6068
  • Kotomicuki
    #5908
    Szia! :)

    Ha full-HD-n nyomulsz, akkor a Medium-ra visszavett grafika jelent javulást (esetleg a felbontás visszavétele) - mert, ahhoz azért nem elég bivaly az a konfig?!
    Ha nem, akkor vmi más lesz a dolog hátterében: lemez-töredezettségmentesítés elhanyagolása, túl aktív vírusirtó, vmi Steam-es program-frissítés a háttérben (eredetinél), kevés szabad lemezterület a swap részére, más, háttérben futó program(ok), ilyesmik.
    (A +2 GB RAM a 32 bites XP-hez sem volna ártalmas és nem kerül egy vagyonba.)
  • OWEN24
    #5907
    Sziasztok!
    Néha, nagyon akadozik és lefagy a játék a kampánytérképen, ha mozgok az egységekkel, vagy csak ha rámegyek valamire és csata közben egyszer hirtelen elkezd szaggatni úgy 20mp-re.
    Minden High-on van, az effektusok és minden más ki van lőve, semmi sincs bennt.
    A gépem így néz ki:
    windows Xp
    2Gb ram
    Ati radeon hd5670 512mb (Shader moder 3-at támogatja)
    Intel E3300 2x 2,5ghz proci
  • Kotomicuki
    #5906
    Szia!

    Ahogy Sakkay fórumtárs már írta a NTW topic-ban: az eredeti a(z állandó) net-től függ - patch-ek, "legalizálás". Elméletileg lehet off-line is játszani a játékkal, de ennek menetét én nem tudom - virágboltit nyüstöltem - , de a kiadó/fejlesztő/játék honlapján - remélhetőleg - le van írva ennek menete (vagy, ha adtak magukra, akkor a readme-ben). (Mintha már itt is lett volna ez tárgyalva - de jó lenne ide egy FAQ...)
    Sajnos, a warez-hez is tölteni kell pár GB-ot, de csak egyszer.
    Esetleg a lemezen lévő verzióhoz töltesz le egy törést - ha létezik ilyen külön (torrent) - , ha az még belefér a limitbe - nem "szép", de mégis hasznos variáns. :S :)
    (A kiadók mégis azt szeretnék, hogy megvegyék a termékeiket. :))
    A túllihegett anti-kalózos tevékenységükkel meg pontosan elüldözik a még hezitálókat is. :D )

    Jó játékot!
  • Ryleh
    #5905
    Sziasztok!

    Szeretnek egy magyar nyelvu leirast,segitseget kapni a kovetkezokhoz:

    eredetiben vettem meg aETW.es Ntw jatekokat.
    netem van,de lassu,igen limitalt
    /kulfoldon dolgozok,s nem all modomban online toltogetni az install miatt,emellett a mobilnet sem stabil/
    tehat hogyan lehet offban telepiteni a gamekat,vagy minimalis letoltessel.
    nam akarok multizni,egyszeruen jatszani szeretnek ezekkel.


    koszonom a segitseget,kellemes napot:))
  • Kotomicuki
    #5904
    Minden államnál küld egy üzenetet (az első pár körben), amiben ez le van írva, de van egy politikai/diplomáciai(?) fül is (a 3.(?) azon a lapon), amin csak ezek, a megszerzendő területek látszanak - nem a kampánycélok, hanem a csatlakozási feltételekhez szükséges területek. (A DMUC emlékekből ennyire futotta. :S )

    Angliával a legkönnyebb az ETW: védett hátország (a sziget), fejlettebb hadi- és kereskedelmi kikötő már induláskor, tápos egységek, stb.

