12300
10528995171446015691.jpg
  • ProGabe #1755
    na ezaz!meg lehet változtatni?amit eddig "miszter iszáák" lefestett mind bekövetkezett!bár ez előző részben mondta neki a csaj,hogy lehet pont azért tudja lefesteni,hogy megváltoztassa azt!hát majd meglátjuk mi lesz,azon felül persze hogy 2-ik évad biztosan :)
  • kuci06
    #1754
    elvileg a láthatatlan embert sem ismerte ;)
    mind1, az a lényeg, hogy ne Hiro haljon meg :D
  • BlackShadow
    #1753
    meg ugyebár a jövőt meglehet változtatni:P épp ezért harcolnak a bomba felrobbanása ellen :)
  • nesster
    #1752
    Amikor azt álmodta, még nem ismertük Claire anyját..
  • Slash89
    #1751
    A mostani promo is szokás szerint olyan volt, hogy amit abban mutattak az alapján bárki meghalhat.
  • kuci06
    #1750
    Hiro haverja Ando :)
    Peter álmában nem láttuk Claire családját, és Sylert sem. Lehet hogy közülük hal meg valaki? (mondjuk Claire igazi anyja?)
  • fsgh
    #1749
    Peter ámában mindenki élt aki "hős" plusz Dan(aszem így hívják Hiro haverját!?)
  • kuci06
    #1748
    de Peter álmában meg élt :S
  • LSL
    #1747
    Isaac, már úgyis meglékelték a buciját a jövőben. Lehet az össze is jön Szájlernek
  • Slash89
    #1746
    Someone flies, someone dies - Eredetileg Nathan képessége a repülés úgyhogy emiatt lehet hogy ő marad életben. De ez csak úgy eszembejutott, nem hinném hogy Peter meghal, szal szerintem is Nathan esélyesebb. Egyébként ennél a sorozatnál már tapasztaltuk, hogy mindig van meglepetés, nem feltétlenül olyan dolgok történnek, amikre számítani lehet. Szerintem valaki olyan fog meghalni, akire nem is számítunk. Egyébként a mostani részben is meghalt valaki, lehet hogy erre értették, és más már nem hal meg. Bár nem hiszem hogy egy ilyen viszonylag jelentéktelen személy halálának csináltak volna reklámot.
  • zolee90
    #1745
    Ha jól számolom ez az 5 hetes szünet pont az évad utolsó 3 része előtt lesz, már most szidom őket, hogy vmi izgi résznél fogják abbahagyni :D
  • nesster
    #1744
    Bár ha Nathan meghal, az baj lenne mert ő ismeri a robbantós embert, ha minden igaz. de claire mama pomoba is feküdt szóval..
  • _Vegeta_
    #1743
    Mivel nem nezek magyar tv-t kiveve discovery, ngc nekem nem lesz nehez a dontes. :)
  • Zsoltika 007
    #1742
    Vagy berakom a kazettát a videóba és voilá.
  • winnie
    #1741
    na, lehet rágódni, hogy csütörtökönként vagy fábry vagy hősök:D
  • winnie
    #1740
    "Nekem inkább azt súgja meg valaki, hogy ki a franc az a Linderman? Mert tuti hogy ez is valami áll-leesős dolog lesz. Én arra tippelek, hogy valaki akit eddig már megismertünk! "

    még ismeretlen szereplő. már megvan ki alakítja. de nem ismert lesz.
  • salieri
    #1739
    ezekre a talalgatasokra korabban mar volt egy valasz, hogy egy teljesen uj szinesz alakitja majd Lindermannt, aki az utolso reszek kornyeken fog feltunni eloszor!

    Ebbol kiindulva, nem lehet olyan szemely, aki mar szerepelt! Elvileg van konkret dolog is az imdb n!
  • _Vegeta_
    #1738
    Eddig minden resz verte az elozot, ezert olyan kulonleges ez a sori. :)
  • Rio81
    #1737
    hát ez a rész b.szottul veri eddig az összeset nálam... egész végig fogtam a karfát...
  • _Vegeta_
    #1736
    Lindeeman-t sztem még nem lattuk a sorozatba, egy uj szereplo lesz. ;) Es valaki tutti meghal szerintem. :D
  • Lyan Kyj
    #1735
    ha most kéne tippelnem, én is rá tippelnék, de az nagyon klisé lenne.

    Suresh meg nem lehet, mert a fél sorozatot Indiában töltötte, így a többiek nem találkozhattak vele.

    Sokkal inkább tudnám elképzelni mondjuk Hiro apját. Mindenről tud, és csak azért akarta, h Hiro hazamenjen, h megkímélje őt - ha mindenáron már ismert szereplő lenne Linderman.

