with we may decide to speed up when we update the site with media. Also, PC Gamer came to visit us recently to check out and play the game with us. The result of that is that the next issue of PC Gamer has Borderlands on the cover and inside there is a big story with a lot of images and a story written by Dan Stapleton. Finally, there's always E3 in a few months where attendees can see the game live. I know some folks have figured out that we've done something big to Borderlands even if no one is quite sure what we've done yet and I know I'm still being a bit cryptic on that, but frankly we aren't quite ready for this story to get out.

    Cheers!

    - Randy
    "

    Legközelebb gugli, lusta Grebber barátom:)
  • grebber
    #37
    Nekem ettől még cell shaded marad mivel pophoz hasonlít.
  • MerlinW
    #38
    Hogy neked mi marad, az már saját szociális probléma:D Én szeretem a cel-t is, és ez is tetszik egyelőre. Jobban mint az "realisztikus" gumivilágot. Miért kellene az élethűségre hajazni? Sokkal varázslatosabb, hangulatosabb tud lenni egy mesébe illő "rajzolt" világ.

    Titan AE mond valamit? Alapmű:)
  • grebber
    #39
    6 új kép (elég nice-osak)
  • berlinboy6329
    #40
    Nekem nem tetszik...:(

    Vannak jó részek egy képben,de az összhatás nem tetszik.Ha már ennyire Cell-shadinget akarnak,kicsit kevesebb és sokkal jobban tetszene.ilyen környezetet,lényeket,nem raknék C-Sbe,inkább legyen minél realisztikusabb..De attól függetlenül jöhetne,kipróbálnám.