    Az indiánok inkább a közelharcban jeleskednek, amiben a koloniális egységek még gyengébbek, mint az anyanemzeti európaiak - ellenük a távharc (bár ebben is jók az indiánok - puskáik lőtávolsága, az íjjak "gyorsasága" a "fire by rank"-ig) és az oldalról-, hátulról történő lovasrohamok a legjobbak.
  • OWEN24
    #5903
    Melyikek azok a területek?? jah és Franciáknál, ill Spanyoloknál melyik államokat kell megszerezni,hogy a gyarmataim az enyémek legyenek?
  • Dunadan11
    #5902
    Anglia szuper 2szer végigtoltam velül.
    Szerintem érdemesebb indiában terjeszkedni velük és amerikában megvenni a kérdéses területeket hogy a 13 állam csatlakozzon
  • OWEN24
    #5901
    90.körnen járok. a Franciák feloszlottak, európában elfoglaltam őket, Amerikában pedig a lázadók uralják a területeiket.
    ha a Thirten Colony ( angol gyarmatok) már nem a protektorátusom, akkor mit csináljak,hogy csatlakozzanak a birodalmamhoz?
    Hogyan tudom elérni, hogy a 13 gyarmat az enyém legyen , Angol,francia és spanyol kampányban?
  • Hypo #5900
    twcenteren nagyon jo kis guide van Angliara is, szigetorszag leven a tengeri flotta ami szamit az elejen, és hat a kereskedelmi utvonalak.

    Gibraltar, Spanyolok, kozben folyton tamadni a francia portokat.
  • OWEN24
    #5899
    Eezek szerint nagyon elcsesztem. a 20.körre elfoglaltam Párizst Franciaguyanát és egy szigetüket a franciáknak, majd békét kötöttem velük.
    A 30.körre kivégeztem a kalózokat észak amerikában. Észak amerikában a kezdő területemet elcseréltem a francia Újfoundlandra(nemtom hogykell írni,bocs)
    A gyarmataim hadba kerültem spanyolországgal, de én nem akartam beszállni a harcba mivel spanyolország 5x erősebb mint én ( Fél amerika az övék). nem vettem ki a részem a háborúból ezért megszakadt minden kapcsoaltom a Thirteen Colony val így elvesztettem a protektorátusi uralmam felettük.
    Ha kiűzöm a Francikat amerikából akkor csatlakoznak hozzám, még így is?
  • hollófernyiges
    #5898
    Angliával szerintem Amerikában érdemes terjeszkedni első lépésben. Ha kiűzöd Kanadából a franciákat akkor a Tizenhárom Gyarmat is becsatlakozik direktben a korona alá.
    Fejleszteni először azt kell ami növeli a fejlesztés sebességét, aztán ami jólesik. Úgy vettem észre hogy a hadikikötőkbe nem érdemes pénzt önteni, az újfajta sorhajókat kiválóan el lehet zsákmányolni is, csak vigyázni kell hogy a tengeri csata alatt hogy el ne süllyeszd őket valahogy :)
  • OWEN24
    #5897
    A játékon belül van egy olyan statisztika,hogy Naval, Infarty meg ilyenek asszem, ezeket hogyan növelhetem? Mert nagyon levagyok maradva a többiekhez képest.
  • OWEN24
    #5896
    sziasztok!
    Tegnap megvettem az ETW-T mivel a tört nem vált be(folyamatosan bezárta a játékot)
    Elkezdtem játszani a britekkel de a kampány része a játéknak nem igazán megy. Tudnátok segíteni merre terjeszkedjek, mit fejlesszek satöbbi? A csatákkal semmi bajom, azok fenomenálisak!
    Jah és a protektorátusom, a gyarmataim fellázadhatnak ellenem?
  • vonfeldner
    #5895
    Rájöttem hogy lehet legkönnyebben ostromot nyerni létszámhiány ellenére:D Azzal a tropáravert sereggel mentem neki Amszterdamnak amivel éppenhogycsak győztem Hannoverben egy vagy két körrel előtte:D És nyertemXD Ezek a vonalammal szemben bátran felvonultak a fal felém eső szakaszának közepére...én meg szétlőttem kétoldalt a falatXD a kezdeti 1000 vs 1400-as állás módosult:D 1000 vs 500 + 900 használhatatlan vagy halott:D ( egész egységek hullottak alá mikor beszakadt a fal:D ) szépen felmásztam a falra...közben kinyírtam a lovasegységet ami ellenem jött ( 45 lovas vs 640 gyalogos:D elég egyértelmű volt ), utána leküzdeni a pikásokat elég könnyű volt...közelharcban jobbak a gyalogságomnál, de mivel ők sűrű sorokban álldogáltak a lépcsőn, én meg hosszú sorokban felettük a falakon...sortűz:D ezután igazán gyerekjáték volt...persze majdnem kifutottam az egyórás időkeretből...de győzteM:D
  • vonfeldner
    #5894
    Köszönöm:) Hát igen, az angolok elég kényelmetlenek tudnak lenni a flottájukkal:S ráment a fél gazdaság mire békét kötöttem hogy ne menjek tönkre..de majd most..kapásból megszállom őket aztán viszlát:D legalábbis nagyon nagy reményeket fűzök ehhez..perpill a potenciális szövetségeseiket aprítom fel..
    A fejlesztős rész megnyugtat, csak folytonosan nézegetem ( ahogy írtad is ) a területeket, de mindet...nem sok kapacitásom van az adók mértékének csökkentésére és arra hogy egy területet sokáig ne adóztassak...de hát a sereget is fenn kell tartani:)
    Az indiános rész is megnyugtat, főleg hogy látom nálam mit csinálnak...van, hogy el se indulnak...előre mentelnek 20-30 métert, aztán megállnak és mindenféle szép formációkat alkotnak a csapattesteikből...persze miközben átrendezik a soraikat...nem igazán értettem még meg a lényegét de az biztos, hogy tökéletesen kielégíti a tüzéreimet. Ráadásul lovassággal könnyű leszakítani egy-egy egységüket és felaprózni őket..:)
  • Kotomicuki
    #5893
    Ugyan nekem ilyen nem fordult még elő - max. a korai Ka0s töréssel, akkor is ritkán - , de a helyedben a régebbi drájverekkel próbálnám meg, régebbi patch-l(1.5).
    Esetlegesen egy mod-l is, hátha úgy stabilabb...
    Sajna, mára ez is eléggé öreg játéknak számít ahhoz, hogy a kiadó még pénzt öljön bele egy-egy újabb hardverelem piaci felbukkanásakor a hozzá tartozó - esetleges - javítás formájában.

