12300
10528995171446015691.jpg
  • Szolnokboy
    #1635
    mikor kezdik? Hősök a címe?
  • Slash89
    #1634
    Most volt a tv2- Heroes promó. Látta valaki? Isaac volt benne
  • BlackShadow
    #1633
    most volt heroes promo a tv2-n! :)
  • Casillas
    #1632
    hm, télleg, most megnéztem ami a gépen van és az 52 :c
    sry, rosszul emlékeztem
  • ProGabe #1631
    ezt honnan veszed?a rendes pilot is 52 perces az unaired meg nem hiszem hogy LOL
  • Casillas
    #1630
    mert az első részből 2 féle van, te az unaired pilotot nézted meg, amiben van pár dolog, ami végül kimaradt az eredeti első részből, pl miszteriszák nem vágta le a kezét
  • ProGabe #1629
    igen,ez a rész vége,és nyugi,a többié is hasonlóan anyázós lesz,mármint:"anyáááád!!ide a következő részt!!!" :DD
  • Picizöldfül
    #1628
    végig néztem,és iszonyat jó,de van egy érdekesség....az első rész 52perces volt,ez pedig csak 42.. akkor hagyta abba a 2.rész amikor Hiro ujra visszateleportált japánba a metróba..mindenkinek akkor ért véget a második rész??????(LOL-os verzió mind a kettő).
  • Picizöldfül
    #1627
    najólvan,megint előre járt az szám,problem megoldva:)))
  • Picizöldfül
    #1626
    micsináljak???
  • Picizöldfül
    #1625
    ááá tököm kivan ezzel már,letöltöttem a második részt,és letöltöttem a feliratot,de basszameg ha felirat rajta van,akkor a képet behúzza balra
    ien kicsi torzba és rendesen kiírja azta rohadt feliratot,vki help ME!!
  • Morpheus
    #1624
    Sziasztok!Valaki nem tudja véletlenül hova költözött a hosszupuska oldal? És nincs valakinek felirata a 14.részhez?:( Kenny elég hamar megcsinálta, de az oldalt nem tudom elérni...

    Köszi előre is a választ.

    Morpheus
  • ProGabe #1623
    ha valaki már nagyon nem bírja:egyperces klippek a köv részből
  • Gabosh
    #1622
    rohadt joh rész volt , és mindjá itt a következő. :D
  • nesster
    #1621
    @1610
    @1617 Kell ez a dárkos sztájl. :D Aztán van amikor a, promokat úgy csinálják hogy: 1. Megnézed, kialakul a véleményed. 2. Leszeded a részt, megnézed. 3. És látod hogy talán épp a forditottja van ami a promoból lejött neked. Ugyhogy nem nagyon lehet benne bízni.
  • Rio81
    #1620
    hát ugy nézem peter egyre közelebb a sötét oldalhoz... nikki meg talán már át is állt... peter vs isaac, nikki vs matt... bazz mi lesz itt...
  • fsgh
    #1619
    és már nemsokára megint itt az uj rész:)
  • BlackShadow
    #1618
    váá milyen részek lesznek.. már előre borzongok :D
  • Kanál
    #1617
    Heroes - ''Someone Flies, someone dies''
    atomdurva :|
  • fsgh
    #1616
    tényleg..nem voltam elég pontos...még nagyon friss ez a Nathanos dolog:)
  • Kanál
    #1615
    hülyén fogalmazta meg ;| most már én is rájöttem hogy bennet félére gondolt
  • Trisztin
    #1614
    nem arról az apjáról beszél...legalábbis szerintem
  • fsgh
    #1613
    jav: töröltetett
  • Kanál
    #1612
    Nathan semmit sem törölget, nem hogy emlékeket
  • fsgh
    #1611
    húú de ütős rész volt:)

    amúgy cak én vagyok úgy vele hogy Claire apjáról nem tudom hogy jó vagy gonosz-e:DD hisz Sylar ellen van de közben meg törölgeti az emberek memoriáit:/
  • Evin
    #1610
    Magyar Heroes képregény továbbra is a worldofheores oldalon lesznek elérhetőek! (azért még1x köszönet a tárhely ajánlatokért)
    Nem volt elég időm, így jövő hét szombaton kerül fel a 18-19.rész.
  • Picizöldfül
    #1609
    na megcsináltam!!:)
  • Picizöldfül
    #1608
    egyszerűen nemértem mért nem megy,probáltam ugy hogy az .srt-ét kijelöltem és az avit,és ugy társítás bs playerrel de SEMMI!!!:( vki help,msnen vegyen fel vki és akkor jobban eltom magyarázni,megy minden csak felirat nincs:((((( msn:[email protected] vki külde már el az ő Genesis magyar feliratát!!
  • Police88
    #1607
    legegyszerűbb kijelölöd a két filet és a videófilen jobb klikk és lejátszás bs playerrel (így tökmind1 mi a két file neve...)
  • Casillas
    #1606
    vagy esetleg hozzáadhatod a feliratot te magad is, két kattintás az egész
  • mainevent
    #1605
    Kicsomagoltad?
  • Seth
    #1604
    srt neve ugyanaz mint az avié ?? srt-be bele soxor bele szoktak rakni egy hun-t például, az akkor ne legyen benne
  • Picizöldfül
    #1603
    kérlek segítsetek nekem,letöltöttem az első évad első részét a Genesist(Heroes.S01E01.HDTV.XviD-LOL-osat).és leszedtem hozzá a feliratot,ugyen ezt a LOLosat,de amikor beleteszem a mappába amibe van a film avija,és megnyitom bs playerrel,nem írja ki a felirarot pls vki help,ha nem lennék érthető:[email protected] az msnen. Kérlek vki help,naon kíváncsi vok a sorozatra.
  • Gumbo
    #1602
    váááá lol :D én észre se vettem :D de ez odabasz
  • Evin
    #1601
    De azért milyen cselesek a készítők...
    Ritka az ilyen.
  • Faby
    #1600
    Az igazsághoz hozzátartozik, hogy én is csak második nézésre szúrtam ki, először még nagyon kellett figyelnem, mert felirat nélkül néztem, és annyira azért nem megy az angol, de amikor meglett a felirat, akkor már lazább volt.
    A másik dolog, hogy a korábbi BSG pólós dolog után számítottam valamire George Takei (azaz Mr Sulu) -val kapcsolatban. Az meg csak véletlen, hogy beugrott a szám.
  • Evin
    #1599
    De jó memóriád van.
  • salieri
    #1598
    ahhhahaaa :D koszi, ez nagyon nem maradt meg! :)
  • Faby
    #1597
    Azért a rendszám megvolt mindenkinek?
    Finom utalás a USS Enterprise csillaghajóra
    Ha sokmindenkinek ez 1értelmű lenne, azoktól elnézést, de környezetemben nagyon kevesen (sőt, igazából senki) nem tudta miről beszélek.
    Itt a kép:

  • salieri
    #1596
    az lehetseges, hogy ebben a reszben Isaac a "multat" festette meg? Mar megtortent Peter esese, amikor jott a felismeres, hogy fekszik egy taxi mellett?!