3589
  • Frosty01
    #427
    bocsmá' hogy belédszólok, de rosszul vagy felvilágosodva. :|
    már nem a zenei stílusra használják az "emo" jelzőt, hanem arra amit dotkom és Calver is mondanak. Tudod változott a szó jelentéstartalma az idő múllásával. (nemszabad leragadni az ókorban :])
  • dotkom
    #426
    az emo lehet hogy valamikor csak zenei stilus volt, de ma mar egy osszetett valami. oltozkodes, viselkedes, fiu fiu csokolodzas stb.
  • Calver
    #425
    WRONG! zenei stílus is, ezen kívül öltözködési, viselkedési és idiótasági forma is.
  • R0sc0
    #424
    srácok csak felvilágosítani szeretnélek titeket hogy valakire nem mondhatjátok azt hogy EMO mert az olyan mintha azt mondaná hogy ő egy Rock. Az emo az csak ez zenei stílus, nem pedig egy divat vagy videlkedésforma. Az hogyha valaki vagdossa az ereit meg folyamatos depresszioja van az depresszos és nem EMOs. És ez az amit még a "magát emonak" vallo ember is félreért. Mert nem tudnak semmit, csak azt hiszik hogy evvel ők most többek lettek.

  • Bammy
    #423
    Linkeljetek még ilyen emosokat, röhögni akarok! Ez annyira szánalmas ez a próbáltam már öngyilkos lenni..egy fiú miatt:D. 15 évesen valakinek szerelmi bánata van, ami tökre természetes és akkor már vagdossa az ereit:D Komolyan mondom az ilyen hülyének inkább sikerülne....bár nem mert a szüleit sajnálnám, mert ők lehet a legjobb körülményeket próbálják teremtni a kölyküknek, csak ő balfaszkodik, mert ő EMOS.
  • magus
    #422
    nem nehéz találni minden egyes rohadt szórakozóhelyen ez a szar nigarap megy. a kedvencem mikor úgy reklámoznak egy bulit, hogy 2 (!!!) terem, 6 (!!!) stílus, egyikben funky-rnb-hiphop, másikban trance-techno-house.
    menj el mediterránba, gpontba, sorolhatnám az ilyeneket, nigak, nigawannabek, es persze magyarorszag elengedhetetlen kellekei, a ciganyok.
  • Cat #421
    Blahán jöttem, a villamosmegállóban gyerek. Fején amerikai zászlós kendő, nyakában vastag bizsu kereszt, amerikai egyetemistás (mint a filmekben) dzsekije hátán hatalmas nagy Chicago Bulls felirat + a bika, bő gatya, deszkás cipő. Annyira laza amerikai csávó volt, hogy majd szétesett :) Körbe is néztem, hogy még a Blahán vagyok e vagy véletlen átlibbentem egy térkapun, de megláttam egy hajléktalant, az gyorsan visszarántott a valóságba.

    Szerintem "ezek" bőven megérdemelnének ugyanannyi utálatot, mint az emosok.
  • Kmarha
    #420
    láttam ilyent fehér embörben is.. szánalmas volt. Kis girhes gyermek, baseball sapekban, aranynyaklánccal a nyakában, a végén egy akkor ilyen jeles aranymedállal ami nagyobb volt a feje. Húzta is lefele a felső testét a baromnak. Bő gagyesz, valami első ránézésre márkásabb cipő, és olyan rángatozó járás, hogy az utca közepén elkezdtem rajta hangosan röhögni.. de majden a földre estem annyira. A gyerek persze gyorsan tovább is slisszolt, hiszen csak kinézetre kemények ezek, ha 10 haver nincs a háta mögött, köpni nyelni nem mer :D
  • Dying Soul
    #419
    Azok a cigányok, akik úgy viselkednek, mint a menőző niggerek.
  • Zizou5
    #418
    hopsz, ugy emlékeztem skulót mond :D:D:d sry :D :$
  • Goth
    #417
    van egy kis különbség skuló és kaló között :D
  • Zizou5
    #416
    nálam a skuló az lőszert, töltényt jelent, nem tudom a romákat miért hívják igy...
  • kuci06
    #415
    kb annyit irtam neki hogy sztem egy divatmajom, az egész öngyi sztori hülyeség, csak ezzel akar trendi lenni(mert ugye manapság már ez a trendi a privi.hu-s emberek alapján), nem tudom megérteni hogy egy 15 évesnek miért kell öngyilkossági kísérletet tennie. meg még egy pár jelző is belekerült :D
  • agyhalál
    #414
    Publikus?:)
  • kuci06
    #413
    küldtem neki egy "kedves" üzenetet...
    Ez már nekem is sok
  • Goth
    #412
    "eccer volt olyan h felvágtam az ereim az is 1 hülye fiu miatt volt"

