3589
  • bauer15
    #467
    :D
  • Punker
    #466
  • Calver
    #465
    Shop-Stop 2 rulez
  • Punker
    #464
    hobbit vagy emo nem mindegy? mind buzeráns......
  • Tufa
    #463
    jobbrol a másik a pippin, frodó barátja :o
  • Bammy
    #462
    ez szimplán 5 ratyi.
  • jefferson83
    #461
    Jó kis cikk volt :)
  • dotkom
    #460
    na hat ezek biztos nem olyan emosok aki az ereiket vagjak. csak hujjen neznek ki..
  • SeLFisCH
    #459
    :D
  • Goth
    #458
    omg xDDDddddddddd
  • Count Adyn
    #457
    :DDDD
  • Tufa
    #456
    bash.orgrol:
    <@Headknocker> what happens when 5 emos sit in a square room?
    <@Headknocker> one dies because he has no corner to cry in :D
  • Goth
    #455
    asztazégt mennyi buzifelyűŰű :0
  • Goth
    #454
    szia xDd
  • bakbea
    #453
    csá,
  • Cat #452
  • zakika
    #451
    milyen igaz. azert szoktam mondani hogy lennek fele annyi idos a mostani tapasztalatokkal...
  • magus
    #450
    ne legyél frei, ez nem magyar találmány
  • Goth
    #449
    Érdekes, hogy ha az ember 200 évesen még fiatal lenne, 200 éves fejjel rájönne, hogy 30-40 évesen milyen kis hülye volt, ahogy a 30-40 éves rájön, hogy 14 évesen milyen hülye volt.
    Ha az egész az emberi fejlődés lépcsőfokaihoz van kötve, akkor rá kell jönnünk, hogy lényegében életünk végéig hülyék vagyunk; későbbi állapotunkhoz képest.
  • Zizou5
    #448
    én személyszerint láttam már 18 fölöttit is..
  • Katun
    #447
    Csak ezek az elkent szájú hülye gyökér tínédzserek emosok 18 fölöttieket nem látok akik ilyen gyökerek lennének. Meg amúg y is Magyarországon divat a "depressziós Vagyok úgyhogy a kurva anyátok" séma...
  • Petko
    #446
    http://macgyversavesemokid.ytmnd.com/
  • Petko
    #445
    http://emotutorial.ytmnd.com/
  • PíszLávJuniti
    #444
    nem emó, csak buzik.
  • Boroskóla
    #443
    Emo head
  • PíszLávJuniti
    #442
    omg, te az ilyeneken még felháborodsz?
    szar lehet már.
  • dwiki
    #441
    "Nem elég, nem elég, nem elég ez nekem,
    nem elég ez az én gyögyörű életem,
    észrevétlen túl szűk lett nekem..."
    Hold

    "Az öngyilkos vágyak, nem beszélnek félre,
    kihajolva az ablakon, zuhansz le a mélybe.
    Csak egy pillanat, és elmúlik minden..."
    FOS

    "Schopenhauer és az akarat,
    mentsd meg ha tudod magadat"
    Mirage

    Nem is értem hogy miért nem ilyen jó kis dark zenét hallgatnak ezek az emosok... Mert hogy jön az ő "mély életérzésükhöz" Paris Hilton?
    Amúgy én anno nagy Cure-s voltam, és eléggé benne voltam a dolgok sűrűjében (Fekete lyuk, Bizarre club stb.), körülöttem csupa gruftie, halálváró, dark, gothic stb.
    Hogy hányan lettek öngyilkosok közölük? Talán 2% ...
    Felnőttek, kinőtték a dolgot, legtöbben már nyomokban se érdeklődnek ilyesmi dolgok után, néhányan esetleg néha egy-egy koncert ill. buli kedvéért felveszik a fekete cumót...
    Érdemes alábbi a szösszenetet átnyálazni, és lehet analógiákat keresni, avagy akkor és most ...:
    http://dwiki.uw.hu/belso.htm
    illetve:
    http://www.gothic.hu/gothic.html?http://www.gothic.hu/szubkultura_extremitasok2.html

  • Kmarha
    #440
    persze, régen is, most is, vannak és voltak egyfajta stilusok, irányzatok, követendő példák és eszmék. De akkor is, ahogy öregszik az ember, úgy nézi egyre inkább le őket. Még ha anno ő is, ha nem is ugyanilyenben, de azért hasonló környezetben nőt fel.

    Elvileg én is divat ember vagyok a fekete ruháimmal és hosszú hajammal. De ez az emo szarság azért überel mindent. Megjegyzem, hogy szerintem (de ha a hülyegyereknek szerencséje van, a kostolgatás után ugyis kinővik, vagy átalakulnak másvalamivé).
  • Anteris
    #439
    nem kell beszarni, én is "csöves" voltam annak idején, ittuk a parkokban a Kocsis Irmát meg szívtuk az anyagot aztán mégis itt van körülöttem egy rendes kis családom...
  • Goth
    #438
    már öreg róka, nem köss bele.
  • Kmarha
    #437
    "16 éves leszek lassan és már 2 éve emo vok. 2 éve mikor végigmentem az utcán mindenki hülyének nézett és ujjal mutogattak rám mert máshogy néztem ki mint az átlag. Most meg minden 2. ember aki szembejön velem úgy néz ki mint én. Nem zavarna ha tudnám , hogy nem divatból megy az egész mert az h valaki emo most kezd divatos lenni"

    mert ő mi a picsáért lett emos ha nem divatból? ugy érezte bármit is változtat hogy most csikos karmelegítőt húz fel, és szemébe fésüli a haját? hogy valami univerzális lélek lenézz rá és felszabadítja a szenvedése alól. A faszt, leutánozta azt akit látott igy, max még hozzá rakott valamit, csak hogy megkülönböztetve érezhesse magát. Ez is divat, nem csak az, aki hasonlít valami divatos csoportra. ehh, kár ilyent olvasnom, csak felhúzom magam
  • Kmarha
    #436
    "Nemvok emos, de csatiztam par emossal a zenével kapcsiban, meg hogy mit xeriznek még. Meg mit nem. Pl a plázabiccseket, a lehúzós dumát, meg az antikat. De a legjobban a divatemokat. Ja, meg a suleet! XDDDD"

    Anyám, hol egy puska!!!?!
  • Cat #435
    Nem transzvesztita, nem depressziós, csak emós

  • Beast Machine
    #434
    khm
  • Goth
    #433
    ezt má láttam, bazmeg színvonalasabb mint az eredeti, pedig amatőrvideó :D
  • RatBaG #432
    EMO Rangers
  • rágógumi
    #431
    fakk emoz?:o
  • zakika
    #430
    vakvezeto kutya mellekelve
  • RatBaG #429

    a hajam még mindig tart
  • magus
    #428
    hiba