3589
  • Beast Machine
    #20
    "Százszor inkább fesse magát buzira a gyerek, illetve vagdossa magát otthon, mint a haverjaival verjen össze egy buzit."

    Ott a pont. ha a kis kölyök télleg olyan depis, meg szuicid kedve van, akkor nosza, vágja fel az ereit, meg ugorjon ki az ablakon. max. egy barommal kevesebb lesz...
  • Takezó
    #19
    És nem, nem azért védem őket, mert az lennék, közöm nincs hozzájuk, hacsak a számban lévő pirszing nem tesz azzá.
  • Takezó
    #18
    Egyébként sajnos erről van szó. Valóban szomorú, hogy az embereknek a külsejük miatt súlyos sérelmeket kell elviselniük. Erőszakos és buta világban élünk.
    Százszor inkább fesse magát buzira a gyerek, illetve vagdossa magát otthon, mint a haverjaival verjen össze egy buzit.
  • Takezó
    #17
    Az emberek általában csak a fiúemokat utálják, meg a ténylegkispicsa (értsd: 13-14 éves) csajokat.
    A fiúkat azért, mert feminimek és lányosan sokat foglalkoznak magukkal. Egyfajta metroszexualitás.
    A kispicsacsajokat meg azért, mert ez kihozza belőlük az abszolút kispicsát.

    tipikuskispicsacsaj
  • sapkafej
    #16
    puffogtassátok csak az ezerszer halott közhelyeket, höhö

    (nem, nem vagyok)
  • Thanatos
    #15
    miértvan egyre több szellemi fogyatékos gyerek?
  • nf1
    #14
    imneten sok emo barátotok lehet
  • Zizou5
    #13
    mondjuk magyarországon szinte az összes emo, csak megjácca, vagy nem is jácca meg... de amcsiknál van olyan ember, aki teljesen depis, de ezekből kevés van.
  • Beast Machine
    #12
    nem megjátszott, inkább túlreagált, túlspirázott. szánalomaz egész állatfaj...
  • Lacee
    #11
    olyan szar a világ hogy a fél szememet le is kell takarni a hajammal, ami persze feketére van festve.
  • DJ Skyline
    #10
    bár attól hogy valaki depis attlól még nem lesz emo! ez inkább ilyen megjátszott depinek tűnik nekem!
  • Count Adyn
    #9
    Sokat elmond:D
  • Zizou5
    #8
    persze h a lányoknak jol áll, hisz ez a fiuknak teccik, de a lányok szerint a fiuknak all jol, mert nekik az teccik.. :D
  • DJ Skyline
    #7
    leszarom a világot, leszarok mindenkit, depis vagyok, tele rakom az adatlapom véres, érvagdosós képekkel...kb így lehetne jellemezni! talán 1-2 dologgal kilehet bővíteni még, majd a többiek mondanak még dolgokat!
  • Zizou5
    #6
    na ezt megkukucskáljuk.
  • Lyan Kyj
    #5
    Sztem van olyan, ami csajoknak jól áll, fiúké meg tipikusan olyan, mint amilyet a meleg karaktereknek van animékben.
  • haxoror
    #4
    Ez most fiú vagy lány?
  • Lacee
    #3
    How to be emo (youtube)
  • Zizou5
    #2
    johogy nyitottad ezt a topicot, kíváncsi vagyok, miért baj az h vki emo, és miért utálják őket az emberek. én is gondolkodtam ezen a topicon h nyissak, de te megelőztél :p
  • Cat #1
    Annyira elharapozott ez az emo dolog, hogy gondoltam megér ez a dolog egy topikot. Ugyan elvileg zenei stílus, de szerintem annyira szorosan összekapcsolódik a divattal és a hajviselettel, hogy szerintem mindenképp ide való.

    Kb. a dark/goth stílus trendi változata kiscsajokra optimalizálva.