3589
  • SNAKE01
    #589
    de minek kell duplavével meg ikszel írnod?ez is a stílushoz tartozix?
  • xXxEmO babyxXx
    #588
    Hm istenem!!Most mit nem értettél?Talán a pózert??Wagy az am-t??
  • agyhalál
    #587
    Ez milyen nyelv?:O
  • xXxEmO babyxXx
    #586
    Am meg az emo egy zenei stilus!!
  • xXxEmO babyxXx
    #585
    Nah akkor wálaxolok,xerény kérdésedre!!Azért lettem emo-s mert xeretem az emo zenét és az öltözködésem,a stilusom emo!!De miwel sok a pozer ezért,sokan azt hixik, aki emo-s az diwat emo!!!!!!!!
  • Count Adyn
    #584
    azabaj hogy csak azért regelted be ezt a nevet hogy szórakozhass:DD
  • kuci06
    #583
    amúgy mitől lettél ilyen emos? mi vezet rá egy tizenévest arra, hogy ilyen érfelvagdosós, depis, "utálomavilágot" életfelfogású legyen?? kaptál egy egyest a suliban , vagy talán letörött a műkörmöd??? vagy valaki mondja már el hogy miért jó emosnak lenni !!
  • xXxEmO babyxXx
    #582
    Csak az a baj,h mindenki azt hixi h az emo arról xól,h megyek wágdosom az ereimet!!Pedig nan nem ez nan gáz!!
  • zakika
    #581
    nem hiszem. amit en pl. gothic rockent halgattam eddig arra hirtelen rateszik hogy emo, mert az a meno
  • Darth Sith
    #580
    Tényleg? akkor keverem. Ugyanolyan gané az összes.
  • Cat #579
    origo cikket olvasd el (korábban belinkeltem), abban van rakat együttes felsorolva, keress rájuk.
  • Phat Smoker
    #578
    EMO Kitty
  • zakika
    #577
    ezt talaltam mint emotional stilust

    Antimatter - Saviour (2002)
    01. Saviour
    02. Holocaust
    03. Over Your Shoulder
    04. Psalms
    05. God Is Coming
    06. Angelic
    07. Flowers
    08. The Last Laugh
    09. Going Nowhere

    http://mediaportal.ru/2007/02/02/antimatter__saviour_2002.html
    pass: www.mediaportal.ru
  • magus
    #576
    jadehülye vagyok, a myspace társadalom háromnegyede emo-.-
  • magus
    #575
    hotdog, privi ha kicsikre vágysz
    kulti, ha nagyobbakra... nezegesd a koncerteket asszem kék es vörös lyukban néha vannak... sot a38 is talán.

    sőt, ld50.hu ezt is nézte koliban vki s itt rengeteg van.
  • Goth
    #574
    te alvinozs, te -.-
  • dotkom
    #573
    csak nézz le a millenárisba. ott biztos találsz.
  • G_ArchAngel #572
    Hol lehet kapcsolatot felvenni emosokkal?
    Érdekelnének, mint fotótéma...
  • sector512
    #571
    Elég nevetséges ez az EMO dolog. Főleg mikor valaki azt írja hogy utálja a "divatemosokat". Kérem szépen ha van egy zenei stílus, és az nekem tetszik, akkor meghallgatom. Vannak olyan zenék amikről nem is tudtam hogy EMO, de meghallgattam régebben és tetszett. Viszont ez a siránkozás hogy szar az élet meg haljunk meg meg öltözzünk nevetségesen ez szánalmas. Mert ha belegondolunk ki lehet divatemos (de szarul hangzik)? Mindenki, aki úgy öltözik, mint ezek a kis majmok akik EMO-snak nevezik magukat. Tehát van akinek tetszik a zene és meghallgatja, de ennek ellenére szeret minden jó zenét és normális ember, meg vannak ezek a festettszemű, furán öltöző, magukat mindenki előtt nevettségessé tevő kisgyerekek. Tehát aki EMO-snak nevezi magát, az már divatból csinálja. A legviccesebb hogy elkezdi majmolni a többi barmot, igazi EMO-s lesz(lol), majd miután már fél éve igazi EMO-s, elkezdi szídni azokat akik olyanok mint amilyen ő volt fél éve, mert hogy azok divatemosok. Szóval saját magukat basszák át végül is, és nincs is igazi emo-s, csak egy, aki elkezdte egyszer valamikor. A többiek divatmajmok. Szal erről ennyit. Szánalom.
  • jefferson83
    #570
    Ennek tiszteletére meg is hallgattam :)
  • Cat #569
    kár hogy ez egy külföldi weblap képe ;)
  • oO VinyuS Oo
    #568
    Sajnos nem ezeket a köcsögöket láttad a Millenárisban mivel az összes kis B..i szombathelyi!
    És az én közelemben rontják a levegőt!!!
  • LES FORZA INTER
    #567
    baz megvolt a napi 1 óra értelmetlen délutáni TV kapcsolgatásom, amikor ezt megláttam... ez lázadás? pop zenét jáccunk, lenyaljuk a hajunkat mert az a menő, sötét ruha mert az a kemény, festjük magunkat mert az olyan kirívó és lázadó... grat nekik. beleolvasva a topikba: ereiket felvágják, csak eccer vágjon rossz helyre oszt csá rövid volt az élet. ezekután azt mondom a discosok nem is olyan gázok, legalább nem ilyen korcsszerűség. de mind1. 1 idézettel zárnám hozzászólásom:
    "azt mondod nem baj ha egy fiú festi magát
    már clinton óta nem szégyen a szopás
    meg azt hogy a segg a jövő pinája
    de akkor mondd meg hogy lesz a szaporodás"
  • Darth Sith
    #566
    naná. ÉN többnyire kerülöm a millenárist, de pár ismerősöm májustól novemberig állandóan ott van, és ha velük összefutok mindig látom ezeket, vagy közűlök párat. Bár ott már szinte mindenki emo. KOmolyan, kinéznek onnan Amúgy ezek hogy látnak ki a séró mögül?
  • SNAKE01
    #565
  • SNAKE01
    #564
    sajnálom...
  • Goth
    #563
    eltart majd egy darabig míg ezek a sebek összeforrnak :_C
  • SNAKE01
    #562
    na jó csak vitszeltem.
    bocsi goth ha most összetörtem a szived!
  • Kmarha
    #561
    jézusom.. :D
  • Goth
    #560
    Bejövök?
  • Kmarha
    #559
    Nem lehetne a hülyéskedést/nem hülyéskedést priviben folytatni?
  • SNAKE01
    #557
    képet adj már magadról édes!
  • SNAKE01
    #556
    felvettelek!:)
  • Goth
    #555
    [email protected]
  • SNAKE01
    #554
    msn-címed?
  • Goth
    #553
    ha ez kell, érted emóssá válok szívem -.-
  • SNAKE01
    #552
    csak EMO-s okkal járok... -.-
  • Goth
    #551
    járunk?
  • SNAKE01
    #550
    énis EMO-s vagyok -.-
    kép rólam:
  • PíszLávJuniti
    #549
    lol.
    már a retek klubot is elérte a trend hogy emorol kell beszelni. a hozzaertok meg beraktak muse-t hatterzenenek. omg