    Ha a grafikai beállításokat butítod, visszaveszed, akkor sem szűnik meg a hiba? (full-minimum, utána emelve, apránként; mindenből 1-2 visszavéve a jelenlegihez képest...)
    Gyakran ilyen egyszerűen is "javítható" a játékok stabilitása - hiába, ha már az alapok "erősek"(winfos), akkor a rá emelt építmények(DX&Tsai) se lehetnek gyengék.
  • Ulthuan
    #5892
    És mit lehet ez ellen tenni?
    Szeretnék játszani, de így nem élmény.
  • wednes
    #5891
    Sajnos nálam is előfordult sokszor, hogy hibaüzenettel kilépett és bezárta a programot. Igen, csata közben kivág az asztalra. :(
  • wednes
    #5890
    Nem fog kiújulni. Természetesen kaphatsz negatív pontokat a megítélésnél, ha olyanokkal barátkozol, akiket az angolok nem szívlelnek. Ezt a diplomáciánál láthatod, ha ráviszed a kurzort az országra. Milyen pozitív és negatív összetevőkből alakul ki a végleges megítélés. Angol francia ellentét, mondjuk eleve rányomja a bélyegét a feszült hangulatra. Idővel elkerülhetetlen a háború, főleg ha mindketten Amerikában terjeszkednek.

    Én azt mondom fejlessz. Monarchiával is ki lehet fejleszteni fullra mindent. Csak figyelemmel kell kísérni a terület állapotát, ahol az iskola van. Ott érdemes ellensúlyozni pozitív dolgokat kiváltó épületekkel.

