12300
10528995171446015691.jpg
  • quack
    #16
    betonon fenntvan
  • angelus
    #15
    Honnan szedtétek le a pilot-ot? Nem találom egyik torrent oldalon se.
  • mrzed001
    #14
    The 4400 topic
  • Vlala #13
    Lehet egy hülye kérdésem? Mi az a 4400?
  • mrzed001
    #12
    Ja, volt egy kis TDZ feeling is benne, de annyira nem jelentős. Viszont az a kis Lost feeling ami volt benne az meg engem zavart (mindenki mindenkivel összefutott valahogy a nagy 10 misis NY-ban)
    Remélem ezt nem erőltetik túlzottan

    A sorozatot a szezon nagy (scifi?) siker esélyesének tartom, a potenciál benne van, és kivitelezésben/dramaturgiában igencsak überelte a Jericho pilot-ot
  • winnie
    #11
    a kissé dead zone fíling zavart, de TDZ-fan vagyok, so jöhet.
  • winnie
    #10
    nekem abszolút nem jött be a pilot, de ezt annak tudom be, hogy még 2 szereplőt nem is ismerünk.

    mindenesetre, mint sorozat érdekesnek tűnik - szóval az első rész csalódása ellenére is várom.
  • quack
    #9
    szeptember NBC
    nekem is tetszett, azért felirattal még majd megnézem mégegyszer :]
  • knightbali
    #8
    És ez mikor lesz TV-ben és mikor adják?
  • mrzed001
    #5
    Az egész pilotban valahogy a balszélen lévő kisjapó volt a legszimpibb és legemberibb (nomeg a leginkább Star Trek fan is :)) )
    Az első rész alapján valamiért vele tudtam a legjobban azonosulni, talán azért mert ő speciális akart lenni. Használni akarta az erejét ami nem csak úgy egyszerűen az ölébe csöppent, hanem félig meddig maga fejlesztette ki/tovább saját magának.

    Az arab prof elmélete szép és jó, és egész jó szálat adhat a sorozathoz, de egy kicsit sántít. Ha bármiféle genetikai alapú evolúciós lépés előtt álna az emberiség akkor nem így egyidőben egyszerre jelentkeznének a szuper képességekkel rendelkezők, hanem lineáris v. exponenciális mértékben növekedően (azaz időben elhúzottabb lenne az 1. és a 2. megjelenése közötti idő, majd egyre kevesebb -ezt pölö az X-Men jól mutatta be-).

    Egyébként nemtom mit fognak szólni az amcsi nézők ahhoz, hogy nekik feliratokat kell olvasgatni, remélem nem ez fogja megbuktatni ezt a sorozatot.

    Ha értékelni szeretném azt mondanám, hogy nincs akkora dobás mint a 4400 (annak a pilot-ja egyszerűen lehengerlő volt), de mindenképpen nagyobb mint a lost
  • seriesfanatic
    #4
    Az előzetese alapján jó kis sorozat lesz, már csak a feliratot várom (NAGYON)!!
  • mrzed001
    #3
    Nem, teljesen más szitu és más hangulat.
    Akinek az X-Men, és/vagy 4400 bejött, annak must have kategória lesz :)
  • knightbali
    #2
    Mi a franc ez egy béna X-men koppintás?
  • mrzed001
    #1
    Ismét egy elég érdekes pilot jött ki.
    Sorozatjunkie - Heroes


    Hála az X-Men 1-3 sikerének úgy tűnik a sorozatkészítők is rákaptak a szuperemberek témára.
    Ez nagyon nem baj, már nagyon kellettek az ilyen sorozatok is.