6068
  • Isegrim
    #28
    Új infó

    We have over 50 factions in the game, and we can't create all of them in the full detail they deserve. Therefore we limit the number of playable factions, but we can't say which ones are playable just yet, simply because we haven't made a final decision. Rest assured though that all major factions (even the non-playable ones) will be represented in high detail.

    Tehát több mint 50(!!!) állam van lesz az Empire-ben, ebből 10 játszható, és ezeket nagy részletességgel kidolgozzák majd. Gyanítom a "nem játszhatóak" is könnyen játszhatókká tehetők, mint eddig..

  • Isegrim
    #27
    Néhány kis méretű kép a német Gamestar következő számából... lehet spekulálni...

  • Thanatos
    #26
    :DDDDDDDDD
  • wyx
    #25
    all hands on dick !:!4 ....deck :!4
  • Thanatos
    #24
    hát igen, én ezt a lépést kb a shogun ota várom, de az első medieval ota mindenképp, nagyon hiányzott az eddigi érszekből a tengeri csata szvsz :)
  • Bucser
    #23
    Akkor félreolvastad.

    A Hangsúly nem a tengeri csatákon lesz, hanem kihangsúlyozzák a tengeri ütközeteket is. Szép is a magyar nyelv mi?

    GY.k.: Ez annyit tesz, hogy végre nem idiota Ai fogja eldönteni a tengeri ütközet kimenetlét hanem a skilled.
  • hup
    #22
    Hát minap az olvastam hogy a hangsúly a tengeri csatákon lesz.
  • Isegrim
    #21

    Azért lesz még itt bajonettezés rendesen, a napoleóni háborúk alatt a franciák kedvenc taktikája volt az nagy gyalogsági oszlopok szuronyrohama..

    Sebaj, kapnak majd a huszároktól.. :)
  • Pluskast
    #20
    Egyébként én évek óta ezt vártam a total war sorozattól. Egy 18. században játszódó gamét és most erre tessék teljesűl az elképzelésem:)) Az biztos, hogy teljesen új harcrendszer lesz hisz a lovasság kivételével eltűnik a közelharc (na jó a szuronyrohamot még rá lehet eröltetni) és sokkal nagyobb szerepet kell hogy kapjon a tüzérség.
  • haxoror
    #19
    Mégtöbb info
  • Isegrim
    #18
    "Neazért, de Auguszus 31.-ére van kiírva a Medieval II: Total War Kingdoms kiegészítő. Egyszerre dolgoztak a kettőn? Megaztán maga az alap Medieval II sincs még egy éves sem! Nagyon korainak tűnik még egy vadonatúj rész!"

    Ha jól vettem ki, egy teljesen másik CA stúdió dolgozik a stuffon már 1 éve, a neve alapján valahol a ködös Albionban, a CA igazi otthonában.

    Valszeg évekre előre megvolt már a haditervük. Kiadták a már meglévő Rome:TW engine-re épülő MTW2 fejlesztését az ausztráliai CA stúdiónak (az engine már amúgy is készen volt, a térkép is hasonló, gyakorlatilag egy gyári mod a rome-ra), így otthon Angliában gőzerővel hegeszthették az új engine-t... és most már eléggé prezentálható stádiumba lépett. Gondolom marketing okokból sem volt bejelentve (mindenki erre verné a nyálát ahelyett hogy jól ugyanezt tenné a Kingdoms kiegészítőre).

    CA feljleszt egy vikinges kombós-darabolós gémet is.. a képek alapján (pláne hogy hányan darabolnak rajta), nem lennék meglepődve ha a grafikai rész a régi RTW/MTW engine által lenne mozgatva.

    Na mind1, jó kis cucc lesz, és szerintem időben megkapjuk, egy jó ideje biztos fejlesztik már, 2008 teljesen reálisnak tűnik (jó messze van még az..)
  • Saddalim #17
    STW óta. MIITW és ETW-hez nincs vas :D
  • Thanatos
    #16
    /fav
    és tengeri csatáááák, vááááá, isten :)
  • Scottt
    #15
    2008ban jelenik meg és már 1éve fejlesztik csak nem jelentették be:)
  • haxoror
    #14
    +fav
  • bgabor
    #13
    Neazért, de Auguszus 31.-ére van kiírva a Medieval II: Total War Kingdoms kiegészítő. Egyszerre dolgoztak a kettőn? Megaztán maga az alap Medieval II sincs még egy éves sem! Nagyon korainak tűnik még egy vadonatúj rész!

    Persze én fogok a legjobban örülni, ha még idén kijön az új.
    Az RTW óta játszom a sorozatot, és megunhatatlan.
  • Bucser
    #12
    hát ahogy azok a shotok kinéztek símán lehet. Valszeg eddig azért nem jelentették be, hogy valóban nagyot üssön.
  • Pluskast
    #11
    A hardwired azt írja megjelenés még ebben az évben. Ez szerintem tuti, hogy nem igaz. Az nem létezik, hogy ez idén megjelenjen.
  • Pluskast
    #10
    WOW!
  • gyuri12
    #9
    jeeee!! a többi részben annyira utáltam amikor a gyönyörű szép vadiúj hajóhadamat szarrá verte az ellenség...
  • SötétBarom
    #8
    Total War a legjobb ami létezik !! :DD
    Csuhéjjj!!

    kár hogy ehhez már upgradelni kell keményen :/
  • tigeroo
    #7
    aha, szép grafika
  • Isegrim
    #6
    Alig várom, azért a tengeri csaták kivitelézésre kíváncsi leszek.

  • Picar77
    #5
    azért igy jobb :D
  • Picar77
    #4
    elég kicsik ezek a képek de biztos jó lesz :)
  • Montanosz
    #2
    úgy látom a képek nem jelentek meg...kár(((
  • Montanosz
    #1
    Várjuk szeretettel!

    Empire: Total Wart, amely a 18. századba visz el minket, az ETW-ben teljesen új a kereskedelem és a diplomácia, és....lélegzetelállító grafikára számíthatunk.

    http://media.ign.com/thumb/209/2094310/gc-2007-empire-total-war-concept-art-20070822005103775_thumb_ign.jpg
    http://media.ign.com/thumb/209/2094311/gc-2007-empire-total-war-concept-art-20070822005105447_thumb_ign.jpg