    Az indiánok agyonlövetik magukat. Nagy seregeket vertem úgy meg, hogy a felállított arcvonat szemből meg akarták rohanni, aztán gondolva egyet a tűzvonalban mozogva párhuzamosan vonalamra elkezdtek rohangálni. Így egymás után kapták a sortüzeket a csapattestektől. 1-2 perc alatt vége a csatának. Egyébként sok helyen béna az al, nemcsak indiánoknál, ostromnál sajnos még a mi csapataink is bénáznak vagy szétesnek.
  • Ulthuan
    #5889
    Tegnap megvettem az ETW. Tök jó meg minden, de majdnem a sarokba vágtam a monitort, amikor produkálta ugyanezt. Csata közben (és csak ott) egyszer csak mindenféle hibaüzenet nélkül megfagy, majd bezárja a progit. Van, amikor 10 perc telik el, van amikor 30 de nem tudok végigjátszani egy csatát sem.
    DirectX frissítwe WIN7 frissítve, letöltöm hozzá a pacheket, de idegesítő a dolog.
    Nektek is volt hasonló tapasztalatotok?
  • Dunadan11
    #5888
    Én nem rég óta játszom a játékkal , de rövidesen teljesitem a hosszú kampányt.
    Személyes tapasztalatom szerint minden bennszülött ilyen ostoba a játékban, tudom mert én már likvidáltam mindet.A kalózok is sokkal szervezettebbek
  • vonfeldner
    #5887
    Ja és még valami: az indiánok mindig félkegyelmű módjára felprédálják magukat? Direkt saját kezűleg akartam lejátszani a irokézek elleni csatát mert úgy 400-500 fővel nagyobb seregük volt...és elég szép mennyiségben regulárisok...bár ez pont az indiánoknál furán jön ki de biztos értitek:D szóval felkészültem hogy iszonyatosan gyorsan leteperhetnek ha nem vigyázok, korábban már volt dolgom kisebb indián csapattal szóval jó tömören állítottam fel az erőimet kivétel a lovasság amit a szárnytól távolabb raktam..két kis gyalogosegységük észrevette a lovasokat de a többiek abszolút minden koncepciót mellőzve nekem estek...gondolkodás nélkül szembemeneteltek a kartáccsal, teljesen el voltam képedve...ez volt az első nagy csatám indiánokkal...eddig mindig azt a bevált módszert alkalmaztam hogy széles és vékony frontot hagyok hogy átkarolhassak...de ezek egy vonalban támadtak...az első vonalaim körül olyan mészárlást vágtunk ki, hogy a csata végén körbenézve nem is tudtam felidézni hogy volt ennyi harcos összesen...kinyírták az ágyúim és ha nincs annyi mániákusságom, hogy néhány gyalogost bekerítésre küldjek, akkor szent hogy végem...hála az égnek ezekkel egyesével aprítottam fel azt ami maradt belőlük mert ekkorra már mindenki más menekült tőlem...direkt megnéztem...aki az eredeti seregemből harcképes maradt az kb 70 fő...mindenki máson nyúlcipő volt...ezzel a 70 fővel nyertem:D
    Szóval a kérdés: mindegyik bennszülött indián nép ilyen esztelen vadsággal támad vagy csak az irokézek sajátossága volt ez?
  • vonfeldner
    #5886
    Sziasztok. Nemrég kezdtem a játékot ( két-három napja:P ) és az érdekelne, hogy a tech-fán a harmadik kategória...talán társadalmi fejlesztéseknek nevezhetném...szóval hogy ez a harmadik fejlesztése bizonyos mértékig ugyebár szükséges, mert épületek megépítéséhez szükségesek,de ez milyen hatással lesz a társadalomra, adórendszerre, a befolyó pénz mennyiségére, már ha ezeket fejlesztem...mert én az abszolút monarchiát fenn akarom tartani...nem igazán avatkozom az állam életébe, max kihalással esnek ki az embereke a kormányból, nagyon profi embereim vannak...de ragaszkodom az abszolút monarchiához.