    Suresh apja esetleg? Azt a szálat igen félbehagyták, azzal a Si Lyar vagy milyen sráccal együtt...
  • BlackShadow
    #1734
    én legvalószínübbnek a szemüveges papát tartom.. ugyebár lindi nagyon veszi isaac képeit, a papa meg még isaac-et is "elrabolta"..
    lindinek vannak "hősei", papának is szintúgy:)
  • Magoo
    #1733
    Nekem inkább azt súgja meg valaki, hogy ki a franc az a Linderman? Mert tuti hogy ez is valami áll-leesős dolog lesz. Én arra tippelek, hogy valaki akit eddig már megismertünk!
    Ez nem spoiler, csak találgatás, de sztem maga Chandra Surresh az! Valamiért nagyon nem akarják mutatni Linderman-t nekünk és sztem ő lesz az! :)
    Bár lehet nagyot tévedek....ötletek?
  • BlackShadow
    #1732
    istenkirály rész volt :) kár h a dark-peter még nem volt benne, pedig a promoban bennevolt :(

    amugy felmerült egy kérdés bennem :
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    peter ugyebár "harcolt" sylar-ral.. nos akkor rendelkezik az összes képességével, nem? :)
  • precision
    #1731
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    meg ha hihetünk Peter álmának, ott is ott van Nathan, mikor felrobban...szóval szerintem se Nathan fog meghalni... nem akarok tippelni sem, biztos nagyot fogunk nézni
  • Sixfreed
    #1730
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem Nathan nem fog meghalni. Nem hiszem, hogy sikerült már bármit is változtatni a jövőn, márpedig amikor Hiro ott járt, látta Nathant az újságban, mint a választások nyertesét. Én inkább Claire anyukájára (mármint az ex-kutyásra) tippelek, mint aki épp elhalálozni készül...
  • fsgh
    #1729
    megnéztem az új részt és jó volt:)

    így olyan rossz..hetente egy rész:/
  • Kanál
    #1728
    vagy vissza csak heroes-ra, elég kaotikus lenne ha ide járnának a tévékettősök is.
  • nesster
    #1727
    Azt akartam mondani, hsz után jutott eszembe hogy, talán a címet át kéne irni Heroes - Hősök -re. egyrészt mert ez az igazi, másrészt ugy jobb. ;)
  • nesster
    #1726
    Így lenne jó, szerintem is igy lesz.
  • kuci06
    #1725
    ja, az komoly volt :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amúgy én is megnéztem az új részt. Nekem nagyon bejött, érdekes lesz Syler és Mohinder együtt :D Claire anyja meg elég érdekes volt a kutya nélkül xD
  • Picizöldfül
    #1724
    áá iszonyat jó volt ez a 4. epizód is,és ez a legjobb ebben a Heroesban hogy eszméletlenül lebilincselő,és a tele kérdésekkel,amik szépen lassan bontakoznak ki...és a vége a legdurvább mind1k résznek
    4.rész:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amikor a Metróban Hiro visszajött a jövőből majdnem leesett az állam:D
  • cucumber87
    #1723
    igen énis igy gondolom, a csajra csak azért következtettem mert a treaser végén bevillan a feje.
  • Lyan Kyj
    #1722
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sztem Nathan meghal. Azért van az a promós szöveg,h "egyik repül, másik hal", vagy mi:D Egyik testvér (Peter) repül, a másik meg elhalálozik:( És sztem e nagy hír miatt tudja meg Claire, h ki volt az apja, és még tovább szűkül a kör
  • cucumber87
    #1721
    Jó kis rész volt ;)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Így a vége és az uj teaser alapján peater igen bedurvul. Most vagy azért mert Nathan kampec vagy a "csaja". Kiváncsian várom.


    És mivel a microfos szponzorálja, gyanítom nem lessz pénz probéléma az effekteknél meg a trükköknél :D
  • greenish
    #1720
    De, elég. Nagyon izginek hangzik. Már alig várom!thx a hszt.
  • _Vegeta_
    #1719
    Nem eleg annyit tudni a sorozatrol hogy a "hasraszam" nezettseg csak novexik es novexik es novexik? Az en velemenyem pedig hogy utobbi 2-3ev legjobb ujonc sorozata. ^^
  • greenish
    #1718
    Látom, hatással voltak rád a "szavaim". :)
    Hadjuk, legyen igazad, majd ha lesz időm visszaolvasgatok...meg ezek után az első rész is bizti be lesz iktatva.
    Bye
  • winnie
    #1717
    "csak egyszerűen kiváncsi voltam a véleményekre"

    de mégis mit vársz, komolyan? "nem, ez sz*r sorozat"? rajongói topik, ember:)

    ha korai vélemény kell, akkor vissza kell olvasni a kezdetektől.
  • nesster
    #1716
    Jó rész volt.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De szerintem megvédik Nathan-t, Claire vagy az anyuka. Mohinder, Sylar páros elég furcsa. de majd meglátjuk mi sül ki belőle. 16 promo: hát a mostani résznek ugyanez volt nem? Ugyanezek a képek.