    kamu.
  • Goth
    #411
    azt nem mondta hogy ő nem az. Utálja magát is =)
  • PíszLávJuniti
    #410
    cigány.
  • agyhalál
    #409
    Tele van ellentmondásokkal a hülye kis picsa.
  • jefferson83
    #408
    Paszmek :)))))))

    Ez a lekjopp: "Szoktam nevetni...de csak azon ami nem vicces.."
  • RatBaG #407
    http://privi.hu/emos_csajcy

    újabb gyöngyszem
  • magus
    #406
    nem értem miért utálja a divatpicsákat. az emo is divat, akkor ő miért is nem az? o.O
  • jefferson83
    #405
    Aki öngyilkos akar lenni az nem keresztben vágja el az ereit, hanem hosszában ...
  • Ronny
    #404
    a nyelvező srác a képen viszont aranyos:)
  • Zizou5
    #403
    tudom h volt linkelve, de most töltötte fel ezt a 2 képet, és azért linkeltem be ujra. amugy, hát, sztem ez olyan ügyilkossák h ugy vagdosta meg h eret ne üssön, és még nem is ott az ütőérnél.. vagy lehet h elfeküdte :D:D lol az lenne a szánalmas.
  • Goth
    #402
    ez má volt itt linkelve.
    szvsz csak az ágyhuzat nyomott mintákat a csuklójára, mert éjszaka elfeküdte :D
  • Zizou5
    #401
    na ez lol... FU DE MENŐ VAGY KISCSAJ... istenem...-.-
    én nem vagyok az emok ellen, de ezt én szánalmasnak tartom. utso 2 képet nézzétek és azt a sort, ahol menézik azzal h öngyilkos akart lenni...
  • Cat #400
    mi az a "kaló"?
  • kuci06
    #399
    ez olyan mint a kalóknál a 50cent iránti rajongás...
    Mindegyiknél rap= 50cent + LL junior
  • Visitor
    #398
    Ezt de szétverném gereblyékkel vazze
    Kis pinák asse tudják mit beszélnek, meglátnának egy hullát vagy egy akasztottat sirva fakadnának :C
  • Dying Soul
    #397
    nemnagyon
  • magus
    #396
    uh, ezt a topicot égigolvasni nincs erőm, cya on 07.07.07.
  • magus
    #395
    én is utálom ha néznek de nem válok agresszívvá tőle-.- de amúgy jah igazad van
  • magus
    #394
    ah, az a 90-es évek volt
  • Calver
    #393
    hmmmm... gondolom nem ismered a Matula Magazint
  • Dying Soul
    #392
    Azért ez tele van ferdítésekkel... tudtommal a Filosofem (Varg leghíresebb albuma) is a börtönévek alatt jött ki...és ha tényleg olyan szar, akkor miért lett olyan hatalmas alapkő? Ugyan már..
  • Calver
    #391
    ismered a Burzsoá Nyugdíjasok - Bunkó Pestiek című számát?
  • Calver
    #390
    valami ilyesmire gondolsz?
  • Goth
    #389
    reméljük ez a korszak nem akkor jön el, amikor mi leszünk nagypapák :D
  • Dying Soul
    #388
    Pedig már most egy underground-os korszaknak kéne jönnie. :D