    Illetve egy kérdés: a Francia Királysággal kezdtem, és ugye ez spanyol szövetséget jelent...már most én nem léptem be egy háborúba a spanyolok oldalán, és kiléptem inkább a szövetségből..utólag kiderült hogy teljesen feleslegesen, az az angol bagázs így is nekem esett..de perpill békében vagyok az angolokkal...nagyon érdekelne, hogy ha a spanyolokat újra szövetségesnek szerzem meg, és közben ők az angolokkal hadakoznak, kiújul-e a hadiállapot Anglia és Franciaország között?
  • ati21
    #5885
    sziasztok!
    új fejlemények vannak nekem ugyebár kettő operációs rendszer van fent és áttettem a mentéseket a w7 re mentem vele egy darabig már örültem neki hogy itt fut rendesen és egyszer csak rákattintok az egyik hajóra de nem csata közben és azt adta be hogy empire működése leállt probléma miatt na most amikor az xp játszottam vele észrevettem egy kis idő múlva hogy a programok telepítése és törlésében amit régen feltelepítettem a másik empiréhez annak az 1.4 update ott maradt lehet hogy az zavar-be de nem tudtam kitörölni meg próbáltam a mentést át tenni w7 re ami sikerült de ott is kilépett akkor gondoltam egyet és nyomtam egy entert hogy egy év elteljen a játékba vagy fél év utána jó volt egy darabig most megint elkezdte amit írtam hogy a hajónál kilép ha irányítani szeretném de a w7-nél csak egyszer telepíttettem fel az empirér és ott nincs is mocsok a programok telepítése és törlésében de nehogy az legyen mondom hallgatók a GaBika6-ra remélem jól írtam a nevét mondom megveszem a játékot néztem a netten is meg a boltokban is szerencsém volt. Kettő napja találtam egyet ami 6000 forint alatt van de mondom hogy vadonatúj de van vele egy kis bibi ha megvettem volna akkor kellene hozzá internetes elérés meg kellene a steam oldalán valami saját fiókot létrehozni ha jól tudom ez volt a hátuljára írva na most mondhatnátok ugye hogy hát van nettem mert ha nem volna akkor ide se tudnék írni ez igaz de nekem 1 és fél éve van nettem és mivel hogy nem a saját lakásomban élek így nem tudni meddig lesz nettem a másik észrevételem a játék nálam egy kicsit szaggat ha húzom az egeret arrébb akkor is meg mikor rákattintok valamire épületre hajóra vagy a katonákra akkor is nehezen tölti be szerintem valamit nem jól írtak le a rendszer követelményét mert 1g ramot ír de mikor játszok vele és nyomok egy feladat kezelőt akkor 1.37 giga meóriát használ és nem is megy az utorrent és nem dicsekvésként írom le biztos vagyok benne hogy nálam sókkal jobb gépek vannak másnak de szerintem az enyém az kevés szerintem 2g ramom van 5000 proci gigabiyte 9600gt 512 videokártya 2 db 250g vincseszter úgyhogy szerintem minden jó de a ram az kevés az a 2g
  • Dunadan11
    #5884
    Sziasztok
    Alkotmányos monarchiánál hogyan lehet , mondjuk uralkodót váltani?Lehet 1általán? Vagy pl államformát váltani?
  • OWEN24
    #5883
    Hali! Nem tudtok valami olyan modot mondani, amivel elérhetővé/játszahtóvá válik az USA?
  • Inimma
    #5882
    Új fórum:

