5584

UE3-as Poszt-Apokaliptikus FPS-RPG Mad Max stílusban

Borderlands Armory topik link
  • bosco05 #5304
    Jaja, pont ez az izgalmas benne :) keresni kutatni, mindent alaposan átnézni... Igazából ez az alapja kb a játéknak :) Van Quake is a földön, vagy Serious Sam ha az ember csak pirítani akar :D
  • MerlinW
    #5303
    Ez egy RPG. Az a lényege, hogy minél több cucc legyen benne. Minden RPG-ben ugyanez van.
  • IMYke2.0.0.0
    #5302
    akinek = aki
  • IMYke2.0.0.0
    #5301
    Te vagy az egyetlen szerintem a bolygón, akinek épp a Borderlands 1 legjobb feature-ét kifogásolja...
  • totya4
    #5300
    Nincs arra valami mod hogy ne legyen annyiféle fegyver? Tulajdonképpen a "rengetegféle" (valójában sokszor csak kis paraméter eltérésű egyik a másiktól) fegyver inkább csak szétcseszi a játékot, mert igen unalmas mindig átnézni a felszedett fegyverek paramétereit hogy melyik jobb melyik rosszabb...
  • IMYke2.0.0.0
    #5299
    #5274

    Azért néha érdemes ám visszaolvasni...
  • Solid Snake
    #5298
    Ez nem bug,hanem béka
  • Ákos90
    #5297
    kép
  • Ákos90
    #5296
    Sziasztok! Találtam a magyarosításba egy bug-ot nem tudom, hogy mutatták-e vagy nem de itt van. Kép
  • Maak
    #5295
    jol hangzik
  • Maak
    #5294
    Valamit elbasztatok akkor, elvleg ha normalisan mesz akkor egy szinttel feletted vannak vagy minimum a szinteden a mobok,na ugy elvezet a borderlands.Elso jatek ezidaig ami annyira tetszett, hogy warez utan az eredetit is megvettem mindenestol. Attol tartok a kettot is sokaig fogjuk jatszani, eddigi videok alapjan legalabbis minden porcikamon all a szor a szo jo ertelmeben.
  • monya1
    #5293
    Crawmerax óriásrák dobot két finom pisztolyt.
    [IMG][/IMG]

    [IMG]http://[/IMG]
  • IMYke2.0.0.0
    #5292
    "Borderlands 2 - 58 órás kampány

