• sector512
    #571
    Elég nevetséges ez az EMO dolog. Főleg mikor valaki azt írja hogy utálja a "divatemosokat". Kérem szépen ha van egy zenei stílus, és az nekem tetszik, akkor meghallgatom. Vannak olyan zenék amikről nem is tudtam hogy EMO, de meghallgattam régebben és tetszett. Viszont ez a siránkozás hogy szar az élet meg haljunk meg meg öltözzünk nevetségesen ez szánalmas. Mert ha belegondolunk ki lehet divatemos (de szarul hangzik)? Mindenki, aki úgy öltözik, mint ezek a kis majmok akik EMO-snak nevezik magukat. Tehát van akinek tetszik a zene és meghallgatja, de ennek ellenére szeret minden jó zenét és normális ember, meg vannak ezek a festettszemű, furán öltöző, magukat mindenki előtt nevettségessé tevő kisgyerekek. Tehát aki EMO-snak nevezi magát, az már divatból csinálja. A legviccesebb hogy elkezdi majmolni a többi barmot, igazi EMO-s lesz(lol), majd miután már fél éve igazi EMO-s, elkezdi szídni azokat akik olyanok mint amilyen ő volt fél éve, mert hogy azok divatemosok. Szóval saját magukat basszák át végül is, és nincs is igazi emo-s, csak egy, aki elkezdte egyszer valamikor. A többiek divatmajmok. Szal erről ennyit. Szánalom.