    http://imageshack.us/f/864/reklm1.jpg/
  • csivavax
    #5881
    szerintem próbáld meg total commanderrel
  • OWEN24
    #5880
    Üdv! Letöltöttem egy etw special forcess editiont (ripeltet)
    Kicsomagoltam és kaptam 7db arc filét, (winraros ikonjuk van) de sajna winrar, magis iso, deamon tools nem tudja kibontani, valaki segítene?
  • wednes
    #5879
    Hi.
    Mikor egy egység tapasztalati pontot szerez nálam nem jelzi ki a növekedést a képességeknél (pl: pontosság 42-re nőtt stb) a kampány térképen, hanem csak a csatánál. Ott meg aztán nem nézegetem.
    Nem egy nagy bug, meg utána lehet számolni, de ez másnál is így van?
  • Kotomicuki
    #5878
    NM! :)

    Kiegészítés, ömlesztve:
    A kalózkodó flottát el lehet csalni a kereskedelmi útvonalról egy saját hajórajjal. Még az sem baj, ha nem lehet harcba bocsátkozni velük, mert annyira satnyák -> ha az ellenfél megtámad, kézi irányítású csata, hajók térképszélre, majd menekülés (de ezt csak erősebb idegzetűeknek ajánlom, mert pl. DMUC-n, ahol a fél térképet be lehet hajókázni 1 körben, ez akár féltucat csatát is jelenthet, ill. a hajóraj menekülési iránya és az eközben megtett távolság nem szabályozható). Esetleg ellen-kalózkodás az ő útvonalain, pláne ha ez többet hoz a konyhára, mint amit tőlünk elrabolnak.
    Amíg nincs kiépített hátország, önellátó hadigazdaság, addig az olyan békákat, mint az ellenfél kalózkodása a kereskedelmi útvonalunkon, le kell nyelni. De ha egyszer föláll(t) a saját országunk...
    A hajók edzésére a gályákkal rendelkező afrikai és közel-keleti államok flottáival való hadakozást ajánlom - 1-1 sortűz az 1-1 ellenséges hajó, de automatán még könnyebb ez: akár 2 csíkot is emelkedhet a tapasztalati szint, miközben alig kapnak "sebeket" a hajóink. Az így felturbózott egységekkel pedig könnyebben lehet majd a komolyabb ellenfelekkel szemben hadakozni. (Ehhez nem árt egy közeli bázis sem, ahol szükség szerint javíthatók, esetleg elbújtathatók a hajóink.)
    A békekötésen kívül, már ha erre hajlandó az ellenfél (pénzünk, technológiánk bánhatja, majd pár kör múlva minden kezdődik előröl...), csak az erőszakos (tengeri) megoldások maradnak az idegen kalózkodás visszaszorítására, de azokhoz meg paripa és fegyver kell, ezekhez meg stabil hátország -> ipari fejlesztések nélkül minden nemzet könnyű prédája bárkinek is...
    Az ellenfél hadikikötői mindig legyenek feldúlva - csak ne maradjon bent, ill. a közvetlen közelébe a hajóhadunk, így a következő körben ismét támadható lesz (nem hoz szárazföldi egységet bele) és különösebb tengeri erőfölényre sem tehet szert az ellenfelünk. Ha a kicsi hajórajokkal való portyázást erőltetné, akkor folyamatos blokád ellene (hadikikötő - hogy tudjunk kalózkodni is; ha nagyon bosszantó a tevékenysége, akkor a kereskedelmiket is rombolni, blokkolni - se pénze, se hajója), így kevesebb gondot okoz majd őkelme.
  • csivavax
    #5877
    Köszönöm a kimerítő választ...
    Megfogadtam a tanácsaidat... és bejött...
  • Kotomicuki
    #5876
    Üdv!

    Ha a kereskedelmi partnereddel hadakozik, akkor ki kéne békíteni őt az adott ellenfelével - ez többe kerülhet, már ha egyáltalán lehetséges, mint maga a kereskedés volumene.
    Ha van erőforrás, akkor be lehet szállni a kereskedelmi partner oldalán a háborúba és el lehet "tanácsolni" az efféle cselekedetektől a most már közös ellenséget - és így a még meglévő kereskedelmi partnereidet is el lehet veszíteni, mert esetleg zokon veszik ezen lépésedet és felbontják a már régebben megkötött szerződéseket.
    Arra azért ügyelni kell, hogy vannak államok, akik gyakorta bontják fel a kereskedelmi megállapodásokat (majd pofátlanul pénzt, vagy technológiát tarhálnak az újrakötésért, akár minden 2. körben), ezért nem biztos, hogy megéri mindenki általi közutálatnak kitenni az országodat egy-egy párezres és bizonytalan ügyletért.