    Steve Gibson, a Gearbox marketingese elmondta, megbíztak néhány, guide-ok írásával foglalkozó embert, hogy vigyék végig a Borderlands 2-t, és számoljanak be tapasztalataikról. Be is számoltak, s ezek szerint a játék körülbelül 58-60 órás kampánnyal rendelkezik. Gibson szerint pontosan ez volt a Gearbox célja: azt akarják elérni, hogy a játékosok úgy érezzék, több tartalmat kapnak a pénzükért, mint más játékok esetében - szó szerint úgy fogalmazott, azt szeretnék, ha a Borderlands 2 a játékosok "hobbija" lenne."
    Forrás: IPON
  • bosco05 #5291
    lehet kettő volt, nem számoltam, de haverral csak úgy rongyoltunk át az egészen... Azt se tudtuk megállapítani, hogy most vajon boss-t nyírunk-e vagy sima mobokat, mert annyira gyenge volt sajna mindenki. Egyébként marha egyszerű külön kell vállni egyik ember csinálja az egyik küldit másik a másikat, a küldiket lehetőleg egy helyre felvenni. Esküszöm nem volt több 2 óránál az egész, de szerintem annyi sem volt...
  • IMYke2.0.0.0
    #5290
    Hát igen, 1 óra alatt nem lehetséges a végigjátszása - főképp, ha rendesen játszik vele.
  • totya4
    #5289
    Egy óra alatt maximum álmodban.
  • IMYke2.0.0.0
    #5288
    Köszönöm - akkor lementettem a javítás mappába a jelzésed!
  • Bluuzia
    #5287
    Igen, a legutolsó javítással használom.
  • bosco05 #5286
    értem, köszi. Kb 1 óra alatt ki lett tolva fullosan a zombis dlc :D Vicc volt így sajnos. Remélem PT2-ben durvább lesz valamivel. PT2 kezd nehezedni így a negyedénél ha egyedül vagyok, úgyhogy talán jelent majd némi kihívást.
  • BlueRain
    #5285
    Én mondjuk miután az alapjátékot végigvittem pt2-ben, még körbejárom párszor az eridian promontory-t, descentet és trash coast, miután továbbmegyek egy dlc-re. Ilyenkor lehet akár 1 óra alatt 3-szor is szintet lépni.
  • BlueRain
    #5284
    pt1-ben végig limitálva vannak az ellenfelek szintjei, nem tudsz mit tenni ellene. pt2-ben is csak akkor vált át az egész rendszer dinamikus skálázásba, miután végigvitted a főszálat. A dlc-knél is így van.
  • bosco05 #5283
    Az miért van hogy a zombis dlc-ben 35-36 os mobok jönnek mikor én 44-esként álltam neki? Korábban nem mentem át és még playtrough1-et nyomom.
  • IMYke2.0.0.0
    #5282
    Nem tudom, hogy használod-e a legújabb, utolsó verziót ami elérhető, mert - emlékeim szerint - abban ez már nem fordulhat elő.
    Ha mégis használnád a legutolsó javítást a magyarításhoz, és így fordult elő a hiba, akkor köszönöm a jelzést, és elmentem az v1.2-es hibajelzés mappámba. :)
  • bosco05 #5281
    oh! big THX!
  • ManoNegra
    #5280
  • bosco05 #5279
    értem, köszi, mondjuk valszleg az a baj hogy nekem csak atlas zászlók vannak, nincs poszter :S
  • ManoNegra
    #5278
    Ahova a jel vezet, az egy állomás az autópályán. Ahol ki lehetett kapcsolni azt ami miatt nem mehetsz tovább, az egy fülke szerű izé. :D Ott van négy poszter a falon, ott kell "E"-t nyomni. De lehet hogy nem emlékszem jól.
  • bosco05 #5277
    fülke? az ahol kapcsolod az erőteret? ott már nyomtam mindent :D vagy az oszlopon keressem? valami ilyesmi lesz, de ebbe a buzi dlc-be eléggé el vannak rejtve ezek a dolgok. Meg ott van egy felkiáltójel is a térképen mellette, de ott sincs semmi...
  • ManoNegra
    #5276
    A hídon, ahol átmész az autópálya felett, van egy fülke, ahol a falon a négy karakter fényképe van oda kell klikkelni. Asszem.
  • bosco05 #5275
    Lenne egy kis gond. Az Atlasos DLC-ben van egy küldi, mégpedig ezen a néven: Wanted: Dead! . Ez kb abból áll hogy váratlanul lecsap 4 harmat gyenge kis ugrabugráló csajokból álló csapat és túl kell élni. Na utóbbi megvolt, be vannak pirítva, ellenben hiába zöld a küldi nem tudom sehol leadni. A térkép az átvezető út közepére mutat, de ott az ég világon semmi nincs. Pls help!
  • Bluuzia
    #5274
    Szia i2k!
    Lehet, hogy már más is jelezte ezt a fordítási hibát, de azért beszúrom:



    Fegyverfejlesztéseknél, a mesterlövész puska lőszer kapacitásánál Shotgun TF van írva.
  • ntex
    #5273
    nem szóltam, nem olvastam vissza...
  • ntex
    #5272
    Ezek valami szerkesztett cumók gondolom, vagy honnan vannak?
  • IMYke2.0.0.0
    #5271
    Nagyon szívesen - örülök, hogy tetszik a munkánk :)
  • Bluuzia
    #5270




    Bocs, elsőre nem sikerült.
  • Bluuzia
    #5269
    Sziasztok!
    i2k012 köszönöm szépen a magyarítást + mindenkinek aki részt vett benne!

    A pajzs témához szólnék hozzá.
    kb. 2 éve egy srác online játékban dobott nekem pár kreált pajzsot.
    Ha ilyennel találkozol, bármilyen moddolt fegyvered van, nem fogod tudni leszedni.
    Teszek be róla képeket:






  • Sir Cryalot
    #5268
    Csalnak, ha kihívást keresel lvl 69-en akkor szedd le a nehézség szorzó progit, ami újratölti a nehézséget !

    Az a tuti, mert a loot is sokkal jobb, viszont a legtutibb elemental fegyverek nélkül adódhat kellemetlenség, és ha csak pár olyan komoly fegyvered van akkor meg unalomba fulladhat a dolog. Pl. a Stinger ismétlőpisztoly az igencsak jó.

    A shield recharge-je fontosabb mint a maximum érték,2100-as magas recharge shield jobb mint a 2800as lassú, ha felszoroztad a nehézséget akkor majd az előbbit fogod értékelni.
  • Sir Quno Jedi
    #5267
    Pajzs az szar, empés fegyókkal ledurrantják rólad instant. NODE az életerő az már más, az döfinger.
  • duke81
    #5266
    2800-as + 25°% szirén képesség = 3500 pajzs sztem nem olyan rossz. ennél jobbat nem találtam.. vagy mégis létezik? éredemes még kutatni?
  • IMYke2.0.0.0
    #5265
    Borderlands 2 skinek, SDK - IPON.hu