    A legjobb megoldás, ha gyarmatokat szerzel és terjeszkedsz, ill. a saját gazdaságodat erősíted meg, fejleszted fel - technológiák - , hogy ne kelljen függened az ilyen, eléggé sérülékeny és máról holnapra véget érő kapcsolatoktól - ha Te uralod a kereskedéshez szükséges árucikk(ek) termelésének döntő hányadát, akkor úgy is megkeresnek és szerződéseket ajánlanak az addig ettől elzárkózó nemzetek is.
    Alternatív megoldás lehet még az, ha szövetségi oldalt váltasz, ha azok az államok, akikkel jelenleg még egy koalíciót alkotsz, erre (mármint a kereskedésre) nem hajlanak, vagy nem tudják azt kivitelezni (elégtelen tengeri haderejük miatt blokád, vagy kalózkodás áldozatai, esetleg nem rendelkeznek kellő számú kereskedelmi kikötővel) - és Te sem tudsz (vagy akarsz) ezen változtatni.

    Amúgy kalózkodj Te is mindig, ha módod van rá - meglátod megéri!
    (Ha nincs ép/kijavított kereskedelmi kikötője egy államnak, akkor kereskedni sem tud, ergo ellene kalózkodni sem lehet. A blokádolás - és kikötőrombolás - helyett inkább kalózkodok, mert így pénz is áll a házhoz - a blokád csak akkor "hasznos", ha végképp és visszavonhatatlanul eldöntötted, hogy megfojtod azt az országot a közeljövőben.)
  • csivavax
    #5875
    Sziasztok! Lehet hogy hülye kérdés, de hogyan lehet rávenni egy nemzetet hogy ne blokádolja a kereskedelmi útvonalat, vagy csak az a megoldás létezik hogy megtámadom?
  • Kotomicuki
    #5874
    Ez nem biztos, hogy a törés hibája, ha eddig jól működött.
    (A patch-kbe rejtik a készítők az addig általuk megismert törések "ellenszereit", ezér nem célszerű egy régebbi crack-hez újabb patch-t felrakni.)
    Nézd meg, gondold át, hogy mi változott a két állapot óta, és ha kell, akkor rakd újra a játékot és/vagy az op.rendszert.
  • GaBika6
    #5873
    Meg kell venni és utána lehet szidni, addig köszönd meg hogy kipróbálhattad, sztem. Az eredetiben nem találkoztam ilyennel.
  • ati21
    #5872
    sziasztok!

    ismét itt hát eddig tartott a játék én amennyire meg szeretem ezt a játékot ETW már annyira kezdem utálni eddig tudtam vele játszani mondjuk most is de gondol egyet és megjelenik az az egér amit nem a játékba használok hanem ami az asztalon és semmi hibaüzenet gondol egyet és kilép pedig olyan etw van ami autómatikusan felrakja a cracket meg a patcot is
  • M Csabesz
    #5871
    Vkinek nincs meg véletlen a Empire & Napoleon Total War Game of the Year Edition? Mert ebben van magyar nyelv is és akkor a fájljait feltöltetlené ide és azt nagyon szépen megköszönném.
  • Xwhyzed
    #5870
    DLC - Downloadable Concent, a letölthető extrákat hívják így

    és igen a DLC egységek mind limitáltak csak 1-et képezhetsz belőlük
    mert azok egyedi ezredeket jelölnek
  • Savaran
    #5869
    Nem tudom mi az a "dlc" :D de az elit egységek limitáltak, például a labancoknál a "légpuskás-vadászokból" (windbüsche-jaeger) csak két századot